|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: začetek jemanja kont.tablet 7.9.2011 18:38:24
|
|
|
|
roladica
|
Ko sem jaz začela jemat KT sem bila prvih 10 dni napihnjena kot balon. Nisem sploh mogla kavbojk zapet. Mi je G že prej povedala, da mi bo v začetku malo bolj voda zastajala v telesu. Po prvi M je blo pa vse normalno naprej.
|
|
|
|
|
RE: začetek jemanja kont.tablet 7.9.2011 20:01:45
|
|
|
|
lipikica
|
ma mene kar panika ker imam doma majhnega otročka.. menstrucijo sem imela, vendar ene pravijo da krvavijo in da je videti kot menstr. in zato me bega... je pa tako da sem jo dobila na prave dneve inn je trajala pribl. kot vsak mesec. te tablete me morijo, ja sem napihnjena, ma dobro če bi bila noseča veš da bi se sprijaznila in mela rada otročka me ma skrbi pa kaj lahk kont. tablete, do sedaj 5 popitih, vplivajo na plod. hmmmm
|
|
|
|
|
RE: začetek jemanja kont.tablet 7.9.2011 20:10:49
|
|
|
|
Star_a
|
kakšen mesece traja da pač izginejo ti prvotni stranski učinki, kar se toče nosečnosti in tabletke: ne vplivajo nikakor na plod
|
|
|
|
|
RE: začetek jemanja kont.tablet 8.9.2011 16:56:53
|
|
|
|
lipikica
|
naredila sem test, negativen, vendar danes malo krvavim, ali začneš tako hitro krvaveti- umesna krvavitev, ko začneš piti tabletke, vzela sem 5 tabletk
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
SnegbučiNočna mora ali pravljično vzdušje?Kaj ga je treba - samo za kidat je! (
6%)

Spet poledica, potem pa svinjska plundra. (
9%)

Med božično-novoletnimi prazniki naj ga zapade kar nekaj. (
52%)

Pozimi mora bit, da lahko smučamo. (
18%)

mi je vseeno zanj. (
5%)

A nimaš pametnejšega dela, kot težit s tole anketo?!? (
10%)
Število vseh glasov: 221Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!