|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:33:02   
Marina_
Jaz bi prišla k tebi anadejka-že zaradi tvojih zvočnih signalov:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:34:56   
anadejka
Ejjj buškica,men so rekl da nej sam za pijačo,pa golaž in piškote,pa za muzko poskrbim,drugo pa vse prjatlce organizirajo,tko da nima kej jit narobe!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:

Ejjj Buškica men tut že živčki delajo,kr taki mravljinčki,kr ne dojemam da se čist zares poročim.Hudoooo!!!!Kok komi čakam!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:36:16   
anadejka
He he Frizerka a kr ne morš pozabt:)-:)-:)-Jest sm pa mislila da vas bom s slačifantom premamila,zdej pa vidm da morm sam roko pod pazduho dat,pa eno zašpilat,pa bote vse pr men:)-;):)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:37:14   
buškica
Men je moja sestra začela nekaj pripravljat, jest moram samo zbobnat punce pa mal hrane pa pjače pripravit, stalo pa moja sestrca pripravja, ki jetud moja priča. sigurno bo hudo, je vseh muh polna.

Tud jest komai čakam!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:03:08   
GoYa
ja kkšen omenu slačifanta :zmeden2:
pika, ti si pročena, tako da ne bo nič. jst tud ne...verjetno :zmeden2:

ja, anadejka smo te zadnjič iskale oz. votkale ;)

punce, jst mam novo frizuro. kr krajše lase in malo bolj na temno. sem se naveličala blond pramenov

pa še neki...jutri greva na morje. jupiiiiiiiiii.
in ko pridem nazaj, bo pa mrk tuki :grrr::((:grrr::((

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:07:02   
pika74
a tko gospa - a ste se sfriziral :metulj:

jst bom tud mogla mal spremembe ubost :)-

p.s.
pazi na čigumije GoYa :)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:07:18   
biba77
Pa, saj to mene muci: jaz se pa nisem porocena...:)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:16:40   
GoYa
pile, pa spet mam čingum v ustih :zmeden2::zmeden2:
evo, sm ga prilepla na nebo, da ne bo spet pristal tam ki ni treba
včasih kakšno preberem, pa se mi kr zaleti :)-:)-

eh, astra, te nima kaj mučit. meni so ti slačifantje...kako naj se izrazim :zmeden2:...kr neki

sem gledala tistga ricky-ja enkrat. bljek, bljek, bljek. in še enkrat bljek. ku misli, da je ne vem kaj, pa je navaden pobrit in namazan lolek

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:32:09   
biba77
sala mala... saj ves, da mi je :love: le najljubsi. :)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:35:47   
GoYa
itak ;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:50:44   
bambi
no, no, no, ne tako grdo čez slačifante..... Jaz sem na moji dekliščini imela pravega "mačota". Je bil prav prijeten in nič nasilen, vse je speljala tako lepo elegantno..... So mi pa sodelavke res želele nabaviti "profesionalca" in so klicale tega Rickyja, pa jim je po 1 minuti pogovora z njim minilo.... hvala bogu, ker je res pravi napihnjenec, pa še všeč mi ni niti malo....
Sem pa slišala, da so pravi lepotci eni Zagrebčani, eni celo grejo do konca, samo mislim da do tega tako in tako ni nobeni nevesti. Je pa mogoče kateri kolegici ;););););););) Hmmmm, zdaj sem se pa res razpisala :):):):):):)

Meni je moj :love: tudi že enkrat plesal, pa sem se jaz tako zelo smejala, da sedaj več noče..... :(:(:(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 11:52:12   
biba77
bambi, to pa je bilo zalo netaktno. C, c, c... zdaj pa vidis... oz. ne vidis... :)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 12:22:01   
Pia73
Hojla!

Jaz tudi čakam na čas, ko bom imela čas prebarati Da Vincijevo šifro. Bog ve, kdaj bo prišel ta čas? :zmeden2:

OOOO, o slačih fantih se mente,... :ups::ups::ups: Jaz še pa nisem nikoli bila na kakšnem takem šovu,... :ups::ups::ups: pa pri mojih letih! :zmeden2:

Mene so na moji dekliščini punce le napile do n.... So se full zabavale,... Jaz tudi, samo s školjko,.. :)-:)-:)-

Še par dni pa bova praznovala 6. obletnico poroke. :bravo: Je rekel :love: mož :love:, da bi me kam povabil,... pa sem rekla naj še počaka kakšno leto,... :)-:)-:)-

Sicer pa sem faj, smo fajn,.. 9nebesa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 12:46:32   
pika74
Pia73 - sej zdej so začel snemat to šifro - baje bo igral Tom Hanks pa una k je igrala Amelie :bravo:.

Zdele sm se spomnla na Amelie - morm vzet ta film enkrat - mi je ful všeč. Sploh un del, k dva sexata in žarnca zzzzzzzzzačne crkavat pa blendat od hudga :)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 12:48:46   
biba77
:zmeden2: jaz pa ga ne poznam... :zmeden2:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:03:31   
pika74
Astra - ta je dobr - men je bil všeč. Drgač je pa francoski. Pomoje ga bi najdla v kakšni videoteki.

:miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:30:52   
Pia73
pika74, verjetno bodo prej film posnel, preden jaz uspem knjigo prebrat,... :)-:)-:)-

Jaz tudi ne poznam tistega filma,.. :ups: Jaz nisem za evropsko produkcijo,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:33:07   
Mijavček
Jaz tud priporočam Amelie, res je čist francoski, ampak men je bil ful lep film,... ga moraš v miru gledat. A bo kej kmal na TV?

LP Mijavček:muca:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:43:17   
pika74
evo tukile vam pošiljam ovitk od filma Amelie

http://www.imdb.com/title/tt0211915/

:rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:44:33   
pika74
se mi pa zdi, da je že bil enkrat na TV :zmeden2:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:52:20   
Mijavček
ja, čist možn, ker je ker neki časa odkar je bil v kinu. Pol pa upam, da bo spet kmal.:bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:54:59   
Anitka
Pozdravljene! O ste bile pridne in ste se lepo razpisale in naklepetale.:bravo::bravo::bravo::bravo: Jaz sem pa full nekam tečna zadnje dni, sploh po teh konfliktih z mojim :love: Pa nekam utrujena sem :zaspan::zaspan: bi najraje šla kar spat.:muca::muca: Priprave na srečanje vidim, da so v polnem teku, tako, da še malo pa se vidimo. Upam, da bom do takrat že boljše volje, če ne me raje ne bo.8)8)

Še malo pa bo spet mrk na RR-ji :((:(:((:(:((:( Le komu bom potem težila?:zmeden2::)-:zmeden2::)-

ŠPELA100 seveda spadaš tudi ti med nas v nadaljevanja in vse ostale punce tudi. In res ti držim pestke, da nam 1.9. sporočiš novičke o selitvi v 9nebesa in MARI71 zate tudi :miska::miska::miska::miska:

MAŠA26 ja s knjigo lepo napredujem, na polovici pa še vseeno nisem. Moraš biti pa pri tej knjigi res 100% zraven, sploh v začetnih poglavjih.

Ja ja BUŠKICA tale komanda je pa res vžgala, kot v vojski. Vas bo treba kar večkrat takole malo vzpodbudit :)-:)-:)- In kdo je avtor omenjene knjige, ki jo trenutno bereš? Ti boš tufi prav kmalu gospa :bravo::bravo::bravo::bravo:

Saj res, kje pa je naša ŠPELKA? A se je izgubila?:zmeden2::zmeden2:

TECKA O je itak mimo, tako, da nekaj dni brez seksa bomo že premogli :)-:)-:)-:)-:)-

PIKA74 a ne prideš v MB?:(:zmeden2::(:zmeden2::(:zmeden2::(

ANADEJKA bo pa prav kmalu gospa postala :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Pa dekliščino bo imela in to ne navadno ampak s slačifantom :bravo::bravo::bravo::bravo: Ne vem, če se ne prislinim kar zraven.:)-:)-:)-

FRIZERKA jaz ne vem kaj je z mano, ampak bolj ko tuhtam, manj mi gre v glavo kaj nisi pozabila. Sorry za mogoče res butasto vprašanje.:zmeden::zmeden::zmeden: In kako si kaj drugače?

GoYa užiiiiiivajta na :morje: in si maksimalno odpočijta.

BAMBI, Bambi - ti, ti, ti, zdaj pa maš to, da ti noče več plesati:)-:)-

O PIA 73 za knjigo bo prav kmalu čas, boš videla, če ne bo pa prej film.;)

ASTRA in kako si kaj ti? Pa EMAMAIR, pa TINKAMIŠKA, CMOKEC.....???

Punce lep popoldan vam želim,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 13:55:19   
pika74
če ne bomo pa dedku mrazu pisal :angel:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 14:00:53   
biba77
Anitka, a ti malo naso bambi posnemas? :)
Ona se je tudi tisti ciklus v casu O nekaj prickala s svojim :love:. Pol pa je blo... veselje. :)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 14:10:17   
pika74
ja Anitka je brihtna punca :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?