|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifen-pomoč
16.5.2012 8:05:02   
equa
hvala za odgovor, pol pa bom še počakala, pa upam da jo čim prej dobim da grem tudi jaz v drugi krog oz. še boljše pa bi bilo da je ne bo in da bom nosečka:))) 

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: klomifen-pomoč
16.5.2012 22:35:27   
MajaJulija
Dobra si, da zdržiš in še nisi naredila testa :)
Jst imam danes 28 dan cikla, pa me že srbijo prsti! ;)

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: klomifen-pomoč
17.5.2012 13:01:21   
equa
Žal in prišla je  user posted image , zdaj greva v drugi krog v upanju da v tem je ne bo. Ma sem naredila test ampak sem upala da sem ga delala prezgodaj in da je zato pokazal negativno.

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: klomifen-pomoč
19.5.2012 23:10:19   
MajaJulija
Tudi pri meni isti izzid :(
Zdj pa naprej v nove zmage!

< Sporočilo je popravil MajaJulija -- 19.5.2012 23:11:07 >

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: klomifen-pomoč
21.5.2012 8:18:35   
equa
O škoda:((( sej nam bo uspelo, boš vidla, držim pesti da kmalu zagledava plusek:)))
Veš kaj me zanima kakšne krvavitve si imela ali jih imaš? Jaz sem jo dobila 16.5. prvi dan, ki je bila šibka, naslednji dan močna, tretji dan šibka in konec dneva jo ni bilo več. To ni nič nenavadnega saj takšno do zdaj sem imela problem pa je sledeči, da četrti dan me je neki zašpikalo v trebuhu in začutla da se mi je neki ulilo, na hlačkah sem zagledala krvav izcedek in pol cel dan nič, peti dan pa spet nek izcedek in pol spet nič in danes zopet nič? Je možno da je kriv klomifen?

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: klomifen-pomoč
21.5.2012 18:13:44   
MajaJulija
Hej!
Jst nisem opazila nič posebnih učinkov klomifena. Sem pa imela "prvi" dan samo en roza flek in boleče znake za m, ki pa ni prišla in zato to zame ni prvi dan. Potem se je pa ulilo drugi dan. Samo jst imam res največ 2 dni m, potem pa še 2 dni malo flekce in to je to.
Tako, da se zdj ni veliko drugače obnašala in ti ne morem svetovati.
Pozdravček!

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: klomifen-pomoč
22.5.2012 7:49:01   
equa
Sej moja je tudi kratka in pol dva dni imam rjave flekce, ampak zdaj sem imela 4 in 5 dan ciklusa enkrat na dan živo rdeč flek in še povrh da 3. dan nisem imela nič kot rjav flekec,  kar me je malo ustrašilo, ampak menim da je to kriv klomifen in nič drugega.

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: klomifen-pomoč
23.5.2012 18:47:23   
Libra
Jaz sem tudi zdej v drugem krogu s klomifenom. Po prvem krogu jemanja sem imela zelo blago M. nekaj dni sem imela samo izcedke, en dan mal krvavitve in nič drugega. Mi je G rekla, da ni nič hudega, če je M bolj šibka. Upam, da je to res. Sem pa zdej izpustila dabroston, pa bom videla, če bodo pri M kakšne spremembe.

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: klomifen-pomoč
25.5.2012 14:57:38   
mamica deklicam
Pozdravljene.
Vidim,da nisem edina s temi težavami. Sama sem tudi v drugem krogu s klomifenom in upam, da bo sedaj uspelo.
Meni je G. predpisala klomifen, nato pa 14-25 dan cikla utrogestan, da bi se mi stena maternice bolj odebelila.
Tisto, kar je equa napisala, je bilo verjetno še čiščenje. To mislim, da je samo flek krvi imela in nato spet nič.

Jaz sem s pomočjo klomifena že dvakrat zanosila, a se je na žalost enkrat končalo z SS. Upam, da bo sedaj uspelo, vam pa tudi vsem in da bomo odprle forum februarčki 2013.

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: klomifen-pomoč
28.5.2012 8:12:46   
equa
No, jaz tudi upam, da bomo kmalu odprle novo temo:)))) Imam pa dober občutek, da v tem krogu nam bo uspelo :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: klomifen-pomoč
28.5.2012 8:19:18   
mamica deklicam
Imam že eno februarko doma. Bomo pa večkrat praznovali tisti mesec user posted image

Enkrat mora ratat. user posted image

Držim pesti za vse nas in se še slišimo

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: klomifen-pomoč
28.5.2012 16:53:14   
MajaJulija
Jst grem jutri h g. pogledat če sem kaj pridelala :) Držim pesti!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: klomifen-pomoč
29.5.2012 8:43:42   
mamica deklicam
DRŽIM PESTI. SPOROČI, DA SE LAHKO VESELIMO S TABOuser posted image

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: klomifen-pomoč
29.5.2012 19:48:23   
MajaJulija
Pridelala sem v vsakem jajčniku po en folikel! In to s samo 1/2 tabletke.
Zdj pa akcija :D

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: klomifen-pomoč
29.5.2012 20:55:59   
mamica deklicam
hvala bogu, čimmanj kemije bolje je. user posted image user posted image
Sama imam občutek, da so me te tablete spremenile. Kar norim in tulim na vse okoli sebe za brezveze. Ali sem pa že naveličana vsega. Poleg tega me še EMŠO daje. Imam že 38 in in se pri dveh razposajenkah včasih vprašam ali si res želim še enega.
Potem pa drug dan vidim, kako se zamotita in kako starejša skrbi za mlajšo in ni več hudo.


(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: klomifen-pomoč
30.5.2012 8:00:25   
equa
No super:))))Držim pesti:))) V ponedeljek (13. dan) sem imela ovulacijski izcedek (prozoren, lepljiv) v prejšnem ciklusu nisem tega opazila pred ovulacijo samo rahlo špikanje v jajčniku sem imela, tako da imam dober občutek v tem krogu:)))))

< Sporočilo je popravil equa -- 30.5.2012 8:05:47 >

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: klomifen-pomoč
31.5.2012 21:33:47   
mamica deklicam
upajva na najboljše. SAma sem ravno danes dvanajsti dan in čutim desni jajčnik. Že pred prvo nosečnostjo sem vedno čutila ovulacijo. Pri meni je bilo tako: boleča menstruacija, da brez tablet sploh nisem mogla preživeti. Med obema pa še boleče ovulacije. Sedaj menstruacije niso več boleče. je res, kar pravijo, po vsakem porodu manj zvija ob tistih dnevih.

DRŽIM PESTI, DA VAMA JE USPELO IN DA BOŠ ZAGLEDALA user posted image

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: klomifen-pomoč
1.6.2012 10:29:49   
equa
Glede mestrualnih krčev nisem imela nikoli problemov, le da so bili pretežno dolgi ciklusi 33-63. Ovulacije nisem tudi nikoli čutila, zdaj pa od 13. dne in sedaj ki sem 17. dan pa so se bolečine v jajčnikih kar stopnjevale, včeraj pa me kar cel dan špikalo, ne po presledkih, bolečina je bila prisotna kar skozi, le da je na momente močneje špiknilo oz. krčilo. Kakšne bolečine in koliko dni jih imate zdaj ko jemlete klomifen?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: klomifen-pomoč
1.6.2012 17:26:29   
MajaJulija
Jst sem mela včeraj 14. dan in sta me bolela oba jajčnika kot pr norcih, danes sem pa čisto vredu.
Zgleda da se mi je včeraj vse sprostilo, tako da upam, da se kaj prime.

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: klomifen-pomoč
4.6.2012 8:29:29   
equa
Ma jaz pa sem danes 20. dan pa me še vedno špika, ni več cel dan ampak na momente je še vedno prisotno. To je verjetno kakšen stranski učinek zaradi klomifena.

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: klomifen-pomoč
4.6.2012 10:47:58   
mamica deklicam
sama sem imela najmočnejše bolečine 14. dan in tisti izcedek, kot si ti (aqua) pisala zase.
Me pa danes še vedno nekaj boli, čeprav sem že 16.dan. Možno je,da je zapozneli učinek. Ker to rundo imam malo drugačne bolečine kot sem imela dve leti nazaj. Očitno telo vsakič drugače od reagira.

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: klomifen-pomoč
4.6.2012 11:02:12   
equa
a ok, tako da vem da vsak ciklus jemanja klomifena je lahko različen.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: klomifen-pomoč
5.6.2012 22:36:11   
mmtt
pozdravljene klomifenke user posted image . sama sem prejsnji ciklus zacela s femaro ki naj bi bila podobna klomifenu. zanima me ali je moznost da se mi s temi tableti uredi m. kajti imam zeeeelo neredne cikluse na 35-45 dni kar naj bi bila posledica pco.

upam da bomo kmal user posted image u vse ugledale in bomo srecke nosecke

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: klomifen-pomoč
7.6.2012 18:34:25   
mamica deklicam
S klomifenom si urediš cikel, ker sproži ovulacijo in ta je vedno 14 dni pred naslednjo menstruacijo. Tako, da mislim, da bi ti moralo uspeti.
Sama komaj čakam, kaj bo. Me je pa malo strah, ker sem imela prejšno rundo SS v sedmem tednu. Vem, da je to zelo zgodaj a če si otroka želiš, obstaja zate tisti trenutek, ko imaš potrjeno, da si noseča.

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 17:16:07   
curly
Tudi jaz sem 2. krog na Klomifenu. V prvem mi je uspelo pridelati en folikel, zdaj pa kar dva. Sicer sem v postopku inseminacije in me konstantno spremljajo. Včeraj sta bila foliklčka velika že 16.5 in 17.5mm, jutri dobim stop inekcijo, v ponedeljek grem na IUI. user posted image
Aja, prej sem imela ful neredne M, zdaj na Klomifenu pa pride M na 32. dan in za to sem FUL hvaležna, ker včasih sem jo po 2 meseca čakala..

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?