|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 9:31:01   
manna
živjo
No tud mi smo meli še mali dopust - en teden morja in je blo fajn, ravno prav toplo, voda je topla, noči hladnejše da se da spat, skratka, super. Edino kar nam je grenilo dni so bili komarji. No mene sicer niso pikali, pač pa predvsem tamala dva. Čist sta pikčasta. Pa smo meli une zadeve za v vtičnce, pa sprej, pa svečke, ampak so nas zgleda na plaži dobili user posted image
Prou sovražim komarje, res.
mini, super za morfologijo!! Saj smo že vedeli da je punčka user posted image Kako bo fletkano..pa fajn je, da je Marcel že malo večji, bo veliiiiiiiko lažje kot če bi mela razliko dve leti.

Ja naš tamali je pa pihal prvo svečko. Torto sem sama delala, veliko, z miki miško, in je uspela, čeprav sem še kritična, bi lahko bila še boljša. Drugač pa tamali je cuker, samo smeje se, ima že 8 zobkov, poje vse kar mu ponudiš in šiba naokoli po štirih, ali pa hodi ob vsaki opori ki jo najde da se oprime. V roku 1 meseca bo shodil po mojem. Njegovo spanje je mal boljš, ampak je tko navajen zdej da če se zbudi in vidi da sem ob njem, potem takoj zaspi nazaj, če pa me ni pa je takoj jok. Tko da selitev v skupno sobo z Manco planiramo šele tam enkrat pozimi. Upam da bo šlo.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 9:39:27   
mini86
Saj smo že vedeli da je punčka user posted image


a deeeeej..kakouser posted image user posted image




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 9:43:47   
mini86
super za vaša morja..ker sedaj pa prihaja moje na vrstouser posted image user posted image

sm že z mislimi v pakiranju in komi čakam da gremo v soboto ponoč..

za izpit še nič ne vemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nosečnost je super, edino kar imam vkleščen živc v stegnu in na momente boli k user posted image user posted image user posted image
pa križ je tud problem..ampak te 3 mesece bomo pa že pregural aneuser posted image
uf ja gre hitro


manna čestitke slavljencu..matr gre hitr čas naprej

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 9:46:08   
mini86
joooj js tud sovražim komarje..me je en letos na roki in me srbi vsake tok mislim da že ene dobre dva mesecauser posted image
tamauga pa da potrkam nobeden..

ma js ne verjamem tistim k pravjo da komarjev čez dan ni k je prevroče..oni te najdejo kadarkol..
sm se pa js že pred spanjem tud na morju špricalauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 9:53:27   
manna
Punce, pomagajte se mi odločit - kakšne čeveljčke naj kupim Lucjanu? Do zdaj je mel mehke copatke in pa ene sandalčke ala Pediped originals (sam neka druga znamka) take mehke, usnjene, brez čvrstega podplata. Na morju je bil pa večinoma bos. No ampak zej septembra ko bo šel v vrtec rabi nekaj druzga (ali ne?) in nevem al naj kupim ciciban sandalčke al čevlje al supergice al kaj? Za zdej bi bli najboljš sandalčki sam to bojo pol sam za kkšen mesec, pol bo premraz?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 10:01:01   
mini86
js bi mu kupila crocse in pa supergice..

crocse ima lahko če bo vroče na boso nogico, če je malo hladnejš pa na štumfke..ko bo bolj mrzlo jih bo imel lahko rečmo doma, naprej bo pa nosil supergice..tako bi naredila jaz..ker da ga že septembra ko je lahko še zeeeelo toplo daš v superge nima smisla..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 15:16:43   
smrketa24
ne, crocsov jaz ne bi kupovala, ker je nogica še preveč mehka in v crocsih nima nobene opore gleženj. maša do sedaj še ni imela nobenih copatkov ali čveljev, ji bom pa za v vrtec kupila tiste usnjene copatke, ki so samo ne elastiko, take šolske. sem ugotovila pri mateju, da se take najbolj obnesejo. kar se pa čevljev tiče, se mi pa še sanja ne kakšne naj ji kupim. dokler ne bo hladno bo bosa, potem pa kakšne superge mehke. ker ona tudi že fejst šiba, tako da bo tudi v roku meseca dni shodila pomoje.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.8.2012 15:24:47   
manna
smrketa, ja sej za v vrtec bo itak mel take mehke usnjene, sam pol rabi vsaj še nekaj kar mu obuješ tko za kadar je zunaj, al pa če ga neki zrihtaš recmo da je lep user posted image Kr rečmo če mu dam kavbojke in eno lepo majčko pol rabi gospodič neki met na nogah. Pa tko pač eno obutev bi rada za septembra, ko je lahko zjutraj tudi že malo hladno. Kar se tiče trde in mehke obutve...nevem, tle so mnenja itak različna. Eni takoj obujejo dojenčkom čevelj z ortopedskim podplatom in visoko čez gleženj, češ da rabijo oporo, drugi spet zagovarjajo da naj bo otrok v čimmehkejši varianti čimdlje. Nevem.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.8.2012 13:57:59   
manna
Punce, a pri Nextu se da plačat preko Paypala?? Kako ste kupovale tiste ki ste tam kupovale? S čitalcem za kartico?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.8.2012 19:34:34   
tecka
Evo, naš fant vasuje pri sosedovemu fantku, midva z našim pa sva si privoščila sladoled in jaz tudi RR.

Mini, lepo se imejte na počitnicah, upam, da vam ne bo prevroče. Za drug teden spet napovedujejo grozne temperature. Pa nič bat, še en teden bomo zdržali, potem pa bo dež, ziher, ker imamo mi en teden dopusta.user posted image

Manna, jaz bi tamaučku kupila ene platnene supergice, nekaj takega
http://www.mytoys.de/superfit-SUPERFIT-Kinderschuhe/Klettschuhe/Baby-Jungen-Gr-20-26/KID/de-mt.sh.ca01.03.07/2362621
ali pa ciciban ima podobne, moogče zgoraj še malo bolj odprte.
Predvsem zato, ker so poceni, ker za več kot 1 mesec jih itak ne kupuješ. Potem pa jesenske čevlje.

Next - jaz plačam z eurocard in ne rabim imeti čitalca kartic. S paypalom se pa ne da plačat. Se pa spomnim tvojih težav s čitalcem - torej ni nič bolje?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.8.2012 16:51:57   
manna
ojla
tecka, ne nič bolje ni s čitalcem. Razmišljam ali bi šla na banko kupit nov čitalec, ta ki ga imamo je od moje mame. Mogoče je kaj narobe z njim...po drugi strani pa se mi zdi fino, ko nič ne naročim in mal šparam user posted image
Ja, čeveljčki bojo verjetno res eni taki platneni + še eni mehki usnjeni za v vrtcu. Sem ravno prej ugotavljala da sem bila pri Manci fuuul bolj mahnjena na čeveljčke - pri starosti eno leto je mela že vse sorte - od japonk, sandalčkov, supergic, balerink, pa vse živo. Pa še na nogah glih da je stala user posted image Tamali revež pa bosonog stopiclja naokrog! Ha, delam diskriminacijo kajne

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Junijski sončki-3. del :)
21.8.2012 15:35:19   
manna
Oh kako ste zgovorne user posted image

Pri nas je taka pasja vročina zunaj, da gremo ven samo zjutraj pred 10h, potem smo cel dan notri. Dolgčas. Manci je že tako dolgčas, da se sploh ne upira ko ji rečem da bo kmalu treba v vrtec, kar je po eni strani dobro.
Imamo pa tudi fuuul komarjev, pa ne v hiši, ampak na vrtu, in smo sprobali že vse živo da bi se jih znebili, ampak ne pomaga! Res jih je ful in mi je hudo ker sta obadva otroka ful popikana, čeprav sta tako malo zunaj! Sam nos pomolimo ven, pa je že nekaj novih pik...
Po eni strani imam tega poletja prav dovolj in se veselim jesenskih dni...Kako ste kaj ve?? Naj se kjera oglasi že no..

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Junijski sončki-3. del :)
22.8.2012 20:11:59   
tecka
Se pofočkam.
Pri nas smo v torek vzeli tamauga iz vrtca, ker se mi je v pon. ful zasmilil. Itak da v vrtcu ni klime (pa HB da je ni), in ko sva prišla v našo hladno hišo s 23 stopinjami je vse popoldne samo jedel, jedel, jedel. Se zelo pozna tudi doma, da zdaj raje je proti večeru in najbolj pali jogurt in "kosmiči". Imeli smo planiran dopust za naslednji teden, zdaj ga bova pa malo podelila po dnevih in vključili smo še taščo, pa bo tamau doma oba tedna. Je res neprecenljivo zjutraj ko me v postelji vpraša, če gre v vrtec, jaz pa mu rečem da ne, ker ima počitnice. Če bi se le še na položnici kaj poznalo...

Pa še drva pripravljamo za zimo in ima zdaj ogromno dela. Danes sva ob 6.30 zjutraj že morala prevažati polena. Popoldne sva šla pa na eno kopališče ob reki (proti Idriji) in zdaj kaže, da bo prespal celo noč. DRžim pestiuser posted image

Kljub vročini pa mi je uspelo naročiti bundico za zimouser posted image . Do 24.8. se splača kupovati pri GAP.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.8.2012 8:36:17   
Joyjack
Oh, moj bog, te čudovite igrače so tako popolni, najnižja cena in najvišje kakovosti, zelo priljubljena v svetu, veliko različnih vrst igrač, otroško najljubši. je skrajni popust zdaj, zato ne zamudite: http://baseurl.de/5s

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.8.2012 14:02:41   
dreamhorse
Hojla punce, da se še jaz pofočkam...
Danes smo dobili info o novem vrtčevskem letu... Recimo, da je ok, kar se tiče novih otrok, to sta samo dve in sicer hčera od mojega bratranca in Žanina najboljša prijateljica, soseda iz ulice..
O vzgojiteljicah pa raje ne bom.. se bom pustila presenetit..
Zanima me nekaj.. a se vaši otročki kaj potijo pod pazduho? Žana, ko pride iz vrtca ima pod pazduho močen vonj po švicu... Kaj naj. tuširam jo vsak večer, ....

(odgovor članu Joyjack)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Junijski sončki-3. del :)
24.8.2012 13:31:28   
smrketa24
hej hej!

kar se vrtca tiče, bo šel matej v ponedeljek po dveh mesecih spet v vrtec. po pravici povedano že komaj čakam user posted image , da se malo spočijem user posted image vzgojiteljice imajo itak iste do šole, edino matejeva je šla ena v penzijo, tako da dobijo drugo. dobijo pa še 5 novih sošolcev oz. sošolk, ker se skupina poveča iz 14 otrok na 19, kar bo pa tudi super, ker bo nova družba user posted image

dh - na vem, matej se pod pazduho nič ne poti, tako da ne bi vedela. on se v glavo ful je in nonstop moker, ker toliko divja, samo nič pa nima vonja.

mi smo kupili pa prikoli za kolo in se vozimo okoli user posted image je za oba ful zanimiva, ker lahko skupaj sedita.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Junijski sončki-3. del :)
24.8.2012 16:29:45   
Mala_princeska
ojla punce
ta teden je bila manca preventivno doma, ker smo mislili da so kozice, pa niso bile, je dobila čudne pike verjetn od vročine, trave, bazena, vode,....
gre pa v ponedeljek v vrtec po cca.14 dneh in počasi jo moramo navaditi da bo od septembra dalje sprememba - namreč gre v drugo igralnico, z drugima dvema vzgojiteljicama - ene ne poznam, je najbrž nova, ena pa jo je že imela prvo leto. dali so jo v skupino od 3-5 let, v skupini ostane cca 5 otrok iz lanskega leta, pa 21 otrok bo v skupini. Bolj proti koncu tega leta se bodo pa selili v novo šolo oz. v nov vrtec, če bodo seveda do konca opremili,.....
Po eni strani mi ni všeč, ker otroke vsako leto razdelijo, ker pri starejši v drugem vrtcu ni bilo tako. Ampak menda so otročki prilagodljivi in se bo navadila, ne smem zdej še jst jokcat he heee...
Drugače pa naša najljubša igrača so traktorji in avtomobilčki :-))) imam fantka s čopkom v kiklici ;-))) no sej imamo tud obdobje dojenčkov in previjanja.

Držite se v senci, s hladno pijačo, sladolleeeedommmm.....

a katera kaj ve kako bo leto oz. v šolskem letu 2012/2013 z vlogami za znižano plačilo vrtca oz. kdaj bo potrebno oddati novo, ker ta velja do konca leta???

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 24.8.2012 16:31:04 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.8.2012 12:41:10   
dreamhorse
MP, a to jih vsako leto razdelijo? Pri nas tega ni... So do konca skupaj... pomočnica gre tretje leto že z njimi, vzgojiteljice pa vedno nove.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.8.2012 19:26:04   
tecka
Oj,
pri nas bodo tudi delili ravno našo skupino. Jih razumem zakaj (bolna vzgojiteljica, selitve nekaterih otrok drugam), tamau pa kar ne razume še dobro, kaj to pomeni. Je pa itak da "normalno" da nekoga pač morajo deliti, če prehajamo iz 14-članske skupine na 19-člansko (in nižjo položnicouser posted image
Še en dan in spet zaslužen dopust....

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.8.2012 10:28:15   
dreamhorse
Ne vem zakaj bi zaradi povečanja skupine morali le te delit. Pri nas so dali 2 novi zraven, pa so vseeno povečali skupino.. Ampak pri nas jih bo 21, ani jih je bilo 19.
Naši tudi sedaj dobijo do novembra eno takšno, ki je non stop na bolniški. Potem pa pride njihova prava iz porodniške...
Upam, da bo ok.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.8.2012 10:46:59   
smrketa24
mp - če ti odločba za OD velja do decembra, moraš ndecembra spet dat vlogo, skupaj z vlogo za znižano plačiulo vrtca, ki jo je treba tudi decembra oddat.

ali katera ve, za koliko se kaj pozna pri plačilu vrtca, sedaj, ko ne bodo več v jaslih?? meni so za mateja zvišali plačilo, samo sem pozabila, da bo nižji znesek. za mašo bom plačevala pa 30% cene, ki jo plačujem za mateja...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.8.2012 16:58:24   
tecka
OJla,
se moram oglasituser posted image
Smrketa, poglej na občinske spletne strani (pa zdi se mi, da se vrtec v LJ podraži s septembrom). Polna cena za Mašo bo taka kot je ZDAJ za Mateja. Matej pa pade v nižjo "predšolsko" skupino. Pri nas je polna cena predšolske skupine cenejša za 100 eur.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Junijski sončki-3. del :)
29.8.2012 9:16:43   
smrketa24
ne, tečka, meni na odločbi piše, da bom za mašo plačevala 30% cene, ki jo bom sedaj plačevala za mateja, torej bo to okoli 14eur verjetno, se mi še sanja ne, koliko bom za mateja plačevala, ker so mi za 20% dvignili znesek zanj.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Junijski sončki-3. del :)
29.8.2012 12:29:41   
manna
Za cene položnic jaz nimam najmanjšega pojma koliko bomo plačevali. Vem pa da veliko. Dvomim da je sploh komu jasno kako in kaj je s tem plačevanjem...bomo videli na prvi položnici ko nas bo kap najbrž.

No, drugač pa sem usposobila čitalec (pravzaprav ni bilo nič narobe z njim?) in naročila pri Nextu cunjice. Oh...pa še jih bom verjetno. Dostava je brezplačna in tako hitra da ni za verjet. Naročila sem v ponedeljek popoldne okrog 17h in danes sem dobila že paket dostavljen zjutraj ob 10.30h - pa naj še kdo reče da se splača hodit v nakupovalne centre user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Junijski sončki-3. del :)
29.8.2012 13:12:04   
tecka

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

ne, tečka, meni na odločbi piše, da bom za mašo plačevala 30% cene, ki jo bom sedaj plačevala za mateja, torej bo to okoli 14eur verjetno, se mi še sanja ne, koliko bom za mateja plačevala, ker so mi za 20% dvignili znesek zanj.

Smrketa, jaz ti seveda ne morem soliti pameti, ker imam samo enega otroka in je moje znanje samo teoretično. Ampak po pogoovorih s sodelavkami sodeč, sem razumela, da se plača 30% razreda za pripadajočo starostno skupino. Če je pa prav tvoja varianta, pa toliko boljšeuser posted image

Manna - ja pri next je fino kupovat, če imajo stvari na zalogi. Včasih se zgodi, da je kaj tudi razprodano, oz. na začetku kolekcije kaj še ni na voljo. Meni je predvsem super, da si izbereš stvari in jih dobiš. Če pa letaš po trgovinah, pa kar dostikar ni številk, če pa mi je kaj zelooo všeč in bi želela kupit dvoje, pa je vprašanje, če imajo več kosov istega oblačila v eni številki. Tako da včasih sem prav slabe volje, ko pridem z nakupovanja. Je pa minus po netu seveda ta, da ne moreš izdelka potipat, probat in se pač včasih zgodi, da fališ pri številki.

Evo, jaz pa sem na dopustu in bi lahko pisala v stilu Mini: spekla sem kolač in štrudl, v pečici se pečejo filane paprike....

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?