|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 7:39:12   
dreamhorse
Jutro punce...
Pri nas nimamo kamina, ampak smo letos dali pregledat peč, pa je bilo preveč monoksida, al nekak tak.. no, zdaj so jo nastavili, pa je...
Glede na to, da so sedaj obvezni kontrolni pregledi peči, ne bomo... prostor je čisto za sebe, in ponavadi je tam odprto okno...
Če bi imela kamin, bi pa rezmislila o tem. Ravno sem brala o treh umrlih na Rogli.

Kako ste kaj punce drugače? Pri nas je nekaj naletaval sneg, ko sem šla v službo, zdaj pa ni nič več za videt

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 8:42:38   
bačko
Mi imamo plinsko peč v kopalnici in tudi vsako leto ima imamo kontrolo monoksida in zaenkrat je vse uredu.
O Mini hvala za informacijo o Bjondi.Ji bom pa email poslala.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 8:54:41   
mini86
ja baje so te trije k so zdj umrl zarad tega oz s tistim k so se ogreval je blo serviseran mislim da oktobra..


mi pomoje kr rabimo to glede na to sa se samo na kamin ogrevamo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 9:18:19   
dreamhorse
Ja, to je zdaj vprašanje, koliko je res, in koliko se želi lastnik oprat krivde... Nikoli ne veš. Take stvari so res nevarne.. in četudi je servisiran, je vprašanje, kako dobro je serviser opravil delo.
dandanes še taboljšim zdravnikom ne gre zaupat. Žal

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 9:47:25   
bačko
Jaz celo razmišljam da bi zamenjali plinsko peč, ker mi je zdnjič rekel da so te plinske peči ki jih imamo v naši hišo bolj tako tako. Samo kaj hudiča ko so drage.Bo treba najprej malo našparat.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 10:12:40   
dreamhorse
Mi ne bomo, bomo pa morali zgleda menjat neke cevi, ker mi v Žanini sobi, ki je zadnja v verigi skoraj nič ne greje.. danes zjutraj je imela temperaturo 18,4 v sobi... kurimo pa na 21 stopinj..
popenla bom..

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 10:26:11   
bačko
A ti šment? To pa ni uredu.
Mi pa moremo nabavit brezžični termostat, ker ga imam trenutno v predsobi in mi je prav brez veze tam imeti ker nimamo tam nikoli radiatorja prižganega.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 10:29:06   
dreamhorse
Jaz sem razmišljala, da bi dala en termostat še v zgornje prostore... spodaj je v dnevni, ki je tako v enem s kuhinjo in jedilnico....
Ampak glede na to, da se na te reči ne spoznam, vprašanje, če je to rešitev

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 10:45:32   
manna
Živjo
A katera ve, če tele ogrlice iz jantarja res kaj delujejo? In kje se jih lahko dobi?
Pa še neki me zanima, če ima kjera kak nasvet; ko smo odrabili stvari od Mance smo jih zavili v vreče, in dali na podstrešje. Zdaj ko vlačimo spet ven (recimo stolček za hranjenje, pa razna oblačila, podloga za igranje in druge zadeve) pa se ne morem znebit tistega vonja po podstrešju. Sej ne znam opisat, ampak tko nekako "smrdi". Upam da me razumete kaj pišem...operem, pa umijem vse, pa še zmer je ta zoprn vonj..? Prav škoda mi je. Ene stvari mislim šparat še za sestro - recimo zibko in vzmetnico zanjo, ampak mi je že zdaj bedno kr vem da bo tako zatohlo smrdelo..pa tud če nevemkolk umijemo..?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 11:00:30   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Živjo
A katera ve, če tele ogrlice iz jantarja res kaj delujejo? In kje se jih lahko dobi?
Pa še neki me zanima, če ima kjera kak nasvet; ko smo odrabili stvari od Mance smo jih zavili v vreče, in dali na podstrešje. Zdaj ko vlačimo spet ven (recimo stolček za hranjenje, pa razna oblačila, podloga za igranje in druge zadeve) pa se ne morem znebit tistega vonja po podstrešju. Sej ne znam opisat, ampak tko nekako "smrdi". Upam da me razumete kaj pišem...operem, pa umijem vse, pa še zmer je ta zoprn vonj..? Prav škoda mi je. Ene stvari mislim šparat še za sestro - recimo zibko in vzmetnico zanjo, ampak mi je že zdaj bedno kr vem da bo tako zatohlo smrdelo..pa tud če nevemkolk umijemo..?



Jaz sem jo za Mateja kupila v Mullerju. Sem jih videla, da jih še vedno imajo.

Pomoje je treba te stvari samo fejst prezračit, da bodo izgubile vonj. Ni druge. Tudi mi imamo vse na podstrešju in bom morala spet vse ven privlečt (no, oblačila semitak že, sedaj pa počasi še ostalo).

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 11:01:01   
smrketa24
Evo, punce, moja Maša: user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 11:13:44   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Evo, punce, moja Maša: user posted image

Prava lepotička je! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 12:56:58   
dreamhorse
Joj smrketa, kaki cukerček je... Prava lepotička...

manna, jaz jantarjeve ogrlice nisem uporabljala, ker z zobki nismo imeli težav.. Če bi pa, bi jo definitivno poskusila..

Ja, prezračit, druge ideje tudi jaz nimam.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 15:22:22   
mini86
ijoj smrketa..pišek mišk mali...je pa mateju podobna veš


js bi tud vse prezračla..mogoče je zdej mal teži kot pa spomladi oz poleti ampak mislim da bi na vašem vertru hitro izginil vonjuser posted image

v tiste ogrlice pa žal ne verjamem in se potem tudi nisem pozanimala kako in kaj je z njimi


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.1.2012 16:31:06   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ijoj smrketa..pišek mišk mali...je pa mateju podobna veš




Ja, je čist ista kot matej, ko je bil toliko star user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 8:20:26   
manna
Dobro jutro
smrketa, zlatkana je ! Pa res je podobna Mateju. Tudi naš gospodič zelooo uživa v kopanju. Včasih sicer tok brca da so še stene vse mokreuser posted image
Pa še zmer ne spimo ponoči...sej najbrž še en čas ne bomo če bo tko kot pr manci. Se pa čudim kako funkcioniram brez spanja že več kot en mesec. Še dobro da hodi manči v vrtec in da je zdrava, sicer bi se mi že utrgalo.

Ja prezračla sem stvari, pa rjuhce recimo sem oprala na 90 stopinj, pa polikala pa vse. Sam kakšno reč se pa ne da preveč dobro oprat, recimo podloga pr stolčku za hranjenje Peg perego. Kar nekam smrdljiva se mi zdi, čeprav sem jo besno oprala že trikrat. V stroj je pa ne morem dat. Mah..sej bo zrasu pa bo šel v trip trap pa bo... Sam za cunjice mi je pa škoda no. S tem da imamo na podstrešju okence in je skoz odprto, tko da se lufta, ni da bi blo brez zraka. Nevem zakaj je tok zatohlo.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 8:24:12   
manna
No drugač pa bojo pr manci dobili novo vzgojiteljico kr gre njihova na porodniško. Ima že kar velik trebuh in manca že ve da je notri dojenček. Upam da bo ta nova fajn.
Ma take stavke včasih meče ven naša miss da se vsi režimo. Včeraj je vprašala če lahko da lucjanu malo kakava za pit, pa sem rekla da ne, ker on ne sme še mlekca od krave pit. Ona pa; "ker si ti njegova krava ane"  user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 10:11:01   
PapuaNG
Pozdravljene, se opravičujem, ker takole vdiram v temo, a moj dragi bi spet potreboval vašo pomoč pri iskanju otrok za reklamo.

Tokrat se išče otroke, stare od 15-20 mesecev, snemanje bo potekalo med 30.1. in 4.2. (en snemalni dan). Zainteresirani naj pošljejo čim novejše fotografije na naslov blaz.taljan@gmail.com, zraven ne pozabit pripisat kontaktnih podatkov (ime, priimek, telefon). V kolikor bi otrok prišel v poštev, bodo kandidate poklicali do torka, 24.1. Gre pa za oglas za blagovno znamko IKEA, za francoski trg, honorar je 200 EUR/bruto. Torej, če poznate koga, ki ustreza, mu prosim posredujte sporočilo...tenk ju.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 11:22:31   
Mala_princeska

manna - glede stolčka je zadevica takale: dobi se samo prevleka (nadomestna) tako da ne meči stolčka stran. po moje je point v tem, da je treba stvari fejst zavit, predno se jih da na podstešje - folija,....
so mi pa isto smrdele cunje iz podstešja od sestre al pa če se cunje ne posušijo tako kot bi se morale, vonj žal ostaja

jantarjeva ogrlica - sem jo imela za manco in jo je nosila, naročila sem jo iz tujine, najbolje je da v mullerju pogledaš

mini za rolarje nimam pojma, jst naši jih pred kakim 4. letom ne bom dajala....

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 11:25:53   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Ma take stavke včasih meče ven naša miss da se vsi režimo. Včeraj je vprašala če lahko da lucjanu malo kakava za pit, pa sem rekla da ne, ker on ne sme še mlekca od krave pit. Ona pa; "ker si ti njegova krava ane"  user posted image



Manna ja krava si, ni kej user posted image user posted image user posted image

posrečeni so ti naši malčki.....

btw: a je kdo od vaših alergičen na kako milo??? no včer jo pridem iskat v vrtec in je imela manči rokice čist rdeče, popikane,....na eni roki skor do komolčka, do včer je bila doma.....no zvečer in zjutraj sem z A-dermo namazala in je bilo potem ok. Moram spremljat, da ni na kej alergična....

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 11:26:34   
Mala_princeska
smrketa ja je res posrečena tale vaša damica user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 13:07:40   
dreamhorse
Hojla punce...
Petek je... pri nas vse kaže na to, da bo dež, nekaj že pada dol...

Manna, otročki pač sklepajo, facika mala.. user posted image user posted image

Glede cotik pa res ne vem, kaj bi... ta vonj po zatohlem se po moje tako nevleče, da se ga je težko znebit... bom malo poguglala, če kaj najdem...





(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 13:22:47   
dreamhorse
Manna, naj bi pomagalo, če v stroj daš malo kisa zraven...
poglej malo na google, zatohla oblačila... ali kaj takega..
Nekaj se najde na to temo.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 13:27:58   
smrketa24
Punce, moji Mašiki pa bronhiolitis grozi :( Sva bile sedaj pri P na merjenju kisika in morava popoldne še enkrat. Pa sem včeraj klicala k P, pa mi je sestra rekla, da če nima vročine naj nič ne hodiva. Kašlja pa kot kakšen star dec. No, sem jo danes kar odpeljala, ker nisem mogla več tega poslušat.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.1.2012 16:14:29   
mini86
ja boga maša..tok mejhna pa že tole..še sreča da do pomladi ni več toliko-no čeprav je že sedaj skoraj pomladuser posted image user posted image
a to si še zmeri pr šuštarjuuser posted image

javi kaj sta uštimale


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?