|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 9:28:22   
JagodaMb
Zdravo punce!

Jutri pa se zacne naš mesec...AKCIJA!! :)

Kot sem že zadnjič pojamrala, že dooolgo nisem imela pregleda (danes točno 1 mesec). Ker imam pregled pri G šele 9. 7. bi se rada ta teden šla pokazat v porodnišnico. Baje naj ne bi kar tako tja hodila (rabiš kao napotnico za ctg), ampak mene že res skrbi malo, pa moj G je na dopustu. Tiste, ki ste imele kakšne težave, ste kar tja šle brez napotnic?

STRIJE! grrrr! Tako sem bila vesela, da jih nimam...sem pa danes šla z ogledalom, na sončka in malo bolj pogledala. Hmmm sem mislila, da imam pač žile malo bolj vidne. No te "žile" so postale vijolične strije. No ja, 2 min sem se sekirala, zdaj pa ne več...

Presredek ..jaz ga vsak večer masiram, na kratko. Mogoče bo kaj pomagalo :)

Čaj ..pijem ga že 3krat na dan, mi je prav dober (sem v 37. tednu).

Otekanje ...kaj so že to gležnji?!

Slončkanje ...no kot sem brala, bi naj sperma pripomogla k hitrejšemu porodu. Mojemu sem rekla, da od ponedeljka naprej sledi akcija, ker bi že rada počasi zaključila z nosečnostjo in se začela cartat. hihiuser posted image

babike lepo se mejte, skrivajte se v senčki!

papa



(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 12:38:55   
mala_roo
Pozdravljene zaenkrat še user posted image user posted image

Ja res je, jutri se pa začne naš mesec user posted image user posted image
Včeraj sem bila na pregledu, maternični vrat je čisto skrajšan, odprta sem že 2 cm, zato sem tudi 4 dni nazaj imela popadke, ki so potem popustili, tako da lahko pričakujemo kadarkoli. Gin mi je povedala da je že vse lepo pripravljeno, mala je že čisto nizko, danes me pa spet nekaj grize, tako da bomo videli. Še enkrat mi je naredila meritve, pribljižna teža je 3200g, vse je super, vsega skupaj sem imela 11 pregledov, od sedaj naprej pa hodim v porodnišnico. Prvič grem v ponedeljek, če nas prej kaj ne prehiti...

Lepo se imejte in božajte svoje bušije še zadnje dni user posted image

(odgovor članu JagodaMb)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 12:47:01   
8301a
Pozdravljene!

Samo da na hitro javim, da je naša punca pošteno pohitela in namesto 27.7. prišla na svet že 9.6. s 1980 grami in 43 centimetri.
Po 3 tednih sva končno v četrtek prišli domov. Je pridna (zaenkratuser posted image ), spi, papca, kolca in ko je dobre volje, veselo gleda naokoli...

Kaj več pa ko bo čas:)

Vsem ki vas to še čaka, želim lepo izkušnjo, brez bolečin in super osebje v bolnišnici(to je res zlata vredno)!

(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 13:39:44   
mala_roo
8301a ISKRENE ČESTITKE IN VELIIIIKOOOO CARTANJA user posted image user posted image

(odgovor članu 8301a)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 14:43:19   
mala06
8301a user posted image user posted image četitam za novo članico in prvo julijko, ki je kar krepko pohitela!

Jaz sem pa imela včeraj zadnji CTG pri svojem g. in v ponedeljek imam pregled že v porodnišnici. Ker je moj g. ravno dežuren, me bo pregledal in, če se bo že kaj dogajalo mi bo kar pospešil, drugače grem pa domov. Nekaj na silo pa tudi ne bomo forsiral, naj mati narava naredi svoje, vsaj delno user posted image .

Punce zadržujte se v senci in vam v ponedeljek, če bom še doma, sporočim, kako in kaj naprej!

(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 15:17:30   
Soncek17
8301a, čestitke :))) pa čimveč lepih trenutkov z malo punčko :)))

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 16:31:58   
amyZ
8301a - čestitke za malo pupo!!!

Ja je že kar nekaj julijk postalo junijk, še dobro, da se jutri julij začne user posted image .

JagodaMb - sem si šla še jaz pogledat, če je že kaj strij in se še nič ne vidi, da bi bile. Upam, da ne nastanejo do konca, ali pa potem po porodu.

mala-roo - tole bo pa kmalu a ne? Jaz moram svojega vprašat, če semže kaj dogaja, čeprav imam še 4 tedne pred seboj, ampak baje gre za 14 dni potem na dopust in bolje, da me zdajle ornk pregleda, ker kaj pa vem kako bo z nadomeščanjem user posted image

Oh ta vročina! No, vsaj zatekanja je manj, ker bolj ali manj vegetiram, se nalivam s pijačo, jem sadje, predvsem lubenice in kar gre.

(odgovor članu Soncek17)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Julijke 2012
30.6.2012 20:35:09   
Elieli
8301a čestitke tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image !!

tudi jaz že komaj čakam porod, čeprav mi še nekaj manjka do PDP - vročina me namreč ubija, prejšnjo noč sem se zbujala vsako uro zaradi nje in čim se premaknem se počutim kot da bi bila v savni, seveda bi čimprej rada spoznala najino dete - je pa res, da nič ne kaže, da bi se mu/ji kam mudilouser posted image

želim vam lep večer

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Julijke 2012
1.7.2012 12:05:37   
bankc
8310a čestitamuser posted image user posted image user posted image . sedaj pa le veliko cartanjauser posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa jutri PDP pa naš mali še nič ne kaže da bi rad prišel ven. Čeprav nič čudnega, glede na to kako je vroče.
Me pa full že matra: sem full zatečena, bolijo me vse spodnje kosti, spim praktično nič več, ker hodim na wc ali pa me toliko boli da ne morem spati, pa groooooznooooo mi je vroče.... Imam v torek CTG in pregled in da vidimo kaj bo kaj rekel ginekolog in kakšno je kaj stanje...


(odgovor članu Elieli)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Julijke 2012
1.7.2012 12:07:21   
bincha
user posted image 8301a čestitke!

danes je moj PDP... ko bi se vsaj res že začelo! sem danes tako spočita user posted image

drugače pa že par dni čutim, da se nekaj že konkretno pripravlja in dogaja, vendar večinoma samo dopoldan potem pa vse mine... tudi danes že od jutra malo dogaja ampak se bojim, da ni še to to user posted image . pridno pijem čaj iz malinovih listov (sedaj 3krat dnevno) in čakam user posted image user posted image .

jutri imam prvič amnio, me prav zanima kako bo? koliko sem odprta, če je plodovnica že zrela...?

sedaj se je uradno začel naš mesec user posted image se že vselim branja čudovitih porodnih zgodb! tako, da želim vsem lepo porodno izkušnjo!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Elieli)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Julijke 2012
1.7.2012 12:44:34   
dena
pozdravljen julijke,no pa se je zacel nas mesec.....zelim vam veliko srece pa cim lazji ter hitrejsi porod...

(odgovor članu JagodaMb)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Julijke 2012
1.7.2012 21:46:29   
Katalenca
Čestitke 8301a za dete!!!!
Je pa res pohitela punca :))

Nekaj ostalih punc pa vas je že blizu, odprte, glavica nizko, res samo še vprašanje dni oz ur user posted image

Ko le nebi vročina tako nažigala, bi bilo vse bolj znosno. je pa tudi v stanovanju temp padal na 29 st. Jeeeeeeeeuser posted image
Pri meni še pa 3 tedne......
lp

(odgovor članu dena)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 10:03:22   
mala06
Živijo souser posted image !

Danes bom pa videla ali bo akcija ali ne. Imam ctg v porodnišnici in vaginalni pregled, da vidim ali se kaj dogaja. Imam pa občutek, da še nič ne bo čeprav, sem zjutraj imela veliko belo prozorne sluzi in ne vem ali je to čep ali ne. Bom povprašala.

V glavnem, če se danes nič ne oglasim, sem v porodnišnici user posted image

(odgovor članu Katalenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 10:16:35   
alysa

IZVIRNO SPOROČILO: mala06

V glavnem, če se danes nič ne oglasim, sem v porodnišnici user posted image


Vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 10:24:49   
bincha
evo mene s pregleda - imela amnio, prvič. nič ni komentirala koliko sem odprta (meni pa je bil pregled preveč neudoben, da bi se spomnila vprašat...), vzela je pa cev št. 2 (torej 2 cm?)... verniks je že v plodovnici, naslednji pregled imam v sredo. upam, da prej rodim, teli pregledi mi niso ravno všeč! no ja vse za naše malčke user posted image

lp

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 12:47:42   
11.12.27.
Pozdravljeneuser posted image !
Pričakujemo tretjega otroka, rok imam 20.7.
Ker bo pa tretji carski bo nekaj prej, datuma še nimamuser posted image , v petek imam ponovno ctg morda kaj več izvem takrat.

Lep dan želim še naprej...

(odgovor članu bincha)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 14:25:10   
lepapepa

jutri je polna luna - a ni to čas, ko se pospešijo tudi porodi? jaz imam do PDP še 14 dni in se mi še nič posebnega dogaja... jaz bom rodila najbrž na mlaj user posted image

(odgovor članu 11.12.27.)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 15:28:54   
JagodaMb
Joj naj se že neha vročina!!!

eno vprašanje...so vaši fantje/možje že uredili za očetovski dopust? To bi naj pred porodom uredil, ne?
Sem gledala obrazce in bi tam naj vpisal ime in priimek otroka ter emšo...hmm kako je s tem?

(odgovor članu lepapepa)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 15:52:17   
11.12.27.
Oj,
ti kar nesi obrazec za očetovski dopust, ne rabiš nič priimka pa imena in emšo otroka vpisovat, pa tudi datum kdaj bo nastopil očetovski dopust sporočiš naknadno.

lp

(odgovor članu JagodaMb)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 16:38:00   
JagodaMb
Hvala za info!!!

(odgovor članu 11.12.27.)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 16:55:26   
mala06
Živijo!

Evo me s pregleda. Mali ni bil ravno aktiven na ctg-ju verjetno, ga je vročina zdelala user posted image . Drugače pa se nič kaj ne dogaja, maternični vrat je še zaprt in približno 3cm dolg. Sluz pa pomeni, da pa se pripravlja. Težki smo pa od 3200 do 3500 gramov. Ponovni ctg imam čez dva dni.
Polna luna pa naj bi imela in pospešila porod, mogoče pa še bo kaj. Jutri je moj PDP in bomo videli, kaj bo noč prinesla.

(odgovor članu 11.12.27.)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Julijke 2012
2.7.2012 18:04:52   
mala_roo
Helow,

evo mene iz pregleda. Bila sem na ctg, ki mi je zaznal par popadkov, mala je živahna, odprta sem še vedno 2cm, vse je ok, skos me neki špika spodaj, pregled imam spet v četrtek- spet v porodnišnici in zdaj lahko samo čakamo kdaj nas zagrabi user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Julijke 2012
3.7.2012 8:36:16   
TinKkara
srečno obema:)
tudi jaz grem danes na ctg in ginekološki pregled. PDP imam čez 10 dni.
Če katera rodi, je zelo lepo brati porodno zgodbo. :)


(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Julijke 2012
3.7.2012 9:34:08   
blondi20
živjo ... jaz imam pa jutri pregled v bolnici, zaradi posteljice ker naj bi bila že zrela ... bomo videli kaj bodo rekli ...do roka imam še 16 dni ampak v tej vročini se nebi nič bunla če bi kar sprožli :) vsem želim veliko sreče na poroduuser posted image

(odgovor članu TinKkara)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Julijke 2012
3.7.2012 11:17:43   
amyZ
Jaz sem imela danes pregled, 36t2d in ni nobenih posebnosti. Naredil je kratek UZ, ni me pa nič pregledal vaginalno. Ampak se tudi tako nič ne dogaja, tako da je pač vse bp.
Naslednji pregled imam 23., ker gre naslednji teden za 14 dni na dopust, in takrat bom imela tudi CTG. Če bomo zdržali do takrat, glede na to, da bo to en teden pred PDP pa upam, da ne bom dočakala tega pregleda user posted image . Kaj bo pa prinesel čas bomo pa videli.

(odgovor članu blondi20)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?