|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 20:59:23   
MioBambino
Punce, res mi ni jasno, kaj se dogaja z vašimi testi.user posted image

Pa delate nosečniške teste? Da jih niste slučajno pomešale z ovulacijskimi?
(tudi to je možno, vrjemite)

Tako ste me zmedle, da bom jutri tudi sama- po treh pozitivnih testih- naredila še en test.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 21:16:33   
cebela2
no pomešale sigurno nismo user posted image

ena serija je očitno zaj....

če je še katera delala test FS. . priporočam da še enkrat ponovite. . pa držim pesti da sva samo dve user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 23:08:12   
zvezdica**
cebela2user posted image Punce, to sigurno niso testi krivi, ocitno se ni obdrzalo user posted image pojdi na pregled krvi!

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 7:18:45   
cebela2
zvezdica če se nebi obdržalo bi dobila user posted image , ampak jaz je še nimam. . da pa je ss prez krvavitve. . to pa ne gre.
Jutri bom poklicala G, pa bomo vidli kaj ona pravi
Sem pa nekje na MON prebrala, je pisal Pušenjak, da je možna 'zmešnjava' hormonov LH (policistični jajčniki) in TSH (ščitnica). . no in jaz imam problem z obojim.
Kaj naj rečem. . .pa drugič več sreče user posted image

(odgovor članu zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 8:23:55   
polho3006
No sedaj ste me pa prestrašile s temi testi. Jaz sem delala tri in pri vsakem je bila črtica bolj vidna, tako da...jaz upam da je to to, ker moja user posted image je ponavadi točna kot švicarska ura. Ampak nekih tipičnih nosečniških znakov pa nimam.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 8:38:41   
MioBambino
Poročam-naredila sem še dva nosečniška testa(različna) in oba sta pozitivna.Pet pozitivnih nosečniških testov-ja,ostajam julijka.

Upam,da do Julija 2012.user posted image

Danes mi je bilo tudi prvič zelo slabo. Zjutraj. Zdaj sem vredu.

Še to-samoplačniških BHcg ne delajo v vsakem laboratoriju-preden greste,preverite,kako in kje.


(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 8:46:08   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica**

cebela2user posted image Punce, to sigurno niso testi krivi, ocitno se ni obdrzalo user posted image pojdi na pregled krvi!


Se kar podpišem pod tole!

(odgovor članu zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 8:50:28   
mala06
Jutro!

Pri meni še vedno ni nekih izrazitih znakov. Edino proti večeru imam napet trebuh in boleče prsi. Komaj čakam, da pride petek in bom slišala user posted image Še bom živčna ta teden user posted image

Nekdo me je predlagal za urejanje seznama, pa bi prosla, da katera druga to dela. Jaz sem bolj antitalent za računalnik user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 11:17:34   
Anonimen
Dan user posted image !

Pri nas smo pa vsi bolani. Sin ima angino in je na antibiotikih, hčerka ima drisko in pravi da jo boli želodec, moj ima tudi drisko, jaz imam pa vročino, glava me boli, trebuh me boli, moti se mi, tako da jem lekadol user posted image

butt3rfly user posted image user posted image user posted image . Želim ti, da čimprej spet zagledaš user posted image .

cebela2 user posted image user posted image user posted image tudi zate in tudi tebi želim, da spet čimprej zagledaš user posted image

Drugače pa tu sploh ni problem v testih. Kot so že druge napisale, gre za to, da ste bile noseče, potem pa ste imele SS. Tega je zelo veliko, nekatere tega sploh ne vedo, če ne delajo testa takoj ko jim m zamuja.

cebela2 kateri test pa si delala drugič?

mala06 koliko pa boš noseča v petek, ko boš imela g?

anonimna julijka

(odgovor članu mala06)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 11:35:11   
mala06
anonimna julijka noseča bom 4t in 4d. Želim ti, da čim prej premagate bolzeni, ki so vas doletele. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 11:43:01   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: mala06

anonimna julijka noseča bom 4t in 4d. Želim ti, da čim prej premagate bolzeni, ki so vas doletele. 



To je pa zelo, zelo hitro! Misliš da se bo že sploh kaj videlo? Ker srček naj bi bil šele nekje v 6. tednu, tako se mi zdi da je Pušenjak enkrat napisal.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 11:48:17   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006


IZVIRNO SPOROČILO: mala06

anonimna julijka noseča bom 4t in 4d. Želim ti, da čim prej premagate bolzeni, ki so vas doletele. 



To je pa zelo, zelo hitro! Misliš da se bo že sploh kaj videlo? Ker srček naj bi bil šele nekje v 6. tednu, tako se mi zdi da je Pušenjak enkrat napisal.



Pregled je definitivno prekmalu. Jaz sem bila pri hčerki v 7t in se ni še nič videlo. G je rekla, da je očitno prišlo do oploditve bolj pozno in da sem noseča šele 5t. Ni pa se še nič vidlo, niti ploda, kaj šele da bi se videl srček. In potem sem bila vsa prestrašena do naslednjega pregleda, ker nisem vedla ali bo kaj ali ne. Ravno zaradi tega, se zdaj še niti nisem naročila na pregled....se bom nasledji teden in bol šla ko bom noseča 8-9t, ker se bo takrat že sigurno videlo.

Kdaj pa si imela prvi dan zadnje m?

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 11:56:39   
nina166
eh, pa sem se izdaja user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 12:08:32   
srce77
pozdravljene.....user posted image
Še kar pogosto vas berem in si po tiho želim in upam da bi se vam v kratkem pridružila.....user posted image
Tako da,do konca tedna počakam in sporočim,če pridem k vam ali ne.......lepo bodite in božajte svoje bušije drageuser posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 12:09:35   
mala06
Ja, saj sploh ne vem, če prav štejem. Meni je uspelo s pomočjo ivf-ja in v MB so mi dali ta datum in mislim, da če se ne bi nič videlo, bi dali datum kasneje user posted image Če štejem od dneva punkcije ( ovulacija) je 4t4d. Prvi dan  zadnje user posted image sem pa imela 27.9. Ker v postopku se za izračun PDP-ja šteje dan punkcije. 

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 12:10:58   
ancy7
V soboto sem pa tud js zvedla da sem srečka nosečka :-) Po mojih izračunih imam rok 16.7.2012 :-)

Mene danes že dajejo slabosti, bolečine v trebuhu .... sam upam da ne bo tko do konca .

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 12:16:09   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: mala06

Ja, saj sploh ne vem, če prav štejem. Meni je uspelo s pomočjo ivf-ja in v MB so mi dali ta datum in mislim, da če se ne bi nič videlo, bi dali datum kasneje user posted image Če štejem od dneva punkcije ( ovulacija) je 4t4d. Prvi dan  zadnje user posted image sem pa imela 27.9. Ker v postopku se za izračun PDP-ja šteje dan punkcije. 


Če si bila pa v postopku, potem pa je to čist druga stvar. Ker pri naravni nosečnosti, se šteje od prvega dne zadnje m, pri umetni oploditvi pa je seveda to drugače. Držim pesti, da boš v petek slišala srček.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 13:14:00   
mala06
ancy7 dobrodošla in user posted image  user posted image  user posted image pozitiven test. 

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 13:40:27   
racka8
Helo. Evo še mene. Končno zagledala plusek in upam, da bo tako ostalo.Mi je kar hudo, ko berem, da je prišlo do SS. Ampak ne smemo obupat. Moram povedat, da nimam nobenih nosečniških znakov, tako da me je kar strah, da ni nič iz tega. Edino me trebuh boli, po tistem ko pojem hrano. Čudno.
Drugače imam po mojih izračunih rok 2.7.2012, moja 3user posted image , 2user posted image mam že doma.  Pregled imam 15.12.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 17:42:29   
nina166
ancy7 čestitke za user posted image

racka8 čestitke tudi tebi. Koliko pa imaš stara otroka?

(odgovor članu racka8)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2012
7.11.2011 19:43:32   
31Goga
Pozdravljene.

Evo tudi mene med vami. Moja 2. nosečnost, doma pa imam še dojenčico staro dobre 4 mesece.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2012
8.11.2011 9:14:17   
iwa
Živjo punce!

Še ena nova se javljam!!! Moj pdp naj bi bil 18.7. po mojih izračunih.

Mogoče se me katera spomni še z Upajmo skupaj, polho3006 sigurno!!

veseli me, da si bomo delale družbo. Toel s seznamom jest ne znam delatuser posted image naj se katera javi prosim!!!

Tole s testi pa je čudo. Moja črtica je bila danes zjutraj zeloooo rahla, a upam da se še odebeli.

Lepo se imejte!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu 31Goga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2012
8.11.2011 9:34:15   
racka8
Helo. kako smo julijke neorganizirane user posted image .
Mi smo pa doma, ker je najmlajša bolna. Vsake dva tedna je ena bolna. Ampak bo boljš.

nina166 hvala. upam, da bomo do konca skupaj. Imam punčki, 1 in 3 leto.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2012
8.11.2011 9:42:19   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: iwa


Mogoče se me katera spomni še z Upajmo skupaj, polho3006 sigurno!!

Tole s testi pa je čudo. Moja črtica je bila danes zjutraj zeloooo rahla, a upam da se še odebeli.




Iwa DOBRODOŠLA!!!

Tudi ppri meni je bila črtica na prvem testu zelo bleda, ampak je bila potem z vsakim dnem bolj izrazita, ker sem pač naredila test kar trikrat zapored, da sem se res prepričala da je to to. No še sedaj grem vsak čas pogledat te moje testke da vidim da so čtrice resnične in jih ne sanjam.

Drugače sem pa o.k. Joške me bolijo samo zvečer, čez skoraj nič. Tudi spim vsako noč bolje.

Me pa malo skrbi kako bo naš fant sprejel dojenčka. Sicer ko ima dobre dneve je zlato dete, ampak ti izpadi trme...takrat je pa grozljiv. Se tolažim s tem da imajo tri moje sestrične po 4 otroke in jim je uspelo, brez da se jim je sfuzlalo, potem bo tudi meni z dvema!!!!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2012
8.11.2011 9:53:23   
mala06
Jutro srečke user posted image !

Vidim, da nas je vedno več user posted image . Čestitke vsem novim nosečka in lepo in mirno nosečnost in zdravega user posted image vam želim oz. vsem nam so namenjene te želje user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?