|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
12.11.2011 12:16:27   
rozilu
Žal ti ne znam priporočiti P na vašem koncu, smo na Viču, pa ne v ZD.

Bi pa samo nekaj komentirala glede tega, da ti je zaprla vrata pred nosom: ali ne pokličete prej v ambulanto? Če bi, bi ti najbrž sestra že takoj povedala, da je treba otroka pripeljati na pregled in šele potem ti lahko napiše napotnico. Saj prakse so itak različne, ampak če imajo oni tako, potem nimaš kaj se bunit. Vem pa da ni prav, da je tak odnos!

Glede izbire "pravega" P pa... hja, težka je. Jaz sem nekaj časa razmišljala in o našem P sem slišala sama dobra mnenja, zato sem ga pa tudi izbrala (je privat s koncesijo). No, pričakovala sem sicer nekaj drugega - kaj pa vem, pri odnosu ali pa tudi pri kakšnih nasvetih za nego (malo ima še konzervativna stališča, ki pa nam sigurno niso nič škodila, ko smo jih upoštevali. Če se mi pa ni zdelo, pa sem naredila po svoje). Ampak ko je bil kak resen zdravstveni problem smo vedno ustrezno porihtali user posted image . Kar mi je še zelo všeč - nikoli še nismo bili na AB (čeprav je bila kdaj na meji), tako da je vedno prav povedal. In še najbolj: vedno smo hitro na vrsti user posted image

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
12.11.2011 12:30:34   
tintin
Rozilu, a imate dr. Baniča? Iz opisa se mi tako zdi:)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
12.11.2011 12:48:16   
Mali Štrumf
rozilu: ja mogoče sem pozabila omenit ja...jaz sem najprej klicala v zd kjer mi je sestra rekla da more imeti zdravstveno kartico za noapotnico in ne da more videti otroka...ker je imela karton pred sabo in je tudi videla da smo že bili na testiranjih...to je tudi zdravnici povedala, in rekla da rabi samo zdravstveno kartico...
Mi smo šli pa potem vsi skupaj v zd, ker smo imeli opravke in se je zgodil tista situacija ki sem jo opisala...

No ja...zdej je kar je user posted image

_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
12.11.2011 12:56:34   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Rozilu, a imate dr. Baniča? Iz opisa se mi tako zdi:)


Aha user posted image Vi tudi? Mnenje?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
12.11.2011 12:58:47   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: Mali Štrumf
No ja...zdej je kar je user posted image


Ja pol pa nisi imela kaj. Itak bi lahko povedala vse na veliko lepši način, očitno pa je imela slab dan...

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
15.11.2011 11:40:18   
žabic@
No, mi smo pri Vodnikovi v Šentvidu. Pa je ne svetujem. Pri nas je že toliko kiksov naredila... Pri njej imam občutek, da ne obvlada, je ful hladna. Na začetku sem sicer takoj dobila kakšno napotnico. Zdaj pa nimam več takega občutka. In razmišljam, da bi jo zamenjala.

In če ona ne dela ali je na dopustu, moraš it na šolsko v Šentvid k Škuljevi, kjer se načakaš kot nor. Kljub temu, da dobiš uro in so "samo" trije pacienti v čakalnici čakaš vsaj eno uro. Notri pa nima pacienta, očitno je na kavici ali malici.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
15.11.2011 11:43:41   
tintin
Rozilu, ne ne nismo pri njem, samo iz opisa se mi je zdelo, da je to on:) baje je fajn! 

(odgovor članu žabic@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
16.11.2011 18:37:28   
Mali Štrumf
Ojla...
no da javim kaj smo zrihatli user posted image

...skratka, požrla sem svoj ponos in še enkrat klicala v zd šiška k moji pediatrinji, zdaj se mi je oglasila njena sesta Sonja (ki je po mojem mnenju zelo ok, čeprav včasih ne deluje tako)...no in sem povedala za moj primer od zadnjič in sva se obe strinjali da je žal vso to zmedo povzročila tista sestra ki mi je rekla naj pridem samo s kartico in da bom dobila napotnico...

...povedala sem ji za kaj rabim napotnico in da bi rada da nas naroči takrat ko bodo na vrsti zdravi otroci...dobila sem dan in uro.

Danes sva šla v zd in tam je bila norišnica user posted image ...sistematika za osnovno šolo, pa obe zdravnici sta delali, tako da je bila poooolna čakalnica bolnih otrok...no, ampak ko sem sestri Sonji povedala da sem naročena samo za napotnico je rekla da naj kar počakam pred čakalnico da bom kmalu na vrsti...in res...bila sva v roku 15 minut na vrsti.
Ko sem prišla k zdravnici, sem se ji opravičila za prejšnji izpad, ampak da smo ugotovile s sestro da je prišlo do nesporazuma s sestro ki je takrat delala...je zdravnica čisto ok sprejela in mi lepo razložila kako in kaj je z napotnicami...na koncu sva se z nasmehom pozdravili in je bilo vse ok user posted image ...

No evo...tole je živ dokaz da se pač včasih splača požreti ponos in se opravičiti user posted image

LP

< Sporočilo je popravil Mali Štrumf -- 16.11.2011 18:39:00 >


_____________________________

Moj sinček je moje največje bogastvo

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
16.11.2011 21:24:07   
PC Baby
Uf, to pa dandanes redko srečaš. Bravo. Svaka čast.

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dober pediater??...KJE (od Šiške do Šentv...
17.11.2011 12:40:47   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Mali Štrumf

no in ker se mi je mudilo, sem jo lepo prosila če mi lahko samo napiše napotnico, pa mi je rekla da ona more videt otroka in mi zaloputnila vrata




V bistvu si se za kaj opravičila? Ok, zrihtali ste, ampak meni grejo blazno na živce dr-ji, ki se ne znajo primerno obnašat, pa slab dan gor ali dol. Ko imajo slab dan naj jih imajo, ampak ne pod ceno stresanja na paciente.

Razen seveda tvojega "izpada" , kjer pa nisi napisala kakšen je bil, razen, da si šla jezna iz ZD.

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?