|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
6.3.2012 22:27:17   
kr eden

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

he he he, samo čakala sem, kdaj bom spet obtožena, da sem "njihova".user posted image

Torej, še enkrat ponavljam: Mi smo bili zelo zadovoljni. Priznam pa, da nismo taki, da v vsaki stvari najdemo dvom, nekaj slabega...

Glede njihove komunikacije: Smo tudi mi najprej imeli "težavco" z njihovo gospo, ko sta se z mojim možem skregala, ker je deklina bila "preveč pametna" in nesramna. Potem sem jaz (ki ne vzkipim tako hitro) komunicirala naprej z njo. KAj češ, pač nekateri nimajo ravno občutka za delo z ljudmi.


Z drugimi pa nismo imeli težav ( v hotelu, letališčih...)..vsi ful prijazni.

Pa takrat ( eno leto nazaj) nismo komunicirali po mejlih. Smo se slišali po telefonih in ene 2x sem bila tam pri njih, da smo vse uredili.



Mi smo se letos vrnili s Tenerifov, bili preko PZS v Club Marina in je bilo vse OK.
Smo pa tudi mi imeli "bližnje srečanje" s predstavnico Ksenijo (mogoče govorimo o isti osebi), ki je primerna edino za kako delo kjer ni v kontaktu z ljudmi!!!!!!!! Nima nobenih manir, obnaša se vzvišeno, arogantno, skratka odbijajoče! Pri njej ne bi kupil niti banan, kaj šele apartma!
Drugače pa še 1x, imeli smo se super ( pa nisem noben promotor PZS ali USD in podobne "firme")

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
13.3.2012 6:55:39   
CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: kr eden


IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

he he he, samo čakala sem, kdaj bom spet obtožena, da sem "njihova".user posted image

Torej, še enkrat ponavljam: Mi smo bili zelo zadovoljni. Priznam pa, da nismo taki, da v vsaki stvari najdemo dvom, nekaj slabega...

Glede njihove komunikacije: Smo tudi mi najprej imeli "težavco" z njihovo gospo, ko sta se z mojim možem skregala, ker je deklina bila "preveč pametna" in nesramna. Potem sem jaz (ki ne vzkipim tako hitro) komunicirala naprej z njo. KAj češ, pač nekateri nimajo ravno občutka za delo z ljudmi.


Z drugimi pa nismo imeli težav ( v hotelu, letališčih...)..vsi ful prijazni.

Pa takrat ( eno leto nazaj) nismo komunicirali po mejlih. Smo se slišali po telefonih in ene 2x sem bila tam pri njih, da smo vse uredili.



Mi smo se letos vrnili s Tenerifov, bili preko PZS v Club Marina in je bilo vse OK.
Smo pa tudi mi imeli "bližnje srečanje" s predstavnico Ksenijo (mogoče govorimo o isti osebi), ki je primerna edino za kako delo kjer ni v kontaktu z ljudmi!!!!!!!! Nima nobenih manir, obnaša se vzvišeno, arogantno, skratka odbijajoče! Pri njej ne bi kupil niti banan, kaj šele apartma!
Drugače pa še 1x, imeli smo se super ( pa nisem noben promotor PZS ali USD in podobne "firme")



he he he, Ksenija.....je bila ultra prijazna dva dni. Res ustrežljiva in oh in sploh. Ko pa smo jasno povedali, da pa ne bomo zakupili stanovanja, nas pa ni več poznala:) Pač jim gre za biznis. Se nismo preveč sekirali in smo uživali po svoje.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kr eden)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
15.3.2012 22:15:27   
aknela123
sem gledala včeraj Preverjeno in mi je zdaj kar malo žal, da nisem šla na to njihovo predstavitev. Me prav zanima, kako so ljudi prepričali, da so jim tam kar takoj pustili nekaj sto evrčkov.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
13.2.2013 14:19:16   
soncica12
Ali kdo kaj ve-ta firma sploh še obstaja? Namreč spletne strani nimajo več...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Znamke
dejzi

Katere znamke krem, šamponov, olj in ostalih pripomočkov uporabljate pri negi vaših dojenčkov in otrok?

Bübchen (37%)

Nivea (27%)

Penaten (6%)

Hipp (4%)

Johnson (20%)

Babylove (5%)


Število vseh glasov: 304

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!