|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šola smučanja v Kranjsi Gori
4.1.2012 12:29:05   
petruska
Konec meseca gremo za teden dni v Kranjsko  goro, pa bi otroka rada vpisala v enotedenski tečaj smučanja.
Katero šolo smučanja predlagate? S katero imate dobre izkušnje oziroma s katerimi vaditelji?
ker je otrok začetnik, bi bilo najbolje, da bi ga dala v individuualni tečaj smučanja, eno ali dve uri na dan - prosim za predlog kam naj jo vpišem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
4.1.2012 13:04:54   
Vesela.mamica
Ola. :)
Predlagam ti, da ga vpišeš šolo primerno za njegovo starost.. Koliko je star/a? :)

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
4.1.2012 13:18:28   
Metuljček Cekinček
Sin je lani obiskoval individualne ure v smučarski šoli Pingvin. Smo kar zavili v prvo izposojevalnico smuči (ker ni imel čelade) in povprašali. So poklicali eno vaditeljico, ki je prišla v roku 15 min, ki ga je potem eno uro učila. Zmenili smo se še enkrat za naslednji dan, potem smo pa že šli domov, ker smo bili samo podaljšan vikend.

Glede na to, da je bil začetnik, se je v dveh dneh kar nekaj stvari naučil, zato ga bom dala v smučarski tečaj tudi letos, ko bomo šli za cel teden. Letos bo po mojem mnenju že zrel za skupinsko vadbo.

(odgovor članu Vesela.mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
4.1.2012 13:23:58   
petruska
Stara je 5 let in lani je bila že v individualni šoli eno uro na dan (5 dni zaporodoma) in je bila že kar dobra.
Takrat je bila v Kompasovi šoli in bili smo res zadovoljni vendar pa  žal v Kranjski gori nimajo svojih učiteljev. 

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
5.1.2012 8:00:44   
t5t6
Mi vzamemo vedno učitelje smučarske šole Bernik, vsa leta sem bila zelo zadovoljna. Glede na to, da je tvoj otrok začetnik ti priporočam individualni tečaj, ena ura je za začetnike dovolj, no odvisno je koliko je otrok star in koliko bo zagnan. Rezervirati moraš v naprej za nad pet ur dobiš popust. Pa še to, če je otrok mlajši od 6 let ne potrebuje smučarske karte, če ima spremstvo, torej, če ima individulanega učitelja ne rabi karte, če pa je v šoli kjer je lahko tudo 12 otrok pa mora imeti karto ne glede na leta.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
4.2.2012 21:59:20   
Eva*
Punce pozdravljene!

Sicer sem malo pozna, ker sem temo komaj našla, ampak vseeno poskusim z vprašanjem.

Pres nekaj dnevi smo bili v Kranjski Gori in sem na smučišu dobila letak od tistega vrtca ki ga imajo tam pri traku, mislim da je Koko...zanimajo me vaše izkušnje z njim, ker kar sem jaz gledala imajo tečaje veliko bolj prijazne denarnici...

Hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil Eva* -- 4.2.2012 22:01:00 >


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
24.10.2016 20:46:14   
lacks
Svetujem športno društvo Impulz sport
Organizirajo 5 dnevne prevozne in bivalne tečaje tako za JV kot JZ regijo, po novem tudi za otroke iz Hrvaške.

Bivalni tečaj:
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/zimski-tecaj-bivalni-stari-vrh/

http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/zimski-tecaj-bivalni-vogel/

Prevozni tečaj:
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/bozicno-novoletni-tecaj-prevozni-stari-vrh/

http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/zimski-tecaj-prevozni-stari-vrh/

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
21.11.2017 12:09:15   
katja38
Zelo pomembno pri tečajih smučanja je število otrok v skupini, homogenost skupine, izkušenost učiteljev in podobno. Zato poceni tečaji za nas ne pridejo v poštev, ker smo bili že večkrat razočarani. Če se že odločimo za vključitev otrok v tečaj smučanja, naprimer med počitnicami, potem izbiramo zelo natančno. Ker samo faca učitelj ni dovolj, pa da otrok stoji 3/4 časa v vrsti za vlečnico tudi ni sprejemljivo.
Poceni tečaji so na poceni smučiščih, kjer je otrok miljon v času počitnic...
Naše mnenje...

(odgovor članu lacks)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
22.11.2017 20:52:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: katja38

Zelo pomembno pri tečajih smučanja je število otrok v skupini, homogenost skupine, izkušenost učiteljev in podobno. Zato poceni tečaji za nas ne pridejo v poštev, ker smo bili že večkrat razočarani. Če se že odločimo za vključitev otrok v tečaj smučanja, naprimer med počitnicami, potem izbiramo zelo natančno. Ker samo faca učitelj ni dovolj, pa da otrok stoji 3/4 časa v vrsti za vlečnico tudi ni sprejemljivo.
Poceni tečaji so na poceni smučiščih, kjer je otrok miljon v času počitnic...
Naše mnenje...


Kje so pa, če smem vprašati, recimo v Sloveniji, taka smučišča, kjer v času šolskih počitnic ni otrok.....?

(odgovor članu katja38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
23.11.2017 10:57:51   
katja38
Se najdejo, pa ne bom delala reklame.

Razlika je, če šola kupi le karto za trak ali samo za eno vlečnico/del vlečnic, ker je seveda cenejša (pa starši tega niti ne vemo). Ali pa samo za dopoldne, pa jih potem po določeni uri sprehajajo tja in sem, pod pretvezo da imajo igre na snegu, pa topli napitek zraven....
Skratka, nanaša se na ceno, ni najceneje najbolje. Tukaj smo starši tisti, ki presodimo. Mi smo se enkrat res nasankali, ker smo ugotovili, da je otrok dejansko smučal manj kot eno uro.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šola smučanja v Kranjsi Gori
23.11.2017 17:13:49   
liliana
Zdaj, če organizira smučanje šola in je kar velika skupina učencev, bo šola sigurno organizirala tako, da bo zadostila tistemu minimumu in maksimumu (maksimalno število učencev in minimalno število učiteljev....bo pazila pač na to, kar pravijo normativi).....zato pa smo starši tisti, ki se odločimo.....če želimo otroka poslati v super tečaj, to storimo sami (najamemo individualnega učitelja, na individualni progi in plačamo).....če pa želimo, da se otrok "skozi smučanje" druži z ostalimi vrstniki, če želimo, da otrok zgolj "spozna" smučanje, ker nam je pač prevelik finančni zalogaj se iti z njim smučat, pa so tudi taki "poceni" tečaji dobrodošli......potrebno je pač ugotoviti, kaj kot starši želimo za otroka.....

Isto kot pri plavanju.....otrok skozi vrtčevske in šolske tečaje plavanja ne bo postal super plavalec s pravilno tehniko plavanja.....marsikateri pa recimo splava......in to je verjetno namen teh šolskih šol smučanja in plavanja, da tisti, ki te veščine še ne obvladajo, da jo spoznajo in osvojijo, ostali se pa bolj ko ne zabavajo, kar tudi precej pomeni.....

(odgovor članu katja38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?