|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Izvid spermiograma, kako naprej 10.1.2012 17:09:08
|
|
|
|
Pikica1985
|
Pozdravljene, glede na to, da ste vse tako prijazne in polne znanja in izkušenj bi vas lepo, lepo prosila, če mi pomagate kako naprej. S fantom sva prejšnji teden dobila izvid spermiograma, sedaj pa sama ne vem kako naprej. Kdo prebere izvid? Toliko sem prebrala, da sem že čisto zmešana. Nekje pravijo vsak specialist, nekje androlog, ginekolog,... Mi lahko lepo prosim poveste kako naprej. Jaz na preiskave še nisem šla, saj se mi zdi, da ima probleme on, saj je imel v mladosti zavezane jajčke(?!), ne vem kaj to točno, je apka malo sem prebrala po netu in ni nič dobrega. Ali je dobro, da grem tudi jaz do ginekologa in mu povem za vse težave?:( :/
|
|
|
|
|
RE: Izvid spermiograma, kako naprej 10.1.2012 18:10:36
|
|
|
|
monsy
|
Živjo!! Izvid spermiograma lahko uprašaš dr.Pušenjaka na forumu!! Ti bo vse lepo razložil. Ponavadi odpiše takoj drug dan!! Evo link : http://med.over.net/forum5/list.php?19 Srečno!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Ali se boste udeležili Festivala družin?Polonca s pikoZ družino se odločamo, da bi letos prvič šli pogledat na Festival družin, ker je v naših krajih. Vi greste? Ste že bili?Ja, smo že bili prejšnja leta (
10%)

Ja, letos bomo šli prvič (
8%)

Odvisno od vremena (
17%)

Ne, smo že bili, pa nam ni bilo všeč (
1%)

Ne, ker imamo žal druge obveznosti (
44%)

Se še odločamo. (
19%)
Število vseh glasov: 72Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!