|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:08:27   
tanaja*
Ja, Blacy javi se !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:09:01   
tanaja*
Sorry, Blacky, ne Blacy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:09:46   
biba77
Blacky je bila izgubljena, pa bom kmalu z nami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:10:39   
biba77
BO kmalu z nami... prehitri prsti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:15:11   
Busybee
Žiujo!

Sem prvič z vami, ampak sem polna nasvetov kako preživeti to dieto. Končala sem jo kak mesec nazaj in sem shujšala 10 kg.

Malo težje je pa sedaj, ko se človek kar hitro zapusti - gor sem dobila 1 kg. Moraš potem full pazit.

Ampak moj nasvet je - držte se je! Efekt je potem večji od napora, ki ga vložiš noter!

LP, Busybee

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:18:56   
biba77
pozdravljena, busybee!
Povej, se drzis tega, da imas se naprej sadje za zajtrk?
Ko sem jaz pred leti zakljucila z dieto, je bil to moj prvi greh -- da sem nehala s tem sadjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:24:19   
Anonimen
bolj ko vas berem, bolj me mika,da se vam pridružim.
jaz sem to dieto preiskusila pred dvema mesecema, pa sem zdržala samo en teden. Zdaj pa bi spet poskusila z vami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:25:20   
Busybee
Sem se držala!

Zdaj sem pa dva tedna jedla kar mi je prišlo pod roko - piškoti, sirčki, sendviči,... in to čez cel dan! In od tu ta kg plusa.

Danes sem pa spet začela lepo s sadjem, ampak se mi zdaj že full v glavi vrti. In komaj čakam, da je ura eno, da bom nečaku kosilo skuhala in jedla z njim beljakovine - eno oprano solato z mocarelo, medtem ko ima on žar.

Kot sem opazila je full pomembno da dop ješ sadje in zvečer definitivno nekaj lahkega - saj pri meni je tako.

Me pa nekaj zanima - ali ima katera izkupnje s tem tipom prehranjevanja in nosečnostjo?

LP, Busybee

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:32:08   
Anonimen
Ojoj, hudiča, končno sem vas našla. Sem že skoraj obupala, če me ne bi Astra po elektronski pošti napotila, kam naj grem. Nič mi ni všeč ta RR oz. pojma nimam, kje je kaj.

Torej, danes je naš ŠKROBNI DAN. Jaz bom udarila po fižolu, ki ga imam na tone doma, ker mi ga je babica nakupila. Pridna, ve, kako ga imam rada.

V knjigici pa nam ponujajo krompirjev golaž.

Če se je katera fiksno odločila pridružiti se nam, javi nam svoj cilj, koliko želiš shujšati, da te dam na seznam. Torej, le nekaterim popravim izgubljene kilce, ne? Albina, snorlax, asija, če se ne motim... Kaj pa ostale??? Jaz sem žal med ostalimi, nič ni šlo dol, ker sem grešila. Smo bili vsak dan na kakem obisku, pa me je polna miza dobrot premamila. In kriv je RR, ki ga ni bilo, da bi mi ve punce dajale spodbudo.

Danes je torej naš 26. dan diete!!!! Albina, vodni dan pa nas čaka na 29. dan, torej v ponedeljek!!!!! Kar groza me je, ne vem, če ga bom zdržala.

Zvečer se znova javim z novo temo, 27. dan!

Punce, držimo se, moramo zdržati do konca!!!! Albina, daj na spodbudo!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:33:30   
Anonimen
Aja, splišni, na dan OH, moraš za večerjo jesti tortice in ne polovičke kosila. Testenine so dovoljene le za kosilo. To je edini dan, ko imaš večerjo drugačno, kot kosilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:38:39   
Anonimen
A tako, Blacky, hvala najlepša, tole je pomemben podatek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:44:04   
Anonimen
Aja, pa še: JA, jaz sem se zdaj odločila, lahko me vpišeš, da začenjam danes. Cilj pa je ..., recimo 10 kil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:46:32   
Anonimen
jaz bom pa v ponedeljek začela in moj cilj je vsaj 10 kg

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 12:58:28   
biba77
ninny je napisal/a:

jaz bom pa v ponedeljek začela in moj cilj je vsaj 10 kg


Ninny, ce zacnes v torek, bo tvoj prvi dan (beljakovinski) istocasno z beljakovinskim dnem ostalih. Bos mogoce lazje v koraku z ostalimi (ne en dan naprej)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 13:01:49   
Anonimen
Po moje je bolje, da ne gre skupaj z ostalimi, ker če bo tako delala kot veliko "ostalih", ne bo kaj prida hujšala. Sicer pa bolje, da sem tiho. (zdajle bi pripopala smajlija, pa mi ne delajo).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 13:06:20   
Anonimen
Spliš, ne zbijaj volje, prosim. Meni pa smajliji delajo.

Aja, kavo jih večina pije z mlekom, pa nič ne škodi, saj ne vliješ noter 2 dcl.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 13:08:21   
Anonimen
Astra je napisal/a:

ninny je napisal/a:

jaz bom pa v ponedeljek začela in moj cilj je vsaj 10 kg


Ninny, ce zacnes v torek, bo tvoj prvi dan (beljakovinski) istocasno z beljakovinskim dnem ostalih. Bos mogoce lazje v koraku z ostalimi (ne en dan naprej)?


v redu potem se pofočkam za torek

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 13:09:53   
biba77
No, meni bo prav malo zal, da sem v zaostanku... Jaz imam v pon. komaj 17. dan...
Ja, pri kavi je ze fajn, ce pijes kavo z mlekom, ne mleko z kavo.
Meni tudi smajliji cisto lepo sodelujejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 13:10:37   
Anonimen
Ne zbijam volje, samo hecaaaaaam se. Pa nimam smajlijev, res ne. Tule v službi so strogi varnostni ukrepi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 15:06:27   
Mariposa
Jas sem se odločila, da spet štartam naprej. En izpit sem odpisala že danes, sicer imam še dva, samo se bom probala zadržat. Bom šla raje malo kozmetike nabavit kot čokolade Aja kateri dan pa naj bi bil jutri? Čeprav pravijo, da se začne vse z beljakovinskim dnem in jutri bo zame spet skoraj začetek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Blacky in ostale 3 MD
2.9.2005 17:56:15   
Anonimen
Jaz sem na tej 3md dieti ze drugic.
V prvem krogu mi je slo dol skupno 10 kg, hujsala pa sem v trojcku z mozem in mojo mami.
Zdaj 2. krog nisem tako uspesna, nekaj malega sem sicer ze spravila dol, no tolazim se z tem, da vsaj redim se ne.
Jaz imam obe Rinini knjizici, za in po hujsanju. Meni je vsec, ker je moznosti za pripravo hrane dosti, poleg tega so zadeve okusne. Jaz mozu skuham ali dan prej, vecinoma pa zjutraj preden se odpravi v sluzbo.
Sem pridna, ha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?