|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 8:50:02   
HHH
Tole pa ja ne bo nikoli umrlo!!! Jaz vedno pogledam, napišem kakšno neumnost...
V glavnem pa: Gibanja v poletnih mesecih ne smete zanemariti! Saj smo vendar na pohujšljivi temi user posted image

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:00:53   
LuLu
user posted image
Oooo, vidi ti njo... bom morala na vsako stran napisat, kak nas je malo, da se javite? user posted image
HHH, lepo, da si tu, pa da misliš vztrajat na temi.
Pri 200 straneh bo treba drugo temo odpreti, drugi del. Mensezdi, da gre samo 200 strani. Če je tak, bomo to dočakale.
Kako pa kaj pri tebi hujšanje? user posted image
Jaz sem nehala hujšati in samo telovadim.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:02:16   
HHH
Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:08:40   
danyy
Jaz sem kavo že spila ob pol 6, kaj čem moje dete zgodaj vstaja:). Zdaj počasi si bom že drugo mogla skuhat,ker sem danes čisto povožena :)
A na morje greste kaj? Pri nas se je stvar tako obrnila, da so mojemu ponudili teden dni dopusta septembra,ker pa smo najprej bili pepričani da letos ne bo nič (novo delovno mesto) smo že kar precej denarja zmetali za vikend pakete (za drug teden tud že imam plačano) sedaj iščem res ugodno varinato za spetember - hrvaška (najraje dalmacija) - če ima katera mogoče kako pametno ponudbo??? Aja,pa da je primerno za 2 letnega razgrajača in da je kaj naravne sence na plaži .user posted image
Je že bila katera sredi sept. kdaj na morju?
Drugače pa meni vzdrževanje teže kar gre :). skoraj vsak dan si privoščim sladoled, pa ne pusti posledic, prav nasprotno, kile grejo še dol (toliko sem jih imela nazadnje v srednji šoli user posted image ), tako da Lulu, prav imaš, tudi brez odrekanja pri hrani gre user posted image .
Tole vreme sicer meni paše, ampak jaz bi rada na bazen, letos sem si prvič kupila letno karto za eno kopališče čez mejo, pa je ne morem nič kaj koristit, ma sem jeznauser posted image .user posted image user posted image .
Uživajte, moram pogledat kaj mali dela v kopalnici, je nekam sumljivo tiho.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:09:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 
Pričakovan odgovor user posted image
Ampak vedno, ko vidim tvoj post, nekaj obeta. Četudi (le) smeh user posted image
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije user posted image )

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:18:10   
Najaa
danyy sept. je najlepše na morju. Tako kot junija. Če bo tako poletje kakor lani, ko se je zavleklo do poznega okt., ste zmagali. Za kake poceni variante pa malo spremljaj posezonske ponudbe. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:18:19   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 
Pričakovan odgovor user posted image
Ampak vedno, ko vidim tvoj post, nekaj obeta. Četudi (le) smeh user posted image
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )


Ampak res.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:34:50   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

danyy sept. je najlepše na morju.

Se strinjam. Pa še ceneje je... Če je le možen dopust, kar izkoristi september.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:36:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )


Ampak res.user posted image


Zdaj, ko sem še enkrat prebrala... mi je kar nerodno user posted image
Moram malo pazit kaj delam. Da se ne izdam, pa pobrkam strani, na katerih sodelujem user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 9:53:45   
HHH
user posted image

Ziher bi bla že ob ene 3,5 kileuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 10:01:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )


Ampak res.user posted image


Zdaj, ko sem še enkrat prebrala... mi je kar nerodno user posted image
Moram malo pazit kaj delam. Da se ne izdam, pa pobrkam strani, na katerih sodelujem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  LuLu ti ti ti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 10:59:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  LuLu ti ti ti! user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 12:54:50   
Najaa
LuLu glede tiste teme na hujšanju... dej pusti jih, brezveze je. Itak, da se strinjam s tabo, sam to mora folku naredit klik v glavi. Da se s temi kvazi dietami v tednu, dveh ipd ne da shujšat zdravo in obdržat kilaže. Faca si, da se ti sploh da... res haha, meni se ne da s tem ukvarjat. Ne moreš nobenmu vbit v glavo, hebat ga.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Za tiste, ki še...
18.7.2012 19:37:02   
LuLu
Najaa,
hvala da razumeš user posted image
Ampak nekaj me sili, da moram user posted image  Mi je jasno, da bodo ene zdravje dale za suhe noge in nič jošk, ampak ker vem, da marsikdo pogleda te forume in tudi Google jih vrže sem, pa niso registrirani,... če bo ena začela razmišljati, da pa mogoče ni ok tak način hujšanja, sem nekaj naredila.
Vem, ko sama kaj iščem ali sem pred leti... marsikdaj sem forume brala in ravno na forumih dobiš kar dobre informacije. Tiste net strani, kjer to reklamirajo, so sami plusi, nobenih slabih strani.
No, zaradi tiste ENE to delam user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 12:34:51   
HHH
Ku-ku?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 12:46:26   
LuLu
Kaj bo dobrega?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 12:48:04   
danyy
Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 12:56:35   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Fejst punca, ni kajuser posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 13:17:46   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 13:33:02   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image



Ja pol pa kar v Zrče! Se mi zdi, da bo to to! Saj otroke je treba pa tud od malga navadit, če ne maš pol pa same probleme user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 17:27:52   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Pizzerija Azur. Svetovno dobre pice! user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 18:36:01   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Pizzerija Azur. Svetovno dobre pice! user posted image


Hvala, zdaj pa še sam na normalno vreme počakamo :)

Midva sma že nazaj z bazena, mali sploh ni hotel v vodo, niti se ni hotel igrat v otroškem, tako da sma bila malo na igralih, pojedla sladoled in šla domov. Do sedaj je pa skoz samo v vodo sili, zdaj pa mu kar ni več,pa je bila voda fajn topla.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Za tiste, ki še...
19.7.2012 18:37:54   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!


Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image



Ja pol pa kar v Zrče! Se mi zdi, da bo to to! Saj otroke je treba pa tud od malga navadit, če ne maš pol pa same probleme user posted image


Tako hudo ni, ob večerji pa paše kak kozarec dobrega piva user posted image .
V Zrčah sem pa že bila, pa tega res ne bi nikoli več ponovila. Kaj vse pa tam vidiš.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Za tiste, ki še...
20.7.2012 7:37:15   
Najaa
Dobro jutro.
PETEK JE???!!! Dan za tehtanje!!! user posted image user posted image user posted image  Zbudite se in se pofočkite mal tule. user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Za tiste, ki še...
20.7.2012 8:41:39   
LuLu
Ojla ti najaa,
danes pa dobre volje. Pesmice se ti pojejo, če bi svojo mamo citirala... da tista ptica, ki rano zapoje, se hitro vserje user posted image
Nekak tak gre... user posted image
Tehtanje? Eh... sploh ni pomembno. Ti se počutiš v redu, jaz tudi, še kakšna, ki se bo javila tudi...
Lahko pa ti napišeš koliko tehtaš, jaz sem že pozabla. Pa kolko kil si šla dol...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?