|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 10:40:36   
andreja_p
Pozdravljene!
Danes je bil moj UZ in se je zdravnik kar odločil,da zaključimo.Danes si dan še S+M in v soboto stopko,ponedeljek pa sledi punkcija.Celice so bile danes velike že od15-21mm,sluznica je bila pa 10mm.Ni me naročil še na en UZ,jaz upam,da bo res prava velikost v ponedeljek.
Sem pa pozabla kdaj se mora moj možek spraznit.Danes ali jutri ko imam jaz stopko.Mislim da jutri.Mi katera prosim pomaga.Tok enih stvari sem danes izvedelada sem to preslišala.O ti šment,moja glava je že preveč polna.

Navijam za vas da javite kako lepo informacijo,da ste videle user posted image .

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 11:40:42   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

Pozdravljene!
Danes je bil moj UZ in se je zdravnik kar odločil,da zaključimo.Danes si dan še S+M in v soboto stopko,ponedeljek pa sledi punkcija.Celice so bile danes velike že od15-21mm,sluznica je bila pa 10mm.Ni me naročil še na en UZ,jaz upam,da bo res prava velikost v ponedeljek.
Sem pa pozabla kdaj se mora moj možek spraznit.Danes ali jutri ko imam jaz stopko.Mislim da jutri.Mi katera prosim pomaga.Tok enih stvari sem danes izvedelada sem to preslišala.O ti šment,moja glava je že preveč polna.

Navijam za vas da javite kako lepo informacijo,da ste videle user posted image .

meni so rekli da na dan ko si daš stopko še imaš lahko odnos, kasneje pa ne več.sicer nekje na netu piše dva dni posta, po zdravnikovih navodilih pa je to dan in pol. tako da mi smo to poštimali na večer stopke, kasneje pa nič več.

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 14:51:02   
ninon
živjo punce!danes sva pa tudi midva dobila pošto za ICSI...rekla je na GK LJ naj pokličem takoj ko dobim menstruacijo(nekje 12.3.)...mene pa zanima kako naprej?kako to poteka?kako je z njekcijami?se plačajo ali jih dobiš na recept?pri nama je problem mož,jaz sem pa tudi 10 let nazaj prebolela raka in imam strdek v nogi...prosim za kakšne informacije...vsem ki je uspelo user posted image ,vse ki pa še čakate pa user posted image user posted image user posted image ...zahvaljujem se vam za odgovor...

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 14:56:25   
ninon
živjo!jaz sem nova na postopku...danes sva dobila odobreno pošto iz konzilija in ko dobim menstruacijo(okoli 12.3.)pokličem za nova navodila...sem na GK LJ...pri nama je problem mož,jaz sem pa tudi 10 let nazaj prebolela raka in imam strdek v nogi!bi vam bila zelo hvaležna za kakšne informacije...kako naprej?kako je z njekcijami?so plačljive ali na recept?izvide imam vse in komaj čakam da dobim menstruacijo(še nikoli prej :) ) za vse ki ste zagledale user posted image ali user posted image user posted image user posted image user posted image ,za vse ki še čakate pa user posted image user posted image user posted image ...iskreno se vam zahvaljujem na vse informacije...naj nam vsem uspe v marcu user posted image user posted image

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:01:46   
elarab
Pozdravljene,
vseraj sem imela punkcijo, 8 celic. Vsak postopek drugače.. Et imam v torek, upam na njaboljše. Srečno ostalim!

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:48:23   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: elarab

Pozdravljene,
vseraj sem imela punkcijo, 8 celic. Vsak postopek drugače.. Et imam v torek, upam na njaboljše. Srečno ostalim!

Vidim da si tudi ti bila včeraj na punkciji, pa me zanima ali te danes kaj boli ali tišči v spodnjem delu trebuha oz okoli jajčnikov. ker mene je malo strah ker me boli.

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:48:42   
Ina81
Zdravo punce!
Nisem še uspela vse za nazaj prebrat, ampak vsem želim, da se vam čimprej uresničijo sanje in da zagledate svoje user posted image user posted image user posted image user posted image .
Me lahko dodate na seznam prosim? Danes sem imela ET in prejela v varstvo 1 blastocisto in 1 morulo, test 19.3. Uf, kje je še to..... :)
Punce držim pesti za vsako izmed nas.
Pozdravček,
I.

(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:52:49   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: ninon

živjo!jaz sem nova na postopku...danes sva dobila odobreno pošto iz konzilija in ko dobim menstruacijo(okoli 12.3.)pokličem za nova navodila...sem na GK LJ...pri nama je problem mož,jaz sem pa tudi 10 let nazaj prebolela raka in imam strdek v nogi!bi vam bila zelo hvaležna za kakšne informacije...kako naprej?kako je z njekcijami?so plačljive ali na recept?izvide imam vse in komaj čakam da dobim menstruacijo(še nikoli prej :) ) za vse ki ste zagledale user posted image ali user posted image user posted image user posted image user posted image ,za vse ki še čakate pa user posted image user posted image user posted image ...iskreno se vam zahvaljujem na vse informacije...naj nam vsem uspe v marcu user posted image user posted image

Ko boš dobila M pokličeš tja in ti dajo datum za obisk (pišem tako kot je bilo pri meni) in tam ti dajo en kup info in papirjev za podpisati, obvezno pa mora bizti partner zraven. Potem je bilo pri meni tako,da sem tisti dan dobila vsa navodila in inekcije..počakati sem morama naslednjo M in 5 ter 6 dan sem si dala inekcije (vse dobiš tam)7. dan pa sem imela UZ ob 7.30 uri. Tako neglede na to ali je vikend ali praznik ali med tednom. Potem ti pa vsakič povejo kdaj prideš, jaz sem imela na 2 dni pa sproti dobivala inekcije. Ko stvar dozori toliko kot more sem dobila cetrotide in na koncu stop inekcijo.
Tako da kar pogumno pa vprašaj če te še kaj zanima. so pa sestre v Lj zelo prijazne in ti vse razložijo in pokažejo.

ZDAJ PA V AKCIJO

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:55:23   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: Ina81

Zdravo punce!
Nisem še uspela vse za nazaj prebrat, ampak vsem želim, da se vam čimprej uresničijo sanje in da zagledate svoje user posted image user posted image user posted image user posted image .
Me lahko dodate na seznam prosim? Danes sem imela ET in prejela v varstvo 1 blastocisto in 1 morulo, test 19.3. Uf, kje je še to..... :)
Punce držim pesti za vsako izmed nas.
Pozdravček,
I.


uPAM DA TI USPE OBDRŽATI PIKICE DO 19 IN SEVEDA ŠE NAPREJ DO KONCA. zANIMA PA ME ALI TE JE PO PUNKCIJI KAJ BOLELO DRUGI DAN, KER JAZ SEM KAR BOGA. bOLJ KO NE POLEŽAVAM....

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu Ina81)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 15:58:22   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: FoxyLady




 

user posted image



            AKTUALNO MAREC


PONEDELJEK,1.3.

ELARAB - PUNKCIJA
VITA - UZ

TOREK,13.3.

TAMALA86 - POSVET

user posted image user posted image OBJEMČKIuser posted image user posted image
WOMANPOLICE,TALLULAH,ŠPORTNICA,JUS,TATYANCHA,MIHIKA1,
SPELCY3,LALE,PUPIKA83,SILVA,JOSEPHINE83,MARY2011,DREJCY,LENCI,BUSKA,
JONA KLARA,...  



user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

AVONIJA - 1.3.
FOXY LADY - 5.3.
 KRISV -5.3.
TADDEA - 6.3
*KARMEN* - 8.3.
EMAS 12.3.
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image  


FOXYLADY  (dr.ZORN)

EMAS. (dr. ZORN)
CUKICA  (dr.RIBIČ)
MARJETACVETA
AVONIJA (dr.REŠ)
KRISV(dr.REŠ)  
ELARAB (dr.)



 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image  



VRTNICA.M (dr.REŠ)
ANDREJA_P (dr.ZORN)
ANAU (dr.GAVRIČ)
ŠIČKO(dr.BOKAL)
ANE_ANE(dr.REŠ)
KRIS555(dr.GAVRIČ)
JOSEPHINA83(dr.RELJIČ)
SILVA  (dr.BOKAL)
LENCI(dr.VOGLER)
 
 
user posted image user posted image user posted image

Metulček-cekinček,ROŽI_,ANDREJA83,MIHIKA1,....



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
   
NOVE NOSEČKE FEBRUAR : MURI83,ANONIMEN
NOVE NOSEČKE MAREC



 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisana.



Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost


JANUAR                   5                             0                     0%
FEBRUAR                17                             2                    12%



TUDI JAZ BI SE RADA VPISALA V SEZNAM...SEM PO PUNKCIJI IN ČAKAM ER V TOREK, POTEM PA TREPETANJE IN ČAKANJE...

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu FoxyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 16:57:02   
ninon
hvala krisam za odgovor :) upam da vse čimprej zagledamo user posted image user posted image ...midva se trudiva že let in upam da bom končno user posted image ...kako je pa ime tej sestri pri kateri se vse podpiše in ti da injekcije?kako se pride do nje v stari porodnišnici?

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 17:34:32   
DondaDonda
krisam, ja mene je kar bolelo in tudi krvavela sem še ta drugi dan. Sem imela 12 celic. V bistvu me je šele včeraj nehalo zares boleti.
veliko sreče na ET ti želim.
lp, I.

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 18:00:07   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: ninon

hvala krisam za odgovor :) upam da vse čimprej zagledamo user posted image user posted image ...midva se trudiva že let in upam da bom končno user posted image ...kako je pa ime tej sestri pri kateri se vse podpiše in ti da injekcije?kako se pride do nje v stari porodnišnici?

tudi midva se trudiva že dolgo in sicer že dve leti, nekateri se na žalost še dlje tako da potrpljenje pa pogum.
sestri mislim da je ime Renata, ampak nisem čisto prepričana. Inekcije ti dajo pa v drugi sobi, kjer pa so tri druge sestre in tudi pokažejo ti kako se injiciraš in vse kar te zanima. V staro porodnišnico je vhod iz zadnje strani, lahko pa greš tudi čez porodnišnico in po prehodu (nad cesto) in si že pri sobi za sestro " Renato" in soba za uz je tam. Sicer pa je informacijski oddelek tam, pa uprašaš.

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 18:01:58   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: DondaDonda

krisam, ja mene je kar bolelo in tudi krvavela sem še ta drugi dan. Sem imela 12 celic. V bistvu me je šele včeraj nehalo zares boleti.
veliko sreče na ET ti želim.
lp, I.

Aha pri meni je bilo 15 celic in je zatop hudo? Krvavim pa čisto nič že od samega začetka ker mi je dr.Požlep pritiskala po punkciji na vbode in baje tako preprečila krvavitev. Če odkrito povem je nisem imela niti za eno kapljico. Samo ustrašla sem se bolečine, ampak očitno tako more biti. Upam da hmal mine, ker zunej je sonček, jaz pa v postelji....

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu DondaDonda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 18:27:44   
ninon
midva se trudiva že 5 let...me G skor ni hotla dat napre,češ da sm prebolela hudo bolezen in vse supi traja glede na to da sva mlada(js 23 mož pa 26 let) bi še počakal ampk hvala bogu da sem šla dalje ker sploh ni v meni problem...katerga G pa maš na kliniki?js sm pr dr.drobnič...mislim da je kr ok...kaj pa glede teh predavanj?zveš kej al nč noga?js sm iz brežic pa mi je mal daleč se zastonj vozit v LJ

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 18:28:56   
ninon
upam da vsem uspe zagledat magični user posted image user posted image

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 20:05:09   
oreh
Pozdravljene,
verjetno tudi mene čaka IVF, pa imam milijon vprašanj. prosim, če mi spet pomagate odgovoriti na eno: ali je pred postopkom pri rešu nujna laparoskopija ali greš lahko v postopek tudi brez laparo ali na to odločitev vplivajo tudi leta?
hvala in srečno vsem!

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 21:00:18   
ninon
punce,mam vprašanje...kak je z bolniško?kdo ti jo da sploh?js delam na zobni z ljudmi in velik stresa pa me zanima kak bi js lahk zrihtala da bi bla od punkcije dalje doma?če rata je G rekla da mi jo itak da ampak js bi rabla še od punkcije do krvnega testa...hvala za odgovor...

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 21:26:40   
krisv
oreh To je odvisno od tega ali si že bila na laparaskopiji (predvidevam, da nisi) in seveda od vajine diagnoze. Določene stvari (npr. pregrada) je potrebno prej odstraniti, nekatere stvari pa samo zanositev ne ovirajo (npr. neprehodni jajcevodi ali slab spermiogram). Ti kr sprašuj.
ninon Meni je bolniško dala kr osebna zdravnica. Sem tudi že od punkcije doma, pa upam da bom še dalje tri mesece user posted image .

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 21:46:38   
krisv






 

user posted image



            AKTUALNO MAREC

PONEDELJEK, 5.3.

ANDREJA_P - PUNKCIJA

TOREK, 6.3.

KRISAM - ET
ESPERES - POSVET
ELARAB - ET


PONEDELJEK,12.3.

ELARAB - PUNKCIJA
VITA - UZ

TOREK,13.3.

TAMALA86 - POSVET

user posted image user posted image OBJEMČKIuser posted image user posted image
WOMANPOLICE,TALLULAH,ŠPORTNICA,JUS,TATYANCHA,MIHIKA1,
SPELCY3,LALE,PUPIKA83,SILVA,JOSEPHINE83,MARY2011,DREJCY,LENCI,BUSKA,
JONA KLARA, FOXYLADY...  



user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

AVONIJA - 1.3.

 KRISV -5.3.
TADDEA - 6.3
*KARMEN* - 8.3.
EMAS 12.3.
INA 19.3.
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image  


FOXYLADY  (dr.ZORN)

EMAS. (dr. ZORN)
CUKICA  (dr.RIBIČ)
MARJETACVETA
AVONIJA (dr.REŠ)
KRISV(dr.REŠ)  
ELARAB (dr.)
ANDREJA83



 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image  



VRTNICA.M (dr.REŠ)
ANDREJA_P (dr.ZORN)
ANAU (dr.GAVRIČ)
ŠIČKO(dr.BOKAL)
ANE_ANE(dr.REŠ)
KRIS555(dr.GAVRIČ)
JOSEPHINA83(dr.RELJIČ)
SILVA  (dr.BOKAL)
LENCI(dr.VOGLER)
 
 
user posted image user posted image user posted image

Metulček-cekinček,ROŽI_,ANDREJA83,MIHIKA1,....



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
   
NOVE NOSEČKE FEBRUAR : MURI83,ANONIMEN
NOVE NOSEČKE MAREC



 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisana.



Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost


JANUAR                   5                             0                     0%
FEBRUAR                17                             2                    12%




(odgovor članu FoxyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
2.3.2012 21:50:44   
krisv
Malo sem dopolnila naš seznam, ampak če sem katero spregledala, se opravičujem, naj še enkrat napiše odebeljeno in bom dopolnila.

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
3.3.2012 7:58:30   
latka
Mene si izpustila!user posted image Sicer sem res na vrsti komaj konec marca, ampak se že veselim in odštevam dneveuser posted image :29.3. UZ(sem v MB)!!!

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
3.3.2012 9:10:19   
cukica








 




           AKTUALNO MAREC

PONEDELJEK, 5.3.

ANDREJA_P - PUNKCIJA

TOREK, 6.3.

KRISAM - ET
ESPERES - POSVET
ELARAB - ET

CUKICA - UZ
PONEDELJEK,12.3.

ELARAB - PUNKCIJA
VITA - UZ

TOREK,13.3.

TAMALA86 - POSVET

ČETRTEK 29.3.

LATKA - POSVET

user posted image user posted image OBJEMČKIuser posted image user posted image
JONA KLARA, FOXYLADY...  



user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

AVONIJA - 1.3.
 KRISV -5.3.
TADDEA - 6.3
*KARMEN* - 8.3.
EMAS 12.3.
INA 19.3.
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image  


FOXYLADY  (dr.ZORN)

EMAS. (dr. ZORN)
CUKICA  (dr.RIBIČ)
MARJETACVETA
AVONIJA (dr.REŠ)
KRISV(dr.REŠ)  
ELARAB (dr.)
ANDREJA83



 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image  



VRTNICA.M (dr.REŠ)
ANDREJA_P (dr.ZORN)
ANAU (dr.GAVRIČ)
ŠIČKO(dr.BOKAL)
ANE_ANE(dr.REŠ)
KRIS555(dr.GAVRIČ)
JOSEPHINA83(dr.RELJIČ)
SILVA  (dr.BOKAL)
LENCI(dr.VOGLER)
 
 
user posted image user posted image user posted image

Metulček-cekinček,ROŽI_,ANDREJA83,MIHIKA1,....



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
   
NOVE NOSEČKE FEBRUAR : MURI83,ANONIMEN
NOVE NOSEČKE MAREC



 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisana.



Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost


JANUAR                   5                             0                     0%
FEBRUAR                17                             2                    12%






(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
3.3.2012 15:12:24   
elarab
krisam, jaz 3. dan po punkciji še nisem v redu ampak nimam časa ležati ker mali dirka naokoli in ga je treba lovit:-) ko sem imela 19 celic punktiranih je pa kar bolelo še par dni, krvav izcedek se pojavlja se 2 dni, pa tudi napihnjenost ni nič novega...

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
4.3.2012 11:20:55   
*Karmen*
No, tko, punce, js sem ga že "pobiksala". Sem šla 7. dan po ET delat test in je bil negativen. Zato se tud nisem dva dni nič javila. Sem kuhala mulo. Zdaj je skuhana in živim naprej. Pa ne me kregat, da je bil test prezgoden, ker me je že možek zadost nazijal user posted image . Me je pač premamil firbec in zdaj vsaj vem na čem sem.
...

Vsem, ki ste pa še v začetku postopka ali ki še čakate na začetek in vsem, ki čakate na ET in na test pa pošiljam user posted image X miljon!!!!

(odgovor članu elarab)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?