|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.3.2012 19:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Slovenija-Sparova dežela!
5.3.2012 15:03:15   
Nusika35
Se mi zdi da nekatere ne štekate glih bistva tukaj. reklama je mimo in je neokusna, to pa zato ker od tega da je to kakovostno in kao slovensko ni prav dosti res. Ker je stvari ki bi se naj delal pri nas bore malo, naši dobavitelji in kmeti imajo od tega še manj, dobiče pa gre itak v tijino in ne ostane pri nas. To je glavni problem te poante tukaj in to da so za to izbrali takšen oglas in uničili slogan, ki je dejansko naredil prepoznavost Sloveniji v tujini. To je tukaj problem. Sej če greste po trgovinah malo pogledat, kakšne izdelke prodajajo in kje jih je največ slovenskih hitro dobite odgovor zakaj je ta reklama vsaj zame blamaža. Jaz v Spara tako ne hodim in nikoli ne bom, ker so obupni!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Slovenija-Sparova dežela!
5.3.2012 16:07:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35

Se mi zdi da nekatere ne štekate glih bistva tukaj. reklama je mimo in je neokusna, to pa zato ker od tega da je to kakovostno in kao slovensko ni prav dosti res. Ker je stvari ki bi se naj delal pri nas bore malo, naši dobavitelji in kmeti imajo od tega še manj, dobiče pa gre itak v tijino in ne ostane pri nas.



Štekamo, štekamouser posted image .....namen reklame je, da se vzpodbudi prodaja......namen reklame ni opozarjati na to, kdo si deli dobiček trgovca in kam se ta dobiček steka.....prav tako ni namen reklame to, da bi se opozarjalo na relacijo trgovec-dobavitelji......tega tudi naš najboljši sosed ne dela, pa prav tako stiska slovensko prehrambeno industrijo in slovenskega kmeta, v njegovem mleku je pa prav tako mleko madžarske krave in ne slovenske......

In ker je stvari, ki se delajo pri nas bore malo, nas je trgovec s to reklamo želel opozoriti na te stvari......na vsakem takem izdelku je napisan slogan Slovenija moja dežela......

To je glavni problem te poante tukaj in to da so za to izbrali takšen oglas in uničili slogan, ki je dejansko naredil prepoznavost Sloveniji v tujini.


Dajte nehajte.....na ta slogan ste pozabili, dokler vas Špar ni spomnil.....tako kot smo pozabili na oglas "Ne bo ti uspelo, to je Jelovica".....če nas nekdo spomni nanj pa se tudi sami spomnimo in moraliziramo, kako grdi kapitalistični veletrgovec uničuje slovenske znamke......

Itak je pa namen reklame približno isti.....prej je predtavljala lepote slovenskih hribov, dolinic, polj, morja....zdaj pa dobrote slovenske prehrambene industrije in slovenskih polj ter hlevov......user posted image

. To je tukaj problem. Sej če greste po trgovinah malo pogledat, kakšne izdelke prodajajo in kje jih je največ slovenskih hitro dobite odgovor zakaj je ta reklama vsaj zame blamaža. Jaz v Spara tako ne hodim in nikoli ne bom, ker so obupni!


Kje....?

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Slovenija-Sparova dežela!
6.3.2012 12:31:38   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35


. To je tukaj problem. Sej če greste po trgovinah malo pogledat, kakšne izdelke prodajajo in kje jih je največ slovenskih hitro dobite odgovor zakaj je ta reklama vsaj zame blamaža. Jaz v Spara tako ne hodim in nikoli ne bom, ker so obupni!


Kje....?



Nucika35, in kako ti veš, kaj se v Sparu prodaja, če ne hodiš tja? Ta je dobra... user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Slovenija-Sparova dežela!
6.3.2012 13:20:37   
LuLu
No, jaz sem pa danes bila v Šparu in mi je ta napis olajšal delo in je praktično. Če že kupujem Špar, Tuš ali Mercator izdelke, vedno gledam, da jih pa proizvaja slo. firma. In danes sem že na embalaži takoj vidla ta znak in mi ni bilo treba iskati zelo drobnega napisa na embalaži, kdo in kje pa je izdelek proizveden. Meni je ta napis praktičen in nič več ali manj...

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Slovenija-Sparova dežela!
6.3.2012 21:02:46   
posh
Reklame gor ali dol...dejstvo je, da vsake malo prinesemo za isti denar manj stvari v vrečki.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?