|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 10:11:52   
lidik
Punce dajte med navijačice ! Smo se pri nas doma odločili, da bom dva meseca še med navijačicami, potem grem pa tudi jaz v boj nazaj za user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 10:55:39   
lillith82
Here I am...ne pričakujem 19.4. Sem bila ta mesec prav ponosna nase ker sploh nisem razmišljala o user posted image , zdej bi se pa najraj z glavo v zid parkrat ruknla, ker sem ob pogledu na rdeč flekec ratala tak morilske volje da so vsi pobegnli od mene. Se pravi da le nisem vsega odmislila. Pfff

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 16:39:39   
witch
rozi ne da ga nočem prevzeti. Najprej sem videla da si me prosila. Potem pa mi je kar ušlo iz buče. Pa aprila bom nekaj časa odsotna in ne ne bom mogla urejati seznamčka. Ko pa se po več kot enem tednu vrneš nazaj na forum je pa to skoraj misija nemogoče user posted image tak da ga lahko prevzamem za kratek čas.

viva kaj capljaš za nami? user posted image user posted image pa naj bo april naš mesec, a ne? Jaz imam pa 20. pregled v neplodnostni user posted image

lidik kaj spet dva meseca? Nič čakat, kar v akcijo. Sem se pa že veselila da boš z nami čvekala. Ti pa kar odlašaš. A mene se hočeš znebiti tukaj gor? Hja ni rečeno da se v roku dveh mesecev selim user posted image Seveda nov letnik bi rada user posted image Decembra to je itak že čisti stari letnik. Kako je pa vaša mala bučka?

Tisti pomembni dnevi v mesecu bi se naj pri meni zdaj dogajali. Včeraj nekaj špikanja, nekaj suzi, tak da mislim da je to to. Danes je pa bolj ko ne vse mirno. Sva pa pridna, tak da se nič ne sekiram. Svoj dela bova opravila odlično user posted image Naprej pa je v božjih rokah.

< Sporočilo je popravil witch -- 22.3.2012 16:44:13 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 16:42:14   
štrumfek
hej
O je mimo... me pa danes tako močno boli spodaj... pa ne jajčniki ampak prav nevem.. kot bi me kost bolela... čisto nizko spodaj...user posted image taka topa bolečina...
O testi.. jaz jih ne uporabljam in misli, da jih tudi ne bom... bi se potem samo še bolj živcirala...
Pa ve? kako ste kaj? veselo user posted image al se bolj martinčkate na sončku? user posted image
Jaz sem zdaj od frizerja, jutri grem pa spet, ma sestrca maturantski ples tako, da se moram mal uštimatuser posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 16:43:43   
witch

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka (2. krog po laparo)

3.4.
Katte (23.krog/5. po laparo)

5.4.
štrumfek

6.4.
donini

10.4.
SILVA
Anonimna user posted image (2. krog)

13.4.
rozi55

16.4.
monsy
Sa.je (6. krog po ss/9. krog)

17.4.
*viva* (x. krog)

19.4.
lillith82 (x. krog)

20.4.
S* (7. krog)

25.4.
Žabica86 (5. krog)

x. 4.
Tiana
Witch (1. krog po Klomifenu)
curly (x. krog)
Kliki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

NOSEČK: _________


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza, S*, K_a_t_j_a, haram, tamala86, Niri, Kliki, Iwa, Sa.je, monsy, curly, sonček85, lidik




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 20:25:18   
Izabelina
tut mene med navijačice!!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo aprila
22.3.2012 22:41:36   
tarinca
Ojla!

jaz pričakujem plusek oz. user posted image 6.4.2012 :)

Seveda, pa tudi navijam!!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 6:51:08   
štrumfek
Punce men se že mal meša.... že včerej zvečer me je špikalo v prsih, danes pa tudi... sem približno 10  dni pred M.... in mi zdrava pamet pravi da znakov še ne more bit.... joj kaj ta psiha dela z mano.... aaaaauser posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 10:11:38   
Sisley
Kar nočem in nočem, ma ni druge.. sem prišla med aprilčice.. Ah ja bo pa zato decembra fajn user posted image

Torej NE PRIČAKUJEM je 17. aprila! Kr naj gre na dopust ta tečka, bi bil že zadnji čas. user posted image Aja krogov pa itak ne štejem več..

Srečno punce user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 11:46:16   
LittleSun
Tudi jaz se selim sem, nerada, ampak druga ne preostane. Na seznamček sem pod x.4, ker sem imela že dva meseca na 25 dni M, tako da ne vem kdaj jo naj spet čakam. Še luteinska faza se mi je skrajšala user posted image

ta mesec bolj na izi, ker je bilo preveliko pričakovanje in je prineslo razočaranje, na katerea nisem bila tako dobro pripravljena.

Upam, da pridem na vrsto za pregled ta mesec.

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 13:12:56   
štrumfek
LS zate sem pa tako močno stiskala pesti... user posted image user posted image daj iz sebe, zjoči se, potem pa optimistično
naprej,
Sisley tudi tebi velik user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 14:16:52   
Katte
Punce, res nisem vesela nobene, ki se nam pridružuje na seznamu v aprilu. Sploh pa ne starih bork user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 14:46:52   
Sisley
Res smo "stare" borke, ma kmalu bomo NOVE srečke user posted image !!! Boste vidle user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 18:00:03   
Sa.je
Sisley, Litlle sun user posted image user posted image

kaj je zdaj s temi user posted image , a se res ne znajo spokat na dopust??

Meni je kar malo težko, ko se je zunaj pričelo tako lepo vreme, sonček sije in toplo je - no saj to je fino, ampak...
zunaj je zdaj še več mamic z vozički in malčki in vsakič pomislim - ohhhh, kako bi jaz tudi in postanem prav slabe volje. kaj bi človek s to veliko željo, ko pa vem, da si lahko še bolj želim pa ne bo nič drugače. Ko se bo narava odločila mi bo dala user posted image in nič prej. To se je res težko sprijaznit. Mi je pa tudi hudo, ko vem, da bi čez dva meseca že božala in poljubljala svojega user posted image , če se mi ne bi zgodil spontani splav. Ehh, zakaj je to tako težko???user posted image user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 22:41:07   
rozi55




user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka (2. krog po laparo)

3.4.
Katte (23.krog/5. po laparo)

5.4.
štrumfek

6.4.
donini
tarinca

10.4.
SILVA
Anonimna user posted image (2. krog)

13.4.
rozi55

16.4.
monsy
Sa.je (6. krog po ss/9. krog)

17.4.
*viva* (x. krog)
Sisley

19.4.
lillith82 (x. krog)

20.4.
S* (7. krog)

25.4.
Žabica86 (5. krog)

x. 4.
Tiana
Witch (1. krog po Klomifenu)
curly (x. krog)
Kliki
LittleSun

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 20

NOSEČK: _________


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza, S*, K_a_t_j_a, haram, tamala86, Niri, Kliki, Iwa, Sa.je, monsy, curly, sonček85, lidik, tarinca





(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo aprila
23.3.2012 22:52:34   
rozi55
Čer
Kakšno carsko vreme je, jaz se že čisto majsko počutim, bi šla počasi na počitnice user posted image Je pa res, da gomazi vozičkov, ampak tudi me bomo kmalu paradirale, samo pridne moramo bit. Al pa ne preveč, ane Iza, pomemben je tajming user posted image Komaj čakam, da bomo začele barvat z roza user posted image
Štrumfek, psiha res dela svoje. Kak mesec je boljši, kak slabši, tako je. Jaz držim pesti, da se res kaj kuha in bo čez 10 dni pokazalo user posted image
LittleSun user posted image
Sa.je, ful je težko. Jaz imam tudi prebliske, kako bi bilo, če ne bi bilo ss-jev ... Prvi bi bil star že 4 mesece, 2. bi se čez dober mesec rodil... ampak bo dojenček za nas, če bomo ujele pravi tajming še letos user posted image Joj, jaz bi tko mečkala eno mičkeno štručko, se mi kar trga. Ampak pozitivno. Je pa včeraj rodila prijateljica in sem fuuuul vesela. Je bila tudi ena od 3 nosečk, ki me niso motile user posted image Vse bo še kul, za vse nas!
Lep vikend punce

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo aprila
24.3.2012 11:22:25   
Lorna4
Hej user posted image
A sprejmete še mene?
to bo moj drugi krog, user posted image pa ne pričakujem tam enkrat okrog 17.4. Doma imamo sicer že eno malo damico, staro dve leti...enega user posted image smo pa žal izgubili oktobra. zdej sva imela mal premora, da smo se mal pobral, en krog sva dala pa zdej že mim, ampak na žalost neuspešno. torej, me lahko dodate na seznamček user posted image

lep dan vsem skupaj

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo aprila
24.3.2012 18:35:32   
SILVA
Ojla punce, da se javim malo po dolgem časuuser posted image
Mi smo zaenkrat pridni, ker naj bi bila zdaj enkrat ovulacija, če bomo pa kaj naredili bomo pa videli, upajmo, da bouser posted image
Drugače pa me v začetku maja čaka nov postopek.

Vidim, da se stare borke kar tukaj zadržujemo, mislim, da je že čas, da se spokamo na drug forum in, da končno začnemo kelpatati o bušijih.
daj grem pa na hitrco spečt čokoladno pecivo, ker se mi lušta po sladkem.


(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo aprila
25.3.2012 8:48:51   
witch
Dobrodošle vse nove, čeprav bi bilo lepše da se selite kam drugam.

SILVA se strinjam s tabo. Čas bi bil da začnemo klepetati o bušijih.

Sem pa včeraj izvedela eno super lepo novičko. Ena prijateljica ki se je tudi kar nekaj časa matrala (3 leta), imela 2 ss-ja, je zanosila user posted image Sem tako vesela za njo user posted image

Midva sva tudi kar pridna. Koliko le čas in utrujenost dopuščata. Isto bi naj imela nekje zdaj plodne dni. Rezultate pa bomo videli že enkrat čez 14 dni user posted image

Lepo nedeljo vam želim.

VSE MAMICE lep dan vam želim. user posted image user posted image user posted image Tiste ki še pa nismo mamice pa uapm, da bomo drugo leto vse ponosne na ta dan.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo aprila
25.3.2012 9:32:40   
štrumfek
Lep materinski dan, mamice. Vsem tistim, ki to še niste, pa želim, da april prinese lepi user posted image

Silva, witch ja res bi bilo veliko bolje, da bi debatirale o bušijih ampak punce, sej bomo... na decembrkah 2012 user posted image   super za kolegico witchuser posted image user posted image naj njena nosečnost  poteka brez problemov.

Punce bolečine v mojih jajčnikih sploh ne popuščajo... tako, da domišljam si sigurno ne... ali je bila O zelo zgodaj, ali bo pa M spet prišla veliko prezgodajuser posted image Ne vem skos me špika, pol me boli, pa spet špika... Prsa me sicer zdaj ne bolijo, me pa za to jajčniki toliko bolj... nič mi ni več jasno... vsakič ko grem na wc z strahom pogledam kaj se dogaja tam spodaj...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo aprila
26.3.2012 8:53:05   
ela008
Živjo aprilke user posted image

Tako, pa se vam tudi jaz pridružujem tukaj in delamo na tem, da v aprilu zagledamo plusek, kajti marec žal ni bil namenjen. Iskreno povedano pa ne vem, kdaj v aprilu ne pričakujem, kajti vse s temi datumi se mi je na glavo obrnilo... mislim, da je enkrat proti koncu aprila ne pričakujem, datuma žal nimam.

Kako ste drugače? Upam, da ste preživele lep sončkast vikend. No, moj je bil malo delaven, sicer pa čudovit, čeprav je user posted image pokvarila pričakovanje.... ampak, mi se ne damo, gremo v nove boje in naprej.

Želim vam čudovit začetek novega tedna, lepo se imejte in čim več nasmeškov na obrazu ter pozitivnih misli

user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo aprila
26.3.2012 9:08:18   
srečki
Jutro,

eko pa da se vam še jaz pridružim. Saj ene me že poznate, ene pa ste nove.
No za tiste k se me spomnete naj povem, da se je pri meni nosečnost končala v 16t :(((
Sedaj se vam pridružim kot navijačica (tako, da kar polivam roza barvo za stare borke, no pa tudi za nove) Srečno. No upam, da me vzamete k sebi....jaz pa sem nosečnost dala na stranski tir in bo počakalo do naslednjega leta.

No drugače sem se pofočkala še v marcu, ker nisem prej opazila, da ste že v aprilu :)

(odgovor članu ela008)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo aprila
26.3.2012 10:05:04   
rozi55






user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka (2. krog po laparo)

3.4.
Katte (23.krog/5. po laparo)

5.4.
štrumfek

6.4.
donini
tarinca

10.4.
SILVA
Anonimna user posted image (2. krog)

13.4.
rozi55

16.4.
monsy
Sa.je (6. krog po ss/9. krog)

17.4.
*viva* (x. krog)
Sisley
Lorna4 (2. krog)

19.4.
lillith82 (x. krog)

20.4.
S* (7. krog)

25.4.
Žabica86 (5. krog)

x. 4.
Tiana
Witch (1. krog po Klomifenu)
curly (x. krog)
Kliki
LittleSun
ela008

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 22

NOSEČK: _________


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza, S*, K_a_t_j_a, haram, tamala86, Niri, Kliki, Iwa, Sa.je, monsy, curly, sonček85, lidik, tarinca, srečki







(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo aprila
26.3.2012 10:17:22   
witch
štrumfek mogoče pa vse te blečine in znaki le napovedujejo plusek. Držim pesti.

ela008
doborodošla. Naj bo april lepši, a ne?

srečki hvala za navijanje. Mogoče se pa vama že pikica zgodi prej kot naslednje leto. Le sproščeno naprej. Mali angelček vas čuva in bo poskrbel da bosta mamica in oči srečna.

Oh kak je žalosten marčevski seznam. Samo 6 nosečk user posted image meni se zdi to malo. Punce preveč se martinčkate in premlo lubčkate user posted image bo treba zamenjati ploščo. Mene pa danes daje ta ura user posted image včeraj ni šlo zaspati, danes je pa bilo prehitro jutro. Bo jutri boljše.

Kako ste punce?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo aprila
26.3.2012 10:24:26   
rozi55
srečki fuuuuul user posted image Pišuka no user posted image Za tabo je grozljiva izkušnja, vzemi si čas za žalovanje, sestavi se, posvečajta se drug drugemu, ko pa bosta ready, pa naj hitro rata in gre srečno do konca. Pa hvala, da si naša navijačica!
Lorna4 , tudi tebi objemček za izgubo pikice. Ne morem verjet, koliko nas je, ki smo izgubile pikice user posted image Zdaj pa naj bo vse kot mora bit, srečno.
Silva, res je cajt, da se poberemo user posted image Dobro izkoristita O, da boš šla maja lepo na pregled in videla srčka in sploh ne bo potrebe po špikanju.
Moja bi tudi morala biti zdaj 1x, v soboto me je ful jajčnik bolel, mogoče je bilo to to, radi se imamo kadar nama paše, sem kar na izi in sede. Ko se bo vse pokloplo bo že uspelo.
Witch, super za prijateljico, zdaj pa hitro za njo, da bosta skupaj vozičkali.
Štrumfek, a še boli?
ela008, smrk za marec, naj bo april juhuhu user posted image
Drugače so pa v 4 dneh rodili 2 prijateljici in 2 znanki user posted image Sem pa tudi pomislila, kolk mi je fajn, da lahko okrog šibam, da me ne bolijo šivi in maternica in mi ni treba kar naprej dojit user posted image
Evo svoje sem oddelala, zdaj grem pa spat user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?