|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: CR na Ptuju
3.10.2012 8:33:08   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: BA2008

ja,na sprejem sem prišla 16.5, CR pa so mi potem naredili 17.5. zjutraj.kdaj si pa šla domov?
CR s spinalno je zakon......vsaj meni user posted image user posted image user posted image
kdaj ste pa imeli slikanje kolkov?mogoče 3.9.?
si mogoče pri majčicah na FB?



Verjamem, da ti je bla spinalna zakon user posted image No, jaz moram rečt, da sem bila s P Ptuj tudi zelo zadovoljna, tudi s CR samim, najbolj pomembno pa je, da je moje dete zdravouser posted image

Šla sem domov 6. dan, 20. 5., vem pa, da je tisti dan vizito delal nekdo, ki je bil ful razpoložen za predčasno spuščanje domovuser posted image No, za mene je tisti dan itak bil dan za odhod domov, tak da bi šla v vsakem primeru, škoda pa, da ni prišel kak dan prejuser posted image

Ja, sem na majčicah, je pa možno, da je več skupin. Najboljše, da mi pošlješ zs z info, kako te najdem, se bova še najlažje povezale na fbuser posted image

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: CR na Ptuju
3.10.2012 9:54:07   
BA2008
sem ti poslala zs,samo nekaj heca tale RR user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: CR na Ptuju
3.10.2012 12:14:08   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: BA2008

sem ti poslala zs,samo nekaj heca tale RR user posted image user posted image user posted image



Res heca, ga nisem doblauser posted image Mogoče kasneje probaj še enkrat ...

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: CR na Ptuju
3.10.2012 20:14:37   
BA2008
sem še enkrat poslala,pa dvomim da je prispelon user posted image user posted image
poskusi ti meni poslat

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: CR na Ptuju
3.10.2012 21:38:47   
donna22
Poslala, tak da poglej, če te kaj čakauser posted image

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: CR na Ptuju
11.3.2013 19:11:25   
v3sn4
Pozdravljene!

Imam eno vprašanje, ali je imela katera zdaj v kratkem CR!? in me zanima naslednje, ali je lahko partner zraven pri CR-zu ali pač počaka v čakalnici..

Hvala za odg. in lp.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?