|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko dni pri vas traja M?
7.9.2005 15:14:41   
MarijaPo
Pri meni 8 - 14 dni (kar je res veliko in se ful je mocna, tako da sem na koncu cist hin in jem vitamine).

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Koliko dni pri vas traja M?
7.9.2005 15:37:51   
nejcko

Isto kot Mateja. Dokler sem jemala KT, sem jo imela tam okoli 4 dni, po prvem porodu pa 7-10 dni. Mi gre tok na živce, da ne vem povedat, sploh ker je vmes že kakšen dan ni, potem pa se mi spet nekaj pocedi in kaplja in ... fuj!!!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Koliko dni pri vas traja M?
7.9.2005 15:44:45   
zaspanka
živjo!
pri meni traja 7 dni, ciklus pa se ponavlja na 25 oz. 26 dni. Prvi dan je šibka, drugi dan ves čas kar teče, tretji se umirja, nato pa vedno šibkejša do konca.
Je pa vedno enako.
lp

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Koliko dni pri vas traja M?
8.9.2005 8:33:05   
girly
Pr meni traja 5-6 dni. Je pa zelo močna in boleča. Imama krče, slabo mi je, drisko, v glavnem, komaj za zdržat. Če ne bi blo Nalgesina, ne vem kako bi blo

Baje pa naj M ne bi trajala več kot 7 dni (tko je meni rekla G.)

Lep dan

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Koliko dni pri vas traja M?
8.9.2005 14:29:19   
GATA
Pri meni je trajala največ 5 dni. Prvi in drugi dan je bolj močna (ne ful), 3 in 4 dan je bolj šibka, 5 dan pa je ponavadni sploh ni bilo več.
Imela sem jo točno na 26 dni, tako da če je prišla 27 dan je bilo kar čudno - ni bilo pogosto. Tako je bilo tudi ko sem jemala KT - brez pardona na 26 dni, največ 5 dni!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Koliko dni pri vas traja M?
8.9.2005 14:38:31   
agnes
Za vse punce, ki imate dolge in boleče M
Malo pritisnite na svoje G, ker sem jaz šele po ugotovljeni endometriozi in operaciji ugotovila, da ima vse svoje meje in, da ni prav nič normalno, da je M tako boleča, da prvi dan preživiš sam s tabletami in ležanjem. Saj nočem strašit, ampak informacij na netu je ogromno in eden od znakov endometrioze so prav dolge in boleče menstruacije. Pa še nekaj meni G na običajnem pregledu ni nič ugotovila, šele z ultrazvokom je videla, kaj vse imam notri. Pa da se še malo izkašljam - grozno se mi zdi, skoz kaj morajo it tiste punce, ki se trudijo eno leto zanosit pa ne rata in šele potem jim ugotovijo endometriozo. Pa bi najbrž lahko že z enim navadnim ultrazvokom posumili, da nekaj ne štima.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Koliko dni pri vas traja M?
9.9.2005 14:33:07   
ona78
moje trajajo 4-5 dni!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Koliko dni pri vas traja M?
11.9.2005 11:35:45   
Tia-na
Moje so so vedno nekje med 25 in 28 dnem ciklusa, trajajo pa okoli 5 dni (2 bolj močna, potem pa šibka).
Tudi boleče niso posebno, pomaga že rmanov čaj.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Koliko dni pri vas traja M?
11.9.2005 19:20:55   
jasny
Prej, med KT so bile 6 dni dolge in spremenljivo boleče, zdaj (en ciklus) pa je trajala 5 dni - 2 dni močna, ostale pa normalna.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Koliko dni pri vas traja M?
14.9.2005 9:07:33   
sarajjjj
Prva dva dneva je kar mocna potem pa zelo sibka,seveda ne smem pozabit na bolecine,ki me ponavad spremljajo prvi dan

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Koliko dni pri vas traja M?
16.9.2005 17:21:42   
ur+sa
POzdravljene! Sem čisto nova tukaj .
Moja menstruacija je vedno tako šibka traja slabe 3 dni. zadnje mesece mi sploh ni treba uporabljati tamponov, ker je tako šibka. To se mi dogaja odkar sem zamenjala kontracepcijske tabletke.Ima še katera tako šibko?

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Koliko dni pri vas traja M?
16.9.2005 20:47:34   
anitaz
Tam nekje 4,5,6 dni...kukr kdaj

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?