|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
11.5.2012 21:27:56   
Buska
da vsem vlijem malo upanja .... stare borke me poznajo user posted image ... po 7 neuspelih umetnih in nekaj letih, samo 3x smo prisli do transferja z 1 celico, ker ali nisem imela celice ali pa niso bile zrele oz. oplojene ....
... vceraj sem na 36. dan delala test in je pokazal user posted image , ne morem verjet, ratalo je po naravni poti .... kljub temu, da imama manj kot 2% moznost na zivljenje -> zgodil se je cudez iuser posted image ; delalal sem kar 2 testa, da sem se prepricala user posted image
v cetrtek imava ze pri Resu pri UZ in upam, da bo vse OK

za vse borke, ki ste/boste v postopku mocno mocno stiskam pesti, da tudi ve ugledte magicni +

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
11.5.2012 22:00:10   
lučka 25
buska, še tu- Že cel dan razmišljam o tebi, vama, o najbolj lepi sliki, ki si mi jo poslala :)))))))

ČESTIIIITAM!!! Zdaj pa vse do januarja čim več lepih nosečniških doživetij-

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
11.5.2012 22:09:21   
ninocka26
Buska super novica in dokaz, da se čudeži dogajajo. Vse naj naj še naprej!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
11.5.2012 22:37:23   
SILVA
Buska super, sem zelo vesela zateuser posted image user posted image user posted image
Želim ti zelo lepo in zdravo nosečnostuser posted image

Mene pa jutri čaka drugi UZ in upam, da pade jutri že stopkauser posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
11.5.2012 23:18:55   
Buska
Hvalaaaa user posted image

SILVA: drzim pesti, da bodo dovolj veliki za stopko in da se mi cez user posted image pridruzis

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
12.5.2012 9:03:18   
S*
Buska, ja super novica
Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Auser posted image Muser posted image


Silva, kako je bilo na UZju, pade stopka danes?

Jaz pa grejem user posted image user posted image dva mala pingvinčka. Upam, da vsaj eden ostane pri meni.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
12.5.2012 9:14:08   
HANYBANY
Buska čestitam, to je pa res lepa novička user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
12.5.2012 11:00:55   
limonca*
Buska, iskrene čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   To je pa res lepa novička!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
12.5.2012 12:11:29   
k4pa0510
Buska, iskrene čestitke, to pa je nekaj lepega, najlepšega! Poznam kar nekaj primerov, podobnih tvojemu. Vse je mogoče, za vsa dekleta, za vse pare! Tudi tist 1% je možen pri uresničitvi. Samo da ni nula :)

Jaz bi vas pa nekaj vprašala. Jutri začnem s špikanjem Suprefacta. To bo zame prvič. Vmes bo nastopila M. Je katera vzela kak Nalgesin S? Namreč, imam izredno boleče M in sem pozabila vprašat, če je dovoljnea uporaba Nalgesina skupaj z Suprefactom...

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
12.5.2012 14:37:33   
SILVA
Danes pade stopka, v ponedeljek punkcijauser posted image

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
13.5.2012 19:35:45   
HANYBANY
SILVA srečno jutri na punkciji in naj bo čimveč celic user posted image

k4epa po moje lahko vzameš nalgesin.

Mene pa zgornji del trebuha danes neznosno boli, pod rebri, da sploh ne morem globoko vdihnt, kaj mislite da bi to bilo. Hiperca po moje ni, ker normalno odvajam vodo. user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
13.5.2012 19:48:05   
sonček 13
Silva Vso srečo jutri!!!

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
13.5.2012 20:19:00   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

SILVA srečno jutri na punkciji in naj bo čimveč celic user posted image

k4epa po moje lahko vzameš nalgesin.

Mene pa zgornji del trebuha danes neznosno boli, pod rebri, da sploh ne morem globoko vdihnt, kaj mislite da bi to bilo. Hiperca po moje ni, ker normalno odvajam vodo. user posted image


hanybany jaz sem tudi normalno odvajala vodo, pa sem imela hiperco. Ampak sem imela pa tudi zelo napihnjen trebuh in kot sama praviš tudi neznosne bolečine. Sem se šla pokazat in so bili jajčniki močno povečani. Na dan sem mogla spit tudi po 4l vode. Je trajalo kr cel teden user posted image Če te bo fejst bolelo in boš še napihnjena zraven, pa se le idi pokazat raje.

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
13.5.2012 22:28:39   
natke
Moja osma zgodba se je ponovno končala 12 dan z user posted image .  Ne bom se udala, jeseni grem v nove zmage!

Punce, držim pesti za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da čimprej ugledate user posted image .



(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 7:52:45   
S*
Natke user posted image user posted image user posted image

SLIVA, srečno danes!

hanybany jaz sem tudi normalno odvajala vodao, pa sem imela hiperco. Dej veliko počivat in res veliko pit.

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 11:09:10   
sisi81
Ojli! Jaz sem tudi nova, v sredo se začnem špikat Puregon 200, v petek imam 1 UZ, ali vzamete bolniško za Uz? Kdaj je ponavadi punkcija pri kratkem protokolu? Koikokrat se moraš špiknit? Hvala za odgovore, in naj vam, nam čimprej rata:)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 13:00:34   
gasilka
Spoštovane!
Evo me po 3h letih spet z vami 17.4. sem začela s postopkom .tudi jaz sem že skoraj pri koncu s postopkom folikli hitro zrasli danes 1 uz uspešen ker so tako pohiteli ( 16,17,20,22,in še nekaj manjših) imam ju3 spet uz in verjetno v sredo punkcijo. sem pa v 3. icsi postopeku (pri Zornu):)
SREČNO!!!!!!!!!!!!!!
15.5.2012 2. uz

< Sporočilo je popravil gasilka -- 14.5.2012 13:16:39 >

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 13:56:31   
k4pa0510

IZVIRNO SPOROČILO: gasilka

Spoštovane!
Evo me po 3h letih spet z vami 17.4. sem začela s postopkom .tudi jaz sem že skoraj pri koncu s postopkom folikli hitro zrasli danes 1 uz uspešen ker so tako pohiteli ( 16,17,20,22,in še nekaj manjših) imam ju3 spet uz in verjetno v sredo punkcijo. sem pa v 3. icsi postopeku (pri Zornu):)
SREČNO!!!!!!!!!!!!!!
15.5.2012 2. uz


Veste kaj pa mene zanima. To, da imate dr.Zorna- je to le uradno ali se da zahtevati, da določeno fazo ICSI-ja oddela on? Jaz imam namreč dr.Ribičevo pa bi si želela, da me ima tudi ona kdaj, npr.pr transferju.

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 16:41:50   
Tanja_Jes
Buška user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za user posted image . Kar predstavljam si, kakšen čudež doživljaš!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vse lepo še naprej!!!!

k4pa0510...brez skrbi lahko vzameš tablet proti bolečinam, sploh potem, ko dobiš zdravila za rast foliklov....zna buča bolet...vsaj mene zmeraj boli od vseh teh umetnih hormonov. Glede dr. Zorn...sploh ne vem katera je to... prejšnji teden je bila dr. Korošec (v GK LJ) in zaenkrat moram rečt, da je bila super, posveti se pacientki, premeri vse folikle, sploh pa je bila pri meni na transferju 3 leta nazaj...in zame ima zlate roke user posted image , saj smo prišli do naše pupe.

Hanybany....zna bit hiperca, sicer je baje to dobr, saj kakor vem, je več možnosti da se prime user posted image Sicer pa...kako kaže? Je belina?

Natke....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Take zgodbe me ful potrejo! Ne vdaj se!!!

Gasilka....stara borka...spomnim se da si bila ene 3 leta nazaj v postopku približno takrat kot jaz, ampak se ne spomnim, a ti je takrat uspelo user posted image . Če imaš jutri UZ, imaš verjetno u četrtek punkcijo...no, čimveč celic ti želim.

Mi imamo danes štopko, v sredo pa punkcijo user posted image

user posted image user posted image

Srečno vsem, da čimprej zagledate user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 17:52:20   
limonca*
Tanja, super za stopko!!!!! NAj bo v sredo čimveč lepih, zrelih celic.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 17:52:32   
jagodka80
Buska user posted image user posted image user posted image Me veseli, da se tudi ta 2 % možnosti kdaj uresničita!

Midva sva v soboto zaključila že najin 4. ICSI. Spet neuspešno. Upala sva, da bo št. 7 (toliko sva imela transferjev, vključno z zamrznjenčki) pravljična, a se očitno pravljice ne dogajajo več. user posted image

Sedaj razmišljava, da bi zamenjala kliniko. Bomo videli. Naslednji teden imava posvet v MB, potem se bova pa odločila.

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 18:42:46   
SILVA
Punkcija je za mano, pridelala sem 5 celic, upam, da bo zdaj katera od njih zmagovalna :-D
V soboto imam transfer.

(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 19:51:10   
Goldy
Oh, punce, morala sem malo pokukat na to temo. user posted image Mi imamo iz 4 postopkov 2 otročka, ki zdajle spančkata v svojih posteljicah. Tako da vso srečo vam želim!!! In da čimprej rata!!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 20:32:21   
HANYBANY
SILVA bravo za celice, naj te pričaka čimveč lepih pikic user posted image

natke žal mi je za tvoj neuspel postopek, srečno naprej user posted image

Tanja super za stopko, držim pesti za čimveč celic user posted image

Pri meni je še belina, danes je 11. dan, bolečine so v zgornjem delu trebuha sicer iste kot včeraj, sam se mi je pa napihnil ko sodček, velik pijem pa na wc hodim, bom vidla če bo jutri še večji trebuh se bom šla vseeno pokazat.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
14.5.2012 20:34:18   
HANYBANY
Aja, veste kaj lenčo flenčo pogrešam. Lenča kako je tvoja beta, je narasla?

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?