|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.6.2012 17:05:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
11.6.2012 18:27:33   
RIJA*
Pri Emki bodite pozorne na poštnino, ki je ca. 5 eur in "poje" ves 3 % popust.
Mi seznamov še nismo dobili, so pa objavljeni na strani šole in zraven cene iz knjigarne. Pride malenkost ceneje kot na emki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
12.6.2012 19:13:40   
kekec in mojca
Splača se it v Muller pogledat stvari. Ugotovila sem, da imajo marsikaj ceneje kot vsi katalogi oz. DZS v Qlandiji.

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
13.6.2012 8:49:50   
dekle83

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Če si v dvomu ali je ali ni, pojdi na njihovo spletno stran, spletni nakup in boš videla, kakšna je cena izdelka v košarici. To lahko narediš pri vseh ponudnikih.


Hvala, sem res preverila in ugotovila, da ta Emkin popust za učbenike in delovne zvezke ne velja za vse, ampak samo za učbenike, ki jih je odobrilo ministrstvo in njihove delovne zvezke. Tako da pri našem prvošolčku, ki v večini potrebuje samo delovne učbenike to sploh ne pride v poštev, ker na njih ni popusta. Očitno je potrebno brati tudi drobni tisk:-)

Pozdravček, Lina

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
13.6.2012 21:13:52   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Splača se it v Muller pogledat stvari. Ugotovila sem, da imajo marsikaj ceneje kot vsi katalogi oz. DZS v Qlandiji.



V reklami Kopije Nove je kuponček za 10% popusta na celoten nakup v Mullerju. Se splača še to zraven izkoristiti. user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
14.6.2012 8:32:39   
sanasan
evo, midve z bodočo tretješolko sva že vse nakupili (oz.manjkata nama le še dva barvna risalna lista). malo sem se pogledala ponudbo in nato večino stvari kupila v mladinski in nekaj malega še v dzs.
obe s tamalo namreč obožujeva knjigarne in papirnice....zato na preveč različnih koncev ne smeva iti :)

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
17.6.2012 9:25:29   
kekec in mojca
O, hvala, Bubi, tega sploh nisem videla. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
21.6.2012 11:40:52   
Jumpy
Pri nas imamo dva šolarja in smo dobili sezname za delovne zvezke. Jih imata tako malo, da bom po mojem kupila kar v najbližji knjigarni. Večji strošek so zvezki in ostale potrebščine, ki jih bom kupila konec tega tedna in verjetno kar preko spleta. Je kar nekaj spletnih papirnic - knjigarn, ki so precej ugodne.

_____________________________

Hopla, hopla sem in tja,... :))

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
30.7.2012 23:58:33   
Meggi
Aha, sedaj pa že vse imate šolske potrebščine! ;)

Me si razdelimo to po delih; prvi del, ker komaj čakajo da imajo nekaj novega.. in to dve bejbike 15x preložijo, preden se šola sploh začne.
Kupimo glede na finančna sredstva- sedaj je samo že jutri 3% popust na del. zvezke v DZS IN  10% na pripomočke, zvezke smo dobile 50% zniŽane!  Pupke sodelujeta, da si izbereta zvezke same- seveda jih usmerjam na poličke z ugodnimi cenami! ;)  Sama rajši grem v papirnico kot v trgovino z živili.. tako da je to naš obred ko gremo po šolske stvari, vmes pade še sladoled, pa kavica... ;) Uživajte!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
20.8.2012 15:41:10   
Patricija32
Pri MK se mi zdi tole naročanje preko spleta še najbolj enostavno in zaupam, da so točni seznami, kijih vrže ven, ko vpišeš kodo iz naročilnice. No, lahko pa poiščeš šolo in ti potem isto vrže seznam predpisanih stvari, obkljukaš pa samo kar želiš naročiti. Neprimerljivo boljše kot pa tisto čakanje v vrsti v prostoru, kjer je 99% ljudi nervoznih in si potem še sam.

http://emka.si/potrebscine-s-30-popustom-do-31-avgusta-2012/CA/2227 Tole je povezava do celotnega seznama potrebščin, ki so znižane pri Mladinski knjigi. Je kar nekaj takih, ki jih rabimo. Drugače pa zdaj v knjigarnah MK zbirajo stare šolske torbe in dobiš popust ob nakupu nove torbe - 20 procentov ceneje. Torbe bodo pa preko Društva prijateljev mladine razdelili med otroke, ki so socialno ogroženi.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
11.6.2013 16:45:44   
Mipka
Ste že kaj naročale šolske potrebščine?

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
11.6.2013 16:51:37   
Shorty_
Ne še, ker nismo dobili še niti seznama kaj potrebuje drugo leto.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
12.6.2013 11:38:03   
SU
Mi naročimo pri Ajdi, plačamo pa nekako v treh obrokih... Naročiva tko nekak junija-julija, da ni potem panike konec avgusta...
Sicer pa imajo skoraj vse knjigarne internetni dostop do seznamov zvezkov in učbenikov vseh šol, ki so ga dale...
Npr. greš v neko njigarno v Lj. in rečeš: Jaz bi pa vse stvari, ki jih potrebujejo na ____ podružnici na npr. Dobovcu za 1.r. in baje naj bi imeli možnost, da seznam vidijo in ti posredujejo/ponudijo potrebščine s seznama.
Tako, da ni potrebno jemati pri točno določeni knjigarni/založbi, da bi imeli seznam... Sicer pa ima zelo veliko založb zdaj to prakso, da imajo že oni sezname in lahko naročiš... Mislim, da cene se pa ne razlikujejo veliko?!
Je pa razlika v raznih ugodnostih, ki jih ponudijo-npr. popust, darilo ob naročilu ipd.
Ne vem... mislim, da se zaradi ugodnejših cen ne splača vozit/hodit naokrog po tisočih knjigarnah, ker ni take razlike. Ali pač? Ne vem... ne zdijo se mi take razlike v cenah oz. jih sploh nisem zasledila...
Ja, kar tak lep finančni zalogaj so te šolske potrebščine.... posebej, če imaš dva, tri, štiri.......user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 12.6.2013 11:43:05 >

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
12.6.2013 13:40:34   
sazi
Naše šole ni na nobenem seznamu - pa gre za dokaj veliko šolo. Sem šla prav gledat: ene šole imajo pa sezname od 4. razreda dalje. Bo reba kar na šoli malo pobezat, da dajo sezname ven (ga ni niti na njihovi spletni strani) in počakat...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
15.6.2013 20:10:41   
AnaLJ
IZVIRNO SPOROČILO: ruby19
kdaj se boste ostali kaj odpravili po nakupih. Ali si boste prej sami pogledali ponudbo in šele nato z otrokom ali kar skupaj? Boste večino stvari nakupili naenkrat ali razdeljeno nekaj zdaj, nekaj kasneje? Kdaj mislite, da je največja izbira? A že zdaj ali bodo še dobivali (predvsem kar se tiče torb, peresnic, zvezkov)?

1.) Predvidoma konec avgusta, ko s sinom prideva z morja.
2.) Že takoj bova pregledala skupaj.
3.) Vse bom kupila naenkrat.
4.) O tem nisem razmišljala.
5.) O tem nisem razmišljala.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
15.6.2013 21:49:57   
Krisa
Moja sestra vem da zmeri pri emki prek neta nakupi, pa že zdaj imajo neke popuste, 3% na delovne in učbenike pa 30% na šolske potrebščine in izkoristi takšne stvari. Kako je pri ostalih knjigarnah, ne vem. Se ti pa splača čim prej vse kupit, oziroma vsaj večino, za te stvari, ki veš da jih boste potrebovali, če imaš opcijo, ker potem zna biti gneča proti koncu poletja, pa vsi so živčni, vsaj sodeč po moji sestri :D

sazi, katera šola pa ste? a iz LJ oziroma kateri kraj?

< Sporočilo je popravil Krisa -- 15.6.2013 21:51:19 >

(odgovor članu AnaLJ)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
15.6.2013 22:34:20   
Patricija32

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Pri Emki bodite pozorne na poštnino, ki je ca. 5 eur in "poje" ves 3 % popust.



Sem ravnokar pogledala na spletni strani, poštnino imajo brezplačno do 5.7. za nakupe nad 140 eur (kar takoj dosežeš) ali če kupiš šolski planer Kaj dogaja, plus do konca junija lahko plačaš pakete na 3 obroke, do 5. julija pa na 2 oziroma enega.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
17.6.2013 10:50:25   
sazi

sazi, katera šola pa ste? a iz LJ oziroma kateri kraj?


Ja, smo iz LJ in v petek smo dobili seznam potrebščin za naslednje leto.
Nakupovati pa bova šla s sinom verjetno že ta teden. Za kasneje ne vem, kdaj se nam bo izšlo, do zadnjega pa ne želim čakati.
Spet imamo 7 DZ, nekaj zvezkov in en kup "ustvarjalne" opreme in materiala

(odgovor članu Krisa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
20.6.2013 13:02:32   
nyna84
Naša šola je za svetom - nič šifer in paketov. user posted image Sem kar sama poklikala v košarico zahtevane delovne zvezke in učbenike, da vidim, kje sem cenovno.

Trenutno so delovni zvezki preko neta najceneje na EMKA (3 % popust), šolske potrebščine pa od Ajde na kopija-nova.

Sem pa pravkar naredila pri kopija-nova "poletni paket", sem nabavila risalni listi, voščenke, barvice, vodenke - vse v big pack verzijah, da bo zdržalo čez poletje user posted image
Dodala sem še dva matematična delovna zvezka Znam več za utrjevanje znanja računanja do 1000. Da bo lažje v 4. razredu user posted image
Moram otroke nekako zaposliti čez poletje, sicer se tašči v enem mesecu zmeša user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
21.6.2013 10:09:35   
Aika77

Pri nas kupimo učbenike pa delovne zvezke preko interneta, da ni treba v vrsti stat in čakat, za ostale potrebščine pa zvezke pa po akcijah gledamo. Letos smo že kupili barvice, puščico, torbo pa nekaj zvezkov pri Tušu, ker sem videla v tanovem katalogu, poleg tega pa imam rada urejeno vse pred dopustom in pred veliko gužvo, ki je ponavadi potem, konec avgusta. user posted image Tako da svetujem vsem, da čimprej kupite vse, kar rabite, pa malo pogledate po katalogih, ker se splača. user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
21.6.2013 12:25:14   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Sem pa pravkar naredila pri kopija-nova "poletni paket", sem nabavila risalni listi, voščenke, barvice, vodenke - vse v big pack verzijah, da bo zdržalo čez poletje user posted image
Dodala sem še dva matematična delovna zvezka Znam več za utrjevanje znanja računanja do 1000. Da bo lažje v 4. razredu user posted image
Moram otroke nekako zaposliti čez poletje, sicer se tašči v enem mesecu zmeša user posted image

No comment. Sem dobila odgovor od kopije-nove, da prejmemo paket po 15.8. user posted image user posted image Takrat ga ne rabim več, naj ga kar imajo. user posted image Sem jim pisala, naj mi potem sploh ne pošiljajo.
Mislim halo?!?!? Dobavni rok za šolske potrebščine skoraj 2 meseca? user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
22.6.2013 19:03:39   
liliana
Zakaj pa potrebuješ potrebščine takoj.....? Da ti jih otrok popiše in pol uniči do šole.....?

Tudi pri Emki prejmeš potrebščine po 15.8.....zdaj so pač prednaročila in temu primerni popusti, do določena datuma.......če naročiš zdaj, dobiš popust, prejmeš pa avgusta.......če naročiš konec julija prejmeš prav tako avgusta, vendar takrat verjetno ne dobiš takega popusta kot zdaj (ali pa še večjega, če posamezna knjigarna ni prejela v prednaročilih zadosti naročil.....user posted image )......

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
22.6.2013 19:26:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
26.6.2013 19:08:20   
janjja
Mi smo danes vse kupili v DZS (Mercator), na Piko, tako da smo nekaj prihranili, ker imajo do konvca junija še popust. Rabimo le še en delovni zvezek, ki ga niso imeli, so ga pa naročili. Kupila sem vse razen torbe, ki je še ok, plačala pa malo čez 160€, tako da še ni bilo tako zelo hudo. Pa bo spet eno leto miruser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
26.6.2013 22:12:57   
sazi
Tudi jaz sem že nabavila DZ-je in nekaj "ustvarjalne" opreme. Zvezke si bo sine izbral sam, ko bova lahko šla skupaj v trgovino. DZ-ji in še nekaj drobnarij je bilo okrog 80 EUR, torba ostane lanska, kupovala pa sem v DZS-ju na piko.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?