|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: me vara?
5.6.2012 15:58:59   
mishk
ma mi prav pomaga tuki viset in mal brat vasa razmisljanja.. trenutno niham, od tega da mejbi ni blo nc (sej mi ni sposoben kej tazga narest) do unga jebeni prasec, ko sem cakala, da prides domov, da grem z mulcem k dohtarju, si bil z njouser posted image ...(sicer zgolj sklepanje)... eh, me kr zvija po zelodcu.. dobro pa dene za postavo - nic spanja, malo prehranjevanja.. priporocam, ucinkovita dieta

torej tehnofil, ljubkovalno ime je pomajsevalnica mojega lastnega, njej pa ni ime enako kot meni, tko da ne vem.. zadnje case me je po tem imenu klical celo med seksom (mende moski med seksom ne razmisljate racionalno :D), tko da je frajer, da si upa, da neb zaj*
kot si prebral mava otroka 2, trenutno sem na porodniski (super ane);
definitivno pa MORAM zvedet kaj je blo, vse hocm, detalje (ja vem mazohist), sicer bom stalno premlevala, kaj in kako je blo... potem pa bom preresetala svoja obcutja in videla, ce grem lahko cez to.. trenutno dvomim, da mu bom se kdaj lahko verjela, da je tam kjer rece... seveda pa obstaja opcija da on mene skensla in gre z njo.. to bi mi bilo se najlaze, ker bi mi odvzel breme razdiranja druzine...
.. mah nekje globoko v sebi upam, da ima neko pojasnilo, k ni tako crno, kot vse skupaj zgleda.. ma sej ne vem... itak sem cist adijo...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: me vara?
6.6.2012 20:56:59   
TomTaylor
Nikjer nisem zasledila, da bi se sicer drugače obnašal do tebe.... Ali mogoče v kratem praznujeta kakšno obletnico, rojstni dan,....? Mogoče ti pa pripravlja presenečenje, pa je "žal" ravno ta kolegica kkšna veza?

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 6.6.2012 20:58:18 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: me vara?
7.6.2012 9:37:30   
mishk

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Nikjer nisem zasledila, da bi se sicer drugače obnašal do tebe.... Ali mogoče v kratem praznujeta kakšno obletnico, rojstni dan,....? Mogoče ti pa pripravlja presenečenje, pa je "žal" ravno ta kolegica kkšna veza?


ojla.. napisala sem, da po daljsem "slabem" obdobju, nama je trenutno fajn (ocitno slaba vest)...

zal ni RD, ni obletnic..

od zadnjic sem odkrila se 3 njene sms (valda zbrisana vsebina), danes pa ima zopet popoldansko kosilo s poslovnimi partnerji... raje ne razlagam, kako mi je... user posted image

vem, da bom mogla narediti soocenje, bojim se samo, da bo lagal do zadnjega, jaz pa nimam nobenega konkretnega dokaza... bojim se, da me bo preprical, da ni bilo nic... in se bo vse nadaljevalo...
ne vem, kako bo... do zdaj je bil clovek, ki ni nikoli lagal, nikoli ga nisem ujela na lazi in ne vem, kako bo tole... a je sposoben mi gledat v oci in lagat, prisegat na otrocih, da ni bilo nic?? kaj se zgodilo s clovekom, ki je reku, da bo vedno govori resnico, pa naj bo se tko huda? no, s tem "izgovorom" sem slisala marsikatero bridko...pa sem vedno rekla, ok, sej sama zahteva resnico, ne glede kako boleca je... kaj pa zdaj???

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: me vara?
7.6.2012 9:51:08   
Teya D.
Ne vem če je ravno pametno ampak jaz bi šla za njim. Naj sem še tako nora, pa izpadem še kako nezaupljiva, vendar če vidiš nekaj kar ti ne da miru, če bi rada prišla stvari do dna, obstajajo smsi, poslovni sestanki... Saj ni potrebno da te vidi ali da se kakorkoli izpostavljaš, samo obzirno preveriš če je to tako. Če odkriješ da je kosilo res poslovno pa ti priporočam da se pogovoriš z njim in enkrat za vselej nehaš dvomit!

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: me vara?
7.6.2012 10:07:24   
gondola
mogoče bi pa res lahko šla za njim, da boš na svoje oči videla, pa saj to ne pomeni, da sta, če ga vidiš s kakšno, avtomatsko zaključila, imela boš le bolj jasen pogled na stvar in boš dejansko vedela v kaj se spuščaš in s čim se boriš, če se boš odločila, da bosta poskušala zakon rešiti. Oz., če se bo ob soočenju izgovarjal, te ne bo mogel v nekaj prepričati, če boš videla na svoje oči. Mah ne vem, teška situacija in predvsem nezavidljiva.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: me vara?
7.6.2012 10:42:40   
mishk
ja ideja je dobra.. samo imam dojencka, pa se res tezko vozim za njim cez pol slovenije (kjer menim, da se bosta dobila) ne da bi me opazil...sem angazirala kolegico da bo sla presnofat okvirno tam okol, kjer naj bi imeli kosilo... sam ce ga ne bo tam, se vedno ne vem, kje in s kom je... kraj kosila pa je tudi povedal zelo pavsalno, nocm se pa izdat s kaksnim prevelikim zaslisevanjem...

(odgovor članu gondola)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: me vara?
7.6.2012 11:54:08   
nyna84
Sej ni treba, da ga zaslišuješ, kar tako mimogrede ga vprašaj, če bodo v kakšni fajni restavraciji, pa če kaj ve, kako bo kosilo - bo naročeno v naprej, bodo sami izbirali, kakšna izbira je... Pač vsakdanji čvek med parterjema user posted image Ali pa npr. lahko se zgovoriš na oblačila, če je izbral ustrezna user posted image
Pa mogoče je res fino, da gre kdo v izvidnico namesto tebe - najbolje kdo tak, ki ga on ne pozna.
Je res težko, če nimaš podlage, s katero bi ga lahko postavila pred dejstvo. Ker ti lahko reče karkoli, pa nimaš dokaza, da mu ne bi verjela.
Dokler ne izveš resnice, ne boš imela miru.
Pa držim pesti, da se reši v dobro vseh.

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 7.6.2012 11:55:05 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: me vara?
7.6.2012 12:08:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mishk

ja ideja je dobra.. samo imam dojencka, pa se res tezko vozim za njim cez pol slovenije (kjer menim, da se bosta dobila) ne da bi me opazil...sem angazirala kolegico da bo sla presnofat okvirno tam okol, kjer naj bi imeli kosilo... sam ce ga ne bo tam, se vedno ne vem, kje in s kom je... kraj kosila pa je tudi povedal zelo pavsalno, nocm se pa izdat s kaksnim prevelikim zaslisevanjem...


Sem se ze ugriznila 100x v jezik, da ne napisem nicesar vec na tole temo ampak zdejle mi je pa dvignilo pokrov. Pa me lahko zmerjate kako nic ne razumem, pa kako sem za casom, da zelim da revica trpi in si glavo v pesek skriva ampak tole je pa visek. Najprej mu po mobitelu sms-e beres, ze en teden razglabljas a je kaj na tej stvari, zdej bos posiljala kolegico naokrog, tle na javnem forumu pises o teh zadevah....a z njim se pa ne pogovoris??? Ma da sem jaz tvoj moz in da imam dejansko samo poslovno kosilo, bi bla uzaljena na smrt. Ne samo da ni nobenega zaupanja tukaj, tudi spostovanje manjka.

(odgovor članu mishk)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: me vara?
7.6.2012 15:14:34   
diana 28
bibasiba ...po moje še nisi bila v takšni situaciji... Saj ne rečem, da je lepo kar dela vendar z pogovorom in ''brez dokazov'' ji bo lahko gladko lagal kot večina drugih. Še jaz priznam, da verjetno  nebi kar tako priznala prevare, če bi do te prišlo. In po moje še marsikdo drugi ne.  Na drug način bo težko izvedela resnico. Vsaj kar sem jaz imela izkušenj z prevarami user posted image  večina jih prekriva in ne prizna in celo prisega in te gleda v oči ko laže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: me vara?
7.6.2012 20:34:56   
Anonimen
diana28, bila v tej situaciji in sem imela obcutek, da se mi bo zmesalo. Pogovorila sem se z najboljso prijateljico, se zjokala potem pa z njim pogovorila. In seveda je zanikal vse. Ob vsem, kar se je dogajalo, pa sem spoznala, da ni pravi zame, pa ce mi je se tako zvest. Ampak med nama odnos ni klapal ze nekaj casa, idealno je bilo samo, ko je bil sam v zvezi popolnoma prisoten...vecino casa pa ni bil. Ko imas opravka z manipulatorjem in passive- agressive odnosom se iz zacaranega kroga zelo tezko izkopljes. Ampak nikoli pa se nisem spuscala tako nizko, da bi za njim posiljala nekoga da vohlja naokrog ali o tem javno razpravljala, na slovenskem forumu kjer vsak pozna nekoga ki nekoga pozna...sej ves kaj mislim. Zato sem ji rekla ze na zacetku: sama se bo morala odlocit kako bo presegla tole, s cim se bo zadovoljila in koliko bo sprejela. Ampak do pogovora bo moralo prit, pa ce za njim poslje detektiva ali pa gre tja sama. V vsakem primeru ji lahko laze ali pa ne...spostovanja in zaupanja med njima ni. In zato ji namesto tratenja energije za razpravljanja na dolgo in siroko kaj ce...ostane to, da se vprasa kako pa sedaj naprej. Spomnim pa naj se vedno na to, da gre za sms sporocila, ki so zbrisana...sum pa ustvarja sama. Nam, by pass opazovalcem je velik del tele zgodbe prikrit. Ker da bi nekdo posumil da gre za varanje samo zaradi sms-ov potem lahko recem samo, da taksna zveza ze v startu ni ravno blesteca, se manj pa trdna. Ker kaj pa ce clovek vseeno ni kriv? Namrec vecina je takoj pritrdila, ja prasec, glej ga kaj pocne zenski, ki je vecino casa sama pa zdej se na porodniski...gotovo vara, zihr je nekaj na tem, vse skupaj je sumljivo...nihce pa ne pomisli, da vemo samo njeno plat zgodbe in se ta bazira na sumnicenju. Ali pac ne? je tukaj zgodovina varanja? je bila ze prej prizadeta, izrabljena, prevarana? Ne vem, ampak zamisljam si cloveka, ki sicer ni blestec partner se pa za nek fer partnerski odnos trudi. In potem naj izve kaj njegova zena sprasuje na forumu in kako mu brska po sms-ih, za njim posilja vohljace in razmislja, da bi se peljala cez pol slovenije, da bi ga opazovala, a z njim se ne pogovori. Ja res, zaupanja vreden odnos.

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: me vara?
7.6.2012 21:36:10   
diana 28
Ja, se z vsem popolnoma strinjam bibasiba ....Vendar po moje se včasih v taki situaciji izgubi nadzor nad samim sabo in tem kako reagiraš in pride do takšnih stvari. Žal... Jaz sem se samo probala v njeno kožo dat in jo skušala razumet zakaj tako dela.... Je pa tudi res, da ne poznamo dejanskega stanja in obeh tako, da lahko res samo ''na pamet'' govorimo ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: me vara?
12.6.2012 8:49:03   
Teya D.
Nismo ( no vsaj jaz ne ) navedle ali obtožile njenega partnerja da je zdaj kakršnakoli žival, gre zgolj za mirno vest. Ni prav, da je prebrala smse, pa kaj če jih je? Je zaradi tega zdaj zaupanje odplavalo? hmmm menim da ne. Sama ima doma otroka, vse ženske smo v tej situaciji rahlo občutljive, ko se počutimo, da neprestano čepimo doma in 'nismo zanimive', pa četudi gre partner na poslovno kosilo ali kavo.
Saj ne da imamo pravico brati smse ali emaile, pisma itn..karkoli pa vendar, ko ti občutek ne da miru in bereš, te ne bi šokiralo, da najdeš nekaj takšnega? Malo bi ti zbilo samozavest in vzbudilo občutek nepomembnosti, v nasprotni smeri,če ne bi bilo nič takšnega, bi ti pa dalo samozavest in mogoče bi si lahko le mislila 'kako sem neumna'. Po tem mogoče ne bi nikoli več brala ničesar kar se tega tiče in bi zaupala, v nasprotnem primeru pa bi hotela priti stvari do dna. Vsaka ti čast bibasiba, da lahko ob vsem tem ostaneš tako hladna, osebno povem, sama tega ne zmorem, ker misel na vsakršno prevaro ali razpotja mi lomi srce.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: me vara?
12.6.2012 11:36:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
Vsaka ti čast bibasiba, da lahko ob vsem tem ostaneš tako hladna, osebno povem, sama tega ne zmorem, ker misel na vsakršno prevaro ali razpotja mi lomi srce.


plus bibasiba verjetno nima otrok in potem je razhod veliko "lažji" v smislu, da je sigurno manj težavno brez otrok "začet na novo"..

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: me vara?
12.6.2012 13:20:55   
fighter
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
Vsaka ti čast bibasiba, da lahko ob vsem tem ostaneš tako hladna, osebno povem, sama tega ne zmorem, ker misel na vsakršno prevaro ali razpotja mi lomi srce.


plus bibasiba verjetno nima otrok in potem je razhod veliko "lažji" v smislu, da je sigurno manj težavno brez otrok "začet na novo"..


PODPIS. Če bi mene moj prevaral, ko nisva imela obveznosti - premoženja in otrok, bi definitivno šla narazen. Sedaj, je pa zgodba popolnoma drugačna. Imamo odgovornost do svoji otrok in zaradi njih se je potrebno potrudit. Seveda je veliko primerov ko enostavno ne gre, potem je bolje it narazen. Teško se je sprijaznit, da ti nož v hrbet zarije nekdo, ki ga ljubiš in z njim deliš življenje in mu 100% ZAUPAŠ.

Moje zaupanje se je zamajlo prvič po 13 letih zveze in takrat sem mu šla brskat po mobiju, in e mailu. Stvar je pa v tem, da enostavno nisem imela nobenega konkretnega razloga, ampak zelo slab občutek, da mi dela nekaj za hrbtom. Takrat je bil konastantno zamišljen in odrezav, kar ni bil nikoli in noben najin pogovor ga ni pomiril. Izgovarjal se je na službo, ampak po mesecu dni je blo pa že tu mač. Nič konkretnega, kar bi v službi bilo narobe, ni povedal. Men je pa enostavno nekaj gnalo. Itak da nisem mogla verjet kar počnem...počutila sem se kot zadnji drek, ko sem mu brskala po stvareh in se spraševala kaj počnem, da dvomim vanj. upala sem, da ne bo nič. Potem pa šok.
Tako da bibashiba, o zaupanju o katerem govoriš je res nujno potrebno za zdravo zvezo, če pa ti nekaj začne 'govorit' da je narobe, je popolnoma normalno da preveriš. Ostalo je tiščanje glavo v pesek. So pa tudi drugi ekstremi, ki dvomijo non-stop, ampak o teh se tukaj ne pogovarjamo-vsaj jaz ne. tudi to, da mora bit že v štartu nekaj narobe, če pride do varanja ne drži. Pravila NI. Midva sva bila skoz odpičena, sexala non stop, vedno hodila skupaj ali z otroci-nikamor ni želel it sam, časa sva imela zase dovolj, v javnosti se držala za roke, pogovarjala, skoz mi je govoril kaj vse ljubi na meni....pa kje bi v takem odnosu pomislila, da me vara. Očitala sem si to, mda me je prešilnil teh nekajkrat ko je bil z njo, slab občutek in sem ga vprašala, kje je bil. Pa nisem raziskovala dale. Pač se mu je v službi zavleklo-ja komu pa se ne. Nisem pa vedelo, da se je zavleklo zaradi sodelavke.

mishk....tudi jaz sem hotela vedet vse. To je bil šok za šokom, kot da bi me istočasno zbadal z nožem v srce in želodec. Morala sem pa vedet, da sem lažje predelala. Povedala sem mu, da če izvem jutri, ćez eno leto ali čez 10 let še kaj v zvezi s tem, je konec. No za konec vseh šokov, pa je sledil še en, ko sem videla to kljuse....takrat bi ga pa mlatila in mlatila in mlatila, da ne bi več nikoli vstal. Cela situacija je bila tako neverjetno ponižujča, ko sem pa videla zaradi koga je postavil na kocko naše življenje...bolj ponižana ne bi mogla bit. Vještica.. tista iz risank...samo bradavica na nosu je manjka-čisto resno.

Dobra si, da si tako dolgo tiho. Jaz sem mojega klicala takoj po tel....
Upam in želim ti, da ni šlo za varanje, da je vse skupaj 'na začetku'. Praviš, da si mu brskala kar tako...mogoče je pa to znak, da preprečiš najhujše, zato ne preveč zavlačevat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: me vara?
12.6.2012 13:33:23   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ni prav, da je prebrala smse, pa kaj če jih je? Je zaradi tega zdaj zaupanje odplavalo? hmmm menim da ne. Sama ima doma otroka, vse ženske smo v tej situaciji rahlo občutljive, ko se počutimo, da neprestano čepimo doma in ''nismo zanimive'', pa četudi gre partner na poslovno kosilo ali kavo.
Saj ne da imamo pravico brati smse ali emaile, pisma itn..karkoli pa vendar, ko ti občutek ne da miru in bereš, te ne bi šokiralo, da najdeš nekaj takšnega? Malo bi ti zbilo samozavest in vzbudilo občutek nepomembnosti, v nasprotni smeri,če ne bi bilo nič takšnega, bi ti pa dalo samozavest in mogoče bi si lahko le mislila ''kako sem neumna''. Po tem mogoče ne bi nikoli več brala ničesar kar se tega tiče in bi zaupala, v nasprotnem primeru pa bi hotela priti stvari do dna.


Analogno tej, še možna moška različica:
"Ni prav, da je napisal smse, pa kaj če jih je? Je zaradi tega zdaj zaupanje odplavalo? hmmm menim da ne. Sam ima doma otroka, nobenemu moškemu v tej situaciji ni vseeno, ko se počutimo,da neprestano moramo delati in "smo kljub temu nezanimivi", pa četudi partnerka samo čepi doma, vendar ne razume, da je včasih potrebno na poslovno kosilo ali na kavo.
Saj ne da imamo pravico pisati smse ali emaile, pisma itn..karkoli pa vendar, ko ti občutek ne da miru in pišeš, te ne bi šokiralo, da najdeš nekaj takšnega? Malo bi ti dvignilo samozavest in vzbudilo občutek pomembnosti, v nasprotni smeri, če ne bi bilo nič takšnega, bi ti pa dodatno zbilo samozavest in mogoče bi si lahko le mislil "kako sem neumen". Po tem mogoče nikoli več ne bi pisal ničesar, kar se tega tiče in ne bi več zaupal (drugim ženskam op.p.), v nasprotnem primeru pa bi hotel priti stvari do dna (in šel do konca op.p.)."

Tipičen dialog dveh nevrotikov. Ker je takšnih odnosov danes na pretek, našo družbo pa še vedno smatramo za normalno, nam pač uide dejstvo, kako bolni pravzaprav smo. Pa vendar je to naša realnost.


IZVIRNO SPOROČILO: mishk


definitivno pa MORAM zvedet kaj je blo, vse hocm, detalje (ja vem mazohist), sicer bom stalno premlevala, kaj in kako je blo...


Dodatna potrditev zgoraj navedenemu.

Kdo si ti, da tako vehementno zahtevaš nekogaršnjo resnico??? Od kod tebi občutek, da imaš pravico od nekoga terjati VSE, celo njegove najglobje skrivnosti??? Resnica je, da smo vsi krvavi pod kožo, smrdimo, prdimo in serjemo in če bi hodili naokrog med drugimi ljudi s tem v glavi, bi hitro ugotovili kakšen pekel so ljudje okoli nas.
Nazaj k pravici...

Če imaš pravico storiti nekaj, potem imaš pravico storiti karkoli je potrebno, da uveljavljaš to pravico. V tvojem primeru smatraš, da si do takšne pravice upravičena na kakršenkoli način, torej cilj opravičuje sredstva, medtem, ko ti je za posledice malo mar oz. se z njimi niti nisi pipravljena nositi (raje vidiš da te on skensla, kot da si soodgovorna za razpad družine). Nisi ti mazohist, prej odgovarjaš profilu sadista.
Če ti je resnično toliko do resnice, bodi pripravljena zavreči tisto, kar ti je sedaj najbolj sveto. In če je to družina, sprejmi da si TI tista, ki si se odločila, in da kolikor on nosi odgovornost za svoja ravnanja, toliko jih ti za svoja.
Ali pa je nekaj druga posredi... Kaj pa če želiš slišati od njega vse zato, ker upaš da bo njegov greh tako le priplaval na površje v polnem sjaju, šele ko se bodo njegova (ne)dela ogledala v tvojem očitajočem pogledu (jeza, bes, sovraštvo, razočaranje itd.), bo vnjem prebujena slaba vest in bo šele možno začeti postopek rehabilitacije tega odvratno bolnega stvora. Šele na ta način bo njegovo zavedanje velikosti in teže greha možno, zaradi česar bo treba terjati pokoro. In šele tako pokorjenega, podrejenega, kastriranega, oropanega lastne suverenosti po tvoji kriterijih, bo zmožno preoblikovati ga po TVOJI idealni podobi. In takrat boš ziher dobila de`ca, ki bo znal udariti po mizi.

Verjamem, da se niti ne zavedaš kaj počneš, ti mazohist ubogi.

p.s. Vsi smo neki jebeni kristjani, mar ni Jezus Nazarečan že pred 2000 leti rekel "naj prvi vrži kamen, ki je brez greha". Pa smo od tistih časov bojda zelo napredovali...

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 12.6.2012 13:38:03 >

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: me vara?
12.6.2012 13:48:41   
mateyka
Bakrfak, drama queen user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: me vara?
12.6.2012 14:01:27   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ni prav, da je prebrala smse, pa kaj če jih je? Je zaradi tega zdaj zaupanje odplavalo? hmmm menim da ne. Sama ima doma otroka, vse ženske smo v tej situaciji rahlo občutljive, ko se počutimo, da neprestano čepimo doma in ''nismo zanimive'', pa četudi gre partner na poslovno kosilo ali kavo.
Saj ne da imamo pravico brati smse ali emaile, pisma itn..karkoli pa vendar, ko ti občutek ne da miru in bereš, te ne bi šokiralo, da najdeš nekaj takšnega? Malo bi ti zbilo samozavest in vzbudilo občutek nepomembnosti, v nasprotni smeri,če ne bi bilo nič takšnega, bi ti pa dalo samozavest in mogoče bi si lahko le mislila ''kako sem neumna''. Po tem mogoče ne bi nikoli več brala ničesar kar se tega tiče in bi zaupala, v nasprotnem primeru pa bi hotela priti stvari do dna.


Analogno tej, še možna moška različica:
"Ni prav, da je napisal smse, pa kaj če jih je? Je zaradi tega zdaj zaupanje odplavalo? hmmm menim da ne. Sam ima doma otroka, nobenemu moškemu v tej situaciji ni vseeno, ko se počutimo,da neprestano moramo delati in "smo kljub temu nezanimivi", pa četudi partnerka samo čepi doma, vendar ne razume, da je včasih potrebno na poslovno kosilo ali na kavo.
Saj ne da imamo pravico pisati smse ali emaile, pisma itn..karkoli pa vendar, ko ti občutek ne da miru in pišeš, te ne bi šokiralo, da najdeš nekaj takšnega? Malo bi ti dvignilo samozavest in vzbudilo občutek pomembnosti, v nasprotni smeri, če ne bi bilo nič takšnega, bi ti pa dodatno zbilo samozavest in mogoče bi si lahko le mislil "kako sem neumen". Po tem mogoče nikoli več ne bi pisal ničesar, kar se tega tiče in ne bi več zaupal (drugim ženskam op.p.), v nasprotnem primeru pa bi hotel priti stvari do dna (in šel do konca op.p.)."

Tipičen dialog dveh nevrotikov. Ker je takšnih odnosov danes na pretek, našo družbo pa še vedno smatramo za normalno, nam pač uide dejstvo, kako bolni pravzaprav smo. Pa vendar je to naša realnost.


IZVIRNO SPOROČILO: mishk


definitivno pa MORAM zvedet kaj je blo, vse hocm, detalje (ja vem mazohist), sicer bom stalno premlevala, kaj in kako je blo...


Dodatna potrditev zgoraj navedenemu.

Kdo si ti, da tako vehementno zahtevaš nekogaršnjo resnico??? Od kod tebi občutek, da imaš pravico od nekoga terjati VSE, celo njegove najglobje skrivnosti??? Resnica je, da smo vsi krvavi pod kožo, smrdimo, prdimo in serjemo in če bi hodili naokrog med drugimi ljudi s tem v glavi, bi hitro ugotovili kakšen pekel so ljudje okoli nas.
Nazaj k pravici...

Če imaš pravico storiti nekaj, potem imaš pravico storiti karkoli je potrebno, da uveljavljaš to pravico. V tvojem primeru smatraš, da si do takšne pravice upravičena na kakršenkoli način, torej cilj opravičuje sredstva, medtem, ko ti je za posledice malo mar oz. se z njimi niti nisi pipravljena nositi (raje vidiš da te on skensla, kot da si soodgovorna za razpad družine). Nisi ti mazohist, prej odgovarjaš profilu sadista.
Če ti je resnično toliko do resnice, bodi pripravljena zavreči tisto, kar ti je sedaj najbolj sveto. In če je to družina, sprejmi da si TI tista, ki si se odločila, in da kolikor on nosi odgovornost za svoja ravnanja, toliko jih ti za svoja.
Ali pa je nekaj druga posredi... Kaj pa če želiš slišati od njega vse zato, ker upaš da bo njegov greh tako le priplaval na površje v polnem sjaju, šele ko se bodo njegova (ne)dela ogledala v tvojem očitajočem pogledu (jeza, bes, sovraštvo, razočaranje itd.), bo vnjem prebujena slaba vest in bo šele možno začeti postopek rehabilitacije tega odvratno bolnega stvora. Šele na ta način bo njegovo zavedanje velikosti in teže greha možno, zaradi česar bo treba terjati pokoro. In šele tako pokorjenega, podrejenega, kastriranega, oropanega lastne suverenosti po tvoji kriterijih, bo zmožno preoblikovati ga po TVOJI idealni podobi. In takrat boš ziher dobila de`ca, ki bo znal udariti po mizi.

Verjamem, da se niti ne zavedaš kaj počneš, ti mazohist ubogi.

p.s. Vsi smo neki jebeni kristjani, mar ni Jezus Nazarečan že pred 2000 leti rekel "naj prvi vrži kamen, ki je brez greha". Pa smo od tistih časov bojda zelo napredovali...


WTF?!?! Čaki, to morem, pa še enkrat prebrat, ker nisem čisto dojela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: me vara?
12.6.2012 14:19:45   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Bakrfak, drama queen user posted image


Dobićeš po pičci!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: me vara?
12.6.2012 14:39:09   
Tippi
Recimo da vem, kako se počutiš, ker sem bila sama v podobni situaciji. Res da takrat še ni bilo mobitelov, no redki so imeli "cegle" (pred dvema deset_letjema), mi je pa prišlo na ušesa. Ampak vemo, kako to gre "rekla kazala". In ker jaz ne bi bila jaz, sem zvečer, predno sva zlezla med rjuhe, vprašala kar direktno, če me vara. Ni mi rojilo po glavi sto vprašanj, kot zdaj tebi, niti se s tem nisem preveč obremenjevala, sem mu le zaupala. In pogovor, tak brez dlake na jeziku, mi je v trenutku razjasnil stvari. Vse je povedal, brez da bi karkoli storila. Potem sva še flikala nekaj let in se na koncu tudi razšla. Sem pa takrat prvič pojedla zarečen kruh, ko sem trdila, da če bo pa mene moški prevaral, ga takoj pustim. No, pa nisva šla narazen. Šele kasneje sva šla vsak svojo pot, ampak iz drugih razlogov. Ni bilo skupnih interesov in istega pogleda na prihodnost. Sem se pa naučila veliko iz te "travme", on pa prav tako. Vendar dokler si nisva priznala in vsak svoj del krivde prevzela nase, nisva mogla živeti lepše. Danes imava vsak svojo družino, bogatejša za eno grenko, ampak vredno izkušnjo.

Srečno!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.6.2012 14:40:37 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: me vara?
12.6.2012 16:39:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Bakrfak, drama queen user posted image


Dobićeš po pičci!


virtualna pičca za virtualnega filo-psihologa user posted image user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: me vara?
14.6.2012 9:00:04   
notkar
Vse prebral in se…

Glede zaupanja in zasebnosti naslednje. Tudi jaz sem tehnični človek in se rad igram z raznimi elektronskimi napravicami. Ko je žena kupila nov telefon, zadnji krik mode, sem se večkrat z njim poigral, vendar z njeno vednostjo in privoljenjem. Da bi bral njene SMS, ali pregledoval klicane številke, ali sprejemal njene klice, mi pa na kraj pameti ne pade, enako nikoli nisem bral njenih emailov, pa je bilo veliko prilik. Tudi torbica je njena stvar in povsem varna pred mojim raziskovanjem. Lahko bi glede zaupanja in zasebnosti našteval še in še, pa bodi dovolj. Če je zaupanje, je vse preprosto, če ga ni, gre itak vse počasi v »franže«.

Glede varanja pa tole. Moj pogled na to je bil, je in bo vedno enak. Za varanje sta (izjema potrjuje pravilo) kriva oba, le delež krivde se med njima razlikuje. Mislim pa, da je zelo malo moških, ki si spremembo glede seksa zaželijo, in jo tudi uresničijo. Za to sicer ni opravičila, vendar kljub temu ne gre za čustva. Povsem drugače pa je, če doma začenja škripati v odnosu med njima in se čustva počasi začenjajo seliti v drugo posteljo. Od tu dalje pa do katastrofe ni več daleč. Na forumu me moti to, da se načelno postavite v bran tistemu, ki prosi za pomoč. Vedno je vse tisto, kar je napisano, res in izhodišče za pomoč. Druge plati medalje pa itak ne poznamo. Zelo na kratko. Spominjam se primera sodelavke. Zgodilo se je pred mnogimi leti. Zvedeli smo, da jo je mož začel varati. Zakon je šel na razen. Bili smo ogorčeni. Njenega moža smo obsojali, njo tolažili. Pa je bila zgodba, kot smo kasneje izvedeli, povsem drugačna. On je bil zdravnik in ona ga je hotela zaradi njegovega poklica. Da je postala žena zdravnika, je bil to njen življenjski uspeh. Čustev pri njej (beri ljubezni) pa ni bilo niti toliko, da bi igrala ljubečo ženo. Kaj se je dogajalo v njuni zakonski postelji tistih nekaj let, kot sta bila skupaj, pa ni težko uganiti.

Glede iskrenosti in laži bi tudi dodal nekaj besed. Koliko neiskrenosti ali drobnih laži je v zvezah, ki nimajo nobene druge podlage, kot to, da partner na določene stvari reagira povsem neustrezno. Morda bi on rad nekaj naredil, pa ve, da bi mu ona branila, zato naredi brez njene vednosti, morda bi ona rada prebrala knjigo z romantično vsebino, ki se njemu zdi trapasta, pa jo rajši prebere na skrivaj. Ne glede na to, da sem si primera izmislil, pa se v zvezah dogajajo podobne stvari, žal zelo velikokrat.

Glede pretvarjanja, da je v zvezi vse v redu, pa tole. Težko je priti z besedo na dan, ali pa celo udariti po mizi, ko je že zelo pozno ali celo prepozno. Kar predstavljajte si, da partner reče partnerki, da se njegova čustva do nje ohlajajo, in da je v postelji zanič. Sicer ji je že prej večkrat namignil, potožil, marsikaj predlagal, se skušal z njo diskretno pomeniti, vendar brez uspeha. Kako bo partnerka reagirala. Verjetno tako, da bo situacija še slabša. Po takem »tušu« bo zakonska postelja še bolj prazna, prisotnih pa bo vse manj čustev. Vem, da načelno predlagate pogovor, le-ta reši vse. Tudi sam se strinjam. Je pa na začetku krizne situacije bolje poiskati kamen spotike in situacijo rešiti brez medsebojnega pranja umazanega perila. Če npr. ona zasluti, da njen ljubi kaže nezadovoljstvo, sumi pa, da je to zaradi pomanjkanja spolnih odnosov, ali celo slabega seksa, skuša situacijo izboljšati prej, preden bo partner začel težiti. Če on pri njej opazi slabo voljo, in sluti, da je vzrok za to pomanjkanje pomoči pri hišnih in gospodinjskih delih, prevzame več bremen na svoje rame in je situacija rešena. No, tudi ta dva primera sem si izmislil.

In na koncu, kaj bi rekel tebi, in ti bi bilo v pomoč. To, da si brskala po njegovem telefonu, je za mene ravno tako sporno, kot če on hodi na razne zmenke. Jaz bi se vprašal le, zakaj. Da je za to kriva tvoja postava po porodu, in da se te zato ne želi, je velika zmota. Moški smo občutljivi na kaj drugega, in sicer na pomanjkanje kvalitete in kvantitete seksa v zakonski postelji. Če boš partnerja (čustveno in spolno) zadovoljila, bo tvoj, sicer bo iskal potešitev drugje. Večjih skrivnosti glede moških ni. Jaz na tvojem mestu nebi igral detektiva, bi se pa njemu bolj posvetila. V kolikor je pa situacija že tako zavožena, da to ne pomaga, potem ti ostane le še ločitev.

In čisto na koncu bi dodal še to. Moti me, da tisti, ki so prišli na forum po pomoč, velikokrat ne poročajo o izidu (rešitvi problema), ampak se zavijejo v temo. Mislim, da bi marsikomu (kakršna koli je že) rešitev problema pomagala. En lep dan vam želi Notkar.

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: me vara?
14.6.2012 13:05:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: notkar


In čisto na koncu bi dodal še to. Moti me, da tisti, ki so prišli na forum po pomoč, velikokrat ne poročajo o izidu (rešitvi problema), ampak se zavijejo v temo. Mislim, da bi marsikomu (kakršna koli je že) rešitev problema pomagala. En lep dan vam želi Notkar.



Firbec babji! user posted image   Hec, hec...se strinjam s tabo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu notkar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: me vara?
14.6.2012 13:21:09   
mishk
evo, sem mela namen porocat, ampak imamo norisnico.. pred dnevi sem ga postavila pred dejstvo, itak je vse zanikal, da nimata nic, da nista bila kontaktu ze dve leti... gledal v oci in lagal.. super res... ko sem cist znorela, nej ne laze, je izjeclal, da je brisal vse skupi zato, da ne bi tezila pa da res ni bilo nic, par sms, no po parih sms valjda, kaksen spotakljiv pade.. ko sem se drezala, je le izdavil, da je sla mimo njegove sluzbe in sta sla na caj, pa se slista, kot kolega pac (in mi da primerjavo, tko kot se ti slisis z Marijo (najboljso kolegico).. sem rekla, da ce sta taka fajn kolega, nej jo domov povabi, da ji bom kavo skuhala.. da to pa ne.. in da zdej sploh ne bo vec na noben sms in klic odgovarjal od katere koli bejbe in da se bo osamil.. res fajn pristop za pomiritev njegove slabe vesti, meni pa nabijanja le-te, kolk zajebana sem, da mu preprecujem socialne stike... ok, v njegovo obrambo res lahko recem, da sem kdaj sitnarila, ce se je dobila s kaksno zensko..razmisljam sploh zakaj, ne vem, pac sem.. mejbi zato, ker je bolj malo doma in potem to dojemam, da se tisti cas ko je frej in bi bil lahko z druzino, hodi raje na pijacke okol... aja, pa obrazlozitev sem dobila, da ce se tko pogovarja okol z bejbami pol tud mene bolj steka, ker vsaka pojamra cez svojega parnerja in potem vid, kaj zenske rabimo in pogresamo?? in seveda on dela za druzino ves cas, kaj ne vidim tega? ce bi imel druge nacrte bi verjetno drugace igral?

barfark: se vedno sem mnenja, da imam pravico vedet, kaj se dogaja za mojim hrbtom.. ce ga namaka okol in s tem ogroza moje zdravje, sorry, sem udelezena in hocm vedet, ja? in ji ga z najvecjim veseljem odstopim, naj ga ima skupaj s prdenjem, smrdecimi stunfi, usranimi gatami in presvicanimi srajcami.. ker to je realnost enega odnosa... ne zivim v idealnem svetu z vitezom na belem konju, ampak z nekom ki zelo ustreza zgornjemu opisu... in ne nism brez greha, nikoli pa se nism zapletala v stvari, za katere sem predvidevala, da bi ga z njimi prizadela (torej pristop: drugemu ne naredi, kar ne želiš, da on naredi tebi), oziroma ja, enkrat sem se znasla v eni neumni kocljivi situaciji, pa sem sla k njemu in mu rekla, lej tole se mi je zgodilo, ni bilo nic, vem pa, da je pa hudo cudno za slisat, zelim pa da zves od mene, ker nocm, da pride od kod drugod....no in neki tazga pricakujem kontra.. ampak ocitno sem cudna..

kot sem omenila je najin odnos kar nekaj let dalec od idealnega, njemu je bilo bolj ali manj kul, vsaj nikoli ni nic rekel.. jaz sem (neuspesno) norela, da tko ne morem vec, me je ponizeval, sem bila vredna manj kot nic, vse sem naredila narobe, se mleko sem narobe dala v hladilnik.. vemo pa kako je it narazen, ko imas otroke, investicije, kredite... potem sem zanosila drugic, v to sem se podala zavestno, da hocm se enega otroka, ceprav bom imela v najslabsem primeru dva kot mati samohranilka (otroci so mi zakon, zal pa nisem vec stara 22, da bi sedaj iskala novega "darovalca")... takoj po rojstvu je bilo se hudo, cez cca 3 mesece pa se je zacel spreminjat na boljse (ne vem, kaj je bil vzrok - mejbi pogovor s kaksno kolegico???), pocasi sem tudi jaz bolj sprosceno zadihala ob njem (prej sem bila skoz v krcu, kaj bom spet naredila narobe, da se bo lahko zlajal name)... sprostila sem se toliko, da sem mu lahko kolikor toliko mirno in brez obtozevanja povedala, kaj mi ne spila, tudi on je povedal svojo plat in od takrat sva furala, kolikor toliko spodobno, kot sem napisala na zacetku, ce bi bilo tako naprej, bi bila kar srecna (saj popolne zveze itak ni)... sva se se skregala, samo ni se potem to stopnjevalo in trajalo dneve in dneve...

notkar: nisem zafrustrirana zaradi svoje postave... mene materinstvo "polepsa", beri: dojenje in nespanje iz mene naredi "okostnjaka", tako da imam 8 kg manj kot pred nosečnostmi (57 kg/172 cm), tudi njegova postelja ni hladna, je prej moja... pri nama je bil ves cas problem, da sem jaz rabila vec seksa kot on .. mene otroci ne omejujejo, znam se oblect v seksi perilo, znam narediti vzdusje in vedno se potrudim, da je zadovoljen...

ne vem...rada bi mu verejela, da ni bilo nic in da res razlog tici v tem, da bo imel mir pred mano... po drugi strani me boli, da mi je lagal v obraz in me gledal v oci, s tem, da je vedno zagotavljal, da ima miljon napak, ampak laze pa ne... ne vem, kako mu bom lahko ponovno zaupala.. z njim se ne morem vec pogovarjat, ker pravi, da ce mu imam to (za njega brezvezno stvar, ker itak ni bilo nic) namen skoz naprej metat (par vecerov zapored, ker sem mogla zacet debato o tem, da bi se pomirila), da tud ne bo mogu zdrzat, da pac pa pejva narazen... mogoce je pa to znak, da koncam agonijo večih let, čeprav smo trenutno v nekem mirnem obdobju, ceprav ga otroka obozujeta, ceprav smo pred selitvijo v novo hisko... ne vem...

imate pa prav, ce nebi sla brskat, teh problemov ne bi bilo.. res.. kar ne ves, ne boli, al kako gre ze tista modrost... po drugi strani pa tudi tuhtam, da sem mogoce pa vseeno preprecila, da bi ga kam prevec odneslo (ceprav sam zase prav, da se mu to pa ne more zgodit)

(odgovor članu notkar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: me vara?
14.6.2012 14:06:20   
Teya D.
Po moje če nebi prebrala nebi bila mirna. A ni tako? Bi te žrlo, kaj pa če to in ono, tako kot tudi ti ne bi dalo miru če mu nebi nič rekla. Res je da se ženske vtaknemo povsod in včasih vidimo stvari huje kot so ampak vseeno...

Današnji svet je prava norišnica. Verjetno nisem edina, ki vem oz. sem že slišala za primer, da nekatere ženske prav čakajo, da se lahko 'pasejo' na tujih pašnikih, pa čeprav vedo, da ima tale 'bik' za sabo že čredo (beri:rahlo malo jim je mar če ima moški že družino). Sicer ne vem kaj s tem dokazujejo sebi, njemu vsekakor kakšno potešitev in izpolnitev 'iluzij' ampak takšna ženska....ne vem ali se res ne postavi v kožo nasprotnice, ki ima doma npr še otroke? Si res predstavlja, da npr se to njej ne more nikoli pripetiti?
Mogoče sem malček zašla, ker razmišljam naglas. Sem se samo postavila v kožo te njegove 'kolegice'. Si pa znam predstavljat tvojo plat mishk. Ko gre za družino, se gre za vse ali nič ponavadi.

(odgovor članu mishk)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: me vara?
14.6.2012 20:33:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
...da nekatere ženske prav čakajo, da se lahko 'pasejo' na tujih pašnikih, pa čeprav vedo, da ima tale 'bik' za sabo že čredo (beri:rahlo malo jim je mar če ima moški že družino). Sicer ne vem kaj s tem dokazujejo sebi, njemu vsekakor kakšno potešitev in izpolnitev 'iluzij' ampak takšna ženska....ne vem ali se res ne postavi v kožo nasprotnice, ki ima doma npr še otroke? Si res predstavlja, da npr se to njej ne more nikoli pripetiti?
Mogoče sem malček zašla, ker razmišljam naglas. Sem se samo postavila v kožo te njegove 'kolegice'. ...


glede tega; ponavadi take "bivše bejbe in sedanje kolegice" obenem, nimajo resnega tipa (tudi otrok verjetno ne), zato se potem navesijo na kako preteklo iluzijo (kako nama je bilo takrat lepo itd..) in jo zasledujejo ter skušajo podoživet. garantiram, da če bi ga imele (resnega partnerja namreč), ne bi ble take kolegice z bivšimi, da bi se zgodilo, da: "parih sms valjda, kaksen spotakljiv pade.. " proste so.. in v primeru mishk imho ta bejba lovi pretekli mirage..

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!