|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
16.6.2012 13:14:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
... to se pri našem tut da (Mazda 5) ...


oooo, sele zdaj skuzila! zavidam!!! user posted image  je dober avtocek, a? user posted image

O to pa to pa user posted image Ful je fajni, prostoren, pa drsna vrata so pri malih mulcih zakon!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
16.6.2012 14:14:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
29.7.2012 12:57:53   
knorbalbo
Hej!

Sva šla z možem še v živo pogledat omenjene sedeže in sem bila po pravici povedano kar malo razočarana, noben naju ni prepričal. Vsi majo neke pomanjklivosti, zaradih katerih nam osebno ne ustrezajo. Potem smo šli še v pikapolonico in tam videli še Concord Tranformer T in nam je bil še najbolj všeč, razen cene seveda. Tule je link: http://www.mali-vragci.si/avtosedez-concord-transformer-t-graphite-2015

Zdaj pa me zanima, če ga katera ima in kako ste zadovoljne. Tudi če ima katera verzijo XT ali Click se priporočam za informacije, cene so različne in me zanima katerega od teh se dejansko splača kupiti.

Naj omenim še to, da smo našo 95cm in 14,5kg veliko punco posadili v omenjeni sedež in smo ji morali naslon že dvigniti za cca 5cm. Pa nima niti približno 3 let user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
30.7.2012 15:22:15   
zaspancek1
Tega Concorda sem tudi jaz gledala, samo se mi je ta stranska zaščita, ki se razširi skupaj z dvigovanjem sedeža zdela nekako preveč švoh, da bi zdržala nepoškodovana telovadbo naših mulcev, ko lezejo na sedeže.user posted image Podobno je pri MC Ferofixu - tista bočna zaščita je bolj majava, tako da laho hitro kaj pokvariš (se je prodajalki malo zataknila, ker ni pravilno dvignila). Zato je meni še najboljša kar ročna nastavitev (kot ima npr. Rodi XP oz. Airprotect, pa tudi Evolva). Drugače pa mi je sedež kar ok, cena pa seveda ne.user posted image
Povej, kaj te je zmotilo pri drugih sedežih?

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
31.7.2012 10:22:47   
knorbalbo
zaspanček1: pri BR me je zmotilo to, da ima precej majhen in ozek (predvsem v medeničnem delu) sedalni del in da je stranska zaščita (ki je sicer precej dolga) po mojem njenju precej ozka. Gledala sem sedež, ki ima še dodatno stransko zaščito in ko sem ga videla v živo, mi ne ustreza širina celotnega sedeža.

Pri Cybexu pa mi je full všeč npr naslonjalo za glavo, ki se za nastavljat in pa oblazinjenje, me pa moti to, da je stranska zaščita omejena "samo" na ramenski del. Na testih omenjajo kot minus tudi to, da je sedež precej majhen (v smislu za otroka).

Zato sva se z možem že več ali manj odločila za nakup Concorda, ker ima res največ zaželjenih lastnosti (razen cene) in ker kupujem sedež za dalj časa in ker iz izkušenj rabimo čim večji AS, mislim da je izbira prava.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
1.8.2012 9:04:06   
zaspancek1
Hehe, glede veliosti se strinjam - tudi naša dva sta nestandardna. Glede širne sedalnega dela - se mi je zdel problematičen MC Ferofix, Cybex pa niti ne tako, Roemerja pa res potem nisem več gledala. user posted image Eh, čedalje bolj ugotavljam, da je naša Evolva še najboljša - tako sedalni, kot tudi tisti del okrog glave sta dovolj široka, poleg tega pa naš mulec, star skoraj 3 in pol še vedno sedi v njej pripet s pasovi sedeža (res je na zadnji stopnji, ampak zaenkrat je še ok). Pa smo ga pri njegovih slabih 2 letih in pol posedli v Cybexa, kjer je bilo treba nslonjalo dvignit za 2 stopnji, ravno tako pri MC. Tako res nismo imeli težav pri prehodih, sploh iz sedežev 9-18 kg na 15-36 kg (kar se sicer pogosto dogaja). Glede na to, da se nam trenutno z nakupom še enega sedeža ne mudi, bomo najbrž še malo počakali.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 1.8.2012 9:06:41 >

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
1.8.2012 13:28:52   
Kasija
sem ze 2x narocala sedeze pri kidsroom.de. prisli so hitro, mislim da v nekaj dneh ali tednu. nobenih tezav, pa cena nizja tudi do 100 evrov. pride pa stolcek na dom, torej ga dostavijo do vrat.

v tej kategoriji imamo pa cybex isofix. zadovoljna. sem pa vzela tega v baby centru. kao ful akcija, znizanje samo za clane kluba ... super. no, ko sem ga kupila, je pa dober teden dni kasneje prisel letak od bc, kjer je doticni stol v novi seriji stal 20 evrov manj kot v super duper akciji samo za clane. tako da so se na racun moje neumnosti znebili stare robe. nikoli vec ne kupim pri njih. sem klicala in se pritozila, pa mi je rekla nekaj v stilu kaj moremo. user posted image tako da se res splaca pogledat cene po netu, pa rajsi narocit iz tujine.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
1.8.2012 13:41:32   
knorbalbo
Kasija: hvala za tole info, sigurno bom tudi jaz kupila tale sedež preko neta, ker ga imajo pri nas samo v PP in je tam 230€user posted image , medtem ko ga na e-bayu dobim že za 167€ s poštnino. Vem, tudi meni so se zamerili v BC, imajo tuuuuuu mač nabite ceneuser posted image Tako da se res splača pogledat, je drugje reeees veliko ceneje!

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
20.8.2012 16:09:59   
knorbalbo
Sporočam veselo "novico", da smo se po res temeljitem razmisleku odločili kupiti sedež 1+2+3 z mizico, saj je naša res še premlada, da bi jo posadili v 2+3 AS, kljub temu da ima že dovolj kil. So me filmčki na youtubu takoj prepičali da je to neprimerljivo bolj varno.
Tako da smo potem naročili kar tegale: http://www.babyland-online.com/autositze/kindersitz-9-bis-36-kg/concord-2012-kinderautositz-transformer-t-pro-dark-night
Cena je neprimerljivo ugodnejša na spletu kot pa v trgovini, kjer bi za osnovni model brez mizice plačača 230€, z mizico pa najbrž kakšnih 270€ ali več. Tako da samo še čakamo da ga dobimo in poročam, kako se bo naša navihanka "spoprijateljila" z mizicouser posted image

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
20.8.2012 21:22:10   
Amethiste
Mi smo se pa odločili za Recaro oz. Storchenmule. Delujejo najbolj kompaktno, imajo veliko možnosti nastavitev, pa tudi cena je dobra. Kupili smo ga pa v trgovini, pri uvozniku v Kosezah. Ednino mogoče nimajo toliko lepih barvnih kombinacij kot npr maxi cosi.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
29.8.2012 14:07:21   
knorbalbo
Amethiste: ali ima vaš Recaro tudi isofix? Ker tiste, ki sem jih jaz gledala jih niso mel....

(odgovor članu Amethiste)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
30.8.2012 9:16:30   
soncek3

IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

sem ze 2x narocala sedeze pri kidsroom.de. prisli so hitro, mislim da v nekaj dneh ali tednu. nobenih tezav, pa cena nizja tudi do 100 evrov. pride pa stolcek na dom, torej ga dostavijo do vrat.

v tej kategoriji imamo pa cybex isofix. zadovoljna. sem pa vzela tega v baby centru. kao ful akcija, znizanje samo za clane kluba ... super. no, ko sem ga kupila, je pa dober teden dni kasneje prisel letak od bc, kjer je doticni stol v novi seriji stal 20 evrov manj kot v super duper akciji samo za clane. tako da so se na racun moje neumnosti znebili stare robe. nikoli vec ne kupim pri njih. sem klicala in se pritozila, pa mi je rekla nekaj v stilu kaj moremo. user posted image tako da se res splaca pogledat cene po netu, pa rajsi narocit iz tujine.



Nam se je isto zgodilo.user posted image Pa kaj čmo, zdaj ga imamo in hčerka je zadovoljna z njim

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
20.9.2012 9:32:25   
knorbalbo
Živjo, sem vam dolžna še eno poročilo o sedežu Concord Tranformer T Pro (1+2+3 skupine):

Imamo ga dobre 3 tedne in smo vsi zeeeeeelo navdušeni:
Sedež je zelo kompakten in ima res školkasto obliko, tako da je otrok notri res zelo dobro zaščiten. Mizica je meni zelo všeč, ker ni tako visoka in hkrati zelo enostavna za uporabo. Naša čebelca je sicer med večjimi, velika cca 98cm in ima okoli 15 kg, pa ima še dovolj prostora za mizico pomoje tudi čez zimo v debelih hlačah itd. Smo bili skeptični, kako bo to mizico sprejela, ampak je šlo popolnoma brez problema. Ko smo sedež dobil, smo ga skupaj namontirali v avto in mizico predstavli kot en super hud dodatek, in je bla čist navdušena. Med dvožnjo se ona lepo razkomoti in zgleda zelo udobno. Nima pritožb, čeprav je bolj zahtevne sorte. Edino, kar se je treba navadit je to, da je treba pripenjat s tritočkovnim pasom, ampak ko se enkrat navadiš, to sploh ni več problem. Skratka, zaenkrat imamo samo pozitivna izkušnje. Upam, da tako tudi ostane. Nakup je bil vreden svojega denarja. In ja, sem zeeelo vesela, da sem se odločila za sedež skupine 1+2+3, ker bomo mizico uporabljali dokler bo možno vsaj do 18kg, kot je priporočeno.

Pa srečno!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avtosedež skupine II/III kateri?
21.9.2012 11:04:11   
tečla
Še dobro da ga je sprejela, mi smo imeli enega z mizico (kiddyja če se ne motim )pa je mali not tulil kot da ga iz kože dajemo. Nikaor se ga ni mogel navaditi, tako da smo ga mogli zamenjat, ko smo ga zamenjali z recarotom pa je bilo OK.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?