|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:21:20   
KOKICA32
Res je, nikjer več ni te Lidlove kreme. Tudi nam gre h koncu!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:21:52   
KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:23:38   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa, super za diplomo! Sedaj pa si tako na konju, ker če si jo sama pisala, sestavljala se nimaš zagovora kaj bati. Verjemi. Vem pa, da živčki vseeno delajo!!!! user posted image user posted image user posted image Bomo držale pesti.!


Hvala. Vse sem sama delala. Sem prevelik "zajec", da bi upala pri čem tako pomembnem goljufat.

Pa super za rešeno reklamacijo. Res si kaj takega težko predstavljaš! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:24:55   
Najaa
Jaz sem pa vidla par dni nazaj v Lidlu še kreme. Ne vem kako to sam ponavad res hitro grejo, tak da mi je bilo ful čudno, da jih še vedno imajo.
Kaj ve jih ful mažete s kremami? Jaz če smo v senci sploh ne mažem... Pa je Tija že dobila tako lepo rjavo barvo. Nika je bolj bledolična in je kot jaz še cel jogurt. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:30:25   
KOKICA32
Pri nas imajo še samo 10, pa nič otroškega. Jaz mažem Julijo, tudi ko greva na sprehod, ker je bolj bela. Valentina sem na morju, zato, ker je imel še flekece od vodenih koz. Sedaj pa ima že vse lepo zaceljeno, pa rjav je že tudi kot ciganček. Pa ga ne mažem več toliko. Če sta v senci nikogar na mažem.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 12:58:14   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Pri nas imajo še samo 10, pa nič otroškega. Jaz mažem Julijo, tudi ko greva na sprehod, ker je bolj bela. Valentina sem na morju, zato, ker je imel še flekece od vodenih koz. Sedaj pa ima že vse lepo zaceljeno, pa rjav je že tudi kot ciganček. Pa ga ne mažem več toliko. Če sta v senci nikogar na mažem.


Lia ima full občutljivo kožo, je bela in ima že kar precej teh pigmentnih znamenj. Pa karkoli ji namažem od zaščitnih krem za sonce, dobi drobne izpuščajčke. Jo moram kar čuvat. Luka pa je blontni ciganček kot midva s T.user posted image
Aja, sem ga v nedeljo prvič postrigla z mašinco, zdaj zgleda pravi pobalin!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 13:00:13   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si vedla kdaj moraš dat Julijo spat?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.7.2012 14:21:14   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si vedla kdaj moraš dat Julijo spat?user posted image user posted image user posted image



ja, pa ja!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.7.2012 9:16:24   
Tulipan12
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.7.2012 10:38:35   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mariborčanke, hodite kaj na otroški Lent? Mi smo bili ene 3x, ostalo smo prešpricali, ker je tak vroče, da se nam še to ne da.user posted image

Samo enkrat smo bli pa takrat mi je samo teklo. In ni šans, če pa še ob 17h tak žge da mi ni nikam za ven it user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.7.2012 10:47:52   
tasa_m
Dober dan.
Vroče kot user posted image ni mi za dihat.

Imamo pa rezervirano morje. user posted image user posted image

Ne morem pa veret da mi hočejo Lijo vse povsod zraven kasirat user posted image user posted image kao da je stara 3 leta in da mora imet svojo pojslo. Še doma je nima. user posted image
In klima več al manj na doplačilo 5€. Popizdiš, res ker nas toti hrvati gulijo kot veliki, sicer pa Slovenci niso nič kaj boljši. Apartma za 4 v Izoli hoče met 95€ dalje. user posted image user posted image Baba zmešana user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.7.2012 12:00:17   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dober dan.
Vroče kot user posted image ni mi za dihat.

Imamo pa rezervirano morje. user posted image user posted image

Ne morem pa veret da mi hočejo Lijo vse povsod zraven kasirat user posted image user posted image kao da je stara 3 leta in da mora imet svojo pojslo. Še doma je nima. user posted image
In klima več al manj na doplačilo 5€. Popizdiš, res ker nas toti hrvati gulijo kot veliki, sicer pa Slovenci niso nič kaj boljši. Apartma za 4 v Izoli hoče met 95€ dalje. user posted image user posted image Baba zmešana user posted image

user posted image user posted image user posted image za rezervirano morje!!! Kam greste?

To si pa imela smolo, da si na same take naletela, ker navadno za enega otroka sploh ni problemauser posted image user posted image user posted image Glej, midva imava skoz zastojn, pa 2 otroka. Si pač prenosne posteljice zraven vozimo.

Glede slovenskih cen - no comment!!! Sem full razočarana, da nabijajo tak cene, potem pa pravijo, da vsi k Hrvatom rinemo????user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.7.2012 16:22:15   
tasa_m
Tulipan ko sem omenila, da je dovolj apartma za 4 da tamala si pri nama, novorojenčica pa itak ne rabi svoje postelje, mi sploh ni več odpisala. Pa ni bla edina. Ena mi je celo napisala, da mi aparmaja za 4 ne da, da ima prostega 4+1 oz 4+2 da mi da tistega.

Gremo pa v Poreč user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 10:43:42   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tulipan ko sem omenila, da je dovolj apartma za 4 da tamala si pri nama, novorojenčica pa itak ne rabi svoje postelje, mi sploh ni več odpisala. Pa ni bla edina. Ena mi je celo napisala, da mi aparmaja za 4 ne da, da ima prostega 4+1 oz 4+2 da mi da tistega.

Gremo pa v Poreč user posted image


Faj. Poreč je meni full fajn za otroke, blizu je, skoz se nekaj dogaja.user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 10:48:27   
Tulipan12
Pa dober dan.

Kje ste vse?user posted image

PERSIDA je na morju, ne? Upam, da uživajooooooooooooooooooo!!!
Pa na dopustu??

KOKICA?
Najaa?
Nina?

PEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še tri tedne do dopusta!!!user posted image user posted image user posted image Upam, da se ne bo vreme v tem času toliko sfižilo, da bo takrat katastrofa.user posted image Se mi zdi, da ta vročinski val že kar dolgo traja in ne misli zaenkrat popustit, ampak vem, da je bilo vsako leto tak, najprej vročinski val, potem močne ohladitve, potem pa še en šus sonca in konec poletja.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 11:27:50   
Najaa
Tulipan jaz tudi upam, da se ne bo vreme pol spremenilo. Mi gremo čez 2 tedna. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 15:00:11   
Natka23
OJ!

Mi smo še kar na morju.V glavnem tasa jaz sem spraševala, pa kljub temu da je sezona res slaba in se velik tudi prodaja, amapk res sezona žalost, ne spustijo cene, in ja vsi študiraja kam dat 3l, kar moram rečt mi je čuden, ker midva z dvema imava zastonj.
No še ena novica, ki je na fb ne mislim objavlat, ker želiva največjo tajnost. Odločila sva se da se 26.9 ženiva in to na otoku Kos, zraven bosta le otroka(zakaj ker želiva poroko za naju in ne za druge in žeiva imet mir).Cerkvena bo v sob pred nedeljskim odhodom, na katero pa pridejo samo staši in bratje/sestre, zvedli bodo pa 1teden prej.Enostavno nočeva nikogar drugega, ker ko sva šla delat seznam naju je glava bolela, potem sva morala študirat na zamere, pa itd.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 15:51:04   
Nina00
Natka čestitke! To bodo lepi spomini!  Meni se zdi pomembno, da narediš tako kot si vidva želita. Če samo v ožjem krogu, samo v ožjem krogu. Če pa veliko ohcet, pa veliko. In nima kdo kaj zamerit. Sem pa opazila, da, ko mi kdo pove, da se bo/je poročil/a v ožjem krogu (pa jaz v tega ne spadam), da kar malo z neugodjem čaka na mojo reakcijo. Tako da predvidevam, da so reakcije ljudi različne.

Morje. Mi gremo kampirat pa bomo verjetno spet kar šli in si poiskali prostor. Brez rezervacij. Če bo tako kot lani, bo super! Ali kaj poznate kempe na Krku? Če je kakšen dober in ima dovolj sence ali pa če se je kateremu res za izognit.

Mi smo bili nazadnje v hotelu za prvomajske in za otroka nisva plačala nič (3 in 5 let), s tem, da je bilo v sobi eno dodatno ležišče. Če bi želela še eno dodatno ležišče, pa bi nekaj doplačala.

Moj križ je pa nekoliko boljše. Ob tabletah in vajah je za zdržat in se počasi izboljšuje. Do morja se bom lih poštimala user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 6.7.2012 15:52:12 >

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 16:15:57   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Natka čestitke! To bodo lepi spomini!  Meni se zdi pomembno, da narediš tako kot si vidva želita. Če samo v ožjem krogu, samo v ožjem krogu. Če pa veliko ohcet, pa veliko. In nima kdo kaj zamerit. Sem pa opazila, da, ko mi kdo pove, da se bo/je poročil/a v ožjem krogu (pa jaz v tega ne spadam), da kar malo z neugodjem čaka na mojo reakcijo. Tako da predvidevam, da so reakcije ljudi različne.




jah jaz sem to tudi opazla, men osebno je ful všeč, da se poročiš, v krogu tistih ki ti privoščijo, ne pa da je še zraven velik zijal.Vem, da najina odločitev bo pri nekaterih izzvala pravo polemiko, sploh pri taščinem bratu, ki misli, da mora vedno bit zraven, sam se mi ne zdi pošten da potem tastovih in mojih ne bi bilo.Sicer pa njegova tamlada bo izjavla, da zanjo ni poroka če ni huda fešta, no men je pa pomembno, da sva midva in najini otroci.Plus to nekak sem vedno sanjala o poroki na plažiuser posted image user posted image user posted image user posted image No zdej se z obleko mučim, ker mora bit tak za cerkevni del kot za civilni del, neko lahko poletno belo obleko, ki jo bom kar delat dala

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 17:40:55   
Najaa
user posted image Natka, tako poroko bi si tudi jaz želela... Sej smo se meli lepo, v najožjem krogu družine ampak tole mi je še bolj všeč. Pred kratkim sta se kolega in loegica šla poročit na en otok... Potem pa naredila piknik presenečenja. user posted image Ma super je bilo in vem, da si bosta tudi vidva naredila super. Sej to je vajin dan, kaj ima koga za brigat, kako si bosta naredila.

Nina sam da si boljše. user posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.7.2012 18:18:32   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Natka, tako poroko bi si tudi jaz želela... Sej smo se meli lepo, v najožjem krogu družine ampak tole mi je še bolj všeč. Pred kratkim sta se kolega in loegica šla poročit na en otok... Potem pa naredila piknik presenečenja. user posted image Ma super je bilo in vem, da si bosta tudi vidva naredila super. Sej to je vajin dan, kaj ima koga za brigat, kako si bosta naredila.

Nina sam da si boljše. user posted image

Ah pri nama ne bo piknika, kar slike bom dala na fbuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Itak je letos vsega too much.ja sva si zrihtala družinsko sobo, tak da ko bosta otroka šla spat, bova si naredla romantiko in uživala v prvi poročni nočiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.7.2012 11:08:07   
Tulipan12
Dan!user posted image
Natka23 čestitke!!! Glede poroke: vsak po svoje. To je VAJIN dan. Vedno gledam na te stvari tako. Tudi, ko se pari razhajajo, vedno rečem, da če noben nima kaj pripomnit, ko sta srečna, tut v njuno nesrečo naj ne sika. Moje mnenje.
Super se boste imeli.user posted image user posted image Le glej, da bomo deležne kake slikice.user posted image

To naju tut v kratkem čaka, poročam kak bo potekalo.

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.7.2012 11:10:16   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Natka čestitke! To bodo lepi spomini!  Meni se zdi pomembno, da narediš tako kot si vidva želita. Če samo v ožjem krogu, samo v ožjem krogu. Če pa veliko ohcet, pa veliko. In nima kdo kaj zamerit. Sem pa opazila, da, ko mi kdo pove, da se bo/je poročil/a v ožjem krogu (pa jaz v tega ne spadam), da kar malo z neugodjem čaka na mojo reakcijo. Tako da predvidevam, da so reakcije ljudi različne.

Morje. Mi gremo kampirat pa bomo verjetno spet kar šli in si poiskali prostor. Brez rezervacij. Če bo tako kot lani, bo super! Ali kaj poznate kempe na Krku? Če je kakšen dober in ima dovolj sence ali pa če se je kateremu res za izognit.

Mi smo bili nazadnje v hotelu za prvomajske in za otroka nisva plačala nič (3 in 5 let), s tem, da je bilo v sobi eno dodatno ležišče. Če bi želela še eno dodatno ležišče, pa bi nekaj doplačala.

Moj križ je pa nekoliko boljše. Ob tabletah in vajah je za zdržat in se počasi izboljšuje. Do morja se bom lih poštimala user posted image


Mislim, da ima Krk kar veliko kempov (glede na velikost otoka), ti pa ne znam nič priporočat, ker ne kempiram. Mi je bil všeč kemp Šimuni na Pagu, pa Čikat na Lošinju.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.7.2012 11:12:00   
Tulipan12
Punce, 30.09. mi poteče vloga za OD. Konec julija bom oddal skupno vlogo, ker moram oddat vlogo za Znižanje plačila vrtca. Naj izpolnim tudi del za otroški dodatek??? Na CSD noben ne dviguje telefona!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.7.2012 11:25:05   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Punce, 30.09. mi poteče vloga za OD. Konec julija bom oddal skupno vlogo, ker moram oddat vlogo za Znižanje plačila vrtca. Naj izpolnim tudi del za otroški dodatek??? Na CSD noben ne dviguje telefona!!!user posted image user posted image user posted image

Men so kar sami obračunali še za OD čeprav tistega dela NISEM izpolnila. Tak da dvakrat ni za rečt, da ti nebodo kar sami obračunali vse skupaj!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?