|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.2.2013 16:40:42   
trezika
za kitajsko sem pa jaz VEDNO :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.2.2013 8:05:15   
KOKICA32
Dan!user posted image

PETEK JEEEEE!!!!


O ja, kitajska hrana je meni zakon, tak da jaaaa! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.2.2013 8:57:27   
Najaa
Jaz nisem za kitajsko. Ko se boste menle za mehiško, me računajte zraven. user posted image

Se kaj sankate?
Me bomo ta vikend več ali manj same, ker ati dela tak da bo sankanje, drsanje ipd... čeprav mi ni ampak je treba.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.2.2013 10:06:57   
trezika
buuuuuuuuuuuuu:)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.2.2013 14:10:51   
PERSIDA
Bog .Trenutno mi odpira rr.
Torej mafija kje se skrivate ? Ok kokič je v pripravah na rojstni dan in ob tem

SKOKEC VSE NAJTABOLJŠE ZA ROJSTNI DAN.BODI ZDRAV IN NASMEJAN .BODI POLN IDEJ IN NOVIH PODVIGOV ,BODI PONOS SVOJIM STARŠEM IN SESTRICI V SPODBUDO ZA VELIKE IN MALE PODVIGE.VSE NAJTABOLJŠE !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.2.2013 16:40:26   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Bog .Trenutno mi odpira rr.
Torej mafija kje se skrivate ? Ok kokič je v pripravah na rojstni dan in ob tem

SKOKEC VSE NAJTABOLJŠE ZA ROJSTNI DAN.BODI ZDRAV IN NASMEJAN .BODI POLN IDEJ IN NOVIH PODVIGOV ,BODI PONOS SVOJIM STARŠEM IN SESTRICI V SPODBUDO ZA VELIKE IN MALE PODVIGE.VSE NAJTABOLJŠE !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to si pa tako super napisala, da se drznem kar podpisat :))

VALENTIN vse najboljše

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.3.2013 11:59:37   
Najaa
Valentin vse najboljše! user posted image

Celo uspelo mi je odpret rr. Nisem pozabila na vas sam ko 5x probam in se 3x na novo prijavim pa spet ne gre, mi pa res dol pade vse skupi.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.3.2013 21:24:56   
KOKICA32
Čer!user posted image

Hvala vsem za voščila!

Danes sem si vzela dopust, da bi pospravila po koči za jutri a sem delala vse drugo samo to ne. Še k frizerju sem šla. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
2.3.2013 13:03:57   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image

Hvala vsem za voščila!

Danes sem si vzela dopust, da bi pospravila po koči za jutri a sem delala vse drugo samo to ne. Še k frizerju sem šla. user posted image


nič se ne sekiraj... imamo vse male otroke in nismo več vajene nekega reda...vsaj jaz ne user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.3.2013 18:19:34   
trezika
Mislim, da se bomo mi res morali odselit... še včeraj smo si norca delale, danes pa sem izvedela, da je moja "prijateljica ga. nora" baje noseča... sicer še ni potrjeno, ampak se je njen potožil, da ji že en teden M zamuja... že to je čisto mimo, da mi gre on to razlagat user posted image user posted image ... ne me narobe razumet, ji privoščim še 10 otrok, ampak da mora nonstop pri vsem za mano lest...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.3.2013 21:31:07   
PERSIDA
čuj ,da nima M.kake veze z njo mogoče ji vse poroča na tajni način user posted image user posted image user posted image
trezika kdo bi nas,pa v dobro voljo spravljo ,če ne ti, ma pusti babo vsekano user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
4.3.2013 21:37:27   
PERSIDA
kokič hvala za vse bilo je sladko ampak kratko ,upam,da smo porihtali otroka in bo sedaj lažje.danes sva bila še enkrat pri zobozdravniku in mu je spucal in pustil odprto tako ,da čistiva zobek in upava ,da se poceli,ker jaz sem že čisto na koncu z močmi res noči me zdelujejo.Včasih bi bilo fajn ,da moj otrok ne bi bil tako potrpežljiv.V glavnem končno sem lahko uživala v miru ,ker imate rajsko igrišče v V. sobici user posted image pol mi ,pa en zob vse pokvari,ok bo drugič bolje.Čuj drugo leto boš,pa še mene zaprla v spalnico s tvojimuser posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 7:26:38   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

čuj ,da nima M.kake veze z njo mogoče ji vse poroča na tajni način user posted image user posted image user posted image
trezika kdo bi nas,pa v dobro voljo spravljo ,če ne ti, ma pusti babo vsekano user posted image user posted image user posted image user posted image


ja bom morala malo raziskat... user posted image user posted image user posted image
eh, brezveze sploh govorit o tem kaj šele kaj drugega...
glavno, da smo mi 4 ok

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 7:27:34   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kokič hvala za vse bilo je sladko ampak kratko ,upam,da smo porihtali otroka in bo sedaj lažje.danes sva bila še enkrat pri zobozdravniku in mu je spucal in pustil odprto tako ,da čistiva zobek in upava ,da se poceli,ker jaz sem že čisto na koncu z močmi res noči me zdelujejo.Včasih bi bilo fajn ,da moj otrok ne bi bil tako potrpežljiv.V glavnem končno sem lahko uživala v miru ,ker imate rajsko igrišče v V. sobici user posted image pol mi ,pa en zob vse pokvari,ok bo drugič bolje.Čuj drugo leto boš,pa še mene zaprla v spalnico s tvojimuser posted image user posted image


proti zobobolu pa žal ne gre nič, sploh pri takem malem...se je vseeno super držal user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 8:20:30   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Mislim, da se bomo mi res morali odselit... še včeraj smo si norca delale, danes pa sem izvedela, da je moja "prijateljica ga. nora" baje noseča... sicer še ni potrjeno, ampak se je njen potožil, da ji že en teden M zamuja... že to je čisto mimo, da mi gre on to razlagat user posted image user posted image ... ne me narobe razumet, ji privoščim še 10 otrok, ampak da mora nonstop pri vsem za mano lest...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Še dobro, da sem te prej vprašala! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 8:22:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kokič hvala za vse bilo je sladko ampak kratko ,upam,da smo porihtali otroka in bo sedaj lažje.danes sva bila še enkrat pri zobozdravniku in mu je spucal in pustil odprto tako ,da čistiva zobek in upava ,da se poceli,ker jaz sem že čisto na koncu z močmi res noči me zdelujejo.Včasih bi bilo fajn ,da moj otrok ne bi bil tako potrpežljiv.V glavnem končno sem lahko uživala v miru ,ker imate rajsko igrišče v V. sobici user posted image pol mi ,pa en zob vse pokvari,ok bo drugič bolje.Čuj drugo leto boš,pa še mene zaprla v spalnico s tvojimuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 8:23:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

čuj ,da nima M.kake veze z njo mogoče ji vse poroča na tajni način user posted image user posted image user posted image
trezika kdo bi nas,pa v dobro voljo spravljo ,če ne ti, ma pusti babo vsekano user posted image user posted image user posted image user posted image


ja bom morala malo raziskat... user posted image user posted image user posted image
eh, brezveze sploh govorit o tem kaj šele kaj drugega...
glavno, da smo mi 4 ok


user posted image user posted image user posted image user posted image Kak se to lepo vidi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 8:32:32   
KOKICA32
Dobro jutro! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 9:02:18   
Najaa
Pozdravljene...
Kako ste kaj? Pri nas nič novega, sam sončka se veselimo ful. user posted image Za vikend smo bile punce malo na štajerski, malo po obiskih in rojstnih dnevih, naužile se sončka... ma to vreme mi daje čist eno novo energijo. user posted image Sam še sneg naj gre papa in smo zamagali. user posted image
Tija ima ta teden tečaj drsanja in čeprav je bila noro utrujena, se je še s skirojem popoldan vozila. Nika je pa letos prvič sedla na kolo. Sem ji hotla menjat 12-ko za večjega, pa noče.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.3.2013 12:39:03   
KOKICA32
Tija, super za drsanje in Nika za vožnjo s kolesom! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
7.3.2013 7:53:11   
KOKICA32
DAn!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
8.3.2013 8:07:27   
trezika
tudi vam :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
8.3.2013 11:00:20   
PERSIDA
Jutroooooo no dan že davno samo lepo se sliši.
Med vožnjo v vrtec sem opazla zvončke grem prej peš do sosedov in glej ga zlomka gozd poln zvončkov.IIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha to mi delaj sem kar boljše volje.
Glede na to ,da pred tednom dni so se v Bistrici že martinčkali mi še ,pa kot v sibiriji user posted image ,ne moreš verjet ,če ne vidišuser posted image .
Super petek je dan za metek baje user posted image .
Očitno pomlad vpliva na ljudi ,čudeži se dogajajo ,tudi pri nas user posted image .
Lep vikend ,če ,pa si nimate kaj počet ,pa vabljeniuser posted image .

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.3.2013 9:38:58   
KOKICA32
Dan!user posted image

Kje ste babike?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.3.2013 11:39:54   
KOKICA32
Dan!user posted image

Včeraj smo bili v Bumbarju in tam sem prepoznala Tulipankinega Lukeca!user posted image user posted image   Ti je ati kaj poročal?user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?