|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.7.2012 20:31:34   
Natka23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Natka23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tulipan in Lolita nimata vedve nobene kontracepcije (ok varen sex ne šteje user posted image )? Jaz nimam, ker mi kemija sploh ne paše, mirene nočem... tak da čakam na 35.leto, da grem precvikat jajcevode. Dobesedno tako, lepše se ne da napisat.


Si jo grem iskat takoj ko domov pridem, sem imela pred Tjašo tablete, zdej pa jkonec, čeprav razmišljava da bi Miha šel na reverzibilno vazektomijo



Ti si mal lepše in bolj strokovno napisala.user posted image  Sicer pa tole, ja. Otrok res ne mislim več imet, kemija mi pa ne paše.

jah pač no jaz nočem tak da gre pri nama mojuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.7.2012 20:33:36   
Natka23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pozdravljene punce.
Lepo vreme, sobota... seveda nobene ni blizu. user posted image user posted image  Mi smo danes Tijo odpremili na morje, no z dedijem in babico gre jutri, je pa že pri njih. Tak mir je doma, sej mal bo pasal, čez par dni jo bova z Niko pa že pogrešali.

No mi smo doma, brez Tjaše se je odločla, da bo podaljašala dopust z babico še za 8 dni, kar men ni ravno po godu, saj nismo bile ločene več od ene noči, sam mala se je obnašala kot da ji midva nisva ničuser posted image user posted image , tak da se vprašam, če naju bo sploh kaj pogrešala, sem jo morala prav prosit da se poslovi od najuuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.7.2012 9:42:13   
Najaa
Men pa ni lepšega, da otrok želi iti in gre s starimi starši kam... Seveda jo bomo pogrešali sam ona pa tud uživa 100 na uro. In to je najbolj važno. user posted image

Joj nedelja... sivi dan in nič ne zgleda, da bo kaj lepše danes. Idealno za likanje! user posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.7.2012 20:16:50   
Natka23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa ni lepšega, da otrok želi iti in gre s starimi starši kam... Seveda jo bomo pogrešali sam ona pa tud uživa 100 na uro. In to je najbolj važno. user posted image

Joj nedelja... sivi dan in nič ne zgleda, da bo kaj lepše danes. Idealno za likanje! user posted image

ma sej mene ne moti, da j, sam mal me je presenetla, ko naju je praktično spodilauser posted image amapk glej vsaj joče neuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 8:26:54   
KOKICA32
Dober dan!user posted image

PONEDELJEK!!!!! Še do četrtka potrpim, pa na morje!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 9:46:53   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Natka23


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pozdravljene punce.
Lepo vreme, sobota... seveda nobene ni blizu. user posted image user posted image  Mi smo danes Tijo odpremili na morje, no z dedijem in babico gre jutri, je pa že pri njih. Tak mir je doma, sej mal bo pasal, čez par dni jo bova z Niko pa že pogrešali.

No mi smo doma, brez Tjaše se je odločla, da bo podaljašala dopust z babico še za 8 dni, kar men ni ravno po godu, saj nismo bile ločene več od ene noči, sam mala se je obnašala kot da ji midva nisva ničuser posted image user posted image , tak da se vprašam, če naju bo sploh kaj pogrešala, sem jo morala prav prosit da se poslovi od najuuser posted image

Mami, potolaži se tak, da pač morje zmaga, ne kaj druga :-)
Bove skupaj odštevali do prihoda najinih bejb user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 16.7.2012 9:48:03 >

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 9:47:38   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dober dan!user posted image

PONEDELJEK!!!!! Še do četrtka potrpim, pa na morje!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jupi, šeee malo.
Mi pa tudi user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 9:48:35   
tasa_m
Tijaaaaa maksimalno uživaj na morjuuuuu user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 11:30:24   
Tulipan12
Važičke, vse ste deco popakirale nekam in uživate!user posted image user posted image Mi nimamo tega luksuza, tak da tak ne vem, kak bi to prenesla, da katerega od otrok ni. Vam pa svetujem, če so že šli in uživajo, sprostite se in naredite kaj zase, uživajte v prostih trenutkih.user posted image

mi napišeš hotel in apartmaje, kjer ste bili, prosim? Mi še kar iščemo eno varianto, da bomo še malo sami.
Full dobro za ZDA!user posted image Za kolko časa in kam greste? Kaj to ima tvoj mož kaj službeno za urejat al greste dejansko na dopust?

Kokica kam greste? Sem pozabila al nisi napisala?user posted image

Mi pa pičimo naslednji vikend... komaj čakam spet malo odklopa!!!!

Naja ti pa si letos manj doli kot običajno, ne?

Tasa tvoja prijateljica je odprla kafič? Tu pa ji res želim dosti sreče, ker meni je bila to full full težka izkušnja...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 11:54:34   
KOKICA32
Kdaj greste Tasa?



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:24:05   
tasa_m
Kokica mi gremo v nedeljo ponoči oz v ponedelejk zjutraj. Smo rekli, da gremo okoli 3h ker sem Ela zbudi itak okol 2h in ko jo nahrani in previje šibamo. No, pa mi se še najemo user posted image (vsaj jaz). Ima gazdarca prazen apartma pa je rekla, da lahko pridemo kdaj hočemo, tak da bomo ob 8h že v Poreču.
Tulipan, odprla je ja, ker je minister prišo in to, ker se je odprl cel sklop grada, ona ima pa uradno otvoritev v četrtek user posted image Zudi jaz močno upam, da ji zlaufa...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:26:30   
tasa_m
Punce, kje dobim tiste liste, da mi v službi izpolnijo za porodniško?
Glede na to da lahko 2 meseca prej vložim pred pdpjem, bom kar vložla, ker drugače če komaj naslednji mesec, se mi šteje že bolniška, kar pa nebi rada...

Ampak na CSD Šiška nena najdem user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:26:31   
KOKICA32
Na Murter gremo, za 14 dni. S čolnom, pa upam, da bo okej.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:29:32   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce, kje dobim tiste liste, da mi v službi izpolnijo za porodniško?
Glede na to da lahko 2 meseca prej vložim pred pdpjem, bom kar vložla, ker drugače če komaj naslednji mesec, se mi šteje že bolniška, kar pa nebi rada...

Ampak na CSD Šiška nena najdem user posted image



jaz sem na forumu dol potegnila, ko si lepijo spodaj nosečke veš....tako, kot smo si me....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:30:52   
KOKICA32
Super, Tasa. Naša lastnica ima tudi prazen app v petek, pa lahko že zjutraj pridemo. To se mi ful dopade, ker drugače je prihod komaj ob 14h.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:33:40   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce, kje dobim tiste liste, da mi v službi izpolnijo za porodniško?
Glede na to da lahko 2 meseca prej vložim pred pdpjem, bom kar vložla, ker drugače če komaj naslednji mesec, se mi šteje že bolniška, kar pa nebi rada...

Ampak na CSD Šiška nena najdem user posted image



jaz sem na forumu dol potegnila, ko si lepijo spodaj nosečke veš....tako, kot smo si me....

Aha, hvala. Grem nosečke spremljat :-)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:34:12   
KOKICA32
Joj, Tulipan res ti želim veliko sreče pri iskanju app, ker jaz sme sedaj 14 dni non stop iskala. Imam pač par enih pogojev, ki jih mora app izpolnjevati, pa sem sigurno poslala kakih 100 mailov in upitov....Pa sem našla, pa gospa še akontacije ni zahtevala...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:34:45   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Super, Tasa. Naša lastnica ima tudi prazen app v petek, pa lahko že zjutraj pridemo. To se mi ful dopade, ker drugače je prihod komaj ob 14h.
Ja, saj to če pridemo komaj ob 14 lahko v app pol je že tista vročina in zdaj pa se pacaj po avtu pa klimi user posted image
sploh kak je kak dojenček zraven je huje.
Sma imele res srečo a ne? user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:35:13   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce, kje dobim tiste liste, da mi v službi izpolnijo za porodniško?
Glede na to da lahko 2 meseca prej vložim pred pdpjem, bom kar vložla, ker drugače če komaj naslednji mesec, se mi šteje že bolniška, kar pa nebi rada...

Ampak na CSD Šiška nena najdem user posted image



jaz sem na forumu dol potegnila, ko si lepijo spodaj nosečke veš....tako, kot smo si me....

Aha, hvala. Grem nosečke spremljat :-)



No, javi, če ne boš našla...mogoče še imam jaz kaj na računalniku. Samo, da se kaj ni spremenilo, ko se vse tako spreminja.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:35:38   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Joj, Tulipan res ti želim veliko sreče pri iskanju app, ker jaz sme sedaj 14 dni non stop iskala. Imam pač par enih pogojev, ki jih mora app izpolnjevati, pa sem sigurno poslala kakih 100 mailov in upitov....Pa sem našla, pa gospa še akontacije ni zahtevala...user posted image

Pa full je polno vse.

Tulipan kaj pa če ko greste od njih greste kar na bleh nekam? Ni vrag da nekje nebo kak app prost...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:36:04   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Super, Tasa. Naša lastnica ima tudi prazen app v petek, pa lahko že zjutraj pridemo. To se mi ful dopade, ker drugače je prihod komaj ob 14h.
Ja, saj to če pridemo komaj ob 14 lahko v app pol je že tista vročina in zdaj pa se pacaj po avtu pa klimi user posted image
sploh kak je kak dojenček zraven je huje.
Sma imele res srečo a ne? user posted image



res ja....pa ponoči otroci spijo, pa je zato bolje takrat potovati...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:37:59   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Joj, Tulipan res ti želim veliko sreče pri iskanju app, ker jaz sme sedaj 14 dni non stop iskala. Imam pač par enih pogojev, ki jih mora app izpolnjevati, pa sem sigurno poslala kakih 100 mailov in upitov....Pa sem našla, pa gospa še akontacije ni zahtevala...user posted image

Pa full je polno vse.

Tulipan kaj pa če ko greste od njih greste kar na bleh nekam? Ni vrag da nekje nebo kak app prost...


jaz bi tudi tak naredila, ker ti že imaš kar velike otroke...pa oni domačini kar od cesti stojijo s tablami in napisi za APP. user posted image
Moj je celo rekel, da če ne bom nič našla, da bi šel on na slepo dol. Samo Julija je le še mala, pa še vez za čoln rabimo. Pa je kar nekih pogojev.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:42:39   
KOKICA32
Tulipan, jajčko ti moram vrniti!!!! Kdaj, kje, kako ?user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 12:44:26   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


No, javi, če ne boš našla...mogoče še imam jaz kaj na računalniku. Samo, da se kaj ni spremenilo, ko se vse tako spreminja.user posted image

Našla. Sem že Tomažu na mail poslala.
Sicer z porodniško začnem z 28.08 ampak bom kar ta teden poslala v Komendo, ker preden bodo oni meni to poslali nazaj, bom tak z morja in lahko lepo nesem user posted image in sem rešena.


Joj, pa še na sodišče morama it dat vlogo not. To pa sem se zdaj spomnila... Grrr user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.7.2012 13:31:18   
Natka23
počitnice vam nisem nič fauš tega iskanja.No mi smo zdej še sam vikendaši, oz avgusta gremo kampirat v nek kamp od Zadra do Šibenika, pač kar bova našla, si zdej opremo na kup dajeva, ker bova zdej tak vsako leto še kam kmpirat šla.

poroka tak danes sva v Lj vse zrihtala, sem pa jezna ful, ker te javne ustanove(ministerstva nimajo nič urejeno, sem kar nosla voziček, za ****), zdej pa gledam slike kako obleko bi imela.V mislih imam belo poletno obleko, sam nikjer nič ne najdem, tak da bom naredla kolaž pa k šiviljiuser posted image

tulipan sej men je sam en otrok šel, tak da z drugim je še akcijauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?