|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Shujšana in ponosna
23.7.2012 16:59:15   
HuAnita
Čestitke!!!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Shujšana in ponosna
24.7.2012 16:13:41   
miška17
Tudi od mene čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Shujšana in ponosna
24.7.2012 18:01:42   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Lepo pozdravljene!
Nekajkrat sem se že priključila vašim debatam, forum pa spremljam že dolgo. Ker mi je končno, po osmih letih, uspelo shujšati na želeno težo (iz 85 kg na 62 kg) sem se odločila da vas malo vzpodbudim. Nekaj časa sem probavala s stradanjem in matranjem, potem pa sem začela s pravilno prehrano in tekom. Zdaj jem 5 krat na dan in tečem 5 krat na teden.
Upam da se bo katera odločila za takšen način hujšanja, ker je bolj zdrav kot tiste hitre diete pa še nikoli nisem lačna.

Lp Tina



Se podpišem pod zgornji post. Čestitke tinadvojčicauser posted image user posted image

Sama sem rabila šest let, da je naredilo klik. Potem pa ko je, sem začela z gibanjem po principu srčnega utripa med 60-70% maksimalnega in sicer 5-6 krat tedensko. Te res zasvoji. user posted image Sem shujšala 8 kg v enem letu. Je pa res, da nisem pazila pri hrani, ker preveč rada jemuser posted image . Se mi pa niso več luštale sladke in slane stvari. Potem sem zanosila in sedaj tri mesece po porodu sem spet na začetku.

Sicer sem probala z gibanjem pa žal ne gre. Se bom pa spet vrnila v stare tirnice takoj ko bo to možno.



< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 24.7.2012 18:02:13 >

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Shujšana in ponosna
24.10.2012 19:59:50   
j.b.
čestitke!!!user posted image
Kako kg danes, par mesecev pozneje tinadvojčica?

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Shujšana in ponosna
27.11.2012 21:01:20   
LEJLA
No pa še eno vprašanje....koliko tečeš....min oz. km na dan.

Pa še ali katera ve kako povečat tempo.....sedaj sem že kar nekaj časa na istih km ampak tudi minutaža ostaja ista.

Lp

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?