|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.7.2012 12:51:29   
pumpkinka
A ti niso rekli, ko si klicala za evidenčno številko, da kliči po 12.7. kot si napisala v enem od zgornjih postov?
Mene samo skrbi, kako je, če imaš prvi dan user posted image v nedeljo. A so sestre tudi tam in izdajo zdravila?

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.7.2012 15:04:56   
tiky
Ja tako so mi rekli, potem pa sem danes klicala, ker me je zanimalo, če se lahko zdravila dvignejo prej preduser posted image pa je rekla, da ne. Pa še rekla mi je, da so mi napačno dali informacije za 12.7., da ta datum ne velja in da naj kličem po 10.8. ko pridejo z dopusta. Za to pa ne vem kako je, če jo dobiš v nedeljo, jaz bi na tvojem mestu poklicala in vprašala kaj v tem primeru, saj so prijazne in odgovorijo. Potem pa prosim povej kaj so odgovorile, ker tudi mene zanima.

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.7.2012 23:27:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pumpkinka

A ti niso rekli, ko si klicala za evidenčno številko, da kliči po 12.7. kot si napisala v enem od zgornjih postov?
Mene samo skrbi, kako je, če imaš prvi dan user posted image v nedeljo. A so sestre tudi tam in izdajo zdravila?


pozdravljene, kljub temu da nisem več v postopkih vas spremljam in držim pesti za vsako posebej, saj vem kaj vse morate/sem morala preživeti...pogumno dekleta in na koncu bo zmaga vaša :D

Če ti samo odgovorim na tvoje vprašanje...če boš M dobila v nedeljo, boš poklicala v ponedeljek in povedala, da si jo dobila v nedeljo in ti potem glede nato določijo, kdaj prevzameš zdavila.

Srečno
Vita

(odgovor članu pumpkinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
11.7.2012 12:48:06   
pumpkinka
Sem preverila in je res tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
12.7.2012 10:45:52   
MP30
Pozdravljene!
Po nekaj letih se ponovno vključujem v debato in čakanje na postopek. Za seboj imam že štiri neuspele postopke, sedaj pa grem ponovno v boj! M pričakujem okoli 1. avgusta, tukaj pa berem, da pišete, da je potrebno poklicati po 10.8. Kaj to pomeni, da jaz pridem na vrsto šele septembra? Zaporedno številko imam.
Mislim na vas in LP!

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.7.2012 7:24:34   
cebela2
MP30  koliko časa je pa minilo od tvojih postopkov. ..  upam da ti bo tokrat uspelo.

Jaz sicer nisem preverjala če je treba res poklicat po 10.8., ampak na listku ki je bil priložen v kuverti piše po 12.8. tako da jaz bom poklicala ko dobim avg.user posted image

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.7.2012 7:49:07   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: MP30

Pozdravljene!
Po nekaj letih se ponovno vključujem v debato in čakanje na postopek. Za seboj imam že štiri neuspele postopke, sedaj pa grem ponovno v boj! M pričakujem okoli 1. avgusta, tukaj pa berem, da pišete, da je potrebno poklicati po 10.8. Kaj to pomeni, da jaz pridem na vrsto šele septembra? Zaporedno številko imam.
Mislim na vas in LP!


Če imaš dolgi postopek pomoje ne bo problem, ker se začneš špikat itak šele 22 dan.

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.7.2012 16:17:19   
športnica
punce, ve kar pokličite za evidenčno številko. jaz sem danes klicala, ker so mi maja rekli naj kličem v juliju ( takrat sem dobila tudi številko ). sicer sem najprej sfalila telefonsko številko in klicala nekam drugam. ja ta teta je res rekla naj kličem avgusta, ampak se nisem pustiola motiti. vseeno sem jo vprašala za pravo cifro kam naj kličem 522 60 60 in tam je bila zelo prijazna teta, ki mi je dala datim za prevzem zdravil itd.

papa

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
17.7.2012 10:12:32   
pumpkinka
Pozdrvljene!

Športnica, kakšen protokol imaš ti? Upam, da me ne bojo prestavili v september, kot so tebe v julij oz. avgust. Ker sem zaradi obveznosti v službi že povedala, da najverjetneje štartam proti koncu avgusta, začetku septembra. Sestre so rekle, da bom tako nekje prišla na vrsto :)

A katera mogoče ve kako je kaj z bolniškim stažem v tem času.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
17.7.2012 14:08:26   
cebela2
neki bolniške ti pripada pri punkciji in transferju. . pol pa odvisno od os.zdravnika.
Jaz ko sem bila 3l nazaj na IUI, sem bila na bolniški 14dni. . mi je dal brez problema.

Sam jaz neki ne razumem. . pokličemo prvi dan user posted image , pol pa napotki naprej. . kdaj pride pa posvet. . . imam občutek da se bo to vse zavleklo in bomo začele z postopkom šele z septembersko user posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
18.7.2012 12:47:47   
tamala86
čao!

Sem napisala ža v temi junij/julij, pa vidim, da ni nobena več aktivna tam. :)
Za nama je 1. IVF v juniju, pridelala 3 celice, 2 zarodka, 1 vstavili drugega pa so hoteli zamrzniti vendar ni preživel. Test 3.7. je bil negativen, tako da ta postopek žal ni bil uspešen. Zdaj morava čakati 3 mesece in potem vse še enkrat znova.:( Zdaj sem že kar ok, čisto nič ne pomaga če se sekiram, kar je pač je...upam pa da bo v drugo uspelo. Si želiva, da bi najina miška dobila kakšno družbo, čeprav me skrbi, saj je Reš reku da prou velik možnosti ni, zaradi mojih hormonov. Visok FSH in zelo znižana ovarijska rezerva (AMH).:( Ampak se ne damo, dokler obstaja možnost, bomo delali na temu. Zdj bom spet iskala redno službo, trenutno delam preko študenta in upam da bo kaj. Samo ne vem, al naj povem za moje težave ali ne, ker me ne bo noben hotu v službo vzet, če bom rekla, da hodm na IVF. Ker nimam več veliko časa, glede na izvide, bom veliko prej v meni?!:( Pa tudi taka stroka sem, da v nosečnosti ne morem opravljati vseh stvari (delo z nevarnimi kemikalijami), tako da sploh nevem, kaj naj naredim. Al naj bom tiho, če dobim službo, pa povem pred postopkom al če kaj vprašajo za otroke, nej rečm, da imam težave?Res ne vem. Samo upam, da vsaj službo dobim...
Drugače pa vsem, ki greste v postopke želim veliko sreče in čimveč lepih novičk. + torej! :))
LP
Še zmeri mi ne delajo smeškoti in drugo! katera ve kako odpravt to težavo?:)

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
18.7.2012 13:21:19   
pumpkinka
razumem tvojo situacijo, sama sem namreč pred letom dni bila v podobni, le da nisem še vedela, v kateri postopek naju bojo uvrstili. na razgovoru sem nadrejenemu povedala kakšno je moje stanje, vendar me je kljub temu zaposlil, se je pa zaradi delovnih obveznosti (delovni obisk v tujini) za pol leta prestavil vstop v postopek. moram pa še povedati, da me je nadrejeni poznal že iz časa študija oz. tudi vse ostale kandidate.
Upam, da naletiš na podobnega delodajalca, ki ti bo omogočil oboje, varno zaposlitev in pravico postati (še enkrat) mama.


(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
19.7.2012 7:21:06   
cebela2
tamala86 jaz mislim da nebi nič o tem govorila. . .to so tvoje osebne (intimne) zadeve, to se njih ne tiče. . . pa tud ko greš v postopek zakaj bi morala povedat.
Nevem to je moje mnenje

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
19.7.2012 11:31:53   
andreja83
Pozdravljene punce,

sem se spet odločila da se vam pridružim :) namreč drug tedn v četrtek imam UZ in sicer spet grem v postopek za zamrzjenčka.


Tamala86 jst na tvojmu mestu tud ne bi povedala kak pa kaj, razn če bi poznala delodajalca in da bi vedela da pozna te situacije in ve da nam ni lahko ko gremo v postopke.
Ti lahko povem na svojmu primeru, sem bila dana na čakalno listo in dokler sem prišla na vrsto za 1. ivf sem dobila službo. Vse dobro in vse ok, sam kaj ko sem dobila čez približno 1 mesec po tistmu ko sem se zaposlila, pošto da naj se zglasim v ambulanti za prevzem zdravil. In ko sem že bila tak daleč da bo punkcija ( dobila zaposlitev za 3 mesece, dobila še za 2 meseca ), sem seveda povedala, bila je celo ženska mi šefica! In je poklicala nadrejene in so se tam odločili da naj bom še pri njih 2 meseca, drugače pa je konec z zaposlitvijo. Sam mi je to povedala šele ko sem ji povedala da ni bilo uspešno. Takrat sem bila v 1 postopku in kasneje z zamrzjenčkom.
Sam to je sam moj primer in upam da je tega čim manj, ker men to ni pošteno, že tak si skoraj "kaznovan" ker ne pride do zanositve, potem pa še to z službami.
No zdej pa sem se razpisala :)

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
19.7.2012 14:20:32   
tamala86
Oj!
Hvala punce za odgovore, bom videla ko oz. če dobim sploh kakšno službo. Šla bi delat karkokli, samo da je redna služba, tud če ni na mojem področju. Ampak vsi hočejo, da imaš neke izkušnje, pa kako je z otroci, pa bla, bla... Kot da oni niso enkrat začel na začetku, pa nimajo otrok itd...
Drugače pa sem včeri klicala Reševo - naročena 5.9. na pregled, potem pa nov postopke...komaj čakam, upam da bo uspešen!
Vsem veliko sreče in čimveč roza barve!

LP ;)

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
24.7.2012 7:31:53   
cebela2
dobro jutro punce. . kje se skrivate

jaz sem danes dobila user posted image , se pravi čez en mesec pa začnemo user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
26.7.2012 18:18:03   
BB09
Pozdravljene
se vam bom še jaz pridružila na forumu, za nama je neuspešen postopek, vendar imava v začetku avgusta posvet pri Dr. Rešu in nato po naslednji menstruaciji, ki naj bi bila konec avgusta greva v nov postopek user posted image . mal me je strah predvsem tistih 14 dni do testa vse ostalo se da pretrpet, ampak meni je čakanje najhujše. Tako da imam zdaj še dopust in se bom skušala čim bolj odpočit in pripravit telo na vse psihične in fizične obremenitve, resnično upam, da bo konec poletja in začetek jeseni naš čas user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
26.7.2012 22:01:49   
*PBS*
živjo punce,

pa bomo spet trepetali na tem forumu. user posted image  Avgusta greva v drugi IVF postopek, lani januarja je bil prvi in seveda uspešen, doma imava skoraj 10 mesečno user posted image . Sedaj me pa nekaj zanima (če mi bo znala katera povedat). Sem v Ljubljani na ginekološki. Od izbrane ginekologinje sem že dobila napotnico za IVF z zapisano stimulacijo, dala sem pa tudi kri za spolno prenosljive bolezni. Zanima me sledeče: ali dobim jaz izvide za splono prenosljive domov (iz zavoda a transfuzijo) ali ne? Ker pač, navodilo je bilo, da ko dobim v avgustu user posted image , grem po zdravila in je. Vem, da morem imeti s seboj napotnico, izvide splono prenosljivih od obeh in "svež" izvid brisa. Mi bodo to poslali ali kam gre to? Če gre ta izvid v karton v Leonišče, kako naj ga potem prinesem na prevezem zdravil!? Joooj, sem zakomplicirala, a? Me razumete? user posted image  Če mi bo katera znala pomagat, bom zelo hvaležna.

Aja, pa še to: ČE mi te izvide pošljejo domov, v kolikem času naj bi prišli?

HVALA za pomoč punce in držim pesti za vse!

(odgovor članu BB09)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 7:02:56   
cebela2
na to ti pa lahko jaz odgovorim, ker sem se ravno zanimala s tem.
Izvide dvigneš v Leonišču. . najprej se prijaviv v sprejemni (tako kot ponavadi) pa poveš po kaj si prišla, pol te pa napotijo v svetovanje in tam dobiš izvide. . Tvoj jih mora pa osebno dvignt (isti postopek), mene je izrecno opozorila na to, . . .  da meni jih nebodo dali!!!
MIslim da je treba čakat cca 3dni na izvide. . .

počas bomo pa tude me na vrsti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *PBS*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 11:42:07   
pumpkinka
Pozdravljene!
A mogoče katera ve, kako je z informativnimi sestanki pred vključitvijo v postopek OBMP. Naslednji sestanek je namreč šele 19.9. Mar to pomeni, da v primeru, če smo dobile pošto konzilija v juliju, pademo v postopek šele z user posted image po informativnem sestanku.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 14:08:33   
cebela2
kje si pa ta datum ti dobila?
na unem listu ki smo ga dobila s pošto piše samo o nekih predavanjih, ki se jih je priporočljivo udeležit. . meni je moja gin. omenila posvet, ampak nikjer nič ne piše, pa tud ko sem klicala mi noben ni nič omenil. . .

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 14:24:08   
pumpkinka
datume sem dobila na tem naslovu http://www.reprodukcija.si/urnik/

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 14:29:05   
cebela2
aha. . .pa sej piše da ni obvezno ampak da je zaželjeno. . . jaz sem pa razumela da imamo posvet (se pravi osebno). . kaj pa jaz vem. . .

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
27.7.2012 14:32:56   
*PBS*
cebela2: hvala za odgovor.

Sedaj pa me zanima še sledeče: glede na to, da grem v drugi postopek, mi ni potrebno čakat pošte s konzilija. Ker imam že napotnico in potrebne izvide, samo pokličem na prvi dan user posted image  in grem tja po stimulacijo. Zanima me: ali moram kljub temu že prej policat za evidenčno številko, ali to kličete tiste, ki greste v prvi postopek? Joj, kolk sm radovedna, sam po pravici povem, da sme čisto pozabila.

Glede teh predavanj oz. sestankov: niso obvezni. Pač povejo kako vse skupaj poteka. Ko sva bila mi2 prvič v postopku, tud nisva šla, pa nama noben ni nič rekel zakaj ne. Tja sva prišla z vsemi papirji, dali so mi torbo injekcij in stumilacije, sestra nama je pokazala kako se inekcijo da, in to je blo to. Potem so sledili UZ-ji in tako dalje, do user posted image .   user posted image

Punce, držim pesti da bosta avgust in september uspešna za vse!!!

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
30.7.2012 7:17:59   
cebela2
dobro jutro

*pbs* jaz bi na tvojem mestu poklicla, ker verjetno da morajo imet en pregled koliko naj bi jih bilo v postopku. . . drgač ti bo pa itak povedala

lep začetek tedna

(odgovor članu *PBS*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Naravna zaščita pred soncem
Nekatera osnovna olja imajo lasten zaščitni UV faktor. Z uporabo izbranih eteričnih olj si lahko pripravite lastno mešan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?