|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
12.10.2012 20:37:16   
andreja83
Womanpolice zelo lepo napisano-povedano, se popolnoma strinjam s tabo. :)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 10:25:46   
zeuso
Anonimna čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 10:27:52   
zeuso
punce tiste ki ste v Ljubljani z zamrznjenčki, kaj se res more čakat tri meseceuser posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 14:01:42   
sisi81
ZEUSO ja jaz sem tudi morala čakati 3 mesece, ampak je bilo vmes itak poletje in sem se lažje sprijaznila s tem čakanjem. Vem, da je težko, ampak probaj se s čim zaposlit, pa bodo tudi ti trije meseci minili, kot bi trenil.

Jaz tudi tepetam z vami, v četrtek sem imela ETZ, 26. oktobra imam krvni test, upam, da pridemo do tjauser posted image

Lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 14:44:08   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: športnica

Aaaaaaaaaaaaa cist sm happy, slisala srcek, vse OK in dobila slikico. Pamz je velik 1 cm user posted image

Drage moje, drzim pesti za vas, da cimprej pridete do tega dne ;) se splaca in sem pozabila na vsa ta leta in postopke.





user posted image user posted image user posted image cestitke user posted image user posted image zdaj pa pridno bozaj busija .... mi mamo se 11t do poroda user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 19:15:11   
Anonimen
Vsem še enkrat hvala iz srca,še ne dojamem da je mogoče pa le res.Moj še nič ne ve.Skrivam,ker ne vem če mogoč pa le ni stopka.Sem se odločla da naredim test še enkrat v torek,pa vam sporočim.Moj bo pa zvedel,ko bo krvni test v sredo,gre zraven.
Imejte se lepo,pa lep vikedn vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
  Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.10.2012 21:20:48   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vsem še enkrat hvala iz srca,še ne dojamem da je mogoče pa le res.Moj še nič ne ve.Skrivam,ker ne vem če mogoč pa le ni stopka.Sem se odločla da naredim test še enkrat v torek,pa vam sporočim.Moj bo pa zvedel,ko bo krvni test v sredo,gre zraven.
Imejte se lepo,pa lep vikedn vam želimuser posted image user posted image user posted image


Anonimna, to ne more biti od stopke. In ET se šteje kot nulti dan, tako da če sem jaz prav izračunala, si delala test 11. dan. Pa tudi če si 10. dan ga delala, to ne more biti vpliv stopke. Po desetem dnevu ne bi bila takooooooooo izrazita črtica na CB, če bi bil to vpliv stopke. Ti kar verjemi in zaupaj svojemu predragemu... srečno.
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.10.2012 9:44:53   
jona klara
buska- a še samo toliko?kAKko se počutiš z bušijem? pošlji kako slikico na email.Srečno do konca in še naprej.No vidiš koliko truda si vložila, na koncu te čaka nagrada.Srečno

športnica- zate sem pa itak zeloooooo veeeeseeela.Ko že človek skoraj obupa, pa te doleti sreča.Uživaj v tem stanju in poročaj kaj.

sisi- tebi pa želim en močen plus.Kkao je bilo? kdo je delAL? javi se kaj, jaz pa te tudi kaj pokličem.drži se, rezultat pa javi in naj bo plusek.

jaz pa odštevam mesece do postopka in komaj čakam na nov izziv, vmes pa seveda trpim, čeprav sem presrečna, da imam doma enega žabeka.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.10.2012 21:16:28   
baby1978
Pozdravljene. ANONIMNA-cestitke
Tudi jaz grejem eskimcka pri meni. sem 9 dan po et. Sem naredila test ze 6 dan po et in je pokazal crtico, enako kaze danes, imam pa skoz neki rjavi izcedek, vedno zjutraj...nevem kaj si naj mislim. Upam, da je vse ok.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.10.2012 21:20:14   
baby1978
Cestitke anonimna.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 10:51:29   
Anonimen
baby1978 tudi jaz tebi čestitam.Si bila pa zelo pogumna da si delala tako hitro test.Tud jaz ti ne vem povedat kaj pomeni ta rjav izcedek pri tebi.Kdaj pa imaš krvnega?Po mojem je najbolje da si popolnoma mirna in boš videla kaj bo čas prinesel.Jaz upam da je vse uredu in da mora tudi tako biti,da nekatere imajo malo rjavega izcedka.
womanpolice hvala za tvoje besede.Ja test je bil narejen 11 dan,sem štela dan ET kot nulti dan je to potem 10 dan.Sem mu mal namignila,da se mi dozdeva da se je prijelo,ker me joške noro bolijo,pa še občasno me kdaj pa kdaj kakšen krč napade v maternici.Ne vem če je to vredu in mora tako biti.
Denes je 13 dan in za enkrat kaže vse uredu.Upam,da še jaz ne dobim kakšnega izcedka.
Kdaj imam potem 1 UZ v LJ?A bom dobila v sredo kakšno potrdilo da sem noseča?Moja zdravnica bi ga rada imela,da mi lahko podaljša bolniško.
Andreja 83 kako pa kaj pri tebi kaže?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 11:10:26   
andreja83
Živijo!

Anonimna pa sem še kr fajn no, v bistvu nekih znakov jst nimam, razn enega dne ko so me že od zjutro bolele joške pa cel dan, kaj takega me nikol še ni, niti pred M ne, pa v križu me boli pa od spodi. Drugače pa sem kar fajn, itak mam jst maternico bolj nazaj nagnjeno, pa sem se hecala da bom v križu nosila :))
Drugače pa ja mi že delajo mal živčki, ker malo še pa bo sreda tu, in pa ker ne vem kaj al bo al ne, ampak se ne dam, če nama zdej spet ne bo namenjeno bova pa šla spet naslednjič. Predala se še ne bova, ampak pogumno vztrajala naprej. Vidva že imata kakega škratka doma, al bo to vajin prvi?

Baby1978 boš ti tudi šla na krvni test? So se ti izcedki mal umirli? A sam zjutro jih imaš, čez dan pa ne? Sej bo, vse bo ok, boš videla!

Pa držimo pesti tudi za latko! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 11:18:28   
Anonimen
nimava še nobenega škratka doma.to bo najin prvi.mogoč bosta pa tud dva,ker so mi 2 ustavili.Veš da vama bo namenjeno,zakaj nebi bilo?Mene sam optimizem gor drži.
A ti veš moboč kako se nam računajo tedni nosečnosti ko smo imeli IVF?Mene že to mal zanima.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja83)
  Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 11:32:45   
Princes11a
No jst sm bila pa nekaj časa brez interneta, tako da sem mogla vse za nazaj prebrat.)
Anonimen in Pumpkina čestitke!!!
Za vse ostale, ki še čakate, pa držim pesti, da bostze čimprej zagledale plus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 12:46:18   
baby1978
Pozdravljene...Danes 10 dan po Et, belina. HJa zgleda se malo mati narava poigrava z menojuser posted image , drugace pa znakov ni nobenih, sicer pa tudi po prvem ICSI sem bila noseča in ni bilo znakov, razen pozitiven test 8 dan po et. Test sem delala kr hitro ja, ker me je zanimalo če stopka pokaže kaj na testu, in sem prišla do ugotovitve, 3 dan po et zelo rahla črtica, 4 dan , črtice ni bilo, kakor tudi 5 dan ne, 6 dan po et pa se je spet pojavila druga črtica, ki je bila iz dneva bolj močnejša...malo sem testirala, saj sem imela kr nekaj testov doma, in ker delam v zdravstvu sem se malo poigrala....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja v četrtek grem na krvnega pol pa bomo videli:)

(odgovor članu Princes11a)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 13:41:05   
sonček 13
Baby1978 a ti si imela transfer v MB?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 14:22:34   
športnica
punce, tale avgust in september ni več aktualno. pejte na oktober-november IVF/ICSI 2012


drgač pa jonaklara, womanpolice ..... hvala, hvala. uživam doma ..... zaenkrat vse ok in sem noseča polnih 9 tednov. naročena že na redni pregled drugi teden, pa na nuhalno, dogaja skos :)

pumpinka, anonimna user posted image user posted image user posted image za vse ostale pa močno močno držim pesti ....

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 15:00:53   
baby1978
sonček- ja v mb

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 15:12:19   
sonček 13
Baby 1978 mislim,da sva imele transfer skupaj. Tudi jaz sem imela transfer zamrznjenčka-sva tudi govorileuser posted image . Tudi pri meni nobenih znakov, spodaj pa belina. Upam,da tako ostane in da se bova v četrtek skupaj veselile user posted image !!!
Si že kaj delala urinski test?? Jaz se ga malo bojim delat, po drugi stani pa bi ga. Mislim,da bi jutri že znal pokazat realno user posted image Kaj misliš ti? user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 15:25:50   
baby1978
sonček 13- a ti si medicinka...

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 16:32:55   
sonček 13
Ja ja jazuser posted image kaj torej obe sva z istimi znak-torej nič user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 16:36:48   
sonček 13
Baby 1978 joj zdaj sem bolj pazljivo prebrala...a ti si torej že urinski test naredila..

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 21:10:38   
baby1978
Ja soncek kaj cakas, ziher ti je ratalo....sem se velikokrat spomnila na najin klepet. v cetrtek bo vse jasno;)

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.10.2012 22:13:28   
sonček 13
Ja tudi jaz sem se velikokrat spomnila nate in si želela kakšno informacijo kako gre tebiuser posted image pa sem zdaj prav vesela,da te tukaj dobim! No saj ti si že tisti dan vedela,da ti bo uspelo,ker si imela dve levi copati s sabo..se spomneš?!user posted image

Niti sama ne vem zakaj ne naredim testa. Mogoče sem malo bolj previdna ker mi v prvo ni uspelo. Malo pa se tudi bojim,da ne bi imela še stopka prstov vmes.user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.10.2012 8:35:38   
sonček 13
Danes sem naredila test in je bil negativen, pa tudi M se nakazuje,tako da se v četrtek žal ne vidimouser posted image . Tebi Baby1978 in vsem puncam v postopkih pa želim vso srečo naprej!

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?