|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 16:04:02   
curly
Uuuuuuuuuuuuuuu, tudi jaz navijam za vse polulanke jutri! user posted image user posted image user posted image
Naj bodo sami pluski in kasneje zdravi otročki! user posted image user posted image user posted image

Midva sva zdaj kul. Moj se je v petek malo sprostil, v soboto sva par stvari okoli bajtice zrihtala, včeraj pa šla na piknik, tako da je zdaj spet vse po starem! user posted image user posted image user posted image

Lahko še to povem, da že čutim PMS, namreč poleg menjavanja razpoloženja, utrujenosti in špikanja tam spodaj sem danes že dobila boleče (.)(.). Vse gre po urniku. 4 mesece sem si namreč beležila večino znakcov, ki jih imam po O in do M in sem ugotovila, da je zdaj že 4 mesece skoraj vse enako. Tu pa tam se pojavi še kak znakec, ki odstopa, ampak v 90% se vse ujema! user posted image To je zame seveda dobra novička, ker so se mi uredile M ijn zdaj vidim po dnevih in znakcih, kdaj lahko O in M pričakujem!user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 18:00:30   
srečki
Drage moje user posted image user posted image user posted image tudi meni je malo prej pritekla. Sploh ne razumem več svojega telesa, prejšnjič je zamujala en dan, danes je prišla en dan prej...povrh vsega pa mi je čist preveč slabo. Grem zdj kr spat.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 18:10:49   
curly
Srečki, nimam besed! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 21:51:09   
miskula
srecki,  user posted image user posted image user posted image

za vse ostale katere boste jutri delale testke držim pesti user posted image user posted image user posted image

jaz ga ne bom delala,ker.... moj dragi mi je kupil ovulacijske teste namesto teste nosečnosti user posted image , tako da.... če ne pride prejt ga delam v sredo user posted image

Kaj pa vem kakšni so moji znakci sedaj, ... se mi zdi da me (.)(.) ne bolijo več tako kot prejšnje dni, me pa špika dol , na trenutke kar mal preveč user posted image
ROXY kako je s tvojimi znakci user posted image

šeenkrat user posted image user posted image user posted image user posted image  za jutri zjutraj

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 21:57:08   
Martyna83
user posted image user posted image user posted image za jutri zjutraj upam da nalulate cimvecuser posted image javite nam hitro,..smo nestrpne :) Hmmm moji znakci so cudni,... (.)(.) me ne bolijo tako mocno kot preduser posted image boli me pa v spodnjem delu trebuha danes tudiv krizu,..pa slabo mi je,..najbrz si vse samo domisljam,... ahh bomo vidli cez par dni,..do takrat pa navijam za vas

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo Avgusta
20.8.2012 22:05:21   
ROXY_
SREČKI user posted image user posted image , se ti je na polno ulila al kako? mogoče je VK?? JOOOOOOJ....user posted image user posted image user posted image
Miskula, tud js ne bom lulala ju3 zjutraj, mi danes enostavno ni zneslo,da kupim test..se je zavleklo v službi, potem sem se komi domov privleklauser posted image user posted image ,obupno slab dan sem mela, vročina me ubijauser posted image user posted image , z mojim čmrlom sva bla sama in enostavno nism speljala od doma...pa sej odkrito rečeno, me je groza lulat in  spet zagledat belino....user posted image ..ne vem, kaj naj si mislim,glede znakov ta mesec...tolikokrat je že vse kazalo, da sem user posted image pa se je na koncu prikazala user posted image ..nekam črne misli me spet obletavajo...user posted image ampak...kar je je, spremenila ne bom ničesar, ane..

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 7:55:25   
srečki
Roxy evo me, danes sem že boljše volje. Sem prespala cel dan in spala do zjutraj. Tako mi je bilo slabo, da mi ni bilo do ničesar :( Ne ni VK jo je bilo več a dokončno se je vlilo zjutraj. Ne vem zakaj se mi to dogaja, da se mi vse skupaj paca, prej se mi je takoj vlilo in je bilo. Od posega naprej pa sama katastrofa. Sem se odločila, da se ne bom več s tem obremenjevala. Bo že ko bo.

No tiste ki bi mogle lulat danes pa niste, držim pestke, da bo jutri čim več user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 7:57:26   
Tippi
Srečki user posted image Držim pesti še naprej!

Vse ostale današnje polulanke, kje ste??? Ziher se že veselite user posted image in nimate časa pisat na forum! user posted image

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 8:25:34   
LittleSun
user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste dobile user posted image

navijam za vse, ki še čakate.
Moja M se počasi poslavlja, ta mesec gremo v akcijo na polno user posted image user posted image
v petek imava pregled v neplodnostni in komaj čakam da se končno začne premikati.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 8:36:13   
ROXY_
srečki tako mi je žal zate...res sem imela občutek, da boš nalulala user posted image user posted image
Glavo pokonci in v nove boje, vsaj veš na čem si ta mesecuser posted image user posted image user posted image

LS samo, da se začnejo stvari premikati v pravo smer ..user posted image user posted image
Kot rečeno nisem lulala danes, ker nism še kupla testa...me pa zvija, joj kako me zvija..
Počutje pa nekako zelo optimistično, hahahaha en dan jokam , drug dan se smejim..sej sem čist zmešana user posted image user posted image
kaj pa ostale??

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 10:24:02   
mamica deklicam
Pozdravljene.

jaz se selim v september. Se je včeraj ulilo, tako da ni več kaj za povedat.

Tiste,ki se jim je zgodilo isto, vam pošiljam velikouser posted image user posted image user posted image

ostalim pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo čim več user posted image user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 10:30:23   
ROXY_
mamica deklicam tebe je tudi hecala user posted image tale mesecuser posted image
Objem user posted image user posted image
miskula kaj novega pri tebi?

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 10:31:04   
miskula
joj tolk nas je blo da bi danes lulale , pa nič user posted image user posted image user posted image

a je katera sploh lulala? user posted image  
moje počutje: (.)(.) bolijo na doti, žejna za znort, drugač pa vse OK user posted image

vsem user posted image user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 10:31:53   
curly
LS, ful sem vesela zate, da gresta v petek! Upam, da se bodo stvari začele čim prej pomikati v pravo smer! Navijam zate! user posted image user posted image user posted image

Joj pa kje so pluski? user posted image

Vse tiste, ki ste dobile M, pošiljam vam user posted image user posted image user posted image in navijam za vas v septembru! Jaz imam še 1 teden čakanja, da vidim, kje smo. Upam, da čim prej mine, da lahko začnemo z novim IUI-jem! user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 14:15:44   
miskula
evo test kupljen, jutri pa lulam user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 14:32:19   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: miskula

evo test kupljen, jutri pa lulam user posted image


Miskula naj ti jutri ne pade na misel, da bi nalulala kaj drugega kot user posted image . ubogat, prav? user posted image

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 14:40:35   
curly
Se strinjam s Tippi! user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 14:41:31   
ROXY_
odlično, miskula , ubogaj Tippi!!!!user posted image
js še vedno brez testa in tudi brez user posted image ..oh, ko bi tako tudi ostalo!!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 14:45:59   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ROXY_

odlično, miskula , ubogaj Tippi!!!!user posted image
js še vedno brez testa in tudi brez user posted image ..oh, ko bi tako tudi ostalo!!


Ti tud ubogat, pa lulat plusek! Ja? user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 15:45:18   
sarcy21
živjo punce

sicer nisem nič pisala v tale forumček sem vas pa spremljala ko ste se odločile za skupno lulanje na testerčke sem rekla jah nč bom pa tudi jaz z vami. In ja jaz sem zagledala user posted image ozuser posted image :))))

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 16:31:30   
miskula
sarcy21 čestitke user posted image user posted image user posted image  no eni je že uspelo
kakšne maš pa kaj znakce user posted image

Tippi, curly, ROXY, naj se uslišijo vaše želje in seveda moje user posted image

ROXY si že kupila testek?

Mene špikne vsake tolk, pa joškice me bolijo, se vsake tolk spominim pa si jih pošlatam če še boli user posted image  upam da me noben ne gleda, ker bi si mislil svoje ... user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 16:53:13   
sarcy21
huh kaj pa vem glede znakcov hm predvsem utrujenost :) pa napihnjenost, česa drugega pa sedaj še ni

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 17:04:37   
curly
Sarcy čestitke! user posted image user posted image user posted image
Miskula, to glede (.)(.) jaz delam vsak cikel in si isto mislim, da če bi me kdo videl, bi si res mislil svoje. user posted image user posted image zdaj sem ravno v tej fazi! user posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 17:41:21   
mamica deklicam
kako je lepo slišat kakšne dobre novice.

Meni so se cikli čisto zmešali Curly in ne samo ta menstruacija. Ko sem jemala klomifen, sem prvo rundo dobila 26 dan, drugo rundo 27 dan, tretjo rundo 33 dan. Sedaj sem prvi mesec brez klomifena in je prišla na 32 dan. Potem si pa vedi kako in kaj.
Pred dvema letoma, ko sem ga isto jemala, mi je prva runda uredila menstruacijo (da ti 20 dni rahlo teče, je kar preveč), v drugo smo pa zanosili. Zraven sem jemala Utrogestan. In sedaj ga spet jemljem.

Počakam, kaj bo septembra. Če spet prideuser posted image , grem do G. Tako ali tako mi je rekla, naj pridem po pol leta nazaj, če ne bo uspelo.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo Avgusta
21.8.2012 18:56:32   
Monstera
Zdravo punce!
Ene se me spomnite, druge ne. Mi imamo doma 8 mesecev starega fanteka, ki smo ga težko naslončkali :D Skoraj dve leti je trajalo, ker imam PCO, ni šlo s klomifenom, ko sem dala skozi laparo, sem 5. krog zanosila. In zdaj neverjetna novica, prve pol leta po porodu naj ne bi smela zanosit in potem sva z mojim rekla, da je prvič tolk dolg trajal, da ne bomo nič šparali. In kaj se je zgodilo, zanosila sem v tretjem krogu XD Sploh ne morem verjet, pa že naročena sem bila na posvet h ginekologinji o novi zanositvi, ker sem mislila, kaki problemi bodo spet. Tako da dekleta, sam ne gledat za nazaj, kolk časa se že trudite, vsak mesec je lahko tisti tapravi!

Aja pa še to, da nisem niti rednih menstruacij imela od poroda, čez 40 dni, nazadnje sem 49. dan dobila, evo pa sem useeno zanosila.

< Sporočilo je popravil Monstera -- 21.8.2012 18:57:27 >

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?