|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 8:40:27   
Wolfina
Katka, hvala za objemček in pikapoko na seznamčku user posted image

Shana86, tud midva s podaljšanega vikenda na morju, tud je bila verjetno ovulacija in tud upam, da smo se vrnili trije! user posted image
Punce, srečno vsem!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 13:25:12   
mamica deklicam
No punce, jutri se pa začne naš mesec. user posted image user posted image

Sem malo brala razne forume in imamo skoraj vse enake probleme. Zakaj se sploh pojavi ta rjavkast izcedek pred menstruacijo. sama ga včasih nisem imela sedaj se je pa začel pojavljati.

Glede Mace, ste ene zapisale, da je zanič okusa. Sem jo danes kupila tisto v prahu, ker so imeli samo to. In mi ni bila nič tako čudnega okusa, kot so nekatere pisale, da jih je šlo na bruhanje. No jo bom vsaj lahko jemala.

Držim pesti za vse nas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 13:49:13   
NajaaM
sedaj pa začnemo navijat user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem pošiljam ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za maco res večina pravi, da je zanič user posted image Kolegice pravijo, da jo jedo tako, da žličko Mace vmešajo v kakšen šejk ali smoothie in tako poskrbijo tudi za to, da si že zjutraj pripravijo pravo vitaminsko bombo user posted image


(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 14:03:35   
črtica1
hvala za odgovore..

smo staro in frišno rundo porabil zdj bomo pa vidl če se je kj prjeluser posted image user posted image

sm pa že čist zmešana odkar smpremljam dneve ovulacije..en koledar napoveduje dons in jutr, test ovulacije sem delala v nedelo je bla slaba črtica kar naj ne bi nič pomenilo je pa res da sem preveč pila kar nebi smela pred testom..sluz je pa že od petka..user posted image

nč grem nazaj delat, popoldan pa na sonce:)

maco priporočam v kapsulah, v dm jo prodajajo:) sam pogoltneš in je to touser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 14:49:33   
mamica deklicam
JA NAVIJANJE, DA BO ČIMVEČ user posted image ALI user posted image

Pri nas doma navijamo za modre črtice: so fantje v manjšiniuser posted image . Pa še ravno pravi meseci bodo potem april,maj odvisno kdaj bi imela katera potem rok.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 16:20:27   
NajaaM
haha, pri nas pa navijamo za roza črtice user posted image so pa sami fantje v familiji user posted image

pol mi pa moj reče (v šali), a zdej se boš pa še zmišljevala, bod vesela, da/če sploh kej bo user posted image user posted image ... jah no, mal se morem user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 21:15:01   
Ejla
Še ena navijačica!!! Navijam za čimbolj produktivno slončkanje in čimveč bikcev in bikic!!! Dajmo punce, zdaj ste ve na vrsti!!!

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo Avgusta
31.7.2012 21:18:30   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.8.
brioš (1. krog)


2.8.
anonimna (1. krog)


3.8.
tana01 (2. krog)


5.8.
aviva83 (2. krog)
S* (8. krog)
*anushka* (12. krog)
Night (3. krog)


8.8.
oska (1. krog po SS user posted image user posted image )
Lanaia90 (1. krog)
pižmovka


10.8.
tanja26 (1. krog po SS user posted image user posted image )
Shana86 (6. krog)


11.8.
MajaJulija
tammyv


12.8.
anonimna user posted image
Wolfina (35. krog user posted image user posted image )


13.8.
Nova Anonimna (7. krog)
minca_n (1. krog)


14.8.
črtica1


15.8.
LittleSun


16.8.
mamica deklicam (6. krog)


18.8.
monsy (1. krog po laparo/histero)


19.8.
lillith82 (8. krog)


20.8.
Žabica86 (9. krog)
pramsky (2. krog)
NajaaM (20. krog, 2. krog s Klomifenom in Ultrogestanom user posted image )


23.8.
gorenjkica (4. krog)


25.8.
Anonimna user posted image


27.8.
curly (navijamo, da 3. IUI ne bo potreben user posted image )


31.8.
minkaP


XX.8.
PrincipesaD (1. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 31

user posted image NOSEČKE: 0



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
LittleSun, mamica deklicam, katka_, niinii, Tippi, MajaJulija, sončenk, brioš, Teya D., Katte, tiana, Wolfina, HeLenčica, witch, minkaP, Ejla



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 8:00:09   
LittleSun
Dobro jutro babike.
Evo pa smo dočakali avgust. Naj bo poln user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi smo pridni(na suhouser posted image user posted image ), O testi še niso pozitivni, tako da bo ta mesec morda prišla malo z zamikom (če bo, a raje naj ne hodi user posted image user posted image ) in bom celo morje brez. To bi bilo super, najbolj super, da je sploh ne bi bilo in mi ne bi bilo treba v neplodnostno. Pa še kakšna srečnica bi prišla takoj na vrsto user posted image user posted image

Danes sem se zbudila izredno dobre volje, tako da grem delat dokler še imam zagonuser posted image user posted image

krasen sončen dan vam želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 8:03:34   
Wolfina
Dobro jutro, dekleta! Pa je naš mesec tukaj, najbolje da kar začnemo s pluski.. Danes brioš, jutri anonimna, potem tana01... kar po spisku!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 8:42:43   
Lanaia90
Tudi jaz želim čimveč user posted image user posted image ta mesec, da bo veliko spomladančkov!user posted image
Danes zjutraj sem imela rjavo-rdeč izcedek, upam da je bila to ugnezditvena.. bomo videli čez en teden user posted image

Imejte lep dan!user posted image

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 10:11:18   
NajaaM
Lanaia90 držim pesti, da je bila vgnezditvena user posted image user posted image !!

katka_ kako si pridna s seznamom in HVALA za pikopoko user posted image

Pa se je avgust začel, sedaj pa na dan s samimi lepimi novičkami, ker jaz jih resnično potrebujem(o) za vzpodbudo user posted image user posted image user posted image in si želim čimveč user posted image user posted image in se strinjam z Wolfino user posted image

jaz bi mogla imeti te dni O, ampak ne čutim, da bi me kaj jajčniki boleli (prejšnji mesec sem jih zelo čutila). Ne vem (upam pa vseeno), če mi klomifen sploh prime. Komaj čakam na september, ko grem zaradi tega h G.


< Sporočilo je popravil NajaaM -- 1.8.2012 10:12:25 >

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 12:44:11   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: NajaaM

Povedala bi nekaj glede priporočene pogostosti user posted image user posted image ... ko sem ginekologinji nesla svoje razpredelnice o merjenju BT, sem mogla spodaj vpisovati tudi pogostost spolnih odnosov. Ker sva user posted image vsak dan, mi je rekla, da je to preveč, ker si spermiji ne opomorejo dovolj in je predlagala, da če lahko, naj probava vsak drugi dan...rekla je tudi, da naj se pred SO izogibava oralnemu seksu, ker slina uničuje spermije ter naj se jaz izogibam sladkarijam in beli moki. No in s tem je za naslednje pol leta najino user posted image user posted image postalo obupno, ker sva vse skupaj delala "po navodilih" in t.i. seksala na ukaz...danes ja, jutri ne, potem spet ja, nato spet ne.... No, in tako pač ni šlo, sedaj zopet seksava, ko nama paše...in upam, da nama kaj kmalu uspe user posted image


Glede pogostosti seksa. Jaz mislim, da če moški nima težav s kvaliteto semenčic, potem ni nobene potrebe po manj pogostem seksu. A ni tako, da če redno prihaja do izlivov, so tudi semenčice bolj zdrave kot pri tistih, ki bolj poredko?
To glede sline prvič slišim, morda je res kaj na tem, kar se pa prehrane tiče, pa tudi jaz mislim, da je fajn se izogibat določenim živilom. Ampak to mora biti način življenja ves čas, ne samo takrat, ko se trudimo zanositi user posted image
Jaz imam še 4 dni do predvidene M, mam ful napete joške in boleče bradavice, ampak si ta mesec ne delam nobenih utvar. Močno si želim, da se je prijelo, če se pa ni, pa tudi ne bo konec sveta, prej ali slej bom tudi jaz noseča. Držim pesti za vas!

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo Avgusta
1.8.2012 13:36:48   
Anonimen
no, pa je avgust tukaj! tudi jaz držim pesti, da bo roza user posted image user posted image user posted image

jaz sem približno 3 dni po o, pa me danes že cel dan zvija v spodnjem delu trebuha, pa bradavice imam občutljive....kar nekaj, itak je še totalno prezgodej za znake.....ampak vseeno upam, da to nakazuje kaj pozitivnega user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Night)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 8:20:37   
minca_n
Pozdravljene punce,

midva sva bila pridna med O, danes zjutraj sem imela malo rdečega izcedka, tak da upam da je bila to vgnezditvena... še 11 dni pa bo vse jasno user posted image
Držim pesti da je to naš mesec user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 10:38:26   
oreh
Ojla,
sem spet malo prišla pokukat in pozdravit. Vidim, da vas je kar nekaj novih, saj še samo LS poznamuser posted image .  Te še drži pozitiva? lepo lepo! Witch, Sa.je, curly, kako pa je z vami? pa rozi?
Sem se pa nasmejala, kar ste pisale par dni nazajuser posted image user posted image . To glede sline pa sploh nisem vedela! Dr. Helenčica, zakaj nas nisi pa o tem nič poučila?user posted image V davnih časih te je zanimalo samo kolk alkohola katera spije!

Nekaj mesecev nazaj smo tudi me pokale od smeha za računalniki glede na napisano, potem je to počasi zamrlo oziroma so bili nalulani + kot po tekočem traku. zdaj pa vidim, da je forum kljub dopustom spet malo oživel. Vsem novinkam pa vseeno želim, da čimprej nalulate user posted image user posted image in se čimprej spokate na čisto taprave nosečniške forume in da ne izkusite visenja na tem forumu po več mesecev ali let.

Jaz hodim pa po svetu z vložkom med nogami, žal spet ja, moja glava je pa prazna, brez kakšnih depresivnih in samomorilnih nagnjenj in z veseljem čakam naslednji pregled v neplodnostni.

Lepo bodite še naprej!

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 10:46:05   
LittleSun
orešeeeek moja, kako sem te pogrešala. Seveda pozitiva ostaja user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je, da si vložkarca, ampak ostajamo optimisti, kajne? user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 12:01:39   
oreh
Ja seveda, LS. se mi zdi, da sem ob vsaki user posted image večji optimist. nekajkrat sem se že zalotila, ko sem vse 4 od sebe na ležalniku držala, kako sem jaz en srečen človek, ker se zraven mene ne dere kakšna luškana pokakana kepica z rjavimi očmi in kravžlčkom na čelu in pivo si odprem brez občutka krivde in bojazni, da me kje kak sosed z daljnogledom ne prijavlja na socialno, tekaške copate si obujem kadar sama želim, denarja ne zapravljam za plenice, ko gre mimo kaka nosečka, si rečem, bog ji daj zdravja.... Ampak naslednje poletje bo pa res vse drugače! povej, če pa to ni optimizem?

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 13:53:13   
HeLenčica
Oreh! Ja pa kje ti hodiš?! Samo tak vama povem: super je sicer bit noseč, ampak zdaj ta trenutek bi našla veliko plusov, ki vama z LS lahko povem, da jih mata in jih dajta uživat. Eden izmed njih je točno to, da si lahko odpreš pivo brez slabe vesti. Drugo je, na primer to, da se lahko ukvarjata z vsemi možnimi adrenalinskimi športi, lahko hodita v savno in toplice, lahko potujeta v vse možne eksotične države, lahko bedita pozno v noč skupaj s pijanimi kolegi pa da ne naštevam naprej. Ja ja, tudi v tem, ko še nisi noseča se da uživat samo kaj, ko te stvari vidimo šele takrat ko jih ne moremo prakticirat user posted image . Malo za hec, pa veliko zares :) Babe, upanje umre zadnje, pride tudi vaš čas! Samo poglejta Katte! Punca je mislila da ne bo nikoli mama pa je zdaj noseča! Torej?!



_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 14:05:06   
črtica1
Da vam malo napisem kaj se nam kaj dogaja..

Smo po ovulaciji in me tako prsi in bradavice boljio da samo tulim ce se jih dotaknem
se mi je danes v vrtcu en otrok zaletel vame pol me ja cudno gledal kaj se dogaja...
A mislite da bi to ze lahko biu znak da se je kaj prijelo?

Se jutri delam potem pa dopust:)

Kako se vi pocutite?

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 14:18:34   
Katte
Res je, stare borke. Če je uspelo meni, bo tudi vam. Kmalu.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 15:14:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: črtica1

Da vam malo napisem kaj se nam kaj dogaja..

Smo po ovulaciji in me tako prsi in bradavice boljio da samo tulim ce se jih dotaknem
se mi je danes v vrtcu en otrok zaletel vame pol me ja cudno gledal kaj se dogaja...
A mislite da bi to ze lahko biu znak da se je kaj prijelo?

Se jutri delam potem pa dopust:)

Kako se vi pocutite?



tudi jaz sem po O (3 dni) in me bradavice bolijo (prsi ne)... bova skupej držale pesti, da je to fajn znak user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu črtica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 18:15:44   
Radenska_
Ojla punce. Dajte še mene na seznam.
Imam fuuulll neredne M oziroma ne toliko neredne kot dolge.
Ovulacijo imam po cca 40 dneh, zato imam res malokrat šanso zanosit.
Kakorkoli, dajte me kar pod X.8.

Tole bo najin prvi krog, še nisva niti začela user posted image Če v enem letu zanosim bom kar vesela.

Vas pa spremljam že od lanske pomladi, tako da predvsem navijam za LS Oreh Curly.... Katte, tebi pa res iskrene čestitke, če sem bila glede katere sketična da ji bo uspelo sem bila glede tebe, pa sem te kljub temu občudovala glede tvojega optimizma, res si inspiracija.
Čestitam da ti je uspelo.

V glavnem, na seznam me dajte, je pa pri naju tole bolj napol vseskupaj (zaščite res ne bova več uporabljala, je pa user posted image redko, cca 1× na teden), imava ful drugih reči, trenutno spravljava hišo skupaj, tako da sem okupirana z drugimi rečmi in projekt otrok ni na prvem mestu :) Vseeno pa vas rada preberem.


Btw, a mi katera zna povedat, kaj naredit, da bi do ovulacije prišlo prej?
se da kako skrajšat ta predovulatorni del cikla?
Opazila sem tudi, da je tisti po O malo prekratek...Kakšen nasvet?
O čutim zelo močno (skroajda za vzet lekadol) zato govorim tako sigurno :D

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 2.8.2012 18:23:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 18:56:40   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.8.
brioš (1. krog)


2.8.
anonimna (1. krog)


3.8.
tana01 (2. krog)


5.8.
aviva83 (2. krog)
S* (8. krog)
*anushka* (12. krog)
Night (3. krog)


8.8.
oska (1. krog po SS user posted image user posted image )
Lanaia90 (1. krog)
pižmovka


10.8.
tanja26 (1. krog po SS user posted image user posted image )
Shana86 (6. krog)


11.8.
MajaJulija
tammyv


12.8.
anonimna user posted image
Wolfina (35. krog user posted image user posted image )


13.8.
Nova Anonimna (7. krog)
minca_n (1. krog)


14.8.
črtica1


15.8.
LittleSun


16.8.
mamica deklicam (6. krog)


18.8.
monsy (1. krog po laparo/histero)


19.8.
lillith82 (8. krog)


20.8.
Žabica86 (9. krog)
pramsky (2. krog)
NajaaM (20. krog, 2. krog s Klomifenom in Ultrogestanom user posted image )


23.8.
gorenjkica (4. krog)


25.8.
Anonimna user posted image


27.8.
curly (navijamo, da 3. IUI ne bo potreben user posted image )


31.8.
minkaP


XX.8.
PrincipesaD (1. krog)
Radenska_ (1.krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 32

user posted image NOSEČKE: 0



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
LittleSun, mamica deklicam, katka_, niinii, Tippi, MajaJulija, sončenk, brioš, Teya D., Katte, tiana, Wolfina, HeLenčica, witch, minkaP, Ejla


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo Avgusta
2.8.2012 20:05:39   
črtica1
Anonmna user posted image če nama uspe se skupaj preseliva na drugi user posted image forum:) mam kar en občutek da nama bo uspelo:)

mene ja danes tako napihnilo kot da bi bla že v petem mesecu:)

zdj grem pa še dragega mal pocrklat:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?