|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 12:36:02   
hani bani
no hvala bogu sama nimam problemov z spanjem malčice :) že od 3,5 mesca mi spi od 21ih-7ih zjutraj :) lahk sm srečna :) no hotla pa sm to napisat da naj se vsaka mamica sama odloča kako bo delala z svojim otrokom...nekatere tud falijo ampak j....ga tko je usi smo si različni in nikoli nisem in ne bom nobene obtoževala da česa ne sme počet :) aja pa še to...ve k že mate tud starejše otroke me zanima kako naj mojo tamalo prepričam da bo kaj spila v teh toplih dneh....vode noče-čaja tudi ne pa sem probala kupt nek sok iz banane...sem mislila da ker je sladek ga bo...ah kje pa tud povohat ga ni hotla :( glede na to da je hranjena z AM me mal skrbi ker pravijo da če so otroc dojeni pol dobijo tam najprej mal bol vodeno in šele potem hranljivo mleko :) kaj ve mislite?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 12:53:25   
škrpijonka
Naša tudi po mojem mnenju spije premalo, ima pa zmeraj vodo na dosegu roke in si sama vzame ko žejna. Jo je prav hecno gledat kako pije.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 18:04:42   
_martina
Moj mali je živi pujs. Vode bi spil na hektolitre, pa ga morem bremzat, da mi potem ne bruhne.user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Primorski dojenčki
25.7.2012 7:35:02   
hani bani
škorpjonka če bi bla tamoja tolk velika da bi si sama vzela me nebi skrbelo...nažalost ma šele 5 mescev tak da .....

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Primorski dojenčki
25.7.2012 7:44:21   
škrpijonka
Tudi moja ni hotela nič piti, samo dojile sve se. Sem ji po probala bol tekočo hrano dat, da je dobila še malo dodatne tekočine. Po flaški sploh ni hotela pit, tako da smo potem kar probali s lončkom, slamico in plastenko. Pije pa smamo vodo iz pipe in to po plastenki. Čajev in sokov noče.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Primorski dojenčki
27.7.2012 7:07:06   
škrpijonka
Naša tamala si je našla novo igro spuščanje (tudi na prste) in dvigovanje deske in pokrova školjke. Seveda se poskuša igrat tudi z vodo v školjki user posted image .

Lep vikend.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Primorski dojenčki
31.7.2012 8:31:27   
škrpijonka
Punce kaj ste vse na plaži???

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 11:24:37   
hani bani
ah ne ene smo tle...ampak kaj k je tako toplo da se nam še na računalniku ne da bit :( a je katera imela problem z zaprtostjo pr otroku...tamojo je pomoje korenček čist zdelaw....zdej ji pa dajem slive za jest pa še lactecon pa je useen še zmer zaprta user posted image ne vem več kaj naj ji še dam da jo mal spuca
user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 11:39:41   
_martina
Mi smo tudi tu, poln kufer imamo te vročine in komaj čakamo da mine. Gnjijemo doma cele dneve user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 11:58:19   
Michelle12
Mi smo pa lepo pod klimo :) Klima je zakon, res.

Včeraj sem imela pregled, PDP imam 6.3. :) Sem noseča še več kot sem mislila, da sem :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 12:26:34   
škrpijonka
samo da je vse vredu z dojenčkom

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 16:56:12   
n€na
Ojla

Jaz sem bila pa v Savinjski pri starših malo na dopustu. Gor smo bili jaz in tamala dva. Moj je moral delat in se nam je pridružil čisto na koncu tako, da smo dva dni priživeli skupaj in potem nas je odpeljal domov.

V soboto smo imeli tudi piknik za sorodnike, ki niso bili prisotni na poroki in moram rečt, da je bilo full dobro. Edino dela sem imela ogromno, saj nas je bilo kar nekaj. Vsakemu sem se lahko posvetila le kako minutko.

Tamali je bil full priden in sem ga čez dan imela samo takrat ko se je dojil. Zvečer pa je hotel biti v mojem naročju preden je zaspal. Sedaj se doma počasi spravljamo v ustaljene tirnice. Tavelika je še ostala pri babici na počitnicah in jo pripeljejo v petek. Se pa vsaki dan vidimo prek skajpa. TAko, da ni neke frke glede pogrešanja.
Edino kar pogrešam je tisto njeno vpitje in cviljenje in razgrajanje po stanovanju. user posted image

Komaj pa čakam oktober, ko si bova z možekom privoščila dopustek v dvojeuser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Primorski dojenčki
1.8.2012 16:59:22   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: Michelle12

Mi smo pa lepo pod klimo :) Klima je zakon, res.

Včeraj sem imela pregled, PDP imam 6.3. :) Sem noseča še več kot sem mislila, da sem :)
 

čestitke za user posted image

Klima je pa res zakon, čeprav smo mi veliko zunaj na terasi v senčki ob bazenčku, kjer namakamo ritkeuser posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Primorski dojenčki
2.8.2012 22:50:44   
Michelle12
Hvala za čestitke :)


Mi pa nimamo izbire. Al klima al sonce. Smo v bloku, imamo balkon ampak je cel dan sonce na tisti strani in je takooo vroče... ostaja sam še klima. Komaj čakam, da bojo mao hadnejši dnevi, da gremo malo na plažo.
Danes smo hoteli it, pa mi je blo takoo slabo in sem šla kr spat :) Hočem dež! :) Lih tolko, da se zrak ohladi, voda naj ostane topla :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Primorski dojenčki
3.8.2012 9:03:30   
škrpijonka
Dež je zelo zaželjen, ker drugače ne vem kako bo.

Lep vikend punce.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Primorski dojenčki
3.8.2012 11:30:42   
Michelle12
Baje, da dežja ne bo še dolgo....

Glede pitja je bila debata.. moja ful malo spije. Ponavadi eno majhno flaško vode. To je 160ml. Včasih celo več ampak samo, če ji dam sok. Takrat spije ogromno..glede na to, da zadnje cajte malo lula, ji bom kar lepo sok začela dajat. Me sploh ne briga koliko je škodljiv in kolko ne..važno, da pije.

Upam, da bom danes boljše volje popoldne, da gremo na plažo. :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Primorski dojenčki
4.8.2012 16:07:54   
pathra
Hani bani.. tudi mojo je zaprl korenček in pol sem začela bolj vodene kašice delat in se ji je uredilo.. prej je sicer kakala 2-3x na dan, zdej pa enkrat na dan.. ko pa smo uvedli korenček dva dni ni kakala..

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Primorski dojenčki
6.8.2012 6:58:30   
škrpijonka
Naša pa neglede kaj je kaka 3 do 4 krat na dan.

V sredo imamve pregled pri enem letu in za vrtec.

Joj ta vročina, naša ima tako telovadbo ponoči, verjetno išče hladne dele postelje.

Sem ji v soboto malo strigla lase.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Primorski dojenčki
7.8.2012 9:12:56   
hani bani
hej hej punce kak ste kej? no glede na to vročino smo use bol kot ene cote pomoje....hudiča človeč še u miru vn ne more :( no midve sva končno rešile zaprtost....sem ji9 3 dni dajala kašico iz češp ful vodeno in jo je odprlo po 4ih dneh....u plenici je imela prow en čepek trd in potem zadi dobesedno driska....no zdej mi kaka usak dan 1x :) uglavnem korenčka še dolgo ne bomo jedli :P no zdej mam pa še eno uprašanje....KDAJ STE OTROKA PRVIČ DALE V VARSTVO NEZNANI OSEBI? takole je da nažalost je tašča zelo bolna...tast skoraj gluh tako da onadva odpadeta kar se varstva tiče....moja mami pa je tko tečna in bi uzgajala tamalo po svoje tako da ona tudi odpade.imam prijateljico ki že ima odraslo hči in si zelo želi še enega otroka vendar ga žal ne more imeti in se je ponudila za varstvo...pa me tako skrbi kako bo če že zdaj poskusiva za kakšno urco na dan...no tamala ma 5,5 mesca.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Primorski dojenčki
7.8.2012 10:30:48   
Michelle12
Oi Oi :)

Jutri ima moja princesa RD. In bo polnih 10. tednov, če bo, zopet imam rjav izcedek :( Upam, da bo vse ok! Imam pa izcedke od začetka, pa tudi za Michelle sem jih imela samo... zdaj jih nekaj časa ni blo.. in me je malo strah :(

Varstvo...od začetka skrbiva midva sama za njo. Pri taščah še ni bila in še vsaj par let ne bo. Bo takrat, ko bo znala sama povedat, da bi rada šla in bo tudi razumela kaj to pomeni. Čeprav dvomim, da bo kdaj hotela z njimi preživet kej več časa. Ena je psihični bolnik, vsi bežijo od nje. Ta druga pa zelo ZA nasilje med ženami in otroci. Aja pri prvi je še mož alkoholik, ni nonstop pijan ampak enkrat na deset dni se sigurno napije in pol to stanje taraja par dni dokler ne zagoni vsega denarja. In Michelle ob njemu joče.
Ta druga pa...Michelle ji niti ne pomeni dosti, prav tako njeni otroci ne, ima raje svoje brate in sestre in njihove otroke.
Tako, da ja...ko bo šla prvič h komu v varstvo, bo to nekdo "neznan". Razmišljam komu bi jo zaupala, ko grem rodit ampak bo navejrtneje mož z njo.

Se je zbudilaaa.. :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Primorski dojenčki
7.8.2012 12:13:37   
_martina
Zakaj bi pa potrebovala varstvo za tako malega otroka?
Moj je do zdej bil samo z mojo mamo in jo dobro pozna, ubistvu z njo živi. Tako da neznana oseba ga še ni čuvala. Decembra gre verjetno v varstvo in bom takrat vidla, kako bo reagiral. Je pa res, da bo takrat že 'velik' fant.
Ja, vročina je res neznosna, komaj čakam da mine, da bova spet lahko pohajala cele dneve. Danes imamo kontrolo in me res zanima kolko je težek mali škrat, ker ga komaj nosim okoli, vse me boli.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Primorski dojenčki
7.8.2012 13:03:02   
škrpijonka
Glej če potrebuješ varstvo in se prijateljica javila, zakaj pa ne. Hvala bogu, da imaš tako prijateljco user posted image . Za otroka pa itak dobro, da se navadi tudi na druge ljudi ne samo na mamo in tatija, potem pa so problemi.

Sicer pa ni pomembno zakaj se varstvo potrebuje, včasih si je treba vzet tudi čas zase user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Primorski dojenčki
8.8.2012 13:35:54   
hani bani
martina....tako kot je škorpijonka rekla....enostavno rabim čas zase :( opažam da se je tamala že pri 5 mesecih zelo navezala name...že če jo prepustim 1h tatiju da grem u miru sama v šoping je jok in stok pa čeprav se ob moji prisotnosti igrata in smejeta 100/h. Glede na to opažanje bi jo rada mal navadla na varuško že sedaj ker če bom čakala da pojde v vrtec se bo vzojitelcam zmešalo od joka meni pa tudi k bom usako minuto razmišljala kako se dere :( Drugače sem pa motoristka(ena izmed pametnih in počasnih) in sem zadnič šla z motorjem ko sem bila v 4 mescu nosečnosti in bi mi prow pasalo nardit en krog z motorjem za kake 2urce. Ampak ker mora bit na motorju človek priseben in zbran si res ne upam it dokler tamala nima varstva in vem da se ima lepo in ne da joče cele 2h ko me ne bo.....enostavno rabim 2h sprostitve :)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Primorski dojenčki
8.8.2012 14:00:24   
škrpijonka
Ti kar daj v varstvo in naredi nekaj zase.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Primorski dojenčki
13.8.2012 23:32:43   
Nila20
še js, še js :)

Gal, 23.4.2012 (1675 gr, 44 cm) - preeklampsija ali kot bi reku nono "egoistična mama, ki mu ni hotela pošiljat hrane", tako da je prisu tudi predcasno iz trebuha :)

16.8. imamo kontrolo v ZD, samo se mi se ne sanja, ce bo cepljen ali ne. offtopic vprasanja - ceplje za rotavisure: ja ali ne?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?