|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorski dojenčki
14.8.2012 10:51:28   
_martina
Moj ni bil cepljen proti rota in niti ne bo.

(odgovor članu Nila20)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Primorski dojenčki
14.8.2012 12:23:42   
škrpijonka
nisem dala cepit, je pa sestrična dala tamalega in je kljub temu dobil rotavirus

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Primorski dojenčki
14.8.2012 12:27:17   
škrpijonka
user posted image  


Škrpijonka, 11.07.2011, user posted image  Lana user posted image  (3280 g, 55 cm)
 
Michella12, 8.8.2011, user posted image  Michelle user posted image  (3210 g in 51 cm)
 
_martina, 5.12.2011, user posted image  Lan user posted image  (3650 g in 53 cm)
 
 
Nena, 21.12.2011, user posted image Gašper user posted image (2720 g, 52 cm)

Kimica, 22.01.2012, user posted image Alina user posted image (3320 g, 51 cm)

Trobentica, 22.01.2012, user posted image user posted image

Pathra, 2.2.2012, user posted image Sofija user posted image (3555 g, 56 cm)

 
hani bani, 14.02.2012, user posted image  Alexia user posted image  (2650 g, 49 cm)

Simona84, 4.3.2012, user posted image Tia user posted image (3390g, 53cm)

Sirenetta, 29.3.2012, user posted image Evelin user posted image (4120g, 55cm)

_vanilija_, 11.4.2012, user posted image Tina user posted image (3800g, 53cm)

Arwen_84, 23.4.2012,user posted image Naia user posted image (3200g, 51 cm)

 
Nila20, 23.04.2012, user posted image  Gal user posted image  (1675 gr, 44 cm)

Pika001, 16.6.2012, user posted image Tine user posted image (4770g, 56 cm)

Bankc, 5.7.2012, user posted image Adrian user posted image (4120g, 55cm)

user posted image user posted image : 9
user posted image user posted image : 6

Skupaj št. user posted image : 15


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nila20)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Primorski dojenčki
14.8.2012 15:21:59   
Nila20
No prav zato sprasujem - ker sem so zdej slisala dosti vec razlogov za ne cepit, kot pa za. Pa se ko mi nekdo rece naj cepim, dobim odogovor tipa "sej rotaviruse dobi, ampak v bolj blagi obliki". Samo to je za moje pojme isto ko ne cepit pol.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Primorski dojenčki
14.8.2012 18:01:18   
Michelle12
Oi :)

moja tudi ni bila cepljena in ne bo. In itak jim je sam, da zalsužijo čim več. Sej ni tko poceni to cepivo ne?

Kako ste kaj drugače? Mi pa gremo danes, po dolgem času, na plažo! :)

Praznovanje je uspelo, pol ljudi ni prišlo..ma je bilo super :)
P še vroče ni bilo :) In torta je bila odlična :) Michellin račun se je pa povečal za cca 700eur. Pa še neki ma za dobit. Do 18 leta, bo zbrala pravo bogatstvo :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Nila20)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Primorski dojenčki
16.8.2012 6:39:44   
n€na
Dobro jutro

Evo pa sma z malim že pokonc. Se je zbudu in ni hotu več nazaj zaspat. Zdej se pa na tleh igra jaz sem pa tukaj.

Se je pa začel premikat in mu je fajn, saj je zelo mobilen in še rad je tako. Puza pa ko vojak, se samo z rokami vleče naprejuser posted image
Se je pa postavu že tudi na nogice in je sekundo dve stal pol se je pa vsedu na rituser posted image


Punce me pa zanima kako je z vašimi menstruacijami po porodu. Tiste, ki ste jo že dobile ali imate reden cilkus ali neuser posted image
Jaz sem jo prejšnji mesec privč dobila, zdej je pa kr ni in niuser posted image Dva dni nazaj sem bla v milerju pa sem hotla že test kupit, pa se kar nisem mogla odločit. Se mi zdi res neverjetno, da bi bila pod tako srečno zvezdo rojenauser posted image Po drugi strani me pa kar malo skrbi kako bo če sem pa mogoče res user posted image

Rotavirus...nisem dala cepit nobenega




IZVIRNO SPOROČILO: Michelle12


Kako ste kaj drugače? Mi smo fajn in uživamo, razen takrat ko so nemirne noči, takrat se namo malo manj fajn. Ampak tudi to bomo preguraliuser posted image


Mi pa gremo danes, po dolgem času, na plažo! :) mi gremo tudi danes po dolgem času na plažo. Gremo na obisk k sorodnikom, ki so na dopustu v SAvudriji.

Praznovanje je uspelo, pol ljudi ni prišlo..ma je bilo super :)
P še vroče ni bilo :) In torta je bila odlična :) Michellin račun se je pa povečal za cca 700eur. Pa še neki ma za dobit. Do 18 leta, bo zbrala pravo bogatstvo :)
 

Super, da je fešta uspela!!!

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Primorski dojenčki
16.8.2012 6:57:55   
škrpijonka
Jaz sem fešto dobila po 10 mesecih in je redna, blaga, tako kot pred nosečnostjo. Je bilo prav luštno ko je ni bilo.

Mi gremo v soboto na prvi rojstni dan in študiram kaj kupit, ker fant ima vsega preveč. Verjetno bom vzela kaj za oblečt in kako knjigico.

Naša miška odkar hodi je je povsod polno in dve sekundi ne sme bit sama, ker takoj kako ušpiči. Da ne govorim o temu, da opazuje mucke kako jejo in pol tudi sama proba kak briket user posted image .



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Primorski dojenčki
16.8.2012 11:41:07   
Michelle12
Dobro jutro..no ni več, niti za naju :)

Kam pa hodiste v Savudrijo? Midva sva lani iskala, ma nisva našla nič pametnega. Same skale. Pa bi rada šla kam drugam, ki te naše plaže....niso za nikamor :(

Menstruacija...jaz sem jo dobila konec aprila, Michelle je bila stara skoraj 9 mesecv. Super je blo brez :) In potemsem imela samo rjave izcedke, včasih enodnevno krvavitev. In sem delala teste, negativni. Eden pa je le bil pozitiven. In sem računala kdaj bi jo morala dobit glede na PDP..in je prišel 30.5. Tako, da sem zanosila hitro in zdaj jih spet nimam :) Sem pa danes 11t1d :)

RD..če ima vse, daj denar. Če jim ni preveč neosebno. Mi smo in še bomo, ves denar, ki ga je Michelle dobila, naložili na varčevalni raćun-njen. Ker ima tudei vsega preveč..igrač, oblek, jedilnih setov, knjigic, bundic..ma ni da ni.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Primorski dojenčki
16.8.2012 14:33:53   
Nila20
Ciao,

v glavnem so ga v ZD (Kp) cepli. Bi pa rada vse mamice, ki boste otroke v kratkem cepile obvestila, da trenutnega cepiva je vedno manj na zalogi in da so v naši predragi države naročili cenejše cepivo, ki ima tudi več stranskih učinkov, ko to ki ga trenutno še uporabljajo. To mi je danes povedala pediatrinja. Tako da za vnaprej (vsaj tako je ona rekla), naj bi se pediatri potrudli, da bi zdajšnje cepivo bilo še vedno na voljo z nekim majhnim doplačilom.

Glede rotavirusov - ga vseeno nisem cepla, ceprav je rekla, da naj bi bilo zdej na trgu spet eno novo cepivo, ki naj bi bilo zelo dobro. Ma ko sem ji rekla, da itak tamalega nimam namena dat v vrtec do dopolnjenega 2. leta je rekla tudi sama da nima smisla.


Lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Primorski dojenčki
16.8.2012 14:36:55   
Nila20
Jaz sem dobilo festo nekje 2 mesca po porodu in za razliko od prej me zdej ne bolijo vec jajcniki, ki so mi napovedali da nekaj bo, ampak jo kr dobim. Po moci pa imam priblizno enako mocno kot prej.

V bistvu je blo prou lepo ko sem bla noseca, ko je ni blo user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Primorski dojenčki
17.8.2012 13:46:26   
škrpijonka
Punce kje na obali so gostilne oz. trgovine da je poskrbljeno za otroška igrala?

http://www.caszadruzino.com/otrok/igrisca-in-igralnice/otroska-igrisca---primorska

< Sporočilo je popravil škrpijonka -- 17.8.2012 13:52:14 >


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nila20)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Primorski dojenčki
17.8.2012 20:37:41   
škrpijonka
Oslarija v Planetu Tuš.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Primorski dojenčki
17.8.2012 21:36:45   
_martina
Je še katera iz Izole mogoče?
Igrala pa žal ne vem.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Primorski dojenčki
18.8.2012 9:48:19   
n€na
Micelle12 evo tukaj smo bli https://maps.google.com/maps?q=45.496451,13.497895&hl=sl&num=1&t=h&z=19

kaj več napišem kasnej, ker me mali preganjauser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Primorski dojenčki
18.8.2012 15:39:04   
Michelle12
Za igrala tudi jaz ne vem..Me še ne zanimaj, pa nisem še šla za tem..no, še malo pa jih bomo tudi mi iskali :)

Aha, hvala..ma kakšna je pa plaža?

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Primorski dojenčki
21.8.2012 14:50:17   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: Michelle12

Mi smo in še bomo, ves denar, ki ga je Michelle dobila, naložili na varčevalni raćun-njen. Ker ima tudei vsega preveč..igrač, oblek, jedilnih setov, knjigic, bundic..ma ni da ni.


samo en nasvet! naloži denar kam drugam, ne na varčevalni račun. Raje najemi sef oz. po domače, dej pod kušin.
za teh 700€, pa naslednje leo še tollko itd te bo naša država ZELO udala, ko ti bodo računali otroški in znižano plačilo vrtca!!!
da se ne boš kasneje tolkla po glavi, kot se nakateri sedaj!!!
pač, naša user posted image  država!!

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Primorski dojenčki
22.8.2012 7:01:55   
škrpijonka
ravno zaradi tega jaz mali sploh nisem odprla nobenega računa in ima denar doma oz. smo ga vložili v hišo, sem pa si zapisala koliko je dobila od koga, da ji nekoč vrnem user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Primorski dojenčki
27.8.2012 9:53:03   
škrpijonka
Končno je malo sparlo prah in se je boljše spalo. Kako ste punce? Jaz čakam naslednji teden ko začnemo z vrtcem in me kar malo stiska kako bo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Primorski dojenčki
29.8.2012 11:49:38   
Michelle12
Oi :)

Moja princesa hodi. Uno čisto zaprav. Kot mi :)

Denar...jaz tudi nočem dat na banko samo moj dragi mož vztraja in pravi, da ga ne briga, da pol ne rabi nič. Ko bo pa res dobil nič, takrat bom pa spet jaz kriva...standard kaj. Naslednjič mu bom lonc v glavo vrgla, naj gre mami težit, da je kriva, ki ga je tako "pametnega" rodila. Če je kaj narobe, sem vedno jaz kriva..

Oooo ja..je pasala tale ohladitev in to zelo!!! Baje, da naj bi bilo jutri spet slabo vreme, ma to je rekel mož in jaz njemu takih stvari ne verjamem ...

Škorpijonka, jaz sem pa lih danes sanjala o vrtcu ,...samo moja itak ne gre..še vsaj par let :) Bo doma z mano, ko najdem eno popoldansko službo, po popoldne z njim.

Noseča pa sem 13t2d :) V pondeljek NS..komaj čakam in upam, da ne bo prevelik :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Primorski dojenčki
29.8.2012 14:00:41   
Michelle12
Pa imamo še nov zobek. 4. Še včeraj sem gledala, ni bilo čutit nič, danes je pa že zunaj in čisto slučajno sem ga opazila :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Primorski dojenčki
30.8.2012 7:07:16   
škrpijonka
Bravo za samostojno hojo, sedaj pa bo zanimivo. Držim pesti, da bo na NS vse ok. Naj bi jutrispet padalo, ma bomo videli kaj bo. Morje je še zelo toplo in danes se gremo namočit.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Primorski dojenčki
31.8.2012 12:01:37   
Michelle12
Hvala, hvala :))

Pa imamo še 5. zobek!!! V roku 10dni oz še manj, je dobila tri zobe!


Mi smo tudi včeraj hoteli na plažo, ma smo šli pol v trgovino, ker sem, jaz pametna, se odločla, da bo dans lazanja za kosilo...brez pašte in bešamela :) Tako, da smo šli lepo skupaj, ker jaz zjutraj ne hodim..in dobro, da smo šli glede na vreme! Sem prav vesela te ohladitve in dežja:) Itak bo potem spet toplo, še kakšen mesec :)

Kako ste drugače?

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Primorski dojenčki
4.9.2012 14:33:05   
bankc
Evo punce! Se vam po dolgem času javljam.
Mi bomo jutri stari že 2 meseca in sva imela danes tehtanje. Smo že težki 6390g in veliki 67 cm. Nič čudnega da mu je vse premalo user posted image . Drugače je pa zelo priden. Čeprav čez dan se mi zdi da samo je. Zaspi mi tam okoli 21h do 21:30 najkasneje in spimo tam do ene 2-3h, pojemo in spi dalje do 7h, pol pa včasih zaspi še do 8h ali pa kar podaljša do 10h user posted image . Je pa zato čez dan več pokonci, in gleda, se pogovarja, ter je... Dojiva se žal ne, ker se je pri 3 tednih zalomilo, sedaj pa ko ga pristavim, pluva moje mleko ven in ga sploh neče user posted image .
Sem pa kljub vsemu čist zasedena. Veliko letam z mojim dragim naokoli, pa veliko obiskov sva imela... Popoldne sem zaposlena še s starejšim, pa kopat smo se hodili,...se je kar dogajalo...

Michelle12 čestitke za hojo in za zobke user posted image user posted image aja pa čestitke za ponovno user posted image .

Škrpijonka kako je šlo uvajanje? A je bilo kaj joka? Moj prvi je šel z 8 meseci v privat varstvo, ker sem jaz dobila službo in sem mogla iti delat in je bil čist navdušen, tak da sploh nisva imela uvajanje, ker mi je že prvi dan rekla, da naj grem kar po opravkih in na kavico ter da naj ga dvignem čez nekaj ur. naslednji dan pa je bil že polno. Je pa varuška imela še 7 drugih otrok in pomočnico, tako da mu ni bilo dolgčas... In še vedno obožuje vrtec. Še zdaj ko mu rečem, da če če ostati doma, neče, ker pravi da mora iti pogledat svoje prijateljčke user posted image . No sej meni je pa tudi lažje, ko sem dopoldne sama samo z enim user posted image .

Kar se tiče cepljenja...Jaz že prvega nisem cepila za rotavirus in tudi drugega ne bom. Sem slišala že za kar nekaj primerov, ki so kljub cepljenju pristali v bolnici. Prav tako ne dajem AD3 kapljic. Ga raje vsak dan dajem na sončka.

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Jaz sem fešto dobila po 10 mesecih in je redna, blaga, tako kot pred nosečnostjo. Je bilo prav luštno ko je ni bilo.

Mi gremo v soboto na prvi rojstni dan in študiram kaj kupit, ker fant ima vsega preveč. Verjetno bom vzela kaj za oblečt in kako knjigico.

Naša miška odkar hodi je je povsod polno in dve sekundi ne sme bit sama, ker takoj kako ušpiči. Da ne govorim o temu, da opazuje mucke kako jejo in pol tudi sama proba kak briket user posted image .




Škrpijonka to tudi mene skrbi, ker midva imava psa in mačka.
Imava pa mopsa in ima težave s smrčkom, da ga full srbi. in sem dala malega v igralni center na tla in se je šel pes obrisat smrčka vanga. Sem mislila da bo mali znoru. Sedaj pa učim psa, da voha ga lahko, ma srček pa ne sme brisat ob malega in niti ob igrače. Upam da bo šolanje uspešno.

Mačko pa učim da mi ne hodi spat v otroške cunje user posted image . Se mi zdi da imam sedaj več dela z živalimi kot z obema otrokoma. Da ne govorim da sta bila oba bolj ljubosumna kot pa moj sine. Muca me prvi mesec ni niti pogledala, pol je pa končno zbrala pogum, se mi je pa štulila v naročje, kadar sem malega hranila in mi probala izbiti iz rok flaško in mi kazala da moram njo čohat... Pes pa cele dneve smo joka in hoče da se samo z njim igramo...Grrrrrr....Sem bila že čist besna vmes, sedaj pa gre počasi na bolje... Muca mi ne skače več v naročje, peso pa se dere samo še ene 5krat na dan user posted image .

No zdaj pa moram iti, je mali že pokonc... podnevi spi samo po 15 min... user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Primorski dojenčki
7.9.2012 6:03:05   
škrpijonka
Punce kako uvajanje v vrtec? jaz morem TRKAT, poteka vredu in danes bo cel dan. Ji pa že teče iz nosa, v igralnici je vroče, da ima mokre lase, potem pa prižgejo klimo in mi že puščamo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Primorski dojenčki
7.9.2012 15:06:53   
Michelle12
Oi :)

NS je ok, PDP je 6.3. :) Spola nam gospodič ni hotel pokazat, se je skril s popkovino. Imenuje se Aleksander, čutim, da je fant :)

Srečno vsem, ki ste šli al še greste v vrtcu pa, da se čim prej navadite :) Mi bomo lepo še doma, vsaj dve leti.


Michelle ima 5 zbokov, mislim, da sem to že napisala :) Hodi še vedno, čeprav včasih pade, se še vedno ni ustrašla :)



_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?