|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 8:42:26   
soncek3

IZVIRNO SPOROČILO: soncek3

Vrtci pa visim, da kakor naletiš na vzgojiteljice.


vidim sem mislila napisat

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 11:01:53   
rakica82
Škrpijonka ti more bit pa res hudo zjutraj ko greš od doma, meni bi se tudi srce trgalo. naša načeloma gre rada k vsakemu samo, če sva pa midva zravem pa hoče ponavadi kmalu nazaj k nama. Razen, če ve da gre ven, pol ni važno s kom samo da greuser posted image
Včeraj smo pa šli ven in je bla moja tašča z nami, jo je moj dal njej na vhodu da se obuje, pa je začela tako jokat, sem jo vzela jaz je bilo takoj ok. Je bla cepljena opa malo občutljiva pač.

Soncek vi mate mogoče mal oobčutljivo punčko ,pa ji je vrtec težko sprejet, ma mogoče malo več težav. Otroci so si različni, eni grejo zelo radi, drugi mogoče malo težje. Je pa za tebe težje ,če vidiš to, mogoče bo pri drugi bolje user posted image

varstvo pa ne vem, ta saprahiška ima 12 otrok v skupini pa po vzgojiteljici 2 sta. To ni tako malo, meni se cena še vedno zdi pretirana, 49o evrov plus 3 evre na dan za hranouser posted image . Kdo si lahko to privošči, sploh če imaš več otrokuser posted image
Ta gospa pri nas je res super, otroci so tak olep ozrihtani ,veliko zunaj, sveže skuhano vsak dan, ima največ 3 da se jim alhko posveti, odvadi jih dude, pri 2 letih začne vse odvajat od plenic...Jaz bi jo njej takoj dala, pa ima že za naslednje leto vse polno. Jo rezervirajo starši takoj ko zanosijo ponavadi.

Naša miška pa zadnje dni veselo ploska, zdej to res obvlada, dela bravo bravo, in pol vsi navdušeni okrog nje ona se oa reži. včeraj je prababico in pradedka čsito vrtela okrog prsta s tem, sta ponavljala za njo ko nora. In pol vidiš njeno faco, se reži pa prov vidiš kako si misli, uf ste neumniuser posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 12:29:09   
rakica82
Škrpijonka tole sem še misla rečt z zobki. Pri nas je blo isto, do destega meseca in pol je imela spodaj dva zobka. Pri dobrih desetih mesecih in pol je prišla zgoraj ven najprej dvojkica, potem pa je do prvega leta imela zgoraj 4 zobke. Smo imel ipa kar srečo, ni bilo hudo, če se mi je zdelo da jo matra sem ji pred spanjem namazala dlesni.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 12:48:23   
škrpijonka
Čez dan sploh nič, ma no saj tudi ponoči ni hudega, če se zbudi samo 1x, tako da jo verjetno ne boli tako hudo.
Tudi naša se spusti pogleda okrog sebe, če se za res nič ne drži in začne ploskat. Je pa sedaj začela po toboganu kontra gor plezat in se pol po trebuhu dol spusti. Same neumnost se spomni. In kako lepo ti zna rečt NE.

12 otrok in 2 vzgojiteljici, saj to je kot v vrtcu in še drago je. Mene je edino tisto nočno varstvo potegnilo, 25 eur in imaš celo noč zase user posted image .

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 12:56:11   
rakica82
Ja meni se tudi zdi nočno varstvo fajn, samo kaj ko mene tašča obesi če dam otroka tko ponoči kam drugam kot h njej user posted image
Dnevno pa ne vem, res jih se skor tok kot v vrtcu.

Neumnosti pa itak, to obvladajo user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 13:34:50   
škrpijonka
Ma glej. če se ti tašča ponuja za varstvo jo izkoristi. Moja mama bi tudi tamalo imela cel teden, samo je pa jaz ne dam, ker je malo še premičkena, da bi bila cel teden proč od mene, pa še daleč je. Kasneje pa bomo jo poslali na počitnice, da bo babi zadovoljna in mama malo fraj user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 13:49:03   
rakica82
Sej jo bova itak dala kdaj, logično ,samo se morem prej malo zmenit, ker želiva pač da se upošteva najine želje in kako midva želiva da se Saro dela. Ker itak babice razvajajo logično, samo moja tašča ima mogoče malo preveč navado, da otroke ki jih pazi tišči h sebi. Sva pač sitna kaj naj.

Počitnice pri babicah pa ja zdej so še malo premajhni, čez nekaj časa pa itak, da si malo odpočijemouser posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 13:56:29   
škrpijonka
joj očitno sem lahko vesela, da moja tašča ko čuva Lano nič ne komplicira in tudi razvaja je ne

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julij(k)e 2011
26.7.2012 21:07:22   
bubu_bibi
rakica82 - čuj lepotica, vidva pa res ne komplicirata s Saro! daj no! kaj pa šele mi2? user posted image pa še to se mi zdi čisto logično in ok - pač otrok je odgovornost staršev in jima bo potem izstavil račun za svoje otroštvo. in pomisli, kako bi bilo, da ugotovi, da je bilo mamici bolj pomembno zadovoliti babico, kot ravnati po njenih prepričanjih in čustvih za njegovo dobro?

sori, nisem se mislila spraviti nate ali na to temo; pač malo mi je že odveč, da se vsak dan moramo mamice opravičevat, da želimo kaj za svoje otroke, pa naj bo to karkoli. in glej, opažam, da tisti najbolj nagnjeni k dajanju nasvetov, jih sami še najmanj upoštevajo.

uh, vrtec, bibike drage mene že zdaj malo mori... prvič zato, kar sem napisala zgoraj, ker takoj ko bi kaj rad si čuden/tečen/zahteven in povzročaš zmedo/dodatno delo/nevšečnosti, drugič, ker bo meni neznansko hudo brem Miška. sem se pa odločila, da ga dam le za 4 ure - da bo pač spal doma. jaz pa takrat hopa cupa - in diploma bo tu! ;)

moje dete pa se po novem nič in nikogar ne boji več. včeraj smo bili v restavraciji, si je našel eno tetkico in jo je tako osvajal (no, saj je tudi ona njega) in potem je celo šel za trenutek k njej v naročje! potem itak nazaj k meni, samo dejstvo je dejstvo. še malo pa mi bo kakšno punco pripeljal pa mi bo ona govorila, kako in kaj. jao jao, kako ta čas leti...

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 7:02:48   
škrpijonka
Naša si je našla novo igro, dviganje in spuščane (tudi na prste) deske in pokrova školjke. Seveda pa se tudi z vodo v školjki poskuša igrat user posted image . Včeraj sve bile od 17 do 19 na igrišču z njenim fantom, pol pa še pri nas do 21. seveda sem vmes vrgla pečt meso in ga skoraj zapalila, mala se je tako igrala, da sploh večrerjat ni blo treba, pred spanjem je potem samo pol banane pojedla. Kaj delajo fantje user posted image .
Pride pa jutri spet moj brat in bo cel teden pri nas, bosta z nonotom varuški.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 8:03:32   
soncek3
Nisem vsega gledala pri tem varstvu, to je pa potem res kot v vrtcu; 12 otrok in 2 vzgojiteljici, kot v jaslih. No cena je pa enkrat višja. To mi pa ni večtako všečuser posted image .

Naša tudi obvlada ploskanje; sploh je bilo to prvo, da je naredila nekaj kar si ji rekel, pri kakih 10 mes.verjetno, zdaj pa tak hecno pokaže trebušček, pa nogo, pa muco (ki jo ima na enih pajkicah na kolenu). Muce ima zelo rada; včeraj si je v eni knjigici poiskala mucke in kazala s kazalčkom po njih in jih oponašala. user posted image . Prav lušno je bilo.

Aha, škopijonka, jaz nisem tega nikomur še rekla, da naša tudi rada šari po vodi v školjkiuser posted image . Groza, če je pokrov odprtuser posted image , je hitro zraven in tudi noter... Kaj čmo; raziskovalni duh.

Danes je moj zadnji delovni dan, pol pa dva tedna free. V nedeljo naj bi šli za štiri dni na morje in kaj se je zgodilo danes zjutraj; ta večja se zbudi z otečenim učkom. Zdaj jo daoma ati čuva in me prav zanima, kaj se bo razvilo iz tegauser posted image , pa še grlo pravi, da jo peče.??? Po vsej verjetnosti bo čez dva dni ta mlajša na istem....

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 8:08:26   
škrpijonka
Super da boš na off od službe, za tamalivi pa držim pesti, da ne bo nič hudega in boste lahko šli na dopust.

Joj ti otrokči tisto kar rečem ne, tisto je najbolj zanimivo. Da ne govorim o gumbih na štedilniku in po omarah ko stika, ravno paličnega zmeraj ven potegne.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 8:15:16   
soncek3

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Super da boš na off od službe, za tamalivi pa držim pesti, da ne bo nič hudega in boste lahko šli na dopust.




Hvala.
A paličnega ma rada; mogoče bi rada, da ji še kaj zmiksaš, da bo bolj enostavno za jestuser posted image .

Ja, to je pa vedno, da je prepovedano najslajšeuser posted image . Panaša je tako hecna, ko rečeš ne, kar čaka, s kakšnim tonom boš rekel naslednji ne; in včasih ne ve ali bi ji šlo na smeh ali na jok. user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 8:32:23   
škrpijonka
Bolj govorim ne ne ne rajši to dela, tako da če jo ignoriram, pa ji ni zanimivo.

Že kot dojenček ni marala z paličnim zmiksano jest, je raje jedla, če bilo samo z vilico pretlačeno. Sedaj pa je najbolj zanimivo, če so koščki, da nese z roko v usta oz. kar sama z vilico ali žlico je. Potem pa je več po njej kot v njej, ma ji pustim naj se matra.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 9:55:01   
soncek3
No saj naša ima tud najraje koščke oz. še rajši konkretno hrano,, Celo jabolko (ne naribano) celo banano, še najrajši z olupkomuser posted image .

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 10:53:19   
rakica82
Bubu_bibi user posted image čist razumem kaj si hotela rečt. Jaz pač tudi vedno pravim ,da je Sara najina odgovornost in se morejo upoštevat najine želje, vsaj pri bistvenih stvareh. je pa tko ,da nekatere to moti, vedno bo tko. Sej mi včasih kdo reče ,da sva prestroga, pa zakaj ji tega ne pustiva...Samo stojiva za svojimi prepričanji in se ne dava user posted image

Super za miška, da se tako sprosti tudi od drugih, bo lažje za vrtec. Pa boš vidla na začetku bo super tko 4 ure, pol se boste pa navadli pa boš mogoče podaljšala tudi spanje.

Punce moje fantje, naš tati je tako ljubosumen, ne sme Sara pogledat nobenega fanta, se skoz heca da se morem zdej h lovcem vpisatuser posted image .

Soncek3 držim pesti ,da vam rata it na dopust, da boste malo uživali.

Kaj vse ne najdejo za igrat, naša je tudi rada v kopalnici,vse prešnofa. V kuhinji pa ima samo eno omari, ki ji jo dovolim, notri sem ji dala plastično posodo i nto lahko razmetava koliko ji paše. Ostalo ne sme.

Pa imamo potem kak napad trme, ker pač proba, če bo ratalo.

hrano pa tudi pri nas že od začetka jemo v koščkih, nič ne pasiramo, razen zdej poleti kakšne juhice bučne pa take stvari, pa še to bolj na grobo spasiram.
Je po moje itak fajn da so tako navajeni. Sadje pa to pa itak dobi v roko pa sama je.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julij(k)e 2011
27.7.2012 15:45:29   
frufru

IZVIRNO SPOROČILO: rakica82



Kaj vse ne najdejo za igrat, naša je tudi rada v kopalnici,vse prešnofa. V kuhinji pa ima samo eno omari, ki ji jo dovolim, notri sem ji dala plastično posodo i nto lahko razmetava koliko ji paše. Ostalo ne sme.

Pa imamo potem kak napad trme, ker pač proba, če bo ratalo.


ne govor, naš takoj pikira v kopalnico na bide in naredi benetke al pa na straniščno ščetko in z njo "pometa" user posted image user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julij(k)e 2011
30.7.2012 6:59:52   
škrpijonka
ha ha ti naši raziskovalvalci. V soboto smo bili na rojstnem dnevu in je naša bila najmlajša, se je pa povsod zraven štulila k večjim. Je plesala da smo se tako smejali. Se ji pa ne moreje načudit, kako ona je, ji daš čvapčič ali hrenovko in sploh ne veš da je tam, dokler ne poje potem pa prosi več.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julij(k)e 2011
30.7.2012 11:54:20   
rakica82
Naša tudi obožuje bide, ji včasih dam za dva prsta vode notri in se pol igra. itak zmoči celo kopalnico zraven, pa naj bo, ko je sitna se tudi tega poslužujem user posted image

Imamo pa zadnje dni probleme s spanjemuser posted image , že dva dni zvečer joka ko jo dava spat. more bit eden od naju zraven da zaspi, ker začne jokat ko dež, če greva stran. Pa ponoči se ene parkrat zbudi in joka. Danes je vstala pred sedmo zjutraj in je samo jokcala, sem ji dala nazaj dudo pa malo na kavč z njo in je še pred zajtrkon zaspala nazaj za 15 minut. zdej pa tudi ni bila več za nikamor,samo jokala, na previjalni napo lspala, in spala preden sem jo odložila v posteljo.

nekako upam, da so zobki, zdej so na vrsti kočniki. Ker to vem, da jo hitro mine, vsaj ponavadi


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julij(k)e 2011
31.7.2012 8:30:42   
škrpijonka
rakica82 kako ste danes spali? Naša se tako premetava, verjetno ker je vroče.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julij(k)e 2011
31.7.2012 10:09:01   
rakica82
Malo bolš je blo, zvečer je malo pojo kala, ponoči se je enkrat zbudila, sem prišla do nje in je sedela v postelji in jokala. sem ji dala dudo, je takoj padla nazaj dol. Je pa tudi naša v vročih dnevih po celi pstelji, se premetava ko nora, po moje išče hladne dele. In itak tud zato slabše spijo. Jo dava spat, ap se takoj obrne kontra, pol jo najdeš čisto zgužvano v kakšnem kotu...

Se mi pa zdi, da ima malo belo dlesen spodaj, mogoče so res zobki krivi poleg vročine.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julij(k)e 2011
1.8.2012 23:33:56   
frufru
Pa smo tudi mi opravili s sistematiko pri enem letu. Naš Samo je sodeč po današnjem sistematskem čisto sestavljen: teža za povprečnega 2,5-letnika, velikost za povprečnga 1,5-letnika, glava za povprečnega 2-letnika. user posted image (beri 13,2 kg, 81,5 cm, 49,5 cm)
Še dobr, da je P rekla, da je nadpovprečen 1-letnik user posted image . Mi ga mamo radi takega kot je: zdravega, nasmejanega in navihanega...
Mu je pa odkrila nek šum na srcu, tako da mam napotnico za kardiologa. Je rekla, da raje pošlje na pregled kakšnega preveč, kot da kakšnega spregleda. Gleda na to, da ma take mere, pa da ni nič bolan, kar naprej miga, najbrž ne bo nič hudega.

< Sporočilo je popravil frufru -- 1.8.2012 23:37:16 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julij(k)e 2011
2.8.2012 12:24:43   
rakica82
Frufru je pa pravi korenjak vaš Samo. Pa upam, da ni nič hujšega, je pa res da so pediatri radi previdni, kar je prav. Kot praviš. če je tako navihan, je verjetno res bolj preventiva.

Midve z mojo princesko sva pa na počitnicah pri mojih doma, potem pa greva drug teden še na morje. Sem si zrihtala varstvo, peljem sestrično s sabo. Tati ima čisto preveč dela, pa sva rekle da mu dava malo dopusta user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julij(k)e 2011
3.8.2012 6:49:58   
škrpijonka
jeeee petek je, samo da bi ta vručina malo popustila
danes ponoči sem tako slabo spala, sem bila cela mokra kako mi je bilo vroče

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julij(k)e 2011
3.8.2012 10:57:11   
**M**
Živjo punce,
jst bi tudi prišla nazaj na to temo, zdej mam več časa ko sem v službi, doma me moja miška čist okupira. Sem parkrat pogledala prejšnjo temo, sem vidla, da je čist zamrla, upam, da bo tukaj bolje. Se bom mal bolj potrudila kot prejuser posted image

Kako ste vi in vaši sončki?

Mi smo super, čist prehitro gre meni tole, tamala tko raste, da sploh ne dohajam, ni več moje dojenčiceuser posted image
Hodimo tudi že, navihani smo 100/uro, ihtavi, da se kar kadi. Se mi zdi, da je velik bolj pridna odkar sem v službi, zgleda me je bla sitauser posted image   Bili smo na morju, je uživala ampak jo je sprememba tko zdelala, da je cel teden rabila, da je k sebi prišla, pa se malo se mi je prehladila, sem jo k zdravniku peljala, ker ni pa ni prišla k sebi. Očitno težje prenaša spremembe. Imamo pa s hranjenjem cel kup težav, vse drugo, sam jest ne, po par žličk in to je to. Se mi zdi, da sem ji samo s tem težila, sem bla prou živčna, seveda otrok čuti in je še slabše.

Drugače trenutno koristim 4-urni delovni čas, je super, da sem prej doma, malo manj super bo, ko bom 15ga dobila plačilko ampak kaj čmo.

Fajn, da je petek, samo bi lahko bilo malo manj vroče.

Lep vikend vsem

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?