|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:15:35   
Medea10
Vzdevek: Teža: Cilj:
Julija08 88kg 65kg
Dorianna 91kg 74kg
Pigy 76kg 65kg
RAKICA1 75,8kg 60kg
Medea10 63kg 55kg
neika
*raci* 90kg 70kg
Kabija 91kg

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 3.8.2012 13:29:53 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:23:09   
Medea10
Ok, ta seznam mi pa dela težave! user posted image

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 3.8.2012 13:35:28 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:25:33   
RAKICA1
raci ne nimam nedonošenčka nobenga vsi so bili pridni do konca in vse normalno rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
No jaz pa tudi počasi grem v kuhinjo pripraviti piščančje zrezke v omaki in zraven bo kus kus aja pa seveda solata za večerjo pa seveda lubenica mmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:26:00   
*raci*
Tam telovadim v ogrevani komori po 30 mm, potem grem v savno za 15 min in še na ogravan kolo za 10 min. Za nagradno ob vpisu sem dobila še 10x kavitacija z UZ, to boim izkoristla ob koncu, ko bo manj šepeha user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:26:29   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Ok, ta seznam mi pa dela težave! user posted image

Kakšne težave ti je pa delal seveda če ti lahko kako pomagam

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:27:07   
*raci*
sorry rakica, se mi zdi, da sem te pred leti "vidla" na forumu od nedonošenčkov

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:30:15   
RAKICA1
raci ne mene pa ne res ne na tej temi lahko si edino med tistimi me videla katerem mesecu spada porod sem pa pred približno 2,5l na junij bila

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:31:21   
Medea10
Noče 2zaznat" presledkov. Rada bi 'težo' in 'cilj' poravnala, da bi bilo bolj pregledno pa ne gre. A bi ti probala, če imaš čas, jaz bom živčnega fasala user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:35:38   
RAKICA1

Vzdevek: Teža: Cilj:
Julija08 88kg 65kg
Dorianna 91kg 74kg
Pigy 76kg 65kg
RAKICA1 75,8kg 60kg
Medea10 63kg 55kg
neika
*raci* 90kg 70kg
Kabija 91kg


< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 3.8.2012 13:36:57 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:43:50   
*raci*
ok, sorry verjtn sem te zamenala....

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:44:48   
Jenny17
No, pa se vam še sama pridružim. Tehtam se ne preveč pogosto, ker me to spravlja v slabo voljo. Tako da... nazadnje sem jih imela okoli 63, v roku dveh mesecev, pa bi rada prišla na 57, če bo pa kaj manj pa toliko boljše user posted image
Ne mislim se odpovedat kavi in sladoledu, izogibala pa se bom OH (predvsem kruhu) in sladkorju nasploh. Telovadim, ko mulci spijo (trebušnjaki, počepi... vaje za TNZ), pa kolebnico bo treba poiskat. Držim pesti, da nam uspe user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:46:10   
RAKICA1
Vzdevek: Teža: Cilj: Minus kg:
Julija08 88,00kg 65kg
Dorianna 91,00kg 74kg
Pigy 76,00kg 65kg
RAKICA 75,80kg 60kg
Modea10 63,00kg 55kg
neika
*raci* 90,00kg 70kg
Kabija 91,00kg

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 3.8.2012 13:48:07 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:49:31   
RAKICA1
Modea težko je dobiti v vrsto zaradi barve

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:52:33   
RAKICA1


Vzdevek: Teža: Cilj: Minus kg:
Julija08 88,00kg 65kg
Dorianna 91,00kg 74kg
Pigy 76,00kg 65kg
RAKICA 75,80kg 60kg
Modea10 63,00kg 55kg
neika
*raci* 90,00kg 70kg
Kabija 91,00kg
Jenny17 63,00kg 57kg

Pa da takole še poskusim

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:53:41   
Julija08
No, evo danes sem jedla:

Z: kava
M: jabolko
K: piščančja prsa & solata (paradižnik, paprika, čebula) in kos PZ kruha
M: ne vem še, verjetno kakšen kos sadja
V: neko meso in zelenjava (mam v mislih popeči koščke piš. prs, ki so mi še ostale pa dodati kakšno papriko in bučke, pa čebulo in vse to prepražit...bogve, če bi blo dobro)

Vem, da bi morala zjutraj kaj več jesti, ampak že celo življenje ne jem nič in mi sploh ne paše, pa sem se že večkrat trudila;)))) zato se mi zdi fina tista ločevalna dieta

Pa zadnje čase imam ful probleme z mlečnimi izdelki, zgaga me peče takoj...ni šans, da bi lahko jedla jogurt, mleko, skuto...sploh ne dopoldan na prazen želodec...edino sir prenašam...kakšna ideja kaj bi bilo to???


Aja, velika sem 163 kg, imam 88kg (taprava donda, se pa tolažim s tem da so enakomerno razdeljeneuser posted image user posted image user posted image )
Ko bom na 75 bom že ful vesela, tolk sem imela ko sem zanosila....tko da to mi je prvi cilj...potem pa še 10kg.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:57:21   
Medea10
user posted image

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 3.8.2012 13:58:14 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 14:01:45   
RAKICA1
Ja velika sem 172

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zdaj pa zares
3.8.2012 14:15:29   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

TEŽA: 88KG
CILJ: 65KG
ROK: NOVO LETO

Uf, a je to dosegljiv cilj? Da ti ne bo padla morala ... 23 kg v 5 mesecih .... Mojemu možu je osebna zdravnica dala navodila, da mora v pol leta izgubiti 15 kg, kar je še vedno kar orenk dieta (je nanjo pozabil nekje na polovici user posted image )

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 14:16:34   
*raci*
V: neko meso in zelenjava (mam v mislih popeči koščke piš. prs, ki so mi še ostale pa dodati kakšno papriko in bučke, pa čebulo in vse to prepražit...bogve, če bi blo dobro)


ja, to je ful dobr, jaz dostikrat prepražim čebulo, rdečo papriko- ta je boljša in bučke pa meso na trakce--mnjami....

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 14:18:22   
*raci*
ej, kako mene pa nkei zaj....

kako odgovorim nekomu na določen del besedila, tako, da je v belem okvirčkuuser posted image user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zdaj pa zares
3.8.2012 15:00:40   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

TEŽA: 88KG
CILJ: 65KG
ROK: NOVO LETO

Uf, a je to dosegljiv cilj? Da ti ne bo padla morala ... 23 kg v 5 mesecih .... Mojemu možu je osebna zdravnica dala navodila, da mora v pol leta izgubiti 15 kg, kar je še vedno kar orenk dieta (je nanjo pozabil nekje na polovici user posted image )





jaz mislim, da bi moralo iti, če se fajn zavzamem....sej po ločevalni ful ljudi shujša 20 kg v treh mesecih, pa dosti jejo...bom tud jaz probala kak dan imeti sadni/zelenjavni, pa kakšno lunco se bom pucala...pa veliko rekreacije...sicer ko bom imela 75 bom že zelo vesela....

rada bi pa zdajle na hitro ene 4 kg dol dala, da dobim voljo......upam da bo tokrat šlo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 15:04:54   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

ej, kako mene pa nkei zaj....

kako odgovorim nekomu na določen del besedila, tako, da je v belem okvirčkuuser posted image user posted image





- nad njegovim besedilom izbereš "citiraj"
- ko ti odpre, ti svoj komentar napišeš spodaj (pa narediš pred tem ene par presledkov, ker drugače še tebe vrže v bel okenček)


upam, da ti je razumljivouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 15:30:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Tam telovadim v ogrevani komori po 30 mm, potem grem v savno za 15 min in še na ogravan kolo za 10 min. Za nagradno ob vpisu sem dobila še 10x kavitacija z UZ, to boim izkoristla ob koncu, ko bo manj šepeha user posted image user posted image

Podobno kot sem jaz imela... Infrabike, pa Hyperslimer in kavitacija. Pa anticelulitne obloge sem imela. Mah, saj bi šla še enkrat vse skozi user posted image
Najboljši pa mi je bil QQN... če ga imajo tam. Ležiš v taki tudi komori, pa gre do 70- 80 °C. Prvič totalni strah, potem sem se navadla, pa film zraven gledala... meni je to bilo super, kolko vode je šlo iz telesa.
Danes mi je zelo žal, da nisem telovadla zraven, tako kot zdaj to delam. Rezultat bi bil 100%. Ampak, takrat nisem imela vse v glavi poštimano in sem dobila vseh 5kg nazaj, pa še 10 dodatnih skozi naslednje leto.
Mi je kar nerodno se spet tam pokazati user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 15:34:22   
Pigy
šele sedaj sem utegnila prit do neta.
Dan sem začela s sadjem in sprehodom po ljubljani, ter kofetkanjem.

tok je vroče za crknit, sedaj letim hitro sesalec zalaufat, potem še pomijem po tleh in dam vse 4 od sebe.

Aha, danes se bom potrudila po najboljših močeh in ostala na sadju.

Vas kasneje bolj natančno preberem

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ZDAJ PA ZARES...
4.8.2012 9:33:57   
Dorianna

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*
kdaj ti je pa ratal 5 km pereteč, če imaš dojenčka, si ga dala v varstvo?


Zjutraj peljem starejšega otroka v vrtec in grem še tečt. Mlajši pa je medtem v varstvu pri tašči.

*raci* - kapo dol, da si se lotila tega v salonu. Jaz pa sem tolk trmasta, da ne dam denarja za nekaj, kar v bistvu podpira mojo lenobo. Če sem si lahko sama nabrala te kilograme, jih bom sama tudi odlepila stran. user posted image Ker sem bila sama že 3x na ločevalni in sicer vsakič ful shujšala, še več pa nazaj pridobila, sem se odločila, da tokrat delam na dolgi rok. Nič več hitrih učinkov za kratek rok. Res čista spremembe življenjskega stila. Zato pa tudi jem vse, kilogrami gredo sicer počasneje dol, a vseeno gredo.

RAKICA1 - kljub 4 sončkom si moraš vzeti vsaj pol urce dnevno časa zase. Moraš. Jaz pravim, da ženska mora najprej poskrbeti zase kot za žensko, potem pa za vse ostale vloge v življenju, ki jih ima. Držim pesti, da ti rata. user posted image

LuLu - kakšno motnjo pa si ti imela? Kako pa si jo prepoznala oz si bila tudi kaj zdravniško obravnavana?

Medea10 - user posted image user posted image za seznamček! Super je! Aja, še moja višina: 174cm

Julija08 - če se ti zgaga zelo pogosto pojavlja, mogoče tudi po zaužitju drugih izdelkov, potem se le pojdi pokazat k zdravniku. Moja mami je pred časom tud imela te težave in je pristala na antibiotikih. Če se ne motim se je šlo za neko bakterijo v želodcu, ki če se ne zdravi, lahko postane malo večja težava. Nočem te strašiti, samo povem, kako se je zgodilo pri moji mami.

Sem pa fuuuuuuul vesela, da nas je kar nekaj junakinj s podobnimi štartnimi kilogrami in podobnim ciljem. user posted image Priznam, da mi gredo malček na živce punce, ki jamrajo, kolk so debele in da morajo shujšati - cca 2 kilograma. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?