|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 10:22:05   
Anonimen
Jaz pa se kar (ne)cakam . Pa mi BT poskoci en dan navzgor, drug dan dol, pa spet ponovi vajo, pa me zvija, pa me ne, pa ko itak vem, da jo bom spet dobla, naj ze brz pricurlja in me odresi muk.
Rezultati od bodo znani danes.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 10:33:47   
pika74
MucaMaca je napisal/a:

Jaz pa se kar (ne)cakam . Pa mi BT poskoci en dan navzgor, drug dan dol, pa spet ponovi vajo, pa me zvija, pa me ne, pa ko itak vem, da jo bom spet dobla, naj ze brz pricurlja in me odresi muk.
Rezultati od bodo znani danes.



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 10:34:00   
hati
Pozdravljene drage borke!

Kako ste? Predvidevam, da vsaka po svojih močeh najboljše.

Mene zvija že par dni in gospa rdeča naznanja svoj prihod. Imam občutek, da bo celo malce pohitela in prišla kar danes namesto jutri. No se pustim presenetit. Mogoče je pa ne bo.

Astra sem opazla da si na dieti. A kilce že padajo? No jaz bi mogla malenkost tudi, ampak ker ni še sile, ne bom

Anitka vidim da ta Klomifen kr dobo vpliva nate. Mogoče bo pri meni podobno. Začnem 5 dan menstruacije, to bo 13.9.

Pika74 zajtrk je pač najpomembnejši. Glavno da si vsaj tega privoščiš. Jaz ga žal spustim, ker zjutraj ni časa, sem vedno pozna. No sej nadoknadim zvečer.   

MucaMaca, stiskam pestke da bodo izvidi dobri. Sporoči novico.

Vsem skupaj pa pošiljam energijo za nove boje. Kmalu bomo dobile to vojno, pa tudi če je vmes kaka izgubljena bitka.

za vse

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 10:37:45   
biba77
Hati, grejo, ja.
Zajtrk sem danes imela ze ob pol sedmih, zdaj pa malicam...
Hati, torej bova midve skupaj cakali? Jaz zacnem s Klomifeni (predvidoma) v pon.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 11:04:26   
hati
Ja zgleda že tako. Moja tečka je ponavadi točna, tako da jaz bom začela najbrž v torek. A moreš ti tudi pit od 5 do 9 dne ciklusa po dve tableti na dan? Meni je to tko hitro povedal, da ne vem če sem prav razumela.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 11:18:13   
biba77
Ja, od petega do devetega dneva. S tem, da bom jaz ta mesec sla spet na IUI in bom tocno vedela, kaj se dogaja.

Jaz imam sicer zelooo redke O. To pa bo moj drugi IUI...

Sicer pa jaz Klomifen kar dobro prenasam... Tebi bo to prvi ciklus s Klomifenom?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 11:19:25   
alekseja
olja babnice sporočam vam, da mi je ratalo objavit fotkice s srečanja. v kolikor me nebo tukaj ve geslo frizerka. lepo bodite pozdravljene......................astra zate pa držim

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 11:35:49   
hati
Ja meni bo to prva runda. Sicer se mi pa kar hitro odvijajo zadeve. 2.8. sem imela šele prvi pregled pri Likarju. Pol pa takoj HSG in zdej K. Aja pa PCO mi je še odkril. JE reku de nej se neham obremenjevat pa da bo. Sem rekla da takoj ko izumjo gumbek za on off, prej pa žal ne, ker zavedno tega ne morem in ne znam. MA pr HSGju mi se ni dobro vidlo kaj je z enim jajčnikom, tekočina ni iztekla iz nejga. Predvideva, da je zaraščen in da ne more izločit jajčeca. Če po Klomifenu ne bo nič ratalo bom mela Laparoskopijo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 13:05:06   
tinkamiška
Astra, jst sem šele danes ugotovila, da si mi poslala geslo za slikice; se še kr nisem navadla, da na novi RR nič ne blenka, če dobiš PS...

Vglavnem slikice sem si ogledala, jih pa ne priporočam gledat, če si lačen Kaj bi zdejle eno pizzo pohrustala Lušno je blo, res, sem se načvekala in nasmejala, pa tudi kakšno resno temo smo obdelale, predvesem pa dobro papale

Punčice, jst za vse stiskam pesti, vidim, da vas ima kar nekaj postopke pred sabo in vam želim, da bi bili super uspešni

Lepo se imejte in ujamite še kaj sončka,dokler se spet ne skrije

Tinka

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 13:49:30   
Anonimen
Dobili smo izvid spermiograma. Slab rezultat. Sploh mi na kraj pameti ni padlo, da bi lahko bil izvid slab. me je danes ujagala.

Zalostna sem.

Baje bomo spermiogram se enkrat ponovili v kratkem. Se to sploh da *popravit*?

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 14:09:49   
biba77
MucaMaca, ne skrbet.
Moj lubi je imel prvi spermiogram vse pod mejo (res, da ni bil porazen, ampak za njega je bil najslabsi), na drugem pa krepko nad vsemi mejnimi parametri!
Glavo gor!
Kdaj ima "kontrolnega"?
Anitka, bos kaj prej prisla v Mb (na dan UZ-ja?)? Mislim, da bi si lahko vzela kaj casa za pijacko, samo ne po pregledu, ker bom morala nazaj na fax (izpit)... Javi (privat?)...
Punce, se malo pa bo konec cetrtkovega delavnika. Se petek, pa bo spet vikend, pa caga, pa ples, pa uzivanje, .. - tisto ciscenje ... odmislimo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 14:18:07   
Anonimen
Nimam pojma, kdaj bo test ponovljen, enkrat v kratkem najbrz, ta sistem tukaj na NL je vse tako na flegma, zato nimam pojma.


(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 14:26:41   
MarijaPo
Blagor tistim, ki lahko delajo samo 8 ur.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 15:17:41   
Anitka
Evo mene, da se spet na brzino oglasim, potem pa že letim k pisanju letnega načrta za vrtec.

ASTRA za ponedeljkovo kavico (dokler še nisva nosečki!! )se še slišiva. Jaz bom sicer zelo na knap s časom, a 15 minutk si bom pa ja vzela. Veš grem med službo, zato se mi mudi. Sicer pa imam še nekaj ur v dobrem. Skratka sva na vezi. A ti že veš uro?

PIKA74 ja zgleda, da si res že čist v IVF (punkcionira    ) No vidiš pa gre hranjenje večkrat na dan. Za pikico/-i/-e moraš biti čila in zdrava.

MUCAMACA jaz upam, da tale BT naznanja kaj lepega, kakšno novičko o dveh črticah. Glede izvida pa ne se sekirat preveč Tudi pri mojem je bil prvi izvid malce slabši, pri drugem pa mi je G povedal, da je vse v redu. Glavo gor in ne daj se.

Ja HATI res ne občutim nobenih sprememb zaradi Klomifena, le full dobre volje sem zadnje čase. Kaj pa vem? Vidve z Astro pa začneta v ponedeljek. Bosta skupaj čakali, jaz bom pa trepetala že malce prej.

Ja TINKAMIŠKA ob gledanju slikic je treba bit sit, če ne se takoj sline pocedijo.

MARIJAPO a tvoj delavnik je daljši? In kaj počneš, če lahko vprašam?

Punce lepo se imejte in se beremo,

Anitka

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 15:29:47   
Anonimen
Anitka, zal sem jo dobila danes.


(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 15:34:48   
Anitka
Eh sh*t no!!!!!!!!!!!!!!!

Drži se in naslednji ciklus je našššššššššš!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
8.9.2005 21:19:04   
diamantka
dober večer,
naj se še jaz mal oglasim, nisem se že dolgo! pri nama nič novega, sem nekje na sredini ciklusa,pričakujem seveda najboljše kar bom pa itak zvedela že drug teden, če si mi bodo začele pojavljati bolečine! sem pa ta teden na dopustu, o kako paše biti malce stran z šihta!
kako je pa kaj z tio?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 8:56:43   
Mijavček
O diamantka živjo!

In vsem ostalim eno lepo frišno dooobroo jutrooo!
Tud pri nas smo na sredi ciklusa, kje je še 22.09. uf
aja to sem hotla napisat, diamantka, a misliš da bolečine res pomenijo, da je konec upanja A niso une, k so zanosile, rekle, da jih je isto zvijalo, kot pred M, potem je pa ni bilo?
Ker... mene začne občasno zvijat že naslednji dan po O, potem pa postopoma čedalje pogostej do M.
Mah, bo že.
Punce držte se!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 11:50:11   
Anonimen
Nobene ni gor.
Kaj morate res skoz tako pridne biti v službi?

Btw, kje je Dolenjka?

Pridne bodite in lep vikend vsem!






(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 13:00:02   
Anonimen
Ufffa končno se dokopala zgubljena duša do vas
Samo da vas pozdravim po dolgem času

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 13:42:04   
pupika
neva ojla



Punce danes je petek in končnmo je pred nami vikend. Drugače pa ne se sekirat, prej ko slej bo tudi nas srečala sreča in nam podarila eno malo pikico.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 13:46:16   
MarijaPo
Midva z mozekom sva v bolj zacetni fazi delanja otrocka in sva prav hecna, ko vsak moj gib, razpolozenje, apetit in vse ostalo takoj pripisujeva al nosecnosti al nenosecnosti.
Bo ful bedno, ko bo 22.9. prisla in bova oba mal razocarana.

Drzte se in fino se imejte za vikend, upajmo skupaj tud, da ne bo veliko dezja in se bomo lahko podili po tratah.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 14:32:52   
Anitka
Hej klepetuljice!

Danes je pa malce petkovo, a ne? Pa ste se že malce skrile. Prav je tako. Treba je izkoristit vsak trenutek za dejanja, ki nas osrečujejo.

Jaz bom danes zelo kratka, ker se mi mudi. Grem na eno fešto pa me čas že preganja.

Jaz sem sicer po starem, jutri še zadnji tabletki Klomifena, v ponedeljek pa spet UZ v MB. Naprej pa bomo videli kako in kaj.

Lep vikend vsem in se beremo,

Anitka

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 14:38:02   
Anitka
Aja NEVA doborodošla spet pri nas.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:21:25   
neni
Zdravo punce!

Glih mal da se oglasim, da boste vedele, da sem še živa. Nisem najboljše volje.
Sej nimam zakaj bit, pilce vreme je zanič, tlele doma ležim ko kravica, potem grem ven pa imam slabo vest.
Pa danes sem bila pri eni prijateljici, sem šla njenega fantka (5 mesecev) pogledat. Sem mislila, da bo ok, pa me je čist vrglo. Sem pritulila nazaj.
Kaj čmo, drugi teden bomo zvedeli kako pa kaj.

Prosim, dejte še naprej držat pesti zame in moje pikice. Lepo se imejte, še zame.

lp Neni

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?