|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 12:40:34   
Najaa
LuLu user posted image  svaka čast. Ko tole berem me tak vleče zraven... Sam bom najprej počakala, da vidim kaj bodo dohtarji rekli, če sploh lahko tečem... Sem pa jaz kot veš misla it letos na DM tek, ta me nekako najbolj privlači. Pol sem šla pa 2x tečt in čao, bolečine in sem nehala. No sej če ne druga bom navijala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 13:49:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Kwa? user posted image
Ne da se mi s tem ukvarjat. Danes ne... če katera želi, naj izvoli. Jaz sem podpis malo bolj natančno napisala, pa naj vse ostane v RR hiši, da me ne bo kdo gnjavil, za kak reklamni blog user posted image
Hvala vseeno, bom pa drugič to pogledala, kaj sploh je to.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 13:50:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ej, čimprej k dr. Saj se ti samo od sebe, kolko vem, ne bo nič izboljšalo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 13:56:54   
mateyka
sam predlagam, ni treba če nočeš user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 14:01:16   
Julija08
Ta 13 tedenski program je ful fajn za začetnike....pa še en link, do bloga enega tekača, ki je vstal iz kavča in šel tečt....mal za vzpodbudo....tip je totalna faca:

https://sites.google.com/site/leppameteninskromen/Home

je pa podrobno opisan 13 tedenski program, po njegovo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 14:02:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sam predlagam, ni treba če nočeš user posted image

Ja, ja... valjda. Predlagaj še, karkoli, ampak jutri grem na morje, pri depilaciji sem se začvekala in imam še urco časa, da sem sama in na hitro kaj naredim. Potem pa po deca.
Bom pa to ziher pogledala, ker me take stvari zanimajo, pa če se bo uporabilo tukaj ali ne. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 18:39:46   
danyy
Oj, vidim, da vas je kar nekaj, ki že imate veliko izkušenj s tekom in marsikaj veste - zanima me, če je ok tečt na tešče? Jaz drugače nimam časa, tako, da sedaj vso "telovadbo" izvajam zjutraj, vedno na tešče . Sem se pa pogovarjala z dolgoletnim kolesarjem, ki trdi, da se nobena vadba naj ne bi izvajala na tešče.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 18:53:17   
Dorianna
Oujeeeeee.....končno nekaj res novega, vzpodbudnega! user posted image

Count on me! user posted image

V vseh vaših prejšnjih izlivih sovražne naperjenosti teku sem se našla. A tudi do končnega zaključka sem istega prišla: tek je najcenejši šport, lahko ga izvajaš kadarkoli, kjerkoli, z glasbo ali brez, z družbo ali brez nje. In občutek po pretečenih km je božanski, energije pa tolk, da bi lahko gore premikal. user posted image
Tudi sama sem pred 3 mes, kljub preveč kg, začela s tekom oz hoja-tek cca 5-6x/teden in občutek 'debele tekačice brez kondicije' je še samo preteklost.

Vesela bom, če se vam bom lahko pridružila.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 19:06:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: danyy

zanima me, če je ok tečt na tešče?

Jaz vedno na tešče, ker sem se komaj navadla, da zajtrkujem, ampak ob 7. uri pa res ne morem jesti. Če nobena ne bo vedla odgovora, bom jaz, ko pridem iz dopusta malo povprašala. Pojma nimam, kak bi bilo prav. Če gledam samo po počutju, meni zelo paše na tešče tečti. Kak bi drugače sploh ne vem. Po obroku naj ne bi, po rekreaciji naj ne bi takoj jedel,... pojma nimam, kak bi to izpeljala user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 19:11:50   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Dorianna


Jaz te z veseljem dodam na seznam. Super! user posted image


Na seznam se lahko same vpisujete, ne jemljem si ekskluzivo na njega user posted image

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 19:11:55   
LuLu
1. LuLu
2.  pomar*ANČA*
3. Julija08
4.  Najaa
5. RAKICA1
6.  danyy
7. tix
8.  miška17
9. Matkurja
10. Poka
11.  Dorianna

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 19:56:28   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

zanima me, če je ok tečt na tešče?

Jaz vedno na tešče, ker sem se komaj navadla, da zajtrkujem, ampak ob 7. uri pa res ne morem jesti. Če nobena ne bo vedla odgovora, bom jaz, ko pridem iz dopusta malo povprašala. Pojma nimam, kak bi bilo prav. Če gledam samo po počutju, meni zelo paše na tešče tečti. Kak bi drugače sploh ne vem. Po obroku naj ne bi, po rekreaciji naj ne bi takoj jedel,... pojma nimam, kak bi to izpeljala user posted image


Jaz tudi ne vem kako bi bilo najbolj prav, meni tudi najbolj paše zjutraj, pa tudi časovno se mi samo tako izide. Ponavadi že okoli pol 7 grem hodit/tečt oz. migat doma. Mi je pa znanec govoril nekaj v tem smislu, da telo nima od kod jemat enegije in zato "kuri" mišice.

Aja,pa lepo se imej se imej na morju.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 20:03:47   
oreh
Ne morem verjet, odlična tema!
Pa naj je tek še takšna velika moda postal, ga ni boljšega antidepresiva!
Pa da opišem še malo mojo tekaško kariero... Pred davnimi, davnimi leti me je kar čez noč pustila moj velika ljubezen, imenujmo ga kreten. In jaz, zaprisežena sovražnica vsega športa, razen sedenja, sem po 14-dnevnem neprenehnem jokanju obula športne copate ter šla tečt, ker je pač on, ta kreten, bil odličen tekač... In jaz tečem, pa tečem, pa zdaj tečem že cca. 7 let in odtekla sem že malo morje 10-15 km organiziranih tekov in kar nekaj polmaratonov, tudi 42 še pride na vrsto, ampak nekoč... No in zdaj sem temu človeku nadvse hvaležna, da sem preko bolečine spoznala zdravilo-tek.
Tek ni samo sredstvo za izklesano postavo, zame je predvsem zdravilo za glavo. Ob marsikateri življenjski preizkušnji mi je tek pomagal. Ko grem tečt za 2 uri ali pa če se mi ne da, za pol ure, se sama s sabo med tekom zmenim vse od a do ž, domov pa pridem prerojena, pozitivna in seveda lačna k vol!
Torej punce,user posted image user posted image user posted image za tekaške začetke, vem, da je težko, ker mišice bolijo, pa motivacije včasih primanjkuje, ampak navdušenje nad samim seboj, kot je ena omenila, samodisciplina, zdravje, povečanje energije, odklop, spremenjena prehrana in seveda nenazadnje trda ritka, je tisto kar ti lahko tek nudi. In ni lepšega, ko si že tolko notri v teku, da zjutraj, ko odpreš oči, že komaj čakaš, da greš zvečer tečt!

Navijam, navijam...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 20:11:13   
LuLu
danyy, hvala... user posted image

oreh, čudovita življenska zgodba. Zase tudi lahko rečem, da tudi imam razloge za tek. Ni se brezveze zgodilo. To ni le samo gibanje, ampak sprememba življenja in razmišljanja. Sem pa tudi spada ta Antidepresiv user posted image
Res pomaga.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 22:09:28   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

zanima me, če je ok tečt na tešče?

Jaz vedno na tešče, ker sem se komaj navadla, da zajtrkujem, ampak ob 7. uri pa res ne morem jesti. Če nobena ne bo vedla odgovora, bom jaz, ko pridem iz dopusta malo povprašala. Pojma nimam, kak bi bilo prav. Če gledam samo po počutju, meni zelo paše na tešče tečti. Kak bi drugače sploh ne vem. Po obroku naj ne bi, po rekreaciji naj ne bi takoj jedel,... pojma nimam, kak bi to izpeljala user posted image


Prazen žakel ne stoji pokonci. jaz tudi nekoč nisem mogla jest zajtrka, nato pa mi je nekdo dal domačo nalogo, da probam. Od začetka se mi je vsak grižljaj mlel v ustih 5 minut. Zdaj pa gre. Zajtrk sem jedal tudi ob pol 5 ko sem vstajala za v službo.

Kakšno hrano jest pred tekom pa ne vem. Po moje bi blo dobro kako sadje pojest, ker ima cuker, da ti da energijo za tečt. Jaz če bom, bom tekla zvečer. No, bomo videli.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
9.8.2012 23:21:38   
Dorianna
Jaz tečem zjutraj, na tešče in mi prav paše tako. Če je tako pravilno ali ne me niti ne zanima, glavno je, da se dobro počutim skozi cel dan.

Mene pa zanima, če katera priporoča kakšne dobre športne copate, ki so za izrazite pronatorje. Imam rahlo deformirana stopala, skoraj nič nartnega loka, pa še navznoter hodim. Zato potrebujem res dobro obutev. Ima katera kakšne dobre izkušnje?

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 7:46:22   
Matkurja
Mogoče še tole http://tecemo.aktivni.si/vadba/

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 8:49:51   
danyy
Dobro jutro, sem danes že svoje odtekla, fantastično je bilo.user posted image user posted image .Tudi jaz imam v načrtu v kratkem kupit nove športne copate, te ki jih imam so že zelo "znucane", tako, da bi tudi meni prav prišel kak nasvet -tečem pa po "makedamu".

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 8:53:12   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

zanima me, če je ok tečt na tešče?

Jaz vedno na tešče, ker sem se komaj navadla, da zajtrkujem, ampak ob 7. uri pa res ne morem jesti. Če nobena ne bo vedla odgovora, bom jaz, ko pridem iz dopusta malo povprašala. Pojma nimam, kak bi bilo prav. Če gledam samo po počutju, meni zelo paše na tešče tečti. Kak bi drugače sploh ne vem. Po obroku naj ne bi, po rekreaciji naj ne bi takoj jedel,... pojma nimam, kak bi to izpeljala user posted image


Prazen žakel ne stoji pokonci. jaz tudi nekoč nisem mogla jest zajtrka, nato pa mi je nekdo dal domačo nalogo, da probam. Od začetka se mi je vsak grižljaj mlel v ustih 5 minut. Zdaj pa gre. Zajtrk sem jedal tudi ob pol 5 ko sem vstajala za v službo.

Kakšno hrano jest pred tekom pa ne vem. Po moje bi blo dobro kako sadje pojest, ker ima cuker, da ti da energijo za tečt. Jaz če bom, bom tekla zvečer. No, bomo videli.



Jaz sem danes spet šla kar na tešče, no mojemu sem "ukradla" požirek kave, zajtrkujem pa ravno sedaj.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 9:18:24   
Dorianna
danyy, user posted image za opravljeno dnevno nalogo. user posted image

Jaz imam ogledane tele športne copate http://www.intersport.si/izdelki/tek/tekaski-copati/razvrsti-po-znamki/asics/asics-gel--kayano-18_p1258#c278_b276 . A ker so bolj višji cenovni rang bi res rada izvedela za kakšno informacijo iz prve roke, če se copati dobro obnesejo.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 9:27:59   
oreh
user posted image user posted image O madona, ste pa že zgodaj pridne!

Glede hrane mislim, da naj kar vsaka posluša svoje telo. Če se pojavljajo bolečine v mišicah nog, gre verjetno za nezadostno razgibavanje pred in po teku, preutrujenost ali pa pomanjkanje goriva v mišicah. In če vam je ok tečt na tešče, pa tečite. Jaz tako tečem na morju, pa se da.
Sicer je pametno gledat na primeren vnos beljakovin in OH, ker je škoda, da zaradi bolečin, ki so povezane z nezadostnim vnosom le-teh in neprimerno tehniko teka, prenehaš tečt. drgač je pa ogromno člankov na temo prehrana in tek, da ne bom kar nekaj bluzila.
Ko malo več treniram pred tekmo, si skuham kar pol kile makaronov in jih dam v hladilnik, pa jih 2 do 3x na dan pojem po 1 pest, saj ni tolk pomembno za kratke razdalje kaj ješ pred tekom, ampak nasploh kakšne rezerve energije omogočaš telesu. Opažam pa ornk razliko, če tečem 20 km, pa prej jem le zelenjavo in meso ter hektolitre kave ali pa, ko si skuham makarone in jih počasi jem, takrat pa tečem kot spidi gonzales ali karkoli že pač je bil oni tahitri.
Na youtubu je fajn video Tehnika teka!pulz šport, meni je ful pomagal za tehniko teka.
Glede copat pa mislim, da znajo zelo dobro svetovati v športnih trgovinah.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 14:15:13   
tix
no evo ste me tolk spravocirale da sem šla včer zvečer tečt :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 16:09:48   
Julija08
Superge ne kupujte na blef...pojdite v kakšno športno trgovino npr. Thomas Sport, kjer vam zmerijo stopalo in vidijo kakšna stopala imate.

Jaz imam tele: http://www.superge.si/Mizuno/w-wave-rider-15-12ss-mizuno-8632419/

in tudi sicer prisegam na Mizuno, so mi všeč, ker so široke in udobne...je pa čisto stvar okusa.

Pa pomembno je, da kupite 1 številko večje...prst ne sme priti do konca...

Pa glejte, da greste v kako pametno trgovino, ker v nekaterih nimajo pojma in tisti svetovalci te lahko fajn nateg*****

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 16:11:55   
Julija08
Aja drugače pa zdaj tudi ful promovirajo bosi tek:

http://bositek.si/

mi je tudi zanimivo, ampak mislim, da bo za nas začetnice bolje, da gremo najprej s supergami, da voljo dobimo, da nas ne bo kdo gledal kot da smo na glavo padle....

se mi pa zdi ta bosi tek zanimiv, ker tudi drugače obožujem boso hojo, poleti sem skoz bosa...razen v službi.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
10.8.2012 18:01:24   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: tix

no evo ste me tolk spravocirale da sem šla včer zvečer tečt :)

SI prvič tekla po porodu, al si že kaj prej? In kako ti je šlo?

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?