|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
19.8.2012 20:41:31   
Powerpuff
Julija sem zagledalauser posted image ampak je plodeku nehal biti srček v 9. tednu, tako da se vračam...

Ta mesec bom kar navijačica, ker naj bi kak ciklus malo počakali z delanjem bebice pa še vem ne sploh kdaj morm dobit M... navijam za vse vas pa če vam rata, naj bo super nosečnost, brez grdih presenečenj!

Lep večer vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
19.8.2012 21:58:51   
čiba
Navijam!!!user posted image

(odgovor članu Powerpuff)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
20.8.2012 7:53:04   
Anonimen
Moja user posted image je tudi prišla, tako da se vam lahko pridružim.
Ne pričakujem je 16.9., to bo najin 1. krog. user posted image

(odgovor članu čiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
20.8.2012 7:55:11   
Anonimen
user posted image



PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


2.9.
Night (4. krog)


3.9.
Lorna4


4.9.
Lanaia90 (2. krog)
Tammyv

5.9.
S* (10. krog)


11.9.
nova anonimna (NA) (8. krog)
tara.81 (9. krog)


13.9.
malamut (3. krog)


14.9.
LittleSun


16.9.
katka_ (1. krog)


19.9.
Žabica86 (10. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 11

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
mamica deklicam, katka_, Katte, niinii, Sa.je, HeLenčica, Žabica86, Tippi, LittleSun, Powerpuff, čiba

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
20.8.2012 7:56:25   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Powerpuff

Julija sem zagledalauser posted image ampak je plodeku nehal biti srček v 9. tednu, tako da se vračam...

Ta mesec bom kar navijačica, ker naj bi kak ciklus malo počakali z delanjem bebice pa še vem ne sploh kdaj morm dobit M... navijam za vse vas pa če vam rata, naj bo super nosečnost, brez grdih presenečenj!

Lep večer vsem!


user posted image user posted image Hudo je ja. In sočustvujem. Hkrati pa navijam, za čim več pluskov. Powerputt tudi pri tebi bo šlo enkrat tako kot mora it! user posted image

(odgovor članu Powerpuff)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
20.8.2012 9:20:07   
NajaaM
Pa se vem se jaz pridruzujem, moja (upam, da ne) naj bi prisla 20.9. In sicer grem v 21. Krog, in 3 krog s klomifenom in utrogestanom... Doza se mi poveca iz pol tablete klomifena na 1. Upam, da nam ta mesec cim vecim uspe zagledat user posted image . Sla bi tudi med navijacice, ker res za vse srcno navijam, da bi bile srecke user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
20.8.2012 10:47:58   
NajaaM
Powerpuff upam, da si v redu, da se dobro drzis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 9:06:23   
petrussa
Mi pa bomo poskusili pridelati drugega otročička počasi. user posted image ne pričakujem 18.9. (+ - kakšen dan). Bo pa to naš 1. krog (prejšnjič sva zagledala user posted image v 3. krogu).
Držim pesti za vse nas! user posted image

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 9:48:38   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


2.9.
Night (4. krog)


3.9.
Lorna4


4.9.
Lanaia90 (2. krog)
Tammyv

5.9.
S* (10. krog)


11.9.
nova anonimna (NA) (8. krog)
tara.81 (9. krog)


13.9.
malamut (3. krog)


14.9.
LittleSun


16.9.
katka_ (1. krog)


18.9.
petrussa (1. krog)


19.9.
Žabica86 (10. krog)


20.9.
NajaaM (21. krog, 3. krog s Klomifenom in Utrogestanom user posted image )



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 13

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
mamica deklicam, katka_, Katte, niinii, Sa.je, HeLenčica, Žabica86, Tippi, LittleSun, Powerpuff, čiba, NajaaM, petrussa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 9:51:45   
_sonček
Drage moje...tudi jaz bi se vam pridružila v čakanju na user posted image
Doma imamo že enega user posted image  starega skoraj 14 mesecev in odločili smo se, da mu naredimo družbo...prvega sončka smo dobil s pomočjo umetne oploditve, sedaj bomo do konc leta probali naravo, če ne bo šlo, gremo po novem letu v postopek...

Je pa to drugi krog za nas, NE pričakujem pa je 20.9. user posted image

navijam za čimveč pluskov v septembru user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 10:34:32   
mamica deklicam
tudi mene na spisek. Glede na to, da je bil zdajle že dvakrat daljši cikel, bi rekla, da je ne pričakujem 19.9. Je pa to najin 7 krog

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 15:11:58   
NajaaM
Joj Katka hvala ti za pikopoko, k bi mi vsaj sreco prinesla in enako zelim se vsem ostalim user posted image

Zaenkrat se navijam za tiste, ki so se v avgustovski temi, da bi se nam jih cim manj pridruzilo, za vse tiste, ki user posted image pricakujete v zacetku septembra, pa, da zdele pridno user posted image user posted image user posted image da se cim vecim prime user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
21.8.2012 22:57:02   
minca_n
Lahko daste še mene na seznam. To bo drugi krog, user posted image ne pričakujem 8. septembra.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
22.8.2012 12:44:01   
smeška83
Tudi jaz se pridružujem... doma imamo skoraj leto dni staro punčko, spočeto z IVFom, sedaj pa močno upava, da bo šlo po naravni poti... user posted image ali user posted image pa pričakujem 16.9.user posted image

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
22.8.2012 15:24:00   
Night
Moja ovulacija je mimo, glede na sluz in maternični vrat. Si pa merim BT in danes je bila temperatura povišana samo za 0,2 stopinji. A ni tako, da je ta porast temperature najmanj za 0,5? Upam, da sem sploh imela ovulacijo user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
22.8.2012 15:26:18   
monsy
Ojla punce!

Mene tudi na seznam in sicer NE pričakujem je 21.9., bo pa to moj 2.krog po laparo/histero. Pa dejte me tud med navijačice prosim!!! user posted image

Lp

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
22.8.2012 15:42:44   
NajaaM
Night, mogoce se bo jutri se malo povisala. Drugace je pa to od ene do druge drugace. Meni tudi nikoli se ni prisla cez 37 stopinj, pa pravi G, da je vse videti OK user posted image a jajcnike cutis, ali pa imas sluz?

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
22.8.2012 22:09:05   
Night
NajaaM, hvala, ker se ukvarjaš z mano user posted image
Sluz je bila prisotna, ampak se mi zdi, da je ponavadi bolj, pa preverjam tudi maternični vrat in sem zatipala nekaj sprememb, jajčnike sem pa čutila že pred 3 dnevi, ovulacija pa naj bi bila včerajuser posted image Eh, bolj ko študiram, slabše je. Verjetno je res najbolje odklopit, samo kaj ko ne morem.

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
23.8.2012 8:05:04   
Lanaia90
Midva tudi pridno user posted image in ovulacija naj bi bila že za mano, ampak tokrat je nisem nič čutila, čeprav imam ponavadi kr fajn boleče. Možno da je bila tokrat ovulacija v drugem - ta normalnem jajčniku. Desni jajčnik me namreč vedno špika, pritiska gor tako da večkrat čutim bulo pod kožo, levega pa še nikoli nisem začutila in na ultrazvoku je ta levi zgledal bolj normalen..je zapleteno user posted image
Night, upam da čez 2 tedna bova obe user posted image zagledali user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
23.8.2012 11:03:31   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


2.9.
Night (4. krog)


3.9.
Lorna4


4.9.
Lanaia90 (2. krog)
Tammyv

5.9.
S* (10. krog)


8.9.
minca_n (2. krog)


11.9.
nova anonimna (NA) (8. krog)
tara.81 (9. krog)


13.9.
malamut (3. krog)


14.9.
LittleSun


16.9.
katka_ (1. krog)
smeška83 (1. krog)


18.9.
petrussa (1. krog)


19.9.
Žabica86 (10. krog)
mamica deklicam (7. krog)


20.9.
NajaaM (21. krog, 3. krog s Klomifenom in Utrogestanom user posted image )
_sonček (2. krog)


21.9.
monsy (2.krog po laparo/histero user posted image )



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
mamica deklicam, katka_, Katte, niinii, Sa.je, HeLenčica, Žabica86, Tippi, LittleSun, Powerpuff, čiba, NajaaM, petrussa, _sonček, monsy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
23.8.2012 15:55:30   
niinii
No moja user posted image se je danes prikazala v vsej svoji lepoti.

Naslednje ne pričakujem 22.9., gremo pa v 8. krog. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
23.8.2012 17:43:53   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: Night

Moja ovulacija je mimo, glede na sluz in maternični vrat. Si pa merim BT in danes je bila temperatura povišana samo za 0,2 stopinji. A ni tako, da je ta porast temperature najmanj za 0,5? Upam, da sem sploh imela ovulacijo user posted image

No, danes sem pa imela povečano BT za 0,5 stopinj. A je možno, da se zvišuje postopoma? user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 7:43:08   
LittleSun
Dobro jutro babike.

Pa je napočil dan tudi zame. Grem na pregled v neplodnostno. Nimam pričakovanj, sem slišala veliko različnih mnenj. Samo, da se stvari premikajo. Glede na to, da sem dobila napotnico feb in bila naročena šele avgusta sem že res neučakana.

Se javim popoldan kako je bilo.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 8:32:58   
_sonček
LittleSun dobro opravi danes!

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 9:33:21   
NajaaM
LitTleSun, srecno danes user posted image vazno, da se nekaj dogaja, mene po 2 letih se niso nikamor napotil, tudi spermiograma za mojega mi niso omenil.

Night, po tem kar pravis, mislim, da je ovulacija definitivno bila. Je pa zanimiva ena stvar, kar se mene tice...predno sva z mojim zacela delat na otroku, so me jajcniki vedno boleli, sluz sem tudi imela, ko sva zacela delat, je pa zacela delat tudi moja psiha in je vse to prenehal, ginekologinji ni bilo nic jasno, ker pred tem je na pregledih vse dobro izgledal, potem pa kar ne vec in sedaj, ko jem klomifen, imam zopet te znake in BT se mi koncno povisa (pred tem je bila skoraj vodoravna crta). Tako, da, ce se le da, cim manj razmisljaj o tem (saj vem, da je to najlazje reci, narediti je pa to tezko) je pa tako, ce imas redne odnose na ene dva dni, itak nima veze, ce tocno ves kdaj je ovulacija bila, ker je itak ne mores zgresiti user posted image ...pa se to, za vsak slucaj, ko se BT zacne dvigovat je ovulacija ze mimo, merjenje BT je dobro zaradi tega, da po ene parih mesecih vidis na kateri dan si jo imela in kdaj jo pricakovati. srecno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?