|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 11:06:08   
LittleSun
Sem se danes kar načakala user posted image upam, da ne bo vedno tako, ker bom morala v službi začet razlagat, to mi pa niti malo ne ustreza.
Sem povedala, vse kar sem mislila, zdravnica je bila zelo prijazna.
Mojega je dala na spermiogram in mene v lab in na uz. Sem mislila, da bo dalj trajalo, ampak imava novembra že branje teh izvidov. Sem vesela, da se bo končno nekaj premaknilo. Mi je pa hecno, ker se mi je včasih zdelo 3 mesece tako dolgo, sedaj pa je nič v primerjavi z dvema letoma, ki sta že za nama.

Sedaj se pa zatopim v delo.

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 11:16:38   
Night
LittleSun in NajaaM, zakaj sta pa tako dolgo čakali na te preglede? A ni tako, da te dajo naprej, če po 1 letu ne uspe? Samo vprašam.
Mene je teh postopkov kar strah, priznam, in ne vem, če bova šla na kakšne preglede. Vsake toliko slišim, da pari tudi po 2, 3 letih spontano zanosijo, tako da ne bom kar tako odnehala. Že v osnovi imam odpor do bolnic, čakalnic, raznoraznih zdravnikov in sester, ki te pošiljajo sem in tja (slabe izkušnje ob moji endometriozi), tako da dvomim, da se bova kdaj spravila v neplodnostno.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
24.8.2012 12:23:57   
curly
Živijo.
Ne bo šlo brez mene v septembru! user posted image
Moj rjavi izcedek je že tu. Sicer malo prej, kot ponavadi pa vseeno, vsaj vemo kje smo. Obvezno (oz. prosim) me dajte med navijačice. Za seznam pa bom sporočila, ko bom imela postopek-> nekje sredi meseca. V septembru prihaja še en pomemben datum za naju, in sicer 10.9., ko imava razgovor za IVF/ISCI. Komaj čakam! user posted image
LS, ful sem vesela zate, da ne boš rabila tako dolgo čakat - čim prej, naj te dajo v kakšen postopek! Za tebe, witch in oreh še posebej močno navijam. Mogoče se še celo srečamo tam. user posted image

Lep sončkast dan želim vsem! user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 7:17:52   
Martyna83
Tudi jaz sem se iz avgusta preselila k vam v september,..in sicer je ne pricakujem 27.9,... Mislim da je september en tak lep mesec ko bo veeeelikouser posted image Dejmo punce pozitivno gremo naprej ne? user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 8:38:42   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


2.9.
Night (4. krog)


3.9.
Lorna4


4.9.
Lanaia90 (2. krog)
Tammyv

5.9.
S* (10. krog)


8.9.
minca_n (2. krog)


11.9.
nova anonimna (NA) (8. krog)
tara.81 (9. krog)


13.9.
malamut (3. krog)


14.9.
LittleSun


16.9.
katka_ (1. krog)
smeška83 (1. krog)


18.9.
petrussa (1. krog)


19.9.
Žabica86 (10. krog)
mamica deklicam (7. krog)


20.9.
NajaaM (21. krog, 3. krog s Klomifenom in Utrogestanom user posted image )
_sonček (2. krog)


21.9.
monsy (2.krog po laparo/histero user posted image )


22.9.
niinii (8. krog)


27.9.
Martyna83


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 20

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
mamica deklicam, katka_, Katte, niinii, Sa.je, HeLenčica, Žabica86, Tippi, LittleSun, Powerpuff, čiba, NajaaM, petrussa, _sonček, monsy, curly

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 8:41:59   
NajaaM
Ko 1 leto ni bilo nic, sem sla h G na redni pregled in povedala, kako je. Najprej mi je dala Dabroston in tako so bili ze dobri 4 meseci naokrog, potem mi je dala Klomifen in Utrogestan in sedaj sem v tretjem krogu, in tako meseci minevajo. to dvoje mi je napisala za 5 mesecev. Naslednji teden v petek imam G in me prav zanima kaj bo. Ves, cas kar gre in tako kot je napisala LS, da se ti na koncu trije meseci ne zdijo vec veliko...amapak imam dneve ko mislim, da nama ocitno ne bo uspelo in si mislim, oz.me je strah, da se to res ne bo se dolgo vleklo in sedaj sem rekla, da ce v teh 2-3 mesecih, ki so pred mano ne bo nic, bom sla pa kar sama naprej samoplacnisko, ce bo kaj hitreje...

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 10:57:04   
Night
Pa a ni tako, da te morajo, če si na klomifenu, redno spremljat? Mogoče bi morala malo bolj zatežiti pri G. Se mi zdi, da se nas hočejo prehitro znebiti in da bi si lahko vzeli malo več časa za nas. Samoplačniško je seveda čisto druga zgodba, ampak moraš imeti €€ za to. Jaz sem trenutno samoplačniško in ne bi zamenjala več.

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 11:20:29   
ta*mala
Glede na to, da test še vedno nič ne pokaže, jaz sem pa še zmeraj vsa čudna recimo, da se vam še jaz pridružim user posted image Te čudne user posted image je zdaj konec, tako, da po mojih izračunih naj bi bila O ravno nekje 1. ali 2. septembra user posted image Pa glede na to, da se nisva mič menila za prejšnji mesec, rečmo, da je bila prejšnji mesec vaja - poskusni krog user posted image zdaj pa prvi al kako? user posted image Pa valda tudi navijam za vse vas, da bi čim prej dočakale user posted image , še zlasti tiste, ki ga že dolgo čakate

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 11:22:19   
ta*mala
Aja, user posted image potemtakem naj nebi bilo 16.9. user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 11:22:31   
NajaaM
Prva dva meseca sem imela le 1/2 tablete na dan in ta mesec sem imela 1 tableto in zato me je ta mesec narocila na pregled. Upam, da bo vse ok user posted image Ti si samoplacnisko pri G? Ce te pa ona kam naprej napoti, takrat ti pa verjetno ni treba placati?

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 11:32:42   
Anonimen
ta*mala bova skupaj lulali user posted image
Moja user posted image se je včeraj poslovila, tako da gremo zdaj lahko v akcijo. Že komaj čakam. user posted image

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 11:46:34   
ta*mala
Katka_ bova :) Moja se je sicer poslavljala kar en cajt... zjutri ni blo nič, potem spet malo pa spet nič... tako da mislim, da je dva dni nazaj dokončno šla user posted image drug teden pa akcija, ane user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
25.8.2012 12:41:39   
Lorna4
Da se malo javim user posted image vidim da sem med prvimi na seznamu, bomo že kmalu videli kako stvari stojijo user posted image upam da bo, pridni smo bili, smo še vedno user posted image in reeees močno upam da nama bo mesec september naklonjen user posted image Zdej že mala kdaj vpraša, če bo mela mami tud dojenčka user posted image ker v varstvu bo ena od prijateljic dobila bratca/sestrico in jo malo navajajo na to, tko da se skos mal pogovarjajo z otroci o tem, no in zdaj je tud naša začela mal sprašvat v tej smeri user posted image si pa res želim da ne bi bila prevelila razlika v starosti, bejba bo novembra stara 3 leta, je kar zelo samostojna že tko da pomoje ne bi bilo večjih težav. Ampak ponavadi je tko, prve nismo planirali, in je prišla sama od sebe, drugega se zdaj trudimo in je to že ne vem, kak 8-9 krog? Niti ne vem točno user posted image
no ja, pustimo se presenetit.
Močno močno stiskam pestke za vse, vidim da je na seznamu pred mano samo Night, kaj praviš, se dogovoriva in mesec otvoriva z roza barvo user posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
26.8.2012 11:02:31   
aviva83
tudi jaz se iz meseca avgusta selim v september user posted image to bo za naju 4 krog user posted image
user posted image ne pričakujem 17.09....

lepo nedeljo vsem.... imejte se radi user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
26.8.2012 12:46:16   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: Lorna4
vidim da je na seznamu pred mano samo Night, kaj praviš, se dogovoriva in mesec otvoriva z roza barvo user posted image user posted image

Ja sem ZAAAAA!! user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
26.8.2012 14:09:45   
Anonimen
Tudi jaz bi rada delila pričakovanje ... ne pričakujem 12.9. (2 dneva + ali -). Rada bi ostala anonimna.

Anonimna XX

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 13:53:23   
mojamura
Jaz vas še vedno spremljam!! Dajte me med navijačice!! Gremo rooooooooooooozaaaaaaaaaaaaa! user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 14:37:28   
Anonimen
user posted image
Mojamura, hvala za navijanje? Upam, da ni nič narobe, če sem radovedna ... Kako pa to, da spremljaš te teme?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 14:38:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image
Mojamura, hvala za navijanje? Upam, da ni nič narobe, če sem radovedna ... Kako pa to, da spremljaš te teme?

Anonimna XX

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 14:44:03   
mojamura
anonimna xx, ker sem bila nekoč tudi sama aktivna na teh temah in tu pa tam pokukam, kako gre našim puncam in zato navijamuser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 18:54:05   
curly
A se da napotnico za neplodnostno ambulanto dobit pri osebnemu zdravniku (za ženske, mislim). Ve katera?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 18:57:55   
oreh
Curly, mislim, da ne.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 19:27:41   
curly
Aaaa, moj G pa na dopustu in nihče ga ne nadomešča! user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 19:29:11   
Magična
Naj se vam še jaz pridružim.Ne pričakujem 2.9., tečeva pa drugi krog.Tudi jaz bi rada na seznam.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo Septembra 2012
27.8.2012 19:35:16   
oreh
To pa je sranje, jaz bi pa šla do osebnega v tem primeru. A je edini ginekolog v zdr. domu ali zakaj ga nihče ne nadomešča?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?