|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Depresija pri partnerju
12.10.2012 22:58:05   
kajsica
Pozdravljene!

Ko vas takole berem.....jao....


Sem stara borka, bi je na svojo sončico čakala 10 let, par IVF postopkov in pingvinčkov. Vmes imela abrazijo zaradi zdravniške napake in še in še. Pa ne bom dolgovezila s tem, samo toliko da boste vedele da poznam te stvari.

Kot prvo.....če se par odloči za otroka in po določenem času ne gre, MORA moški prvi na spermiogram, pa to ni nobena sramota, ker moške neplodnosti je veliko, ne živimo pa več v srednjem veku da moški pač ni kriv za nezmožnost spočetja otroka. Veliko je tega. če tega ne naredi,jaz bi to smatrala kot to, da si otroka še ne želi. Običajno se na spermigram čaka 3 mesece in še nadaljni mesec na izvide in če je vse OK je na vrsti ženska in preden da vse preglede skozi, bože nedaj da je potrebna operacija zaradi pregrade ali endometrioze (na operacijo čakaš pol leta)...evo pa je dve leti naokoli.....šele potem pridejo prvi postopki do katerih upam da ne pride za nobeno.

Curly , upam da sem prav napisala.....ja oba potre neuspeh in potrebno se je truditi naprej, svojega življenja pa nikakor ne podredit tej želji ampak živeti naprej z željo v sebi. To ti govorim zaradi tega.....pa kaj pri bogu jemljeta vse za enega hudiča....a si kaj gledala da se te zadeve izključujejo med seboj.....zakaj to jemljeta če imata že pri IUI postopku solidne rezultate, normalna sperma, ti celice.....nehajta se basat s tem, ker si lahko narediš še slabše ne boljše.....to je res samo za tiste ki imajo izrazito slabe celice ali spermo ali pa celice prehitro propadejo.....
Ne vzeti to kot napad, ker ni moj namen.....samo verjemi ogromno literature sem preštudirala, da sem prišla s soborkami do določenih dognajn in ena je tudi ta kot sem ti jo navedla poprej.

Pa še nasvet za vse......ne prehitevajte dogodkov in ne rinite prehitro v postopke....naj vmes preteče vsaj pol leta ali več, da si ima telo po vseh teh estrogenih,inekcijah in vsemu čas da si opomore. Jaz vem da me je dolg postopek IVF popolnoma vrgel iz tira in je moje telo rabilo 9 mesecev da se je user posted image ustalila in vrnila v normalni čas, prej je bilo vse zmedeno. Ne boste verjela ampak M je bila od 15 dni do 45 dni, običajno pa redno na 28 dni. Poleg tega, še profesor Tomaževič ni mogel verjeti, med to čudno M, ko sem krvavela je bila ovulacija. Pa to razložite....

V glavnem punce.....ne vem kdaj vas bom kaj naslednjič imela čas brati.....vsem želim veliko uspeha, čimmanj težav in lepe sončke....na našega se je splačalo čakati. Imamo najlepšo punčko na tem svetu.....ja tako trdiva z možem

Ciao

_____________________________

Živiš lahko na 2 načina. Lahko se pretvarjaš, da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. (Albert Einstein)

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Depresija pri partnerju
6.12.2012 13:27:50   
curly
Ne boste verjele! Uspelo nama je naravno!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Depresija pri partnerju
6.12.2012 13:56:03   
mateyka
ja bravo, prav lepo prebrat user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Depresija pri partnerju
7.12.2012 8:47:32   
astrid1
Pri nama isto! Po vsem tem matranju sem zanosila spontano. In sedaj pestujem 6 tedensko štručko.


Iskrene čestitke in lepo nosečnost želim!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?