|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za povešen trebuh po porodu
31.8.2012 21:01:00   
Aleš*
Imel bi vprašanje...
Moja draga ni prijavljena na RR, vseeno pa ima vprašanje glede njene težave in je prosila, če lahko katera podeli kakšno izkušnjo.
Torej:
Bila je trikrat noseča in vsakič je nosila precej naprej. Vse skupaj je bila očitno kar precej velika obremenitev za trebušne mišice, ki so ostale mlahave.
Postava se je že zdavnaj vrnila v normalno stanje, razen trebuha, ki je ostal mehak in izstopa. Kot kak muffin.
Nekaj časa je vadila, pa obupala, ko po nekaj tednih (ne preveč agresivne vadbe) ni bilo videti nobenega izboljšanja. Nekaj časa sem telovadil z njo, da bi ji držal moralo, pa tudi ni šlo. Zdi se mi, da vse manj verjame, da lahko z vajami utrdi mišice. Ni zadovoljna s svojim izgledom in se sekira, vendar ne verjame da lahko z vajami popravi stanje. V bistvu počasi obupava, da bi kdaj spet imela vsaj kolikor toliko neopazen trebuh.
Kakšne izkušnje imate druge? So vam vaje pomagale ali to res ne gre, če so globoke mišice razmaknjene?
Kako ste druge prešle nazaj na staro postavo po porodu? Če ste vadile: Kako vneto ste trenirale trebušne mišice? Zgolj nekaj vaj ali do meje, ko ste naslednji dan čutile "musklfiber"?

Je katera poskusila kakšno tako reč, kot je na spodnji povezavi? Je kaj pomagalo ali nič?
http://www.chemistdirect.co.uk/slendertone-female-abs-toner_1_181322.html

Hvala za vsakršen odziv, idejo ali misel.

Še tole: Da ne bo kdo (katera) mislila, da gre pri tem bolj za moje interese in ne njene... Mene njena postava ne moti, povešen trebuh sem sprejel kot del nje same. Nenazadnje sem v odnosu z osebo in ne s mlahavimi mišicami. Ta stvar včasih bolj, včasih manj žre predvsem njo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za povešen trebuh po porodu
1.9.2012 0:29:26   
Paštetka
Madona, pa če ne verjame, si naj prebere kakšno literaturo ali fiziologijom išic, da bo razumela kako in kaj.
Če bi bilo tako enostavno in bi po nekaj tednih vadbe imeli że vsi lepo telo, potem na svetu sploh ne bi "mufinov , mlahavih trebuhov".
A se ji ne zdi tako? user posted image

Vsaka vadba, ki ima za cilj lepo oblikovano telo, lepe mišice, zahteva precejšen napor. In žal brez muskelfibra in več mesečne vadbe ne bo šlo.
Poleg tega 90% ljudi ne zna delati trebušnjakov. Ni vsak trebušnjak trebušnjak. Začetnik, ki bo naredil 5 pravih trebušnjakov, mu lahko samo ploskam user posted image user posted image user posted image . Tiste finte po 50 in sto trebušnjakv so larifari, če prevedem: namesto, da bi delale trebušne, le-tem pomagajo noge, sila telesa....samo trebušne ne.

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za povešen trebuh po porodu
1.9.2012 1:06:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*
Je katera poskusila kakšno tako reč, kot je na spodnji povezavi? Je kaj pomagalo ali nič?
http://www.chemistdirect.co.uk/slendertone-female-abs-toner_1_181322.html


moj mož je to (no, podobno) uporabljal v kombinaciji s fitnesom, ko je intenzivno treniral.

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba za povešen trebuh po porodu
4.11.2012 21:11:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka



Vsaka vadba, ki ima za cilj lepo oblikovano telo, lepe mišice, zahteva precejšen napor. In žal brez muskelfibra in več mesečne vadbe ne bo šlo.
Poleg tega 90% ljudi ne zna delati trebušnjakov. Ni vsak trebušnjak trebušnjak. Začetnik, ki bo naredil 5 pravih trebušnjakov, mu lahko samo ploskam user posted image user posted image user posted image . Tiste finte po 50 in sto trebušnjakv so larifari, če prevedem: namesto, da bi delale trebušne, le-tem pomagajo noge, sila telesa....samo trebušne ne.


Jaz naredim vsak dan 100 trebušnjakov....samo jaz nisem začetnikuser posted image ......jih delam že nekaj let....in praktično vsak dan....poznati se mi je pa začelo šele po nekaj mesecih.....res je pa, da začela nisem s 100 ampak s precej manj......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba za povešen trebuh po porodu
4.11.2012 21:34:13   
sazi
Tudi sama se ubadam s podobnim problemom. Se strinjam z liljano, da je treba biti vztrajen in res delati na tem dalj časa in disciplinirano.
Sama sem začela delati vaje po teh napotkih:

http://www.zadovoljna.si/clanek/fit/telovadite-z-nami-manj-mascobnih-oblog-in-raven-trebuh.html

Na začetku niti približno nisem zmogla celega paketa, s časom pa je šlo na bolje. Sem pa še "pri delu", tako da mi do končenag rezultat manjka še veliko. Problem mi predstavljajo tudi obdobja, ko se mi ne da in se je potem spet težje spraviti nazaj.
Za velike spremembe je potrebno veliko truda in veliko časa.

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba za povešen trebuh po porodu
14.3.2013 9:13:07   
ziva_r
Ja tale povešen trebuh pa tudi mene matra....
Treba se je spravit in vztrajat, tega pa jaz nimam....
Se bo pa treba opogumit počasi...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?