|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day 1
7.9.2005 21:19:17   
eva1
Cipresa meni samo po sebi ni šlo čist nič dol-pa sva se ogromno dojila in še se...ne vem...pravijo da se s to dieto da fino shujšati-upam da res...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Lune-day 1
7.9.2005 22:10:17   
jasny
Tiste, ki mislite, da banane ne redijo...poglejte si količino kalorij posameznega sadja in poiščite sadje, ki jih ima največ.
Kalorije veljajo za količino 100 gramov.

grozdje 72 Kcal
slive   62 Kcal
breskve 46 Kcal
jabolka 55 Kcal   
ananas 56 Kcal
pomaranče 54 Kcal
marelice 54 Kcal   
banane 99 Kcal   
hruške 56 Kcal    
jagode 37 Kcal   
grenivke 42 Kcal   
borovnice 62 Kcal    
maline 40 Kcal
ribez, rdeči 45 Kcal
ribez, črni 63 Kcal   
kaki 69 Kcal
kivi 55 Kcal
češnje 64 Kcal
mandarine 48 Kcal
lubenica 24 Kcal

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Lune-day 1
7.9.2005 22:25:08   
Anonimen
Jasny, naj še enkrat poudarim: ta dieta ni preštevanje kalorij!!!!! Gre za to, da se hujša na podlagi tega, da posamezno hrano med sabo ločuješ. To pomeni, da še vedno lahko ješ pizzo (malo drugačno), sladkarije (ki zelo redijo!!), banane (ker je le ena od vrst sadja, ki btw. zelo nasiti) itd.

Tukaj ne preštevamo kalorij.

Je pa res, da pri meni kljub obilici hrane kile gredo dol, ker ne pojem po kosilu takoj 10 dag čokolade, kot sem jo prej vedno. In potem cel popoldan samo sladkarije in sladkarije, potem pa še večerja gor. Zdaj je pri meni prehranjevanje drugačno, čeprav še vedno pojem pri obroku toliko, da od mize ne vstanem lačna. In tako tudi v dieti piše. Gre za vrsto hrane, ne za količino. Verjemite mi! Res pa je tudi, da smo ljudje različni in naši metabolizmi tudi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Lune-day 1
7.9.2005 22:35:47   
Anonimen
CIPRESA...men so se vsi smejali ko sem si kuhala GROMOZANSKO GROMOZANSKE porcije pireja (z mlekom... kar ne bi smela) pa ko sem jedla tortice za večerjo itd.....
In brili norca kaka fajna dieta.

No zdej se jim pa jaz smejim.... res deluje... preizkušeno na meni pa še na vsaj 10 prijateljicah. Jaz sem zgubila še najmanj... 6 kg v treh mesecih... sam se nisem strogo držala... pa če je bil kak krst al pa birma pa rojstni dnevi sem normalno jedla.

Kot je rekla Blacky... pri meni gre bolj za KLIk v glavi da ne smem jest sladkega..... Ker jaz ne pojem tolk hrane da bi se zarad tega zredila... jaz se redim sam zard čokolad... jih pojem tud 10 (100gr.) na teden. No zdaj ne več.. sem jih pa.

Pa glede tega da ti nič ne ješ (skor) pa kile ne grejo dol). Enkrat sva se s prijateljico pogovarjali koliko katera poje.... ona je jedla samo sadje in take izi stvari... pa ni shujšala...... Pa sem jaz pojedla 3x več kalorično gledano pa sem shujšala... pač odvisno od prebave.

Tako da... ta dieta res deluje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Lune-day 1
7.9.2005 22:38:35   
Anonimen
JASNI.... sej nisem hotla rečt da banane niso najbolj kalorično sadje... sej vem da so... sam če bo nekdo za večerjo pojedel eno banano se pa res ne bo kar zredil....
Jaz sem ko sem bila prvič na tej dieti od sadja jedla večinoma banane... pa sem shujšala....

Mislim men se ne zdi nič narobe če pojem banano. Itak se pa vsaka sama odloči kaj bo jedla in kaj ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Lune-day 1
7.9.2005 23:00:43   
jasny
Sej nisem hotla pametovat. Tud jst sem bila na tej dieti, pa nisem niti enkrat jedla banane, ker so (tok sem vsaj jst prebrala) prepovedano sadje.
Vsak zajtrk sem žvečla jabolka, tako da jih zdaj niti pogledat več ne morem, kaj šele da bi jih jedla.
Tako so se mi zagabile tudi pomaranče, pri eni drugi dieti, ki ni niti delovala-jedilnik pa je bil obupen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Lune-day 1
7.9.2005 23:13:22   
soncece24
Punce, dans ste pa kr nekaj naklofale...Odgovorila bom cipresi, v bistvu pa velja za vse:

prva stvar, ki jo moraš pri dieti vedet je, zakaj si sploh predebel (ne da se mi uporabljat nekih olepševalnic, tak da če bo kdorkoli užaljen, sori). ti si zdaj tik po porodu in če s težo prej nisi imela težav potem bo šlo vse samo dol. drugič, rediš se lahko tudi, če ješ malo in nepravilno. tretjič, ta dieta je ločevanje hrane (kot je že Blacky danes 100krat napisala, pa očitno nihče ni videl), ne štetje kalorij.

Ta dieta je zelo primerna za nas, ki zelo radi jemo in ne moremo shujšat s stradanjem. jaz lahko povem, da sem verjetno od svojega 16. leta shujšala že najmanj 200 kil in se jih prav toliko spet zredila. poskusila sem že 1000 diet, pa je ta edina, ki pri meni deluje in ki jo zdržim!
sigurno pa nekdo, ki ima 3 kg preveč in itak je pol manj kot je v tej dieti določeno ne bo shujšal, ampak se zredil.

Glede banan. Na spisku dovoljenega sadja jih ni, jeste jih pa normalno lahko. Jaz jih sicer niti drugače ne jem, ker me tak zaprejo, da umiram zraven, ampak boljše banana ko pa kos kruha al pa čokolada.

lp in pogumno še naprej - prvi dan je za nami, BRAVO!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Lune-day 1
8.9.2005 6:54:10   
CIPRESA
Ja saj pravim da jaz zaenkrat še ne rabim diete samo me je pa res zanimalo kako lahko pri taki količini hrane grejo KG dol. Mislim da je res tako kot ste rekle da če imaš veliko KG potem grejo hitro dol če pa so le "olepševalnice" po par Kg pol pa pomoje je potrebno k dieti priključiti še miganje in šport.

Ste pa res kar karakterji jaz brez sladkega čez dan in vreče čipsa skoraj nebi zdržala. Vse čestitke!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Lune-day 1
8.9.2005 8:31:28   
soncece24
Cipresa, boš vidla, večji ko bo žiga, manj bo kg

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?