|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB 20.10.2005 15:26:04
|
|
|
|
Andy
|
Aja, pa možeka dobro pocrkljaj, saj je to zelo velik šok zanj. Se mi zdi, da ženske lažje prenašamo, ker se o tem pogovarjamo, moški pa večinoma držijo v sebi.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB 20.10.2005 16:28:03
|
|
|
|
Anonimen
|
Andy, lepa hvala za vzpodbudne besede in pojasnila.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB 20.10.2005 22:26:04
|
|
|
|
PBJ
|
V MB se je treba naročit na spermiogram... Moj ga je imel lani spomladi in je čakal en mesec, čeprav bi moral še dlje, a je ravno takrat, ko se je naročal, nekdo odpovedal in je dobil njegov datum. Ja, najslabše je čakanje...a vse mine in pridejo tisti najlepši trenutki, za katere se tudi splača čakati ( )... Lp in naj čim prej pride tudi vaš dan
_____________________________
Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
|
|
|
|
|
RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB 24.10.2005 16:19:37
|
|
|
|
Neža81
|
No, naj še jaz povem da sem mojga naročila 29.9.2005, naročen pa je 19.1.2005. Baje, da imajo v mb gužvo. Ob 8.00 morava biti tam, on odda seme, počakama dve uri na izvide, potem pa greva kar k dr. Rejliču na posvet. Lp,Neža
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
ImebušykaKatero ime za deklico vam je najbolj všeč?Sanja (
11%)

Viktorija (
13%)

Eva (
52%)

Mila (
24%)
Število vseh glasov: 324Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!