|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ANKETA O DOJENJU
26.9.2005 20:58:32   
frutka_
Dojila sem ga 10mesecev, ko se je nekega dne odločil,da je zizika odveč in se je sam odstavil. Se mi zdi čisto dovolj...tudi moj cilj je bil do 1 leta, če bi mali želel pa bi dojila tudi dlje.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ANKETA O DOJENJU
27.9.2005 11:06:11   
Seven*
Abby, vsaka cast za odgovor! Se popolnoma strinjam s tabo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ANKETA O DOJENJU
27.9.2005 13:47:59   
kylie
men pa je to noro, da vidiš na ulici žensko, kako drži zizo ven pa ji jo vleče dveletni ali triletni mulc, žal, meni to ni sprejemljivo. Dojenje je intimna stvar matere in novorojenčka. In se mi zdi najbolj normalno dojenje do takrat, ko otrok ne je druge hrane. Kar je potem, ko otrok že je trdo hrano, pa bi še kar cuckal, je samo razvada.

lep dan

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ANKETA O DOJENJU
27.9.2005 13:51:34   
Anonimen
Na žalost samo 4 mesece potem pa ni bilo več mleka(kljub  trudu)

(odgovor članu kylie)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ANKETA O DOJENJU
28.9.2005 20:23:26   
Anonimen
Še sedaj se dojiva večkrat na dan in 1-2x ponoči. Zunaj se ne dojiva, ker nima potrebe. Vedno pred spanjem.
Nekaj časa sem se še ozirala na to, ko so mi govorili, pa nehaj dojiti...itd..pa ne bom nehala kar iz čistega mira. Če se želi pocartati pred spanjem, pa naj se pocarta. Dokler imam mleko, je ok. Dude pa nima od 6. meseca. Noče je imeti.



(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ANKETA O DOJENJU
28.9.2005 20:39:31   
lex
Midva se pri dobrih 7 mesecih (skoraj 8) še vedno dojiva in moj cilj je vsaj do enega leta, potem bomo pa vidli kako naprej, je pa res, da sedaj noče nobenega drugega mleka kot pa mojega in imamo male probleme, ko meni včasih zmanjka (zvečer)- že od začetka ga je bilo glih toliko kot je bilo potrebno. user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ANKETA O DOJENJU
29.9.2005 23:01:41   
lelaval
prvega otroka 11 mesecev, drugega 6,5 mesecev, tretji pa bo čez dober teden star 4 mesece in se še polno dojima user posted image  

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ANKETA O DOJENJU
30.9.2005 13:01:01   
asso
Jaz pri skoraj 11. mesecih dojim le 2x oz. celo 1x in to pred spanjem in morda 1x ponoči, če se prebudi.
Namen imam dokler bo želela oz. najkasneje nekje do leta in pol, če se ne bom takrat ponovno odločila drugače.
Pač, če ji paše naj ziza. Če ne dobi zize zvečer ne zaspiuser posted image .

Kaj čmo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ANKETA O DOJENJU
30.9.2005 14:13:05   
Urška//
joj srečnice,jaz sem mojo Laro dojila samo malo več kot dva meseca,pa sem se ful sekirala zaradi tega in še zdaj sem ful žalostnauser posted image

meni je bilo to najlepše

ampak sem imela premalo mleka(se je 1mesec premalo zredila)in so mi dali dodatek,pa v porodnišnici so mi dali nastavekuser posted image ,pa sej bogi otrok je čez tisto debelo plastiko še težje vlekla,pa še en mesec prej je rojena in je bila pravi lenušček,je kar takoj zaspala na ziziki in včasih sma se dojile po dve uri(ampak je blo fajnuser posted image )
ampak pol je mleko zginlo iz danes na jutri in niti kapljica ni več priteklauser posted image

LP

aja še to pri drugem ne bo več tak,me ne bojo kuj tak prepričali v nekaj(premalo mleka,premale bradavičkeuser posted image ,)

< Sporočilo je popravil Urška// -- 30.9.2005 14:16:10 >


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 18:11:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 18:36:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ANKETA O DOJENJU
13.10.2005 19:34:04   
Abby
Kylie, dojenje v javnosti se ti zdi nesprejemljivo. A to, da pa po ulici ženske mahajo z joški vsevprek brez dojenčkov, je pa OK? To je pol tebi kul, al kaj? Malo nenavadne standarde imaš, ni kaj. Ali pa nisi na pravem forumu.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ANKETA O DOJENJU
20.10.2005 21:02:13   
African queen
Prvega sem dojila 26 mesecev,drugega pa skoraj 29 mesecev.

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ANKETA O DOJENJU
20.10.2005 22:12:17   
al1*
Prvega otroka 18 mesecev, drugega 21 mesecev.


_____________________________

lp


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ANKETA O DOJENJU
21.10.2005 0:10:28   
pika**
Prvega sem dojila 6 mesecev, potlej so me pa prepričal ( o koza jaz !!! ) da nimam dosti mleka, da je lačen in da zato joka in da ga zato tudi dojim večkrat na dan. Pa sem začela s flaško......user posted image

Drugega dojim še vedno ( 5,5 mesca ) in ga bom dokler se bo le dalo. Se pa dojiva tudi na eno uro, če je treba. user posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ANKETA O DOJENJU
21.10.2005 15:28:57   
hanita
Vidim, da vas je večina pristaš dojenja do onemoglosti. Kako pa potem odvadit otroka od tega, če je navajen pred spanjem se pocartat pri mami, kako bo zaspal če mame ni. Govorim tam nekje od enega leta naprej. Takrat je otrok že toliko velik, da razume in ga je težje odvadit od tega. Preden sem rodila sem tudi jaz govorila, ma kaj so neumne pri 2 letih še vedno dojijo, sedaj pa mi je težko , ko pomislim, da se nekega dne moja pikica ne bo več tako cartala pri meni, to se res najlepši trenutki, se strinjam. Vendar je treba odnehat tudi zaradi njih , ne samo zaradi nas samih, morajo se ločit od mamice in postat otroci in ne ostat dojenčki. Mislim , da je za vsako mamico težko prenehat dojit, a otrok bo mogoče pogrešal dojenje dan , ali dva , mogoče en teden, potem pa se sploh več ne bo spomnil kaj je to bilo. Tako, da se je treba vprašat zaradi koga jih potem še dojimo pri dveh ali treh letih?

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ANKETA O DOJENJU
22.10.2005 20:08:58   
urbancek
Prvo sem dojila 3-4 mesecev potem je zmanjkalo mleka, drugo 6 mesecev pa je tudi zmanjkalo, tretjega 15 mesecev, pa sem cel teden jokala, ker sem morala prekiniti zaradi ponovne nosečnosti (v četrtem mesecu zaradi močnih krčev), sedaj pa upam, da si bom lahko dala duška in dojila dokler bom imela mleko.

Lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?