|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
17.10.2012 20:49:34   
Penny
Megi, jaz vidim plusek user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
17.10.2012 20:55:56   
Radenska_
Megi, upam da je plus, vidim da je na spodnji strani zadebeljen, ampak ravno zaradi teh je*enih tankih modrih črt mene clear blue več ne vidi, razen digitalni.
Preveri s kakšnim od testov, ki se obarvajo roza in ne modro.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 6:06:02   
ta*mala
Tudi jaz grem z vami v nove boje :-) ne pricakujem je 11. Novembra...3. Poizkus :-) pa navijaaaaaammmnnn tud!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 7:41:59   
ta*mala
Drugac pa - vse se zgodi z namenom... sem ugotovila v cem je point - seksala bova ta mesc...lubek bo drug mesc dobu darilo za r.d. - beri ' jaz bom pa dobila darilo za r.d. julija - k mam julija r.d.

A vidte'kako se dobr izide  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 11:31:00   
Klimtovka
Drage moje, jaz odhajam očitno nazaj na oktobrski forum, saj ima moja user posted image namen priti spet okoli 29.10. Oziroma ne sme priti, ker tokrat pričakujem user posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 14:05:56   
Penny
ta*mala pa še starša bosta vesela, ko jima boš za božič povedala, da bosta postala dedek in babica user posted image

Drugače se pa moja user posted image že počasi poslavlja in sem že v nizkem štartu za seks user posted image in delanje user posted image .

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 14:11:05   
Anonimen

user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
brioš (4. krog)
MeGi20 (1.krog)


5.11.
Martyna83
mamica deklicam (9. krog)


7.11.
lokvanj22
*viva* (2. krog)


9.11.
S* (12. krog)


11.11.
ta*mala (3. krog)


13.11.
Penny (1. krog)
anonimnauser posted image
kaatkaa (3. krog)


21.11.
smeška83

x.11.
witch (1. krog po THL)
LittleSun
anonimna user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 15

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa


(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 17:20:37   
ta*mala

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

ta*mala pa še starša bosta vesela, ko jima boš za božič povedala, da bosta postala dedek in babica user posted image




Ja, sam res... fotr že tko prav, da očitn bo prej umrl, preden bo dedekuser posted image
jao... user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
18.10.2012 18:37:24   
MEGi20
Evo pa se javljam..... utrujena kot bi delala fizikalijouser posted image imam napade lakote in danes pri kuhanju kosila, sem morala spečt še burek in kolač.. moj se je prijel samo za glavo ko je videl kuhinjo user posted image

Me pa bolijo prsi-predvsem bradavice, šravfa me tako kot preden dobim user posted image ... polna sem mozoljev user posted image ...

Kako ste pa kej ve?? Katera će dobila kakšne znake??

Lep preostanek dneva vsem... pa itak velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da nas čimveč zagleda čaraben + oz. user posted image /user posted image

LP;MeGi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 13:07:02   
brioš
Živjo punce...danes imam pa jaz čas za računalnik...imam končno, 1 dan dopusta po dolgem, dolgem času. Ampak nisem najboljše volje. V torek sem začela z Dabrostonom in prejle se mi je pojavil rjav izcedek. SO pa sva imela nazadnje 9.10...in ja ta mesec je moj toliko delal, cele dneve in še pol noči in evo to je rezultat. Spet ne bo nič. Sicer sem imela pomoje O že okoli 8,9.10. ( predvidevam zaradi vlečljive sluzi ), ampak rjavi izcedek pa sedaj sem na Dabrostonu, ne bi smel biti user posted image Sem čisto žalosna ne vem kaj je s temi rjavimi izcedkei pri meni...user posted image . UZ, bris vse OK, ampak eh...že od novega leta se mi skozi nekaj vleče tole vmes med M.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 15:04:43   
Anonimen
Mogoče si pa prepozno začela z Dabrostonom in ni imel časa, da bi začel učinkovat?

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 15:11:23   
brioš
Ne vem...glede na to, da se mi je zdelo da imam takrat O ( močno vlečljiva sluz ), sem vprašala G kako je sedaj z Dabrostono. Pa je rekel,da kar tako kot smo zmenjeni, po shemi 16 dan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 16:23:23   
witch
Megi počakaj še kakšen dan in ponovi test. Držim pesti, da bo črtica še močnejša user posted image Imaš vse znake, pa še tisto mini črtico, tak da zna biti to to user posted image

Jaz pa ta mesec sploh ne vem če naj še kaj upam. Pa padcu, urgenci, rentgenu in berglah user posted image Malo se bojim glede tega rentgena. Drugače O naj bi bila komaj v nedeljo.. Ampak vseeno...

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 17:22:15   
Anonimen
brioš, a pol imaš ti O že okoli 9. dneva cikla in imaš krajše cikle (23 dni) al kako? Če si ta torek začela jemat in je bil to 16. dan, 19. dan si pa dobila rjav izcedek, bi jaz sklepala, da je blo prepozno? user posted image Po mojem 16. dan velja za tiste, ki imajo 28 dnevni cikel in bi ti morala začet že par dni prej (12. dan?).

witch, saj veš, kaj pravi dr. P glede vplivov raznih škodljivih snovi v prvem mesecu ... Pa čimprej se pozdravi. Kaj si pa delala, da si padla? user posted image

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 18:22:25   
mamica deklicam
punce, jaz imam za Ljubljano že datum za prvi pregled 20.12. user posted image

madonca saj to je že čez dva meseca. Upam, da nama kar po naravni poti prej ratauser posted image , da mi ne bo treba še tja hodit.

A katera ve, kakšen je ta dr.Drobner? Vsaj mislim, da sem si prav zapomnila, ker lista nimam pri sebi, da bi preverila priimek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
19.10.2012 18:31:16   
brioš
Anonimna moji ciklusi so cca. 30-33 dni. Ampak prejšni mesec sem prvič jedla Dabroston, 2 dni pred koncem jemanja se mi je že pojavil rahel rjavi izcedek. Potem sem dobila po 3 dnehuser posted image . Lepo 4 dni je trajala, kratka, milejša kot običajno. Na 8/ 9 dan ciklusa pa sem začutila rahlo jajčnike ( prav čutla sem jih ) in pojavila se je močno vlečljiva prozorna sluz. In sva bila aktivna. Potem sem imela rahlo vnetje mehurja pa še moj je bil skoz v službi in evo 10 dni brez SO. Sedaj pa to...
Se spomnim, ko sva delala najino hčerkouser posted image se mi je 3 m podobno dogajalo. No pa je ratalo v 5 mesecih, brez DAbrostona. Tako da tole mi ni rfavno všeč.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
20.10.2012 8:33:58   
brioš
Glede na bolečine v jajčnikih, ki jih sedajle čutim ne vem kdaj imam sploh O ( tole me je čisto zmedlo). Včeraj je izcedek potem izginil, danes po SO pa sem opazila čisto malo malo vmes med sluzjo. Katera ve kaj se dogaja ? Jajčnike pa še kr močno čutim po SO ?

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 8:06:04   
tara.81
Tudi jaz se vam pridružujem, ne pričakujem je 24.11. (12. krog).

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 11:37:37   
ta*mala
Hej, hejuser posted image

Kako ste kaj? Že veselo user posted image in lovite user posted image user posted image user posted image za lepe user posted image v naslednjem mesecu? user posted image Mi smo že pridni...

Moja oktoberskauser posted image je bila boleča in precej blaga... nisem navajena na tako blage krvavitve, tako da ne vem kaj je na stvari... Pa tudi to opažam, da od kar user posted image brez zaščite se ciklus krajša. V čem je fora, ne vem... Včasih je bil na 28 dni, točna kot urca, potem na 27 zdaj pa že 26. dan... Ima katera idejo zakaj? In zakaj je m bolj šibka kot prej? Je treba zagnat paniko? user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 11:41:48   
Iskrica 86
Pozdravljene,
sem se odločila da se vam tudi jaz javim. Mi pričakujemo user posted image ali user posted image 4.11., 5. krog.
Upamo da nam uspe, kr me te nosečnice in vsi te vozički že rahlo spravljajo ob živce.

Za vse vas user posted image user posted image user posted image in vam pošiljam velik user posted image user posted image user posted image ter da dočakete svojuser posted image aliuser posted image

Pozdrav

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 11:58:39   
Iskrica 86

IZVIRNO SPOROČILO: ta*mala

Moja oktoberskauser posted image je bila boleča in precej blaga... nisem navajena na tako blage krvavitve, tako da ne vem kaj je na stvari... Pa tudi to opažam, da od kar user posted image brez zaščite se ciklus krajša. V čem je fora, ne vem... Včasih je bil na 28 dni, točna kot urca, potem na 27 zdaj pa že 26. dan... Ima katera idejo zakaj? In zakaj je m bolj šibka kot prej? Je treba zagnat paniko? user posted image


Motnje v ciklusih so po prenehanju jemanja kontracepcijskih tablet dokaj pogoste, saj se z vnašanjem umetnih hormonov v telo precej spremeni hormonsko stanje v telesu in tudi po prenehanju jemanja še traja nekaj časa, da se vzpostavi vašemu telesu običajno stanje. Po raziskavah iz Nemčije je za vzpostavitev normalnega stanja potrebnih 6 do 9 ciklusov, v tem času pa so pri ženskah v raziskavi opažali npr.:
- daljše cikluse - do 8. ciklusa,
- skrajšano fazo rumenega telesca (faza po ovulaciji) - do 6. ciklusa,
- monofazne cikluse (brez ovulacije) - do 9. ciklusa,
- amenorejo (več kot trimesečna odsotnost menstruacije) pri 3,6 % žensk ...
V času jemanja vnešeni hormoni se namreč kopičijo v maščobnih celicah in od tam izločajo tudi še po prenehanju jemanja tabletk, kar seveda moti naravno hormonsko ravnovesje, ki se šele vzpostavlja. Zgodi se celo, da so prvi ciklusi po prenehanju jemanja dokaj običajni in motnje nastopijo šele kasneje. Svojemu telesu morate torej pustiti še nekaj časa, da se pokaže njegova lastno naravno hormonsko delovanje.

Še pojasnilo glede rednih krvavitev v času jemanja tabletk. Teh krvavitve ne moremo enačiti z naravnimi menstruacijskimi krvavitvami, ki običajno sledijo ovulaciji in pri katerih gre za izločitev neoplojenega jajčeca in zanj pripravljene sluznice iz telesa. Krvavitve med jemanjem tabletk so umetno vzbujene in jih sproži padec hormonov v dneh, ko tabletk ne jemljemo. Ker je shema jemanja tabletk in vmesnih prekinitev jasno predpisana, so tudi krvavitve zelo redne in dajejo vtis urejenih ciklusov. A te krvavitve nimajo nikakršne povezave z ovulacijo in niso znak urejenega naravnega hormonskega stanja ter plodnosti. Za ugotavljanje vaše naravne hormonske slike so zato veliko bolj merodajne informacije iz časa pred jemanjem tabletk kot pa te iz časa med jemanjem.

Če želite ugotoviti, kaj je vzrok vaših neurejenih ciklusov, bi vam najprej svetovala spremljanje znakov plodnosti po metodi Sensiplan (sluzi materničnega vratu in telesne temperature). Iz teh znakov bo zelo verjetno mogoče razbrati, kaj se v vašem telesu dogaja in kaj morda na to dogajanje vpliva. Nerednost, ki ste jo opažali, je morda celo v mejah normale, saj je določeno nihanje v dolžini ciklusov sprejemljivo (celo pogosto) in ne pomeni nujno bolezenskega stanja.

Upam da sm ti s tem kej pomagala....samo pogumno naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 12:48:35   
Penny
Jaz že par let ne jemljem kontracepcijskih tablet, ciklus se mi je pa glede na lani v povprečju skrajšal za en dan. Tudi opažam, da so krvavitve šibkejše. Prvi dan malo več, drugi dan manj, od 3. do 5. dne pa samo še rdeče-rjav izcedek. Se ne pritožujem, samo upam, da ni to slab znak user posted image . Pa še to opažam, da vsaka tretja menstra par dni zamudi in namesto da bi prišla 28. ali 29. dan, pride 30,31,32 ena celo 36. dan user posted image . Za ta mesec sem bila pa 99% da bo prišla malo kasneje, ker sem tudi kasneje začela čutit boleče bradavice in res je bilo tako. Naslednji mesec je pa itak ne bo user posted image .

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
21.10.2012 12:53:03   
ta*mala
Tablet ne jem že cca 2 letiuser posted image

Smo se šli druge metode zaščite, več kot uspešno :) Po M varni dnevi, pol pač kondom al pa eno postajo prej doluser posted image Tako, da uglavnem sva pazila :)

Zdaj ko pa ne več, pa me očitno m neki zajebava user posted image

O itak čutim vsak mesec... tako da lahko tudi dokaj točno vem, kdaj pride M. Ponavadi 13 ali 14 dni po enodnevni bolečini v jajčnikih... Precej zanesljivo.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 6:54:28   
pika555
naj se vam pridružim.. ne pričakujem user posted image 20.11.
Gremo v nove boje in zmage!!

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 6:58:54   
tara.81

IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

Tudi jaz se vam pridružujem, ne pričakujem je 24.11. (12. krog).


Glede na moje zmešane cikle, je verjetno boljše, če napišete, da je ne pričakujem 30.11. user posted image user posted image

lep začetek tedna, da bi vam ponedeljek čim hitreje minil user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?