|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 11:23:44   
witch
Vidim da nekaj pišete o znakih in merjenjih. Evo sama sem si BT merila skoraj eno leto. Zdravnica je pregledala moje grafe in potrdila da imam lepo vsak mesec O. Ker so grafi bili res lepi. No, ko sem prišla pa v neplodnostno pa o moji O ni ne duha ne sluha. Moja BT jo je zaznala, merjenje s krvjo in UZ v neplodnostni pa ne user posted image Tak da ta metoda pri meni očitno ne deluje dobro.

Kako ste punce? Še samo malo pa bo prišel naš novebmer user posted image Pridno user posted image ? Saj to vreme je pravo za stiskanje. Je res razlika poleti, ko sva vsak v svojo stran padla, ali pa zdaj user posted image Midva kljub mavcu na moji nogi pridno user posted image V mislim imam samo naslednji mesec in IUI, ampak nekaj upanja pa nekje v meni vseeno je, da nama že zdaj uspe.

anonima štorasta sem user posted image Nekako se s pločnikom nisva razumela najbolje, pa mi je nastavil past in sem padala user posted image

megi si test ponovila? Držim pesti, da je črtica močenjša user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image naj bo za vsako posebej november nepozaben user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 22.10.2012 11:25:32 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 11:58:54   
Iskrica 86
Witch držimo pesti zate da ti uspe, upanje umre zadnje.

Tud midva pridnouser posted image , sam imava problem on je poklicni šofer in ponavadi pride samo za vikend domov. Čeprav sva tedn imela srečo je neki prišlo vmes je ostal ponedeljek doma js pa imela O, upava da nama je uspel in da zagledamo +

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 12:34:39   
lidik
tetka witch kaj pa je s tvojo nogo???? nič ne vem user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 13:09:51   
Penny
Punce, eno vprašanje. A imate ve po vsake spolnem odnosu tiste posebne rituale user posted image - noge gor, blazino pod rit, nič brisanja, nič tuširanja takoj po SO, ne vstat vsaj 10 minut, itd.?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 15:23:26   
GregUr
penny to je larifari user posted image če pa boš s tem mislila, da si nardila neki ful dobrega, pol pa to počni user posted image
naše telo je tko narjeno, da ko smo me prpravlene in ko smo najbol plodne, imamo to sluz, katera skrbi za plavalčke, da pridejo do tja k morjo pridit in tam počakajo lepo user posted image če nismo plodne, se pred jajcevodi naredi tak "čep" goste in kiselkaste sluzi, ki preprečuje vstop naprej... tko da ti nobene noge v luftu in noben povšter pod rito ne bo pripomoglo k temu da bi se zgodil čudež user posted image
glede tuširanja pa tudi... tisti, ki je "ta pravi" se bo v tistem času - še preden ga bo dal ven user posted image prebil skozi vse prepreke in ovire, in ga bo prav brigalo a se ti tuširaš al lulaš al maš noge prekrižane user posted image

SEZNAMČEK ne pričakujem je 11.11. user posted image upam da bo ta datum ta glavni user posted image je pa to najin 3. krog. v tretje gre Rado. v četrto pa Metka user posted image

< Sporočilo je popravil GregUr -- 22.10.2012 15:26:21 >

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 15:37:06   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Penny

Punce, eno vprašanje. A imate ve po vsake spolnem odnosu tiste posebne rituale user posted image - noge gor, blazino pod rit, nič brisanja, nič tuširanja takoj po SO, ne vstat vsaj 10 minut, itd.?
 

ne hahahahahauser posted image


anonimnauser posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 15:49:22   
Penny
Prvi krog sem pa mi je vse novo in se "obremenjujem" s stvarmi, na katere prej sploh pomislila nisem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 20:20:53   
ta*mala
Hehehuser posted image user posted image user posted image

Itak pridejo user posted image user posted image user posted image šele tam nekje okrog popka ven, tko da so že dovolj daleč, da jih ni možno stuširat venuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 20:42:55   
brioš
Dober večer ...user posted image
Danes je za mano 7 dan Dabrostona in zjutraj sem opazila temno krvav izcedekuser posted image Potem je izginil in čez dan sem opazila samo še ko sem šla na WC belo, rdečo sluz, prozornouser posted image klicala sem svojo G, Dabroston pojem do konca in čez 14 dni na pregled, da vidimo če imam Ouser posted image Tako, da ta mesec kot kaže spet ne bo nič...me je pa strahuser posted image user posted image
Nove punce dobrodošle, čim več user posted image v novembru.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 21:45:14   
Iskrica 86

IZVIRNO SPOROČILO: brioš

Dober večer ...user posted image
Danes je za mano 7 dan Dabrostona in zjutraj sem opazila temno krvav izcedekuser posted image Potem je izginil in čez dan sem opazila samo še ko sem šla na WC belo, rdečo sluz, prozornouser posted image klicala sem svojo G, Dabroston pojem do konca in čez 14 dni na pregled, da vidimo če imam Ouser posted image Tako, da ta mesec kot kaže spet ne bo nič...me je pa strahuser posted image user posted image
Nove punce dobrodošle, čim več user posted image v novembru.


user posted image user posted image user posted image me smo s teboj

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.10.2012 23:37:53   
Anonimen

user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
brioš (4. krog)
MeGi20 (1.krog)


4.11.
Iskrica 86 (5. krog)


5.11.
Martyna83
mamica deklicam (9. krog)


7.11.
lokvanj22
*viva* (2. krog)


9.11.
S* (12. krog)


11.11.
ta*mala (3. krog)
GregUr (3. krog)


13.11.
Penny (1. krog)
anonimnauser posted image
kaatkaa (3. krog)


20.11.
pika555

21.11.
smeška83


30.11.
tara.81 (12. krog)


x.11.
witch (1. krog po THL)
LittleSun
anonimna user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 19

user posted image NOSEČKE:


user posted image USPEŠNOST: %user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 8:11:32   
srečki
Jutro,

anonimen me lahko prosim daš pod navijačice? Hvala.

Dejmo punce.....mislim na vas. ko doma uštimam comp bom pa tudi kaj več na forumu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 8:52:00   
Nikki34
evo sem se preselila sem. Ne pričakujem 18.11. user posted image .. Tokrat prvi krog s klomifenom...user posted image  ma da sta kr dva user posted image  za zihr user posted image user posted image .. Krogov pa mi več ne štejemo, ker nima smisla :) he he he.....

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 11:13:40   
čiba
Navijaaaaamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nikki34)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 12:25:02   
MEGi20
witch kar nimam energije biti na internetu..vsa čudna sem...mi2 upava, da se razvije srček in zdarava beba iz te slabe črtice...
Testka pa še nisem delala, ker želi moj dragi namakati testek in mi sam pravi, da hoče zihr debeli user posted image

Me je pa tašča snoč vprašala koliko kg sem se zredila zadnih nekaj dni..in mi ni blo nič jasno - res je, da mešam jedi: za kosilo je moj spekel krompir in piščanca; jaz sem poleg jedla na kruh namazan zelenjavni namaz in nato po obroku takoj pizzo in še za nameček sem dragega "skoraj nagnala" peči kostanj....user posted image Je pa res da je dragi rekel, da ima občutek da je buši nekaj drugačen-trd in da je malo večji....

Upamo no da bo vse OK. Drugače pa nekih simptomov user posted image , ki naj bi bili prisotni nimam - vsaj ne čutim jihuser posted image res pa da v zadnjih dneh ne morem zapeti nobenih hlač, velik časa preživim na wc-ju, ponoči ne morem spati, prsa imam polna (brez bolečih/skelečih bradavic); pa kožo imam zelo čisto -brez mozoljev....

No ja pustimo se presenetit ...

LP;megi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 15:14:08   
GregUr
ta*mala evo me user posted image sva pa midva tut že včeri začela, prej ni blo časa, sva se še od žurke rehabilitirala user posted image user posted image

brioš upam da je vse vredu in da je tvoj strah - sicer upravičen, zaman user posted image

Nikki34 ma, da Klomifen zrihta zadeve user posted image user posted image

MEGi20 fuuul navijam, da se, tko kot ti praviš, iz te črtice razvije srček in zdrav user posted image !
drugače pa se mi zdi hecno da bi imela tolko simptomov tako hitro... po navadi se začnejo postopoma, ne pa vsi naenkrat user posted image no upam, da je to TO!

no, kot že rečeno, sva midva včeraj že začela, neki sem se spravila še BT merit, zdej bomo pa vidl kolk se bom tega držala, pa če bo kej pokazalo user posted image ma ktera kej izkušenj s tem? neki sem sicer prebirala tle na forumu, pa pri Pušenjaku, ampak je spet šmorn, ker ti pove, da je O ŽE bila, in jo kamot zamudiš... user posted image
no ja... jst mislim, da je oktober en fajn mesec za delat user posted image , november je pa še boljši za lulat user posted image user posted image sploh 11.11. ane ta*mala? user posted image

< Sporočilo je popravil GregUr -- 23.10.2012 15:15:15 >

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 18:27:59   
Anonimen
Evo mene ... anonimno ... se malo javljam, ker mi je tooooook dolgčas za pop***it
Nč novga, smo pridni, ne ker delamo na user posted image ampak ker paše. O pomojem že mimo, neki smo probal takrat ustvarit, a bomo vidl, je blo pomojm glih tedn po hsg tko da ne vem če bo kej.
Kaj dogaja, kako kej ve? Se lepo pridružim skupinici, da bom čas prebijala, da ne bo dolgčas in kaj se zgodi ... dobim slžbo ... wiwiwi
Aja, eno vprašanje ... po hsg ... a je lahko kej narobe če se takoj spravimo k delu?
To bo to zaenkrat od mene ... zdej pa malo klepetajte, da lahko mal berem in mi ni dolgčaaaaaaaaaas.




Anonimna user posted image

(odgovor članu GregUr)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.10.2012 18:45:53   
brioš
Megi upam, da si res srečka nosečka. Sicer so se ti pojavili znaki zelo hitro...v 1 user posted image vem, da so se meni okoli 7tedna...ampak saj si nismo vse iste. Upam, da vama je uspelo.
Jaz sem danes boljše volje, sedaj pojem dokonca Dabroston, dobim dokončno M in potem pregled ter v nove boje. Pa upajmo, da naša 3 letnica hitro dobi bratca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 7:45:35   
ta*mala
Ja, Gregur, res bo 11.11. tak fajn dan, boš vidla user posted image Tko da nč ga šparat te dni...user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 8:40:15   
GregUr
ah me je moj zdele tko "lepo" potolažu... dans še pride domov, pol ga pa jutri, v petek in soboto po cele dneve ni, ker majo ena huda naročila v službi in more delat... user posted image user posted image user posted image user posted image tko da mam občutek da nč ne bo s telim mescom...

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 8:43:12   
ta*mala
Pol pa dons pa jutr predn gre na polno user posted image če so dovolj trdoživi mogoče lahko kak preživi do O user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 9:05:51   
GregUr
močno upam user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 12:07:21   
Penny
Gregur, mogoče ga pa lahko obiščeš v službi user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 15:09:36   
GregUr
penny ja od obiska ni še nobena bla user posted image user posted image za user posted image user posted image pa ni šans tam kjer dela user posted image nebi se rada po kuhinjskih mrzlih rostfraj pultih metala user posted image user posted image user posted image in to pred očmi ostalih user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.10.2012 15:21:49   
Penny
OK "obiščeš" user posted image . Saj veš, kaj mislim :P . Sigurno imajo kak intimni kotiček. Če je sila, je sila, nimaš kej. Jajčece ne bo čakalo! user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?