|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: previjalna na pralnem storju
12.10.2012 12:55:00   
mateyka
aja, tko kot mi tud ne sede, da bi mi kakal na kahlici nekje v dnevni, kuhinji, spalnici.., ampak na wc-ju. imo je tud bonus, da povežejo izločanje s tem prostorom (wc/kopalnica).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: previjalna na pralnem storju
12.10.2012 18:40:33   
ronja
meni se ni bilo treba nič obračat. sem imela lonček z vodo zraven

Nisem mislila, da se obračaš, meni se tamali obračajo že medtem ko močim krpico zraven, na previjalki, kjer imam termovko s toplo vodo (da je skoz lepo topla za malega:). Ampak vseeno mi prav pride, da ne more mali na levi strani nikamor, ker je tam omara ob previjalki:).

Mateyka, očitno so moji otroci precej bolj divji (le po kom?)user posted image Tole tvoje ne bi tamalih ustavilo... je pa res, da čisto vsi pravijo, da so zelo živahni in da se ful obračajo (to mislim patronažno, pediatrinje,...) Meni ni noben otrok recimo bil pri miru na previjalki, tudi prvi dan ne...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: previjalna na pralnem storju
12.10.2012 21:44:24   
mateyka
well, je par stvari, ki jih nisem napisala in je treba upoštevat;
- na dveh straneh pralnega stroja je bila stena (levo in zadaj pri glavi).
- tud če močim, močim z eno roko in mam drugo, da primem/zadržim otroka
- mela sem ene binglje obešene na polici nad pralnim, da jo je hipnotiziralo/zamotilo user posted image
- dostikrat si je tlačila noge vmes v usta in potem ne more glih obračat
- nikoli ni marala past kravic

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: previjalna na pralnem storju
12.10.2012 22:04:47   
ninocka26
Mi imamo takole previjalno mizo na pralnem stroju:
user posted image

Je pa narejena v Izi mobil in se super obnese, sploh pri nas, ker naš rad kaka in lula po previjalni (mu je to največja zabava) in si ne predstavljam, da bi imela previjalno v spalnici. Voda je vedno pri roki, pa še toplo je vedno v kopalnici.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: previjalna na pralnem storju
25.10.2012 9:03:54   
Grizo
Mi smo imeli ooogrooomno previjalno mizo narejeno po meri v spalnici ...

Rezultat - oba otročka sem previjala na pralnem stroju, kamor sem pogrnila 3 brisače, eno čez drugo. Tako je bilo najbolj praktično (v kopalnici je bilo toplo, voda blizu in brisače sem brez težav prala), sploh kasneje, ko sta že bolj konkretno kakala :) Prostora je bilo več kot dovolj, pa je bilo površine le toliko kolikor je je na vrhu stroja.

Nekaj je načrt, nekaj povsem drugega pa potem praksa user posted image

_____________________________

Ta teden knjižna nagradna igra na http://www.facebook.com/knjiznikoktajl . Nagrade: Nesbo & Juul.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?