|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
20.9.2014 11:12:46   
mmarja3
Iščem varstvo od 02/2015 za 11.mesečno punčko.
Zaželeno varstvo v manjših skupinah (do 5 otrok).
Kraj: Ljubljana
Želela bi, da mi oseba izkušnje z delom v vrtcu.

Vseh ponudb bom vesela v zasebnem predalu.

Najlepša hvala vnaprej!

(odgovor članu abc99)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
11.10.2014 9:22:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mmarja3)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
13.10.2014 13:17:06   
suzy.a
Bi lahko povedala iz katerega kraja si?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
13.10.2014 21:42:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy.a)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
10.12.2014 18:30:53   
Nina231
Iščem občasno varstvo (enkrat do dvakrat na teden) v popoldanskem ali večernem času, za pet malčkov, v Ljubljani, po možnosti kdaj tudi med vikendi, ni pa nujno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
12.3.2015 19:08:30   
muca333
Pozdravljeni

Iščem zanesljivo in ljubečo osebo za varstvo otroka takoj po porodniški. Lokacija Litostroj, spodnja Šiška, Podutik. Iščem predvsem osebo, ki ima s tem že izkušnje in ki pazi več otrok v skupini, ter ki ima za to primerno urejen prostor. Varstvo bi potrebovala od 6-19h (seveda skupaj ne več kot 7h). Pišite na moj zasebni naslov.

Lp user posted image

< Sporočilo je popravil muca333 -- 12.3.2015 19:16:38 >

(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
8.4.2015 9:24:02   
samobarbara
Pozdravljeni, iščem nekajtedensko dnevno varstvo (od 8.30 do cca 15.00) za dvoinpol letnika na našem domu (center Ljubljane). Iščem rahločutno osebo, ki se rada druži z otroki, vsaka že pridobljena izkušnja je prednost.
Prosim pišite mi na zasebno.

(odgovor članu muca333)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
16.4.2015 7:51:52   
Healingcrystal
Pozdravljeni!

Verjetno je že prepozno in ste varstvo že našli. Vseeno bi vprašala, kje v centru Ljubljane stanujete in koliko tednov bi potekalo varstvo. Imam kar nekaj izkušenj z varstvom malčkov, vedno sem jih varovala na njihovem domu, v popoldanskem času ali pa dopoldan v času, ko so starši v službi. Varstvo je trajalo vse do odhoda v vrtec. Občasno te malčke še vedno varujem v večernih urah. Če je varstvo še aktualno, mi pišite na vladka@siol.com, da se več pogovorimo.

Hvala in lep pozdrav,

Vladka

(odgovor članu samobarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
20.4.2015 23:32:47   
Regina123
Naj omenim, da sem svojo tamalo že nekajkrat peljala v varstvo v Minicity Ljubljana, kjer ponujajo odlično storitev, naša malčica je bila tako navdušena, da smo jo komaj zvlekli domov.
Ravno smo rezervirali varstvo za tri dni med prvomajskimi počitnicami in se že zelo veseli. Več info na minicity.si

(odgovor članu BarbaraZ)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
10.8.2015 7:36:15   
leksi1989
Pozdravljeni, nahajava se v Grosupljem nasproti hotela Kongo in potrebujeva varstvo za najinega 16 mesečnega otroka in sicer po terminu 2 dneva da 2 dneva ne, brez praznikov. Zaradi spreminjajočega urnika dela ne veva točno določene ure, približno od 6 zjutraj do 6 zvečer ( včasih več včasih manj). Ob nedeljah načeloma ne potrebujeva varstva ob izjemah pa bi se dogovorili spotoma. Varujete ga lahko pri nas ali pri vas tudi hrana je lahko vaša ali naša. Varstvo bi potrebovala od približno 1 septembra naprej in sicer za daljši čas. Vse ostalo je stvar dogovora. Prosim, da mi sporočite približno ceno varstva za 14-15dni na mesec (brez nedelj in praznikov tudi manj lahko tudi manj dni). LP Aleksandra user posted image

(odgovor članu Regina123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
13.8.2015 14:00:01   
ChloeM
Pozdravljene,

iščemo francosko govorečo varuško za 5-mesečno punčko. Varstvo za 4-5 ur/dan, v dopoldanskem času, najraje pri nas doma (hiša z vrtom).

Za dodatne informacije me prosim kontaktirajte na manuela.belina@gmail.com.

Prijeten pozdrav!

(odgovor članu leksi1989)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
27.9.2015 22:50:11   
suvalentina
Iščem varuško v Kranju, za sina, je 1 leto pa 9 mesecev star.
Od 9 oktobra 2015.
Od 9 do 17, ponedeljek-petek.
Kontakt suvalentina@yandex.ru

(odgovor članu krspela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IŠČEMO VARSTVO - NOV seznam
12.2.2018 11:34:52   
bravoo
Pozdravljeni! Jaz vam predlagam da za varstvo otrok pogledate tu. Meni so ga hitro našli in sem popolnoma zadovoljna, brez pripomb. user posted image srečno!

https://poizvedi.si/dejavnost/osebne-storitve/varstvo-otrok/

(odgovor članu abc99)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?