|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: punce, povejte po resnici
21.10.2012 13:18:57   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Vidiš, jaz ga pa ne razumem. Seksat z nagim lulčkom je fino, sam potem je treba tud tisto, kar je manj fino sprejet kot polno odgovornost in ne pol jamrat. Pa sploh nima zdaj veze, al je punca podlo zanosila namerno, al pa če ni. Zdej nej bo dec pa nej stvar spelje kot se spodobi, ne pa da jamra tule gor.



Še vedno nisi dojemljiv, še vedno se preveč poistovečaš s takšnimi primeri. Ne vem ali sem ti že napisal, ali samo hotel pa si nato premislil, kakorkoli zdaj je prava prilika...
Odpusti že enkrat fotru za božjo voljo, razumi že enkrat - da bi lahko TI danes bil to kar si in kdor si, je ON enostavno to MORAL narediti. Da obrnem malce drugače. Če tvoj foter ne bi naredil, kar je, ne bi soustvaril okoliščin, ki so te danes pripeljale do tega kar si in kdor si, danes ne bi bil kalbo kalbo. Razen če si takšen kot si nisi všeč??? Potem pa - tokrat v tvojem stilu - prevzami odgovornost zase in stvar spelji kot se spodobi.



Mojemu fotru sem že davno odpustil in se takrat tud zaklel, da sam ne bom tak. Odgovornost do seksa mi je pa vcepila mat in ne njegove traparije. Mojmu fotru so moja vrata še vedno odprta, res pa je, da so moje tolerance do teh stvari majhne. Pol bi se mu po tvojem moral zahvalit, ker je sp.iz.dil, ker sem zaradi tega tak kot sem al kako? Hudo, kej takega pa še nikol nisem slišal.

Seveda, da je možnost, da je bil fant našajban, če bi nataknil kondom, tega nebi blo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 21.10.2012 13:28:35 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: punce, povejte po resnici
21.10.2012 13:23:18   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Kalbo, da te nekaj vprašam - koliko misliš, da ima kondom % zaščite??? Samo kot kot protiutež tvojemu prepričanju, jaz sem jih že zdavnaj nehal uporabljati, ker so se kmalu izkazali, kot zelo nezanesljivo zaščitno sredstvo, ki rado poka v trenutkih, ko bi si to najmanj želel.


Veš, tud men je že kak kondom počil, sam potem smo visel na urgenci in fehtal tabletko. Pri najini plodnosti bi bla lahko dosti prezgodaj starša, če nebi bla odgovorna in bi se mogoče stvari drugače obrnile.
Fora je, da je kondom edina zaščita pri kateri lahko moški ve, da ne bo našajban in tale fant nima toliko težav z nosečnostjo, kot jih ima s prevaro in v temu je keč.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: punce, povejte po resnici
21.10.2012 14:49:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Seveda, da je možnost, da je bil fant našajban, če bi nataknil kondom, tega nebi blo.


al bi pa tako, kot na uni drugi temi, razglablja, če mu je iz kondoma spermo ukradla in si jo vbrizgala v vagino..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: punce, povejte po resnici
21.10.2012 19:12:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo




Seveda, sam če bi fant uporabil kondom, zdaj nebi imel dileme, al ga je punca prevarala, al ne in bi pripisal nosečnost tistim nekaj procentom nezanesljivosti kondoma in bi lažje sprejel situacijo.


Ja, če bi.....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 9:11:31   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Seveda, da je možnost, da je bil fant našajban, če bi nataknil kondom, tega nebi blo.


al bi pa tako, kot na uni drugi temi, razglablja, če mu je iz kondoma spermo ukradla in si jo vbrizgala v vagino..



Eh, tisto je že na višjem nivoju. O tem razglablja njegova sestra.

Sicer pa Kalbo, Daddy itn. - v naslovu piše: PUNCE user posted image (malo za šalo user posted image )

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 10:26:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Seveda, da je možnost, da je bil fant našajban, če bi nataknil kondom, tega nebi blo.


al bi pa tako, kot na uni drugi temi, razglablja, če mu je iz kondoma spermo ukradla in si jo vbrizgala v vagino..



Eh, tisto je že na višjem nivoju. O tem razglablja njegova sestra. user posted image )


skupaj z njim afaik.. za take divje teeorije, ponavadi rabiš dva da se vzajemno pumpata..

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 10:35:02   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Seveda, da je možnost, da je bil fant našajban, če bi nataknil kondom, tega nebi blo.


al bi pa tako, kot na uni drugi temi, razglablja, če mu je iz kondoma spermo ukradla in si jo vbrizgala v vagino..



Eh, tisto je že na višjem nivoju. O tem razglablja njegova sestra.

Sicer pa Kalbo, Daddy itn. - v naslovu piše: PUNCE user posted image (malo za šalo user posted image )


A pejtepejte

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 10:56:41   
ronja
Mnenja fantov tu vedno dobrodošlauser posted image .

Sicer pa mislim, da ob enem iskrenem pogovoru morajo prit stvari na dan - da enostavno čutiš, če ti nekdo, ki ga imaš rad, laže glede tako pomembne reči... MOgoče sem naivna, ampak res mi ni za živet v svetu, kjer niti svojim najljubšim ne bi mogla zaupat glede velikih reči...

Mateyka, kalbo, točno isto sem pomislilauser posted image . Enim tudi kondomi niso dovolj - še vedno so ideje, kaj vse je ženska naredila zato, ker je zanosila ob nepravem času...

tutan, to je dečko vprašal svojo sestro, tako da ja, oba jo to sumita. Celo jezna sta na punco, za vsak slučaj, če bi bila slučajno to sposobna naredit, pa zato, ker se ne sekira, kot bi se morala. Tega pa jaz ne štekam več. Razumem, da si besen, ko ris, če te nekdo prevara, ampak da si pa jezen za vsak slučaj, čeprav je možnost za tako reč praktično 0, to mi pa ni jasno. Če bi bil otrok od drugega, ajde, to bi še bila neka možnost, ampak če je njegov, potem pa se mi zdi to precej divje...

Kalbo, tudi meni so kondomi ravno zato všeč, ker tako oba vesta, pri čem sta in se skup odločita, kdaj si želita otroke in je to tak fizično, da se oba zavedata, da ne more bit mimogrede (poznam namreč par, kjer se je ona že precej sekirala, kako to, da ne še ni ratalo, ker sta že nekaj časa probavala, on pa je bil ves paf, ko končno je ratalo - čeprav sta se prej zmenila, da bo nehala s tabletkami (je vedel kdaj), čeprav je trajalo 1 leto vse skup... Svašta:D. Se mi zdi, da si včasih nekateri potem ne predstavljajo čisto, ker se firično zanj nič ne spremeni - pri kondomih si pa oba predstavljata:D). Sem mislila, da fantje pri kondomih tudi vejo, da ni neke mučke zraven, ampak očitno nekaterim tudi to ni dovolj...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 12:31:20   
Pia*
daddy
Podpis pod tvoje poste!


Mene je tudi njena reakcija zmotila.

Če bi jaz po 4 mesecih spoznanstva zanosila bi me kap, osebno bi bila tako prestrašena, da bi težko tako odreagirala kot je ona. Je pa res, da pri meni poleg tega da sem imela tablete je on uporabljal kondom.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: punce, povejte po resnici
22.10.2012 17:57:54   
Bakfark
.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 22.10.2012 18:03:21 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: punce, povejte po resnici
23.10.2012 15:52:13   
hedviga
Hmm, nism vseh postov prebrala, ampak...no punca je noseča, otroka hoče obdrat, ga najbrž tut bo. In otrok bo tuki. Pomoje je važno najbolj to da razmišljata kako bosta skrbela zanj, kako bosta poskusila biti dobra starša, ne glede ali bosta ostala v zvezi al pa ne.


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: punce, povejte po resnici
25.11.2012 0:41:20   
LiliMia
Ma saj niti ne poznamo celotne zgodbe. Morda pa se poznata že več kot 4mesece. Morda ga je lovila že dalj časa.
Morda je bil prav to njen plan in je mogoče zato znorela, ko jo je vprašal če ga je pripravljena imet (ker roko na srce to
je čisto normalno vprašanje glede na situacijo in če mački stopiš na rep, zacvili ali kako že pravijo...)
Morda pa je res tako kot pravi in je v še bolj stresni situaciji kot on. Kot daddy pravi - vse variante so možne...
Poznam pa kar nekaj primerov kjer ženska zloba po dolgem in počez prekaša moško.user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?