|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 11:59:28   
Tippi
kaj pa veš kam jaz hodim na dvatisočake user posted image tolk mraz pa res ni v slo, ampak za take trepetalke niti ne potrebuješ -40. dovolj je tam okrog -15, al pa še kakšno več. teh je pa v slovenskih gorah tud kar nekaj v zimskem času user posted image ampak saj telo se nekako privadi. ti se nisi privadila na nizke temperature?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 12:00:17   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

Do sedaj nisem imela nobene posebne kreme za obraz, nekaj sem jih sicer probala od različnih proizvajalcev , niso mi odgovarjale na mojo kožo , tako da sem kar ostala pri eni ki jo uporabljam že veliko let, sem se pa zdaj malo zamislila ker mi je ena prijateljica rekla da se mi že rahlo vidijo gubice od strani, sama jih sicer ne vidim , mislim pa da je čas da začnem uporabljat kako proti gubam . Zato vas sprašujem za kak nasvet kaj vi uporabljate in s katerimi ste zadovoljne. Imam pa normalno kožo.


No, nekaj tukaj prispeva genetika, nekaj pa tudi ali se s starostjo počasi rediš, kot pravi lilijana.

Najprej preveri sestavine kreme, ki jo uporabljaš.

Včasih je res veljalo, da čim dlje stran od krem, ker se bo koža 'navadila' in potem, ko boš stara in zgubana, nobena krema ne bo pomagala.

Danes pravzaprav sploh ne velja več delitev krem po starostnih skupinah. Priporoča se, da se že zgodaj začnejo uporabljati vlažilne kreme z veliko antioksidanti.  Pet najmočnejših antioksidantov   Sama bi zraven še dodala vitamin A (Retinol, Retin)

Realno gledano antioksidanti ne delajo nekih čudežev, ampak pomagajo koži, da se stara počasneje. Zato ne bodo imeli drastičnega učinka, če se tako kremo začne uporabljati, ko je škoda že storjena, torej so gubice tu.

Menda je edina stvar, ki res zelo vidno učinkuje na gube, krema z veliko vsebnostjo Retinola in te so kar precej drage.

Treba je gledati, da antioksidanti nastopajo dovolj zgodaj v INCI deklaraciji - to je seznam sestavin na embalaži kreme. Tiste sestavine, ki so navedene najprej, je količinsko več.

Kakšne idelane kreme jaz še nisem našla, predvsem z nočno imam probleme. Kot dnevna krema pa mi kar zadovoljivo služi

user posted image

Kar se gub tiče, je zelo pomembna zaščita pred soncem. Uporabljati je treba kreme z ustreznimi filtri in se izogibati sončenju (sem sodi tudi solarij). Prav sončenje zelo poškoduje kožo. In te poškodbe postanejo vidne, ko se postaramo. Enkrat sem gledala oddajo, ko so dermatologi merili te poškodbe na čisto mladih dekletih in dekleta niso bila prav nič srečna, ko so videla, kako poškodovano kožo imajo že in da kaj dosti storiti ne morejo.

Osebno mislim,  da je problem pri teh kremah ta, da vedno tlačijo notri caprylic/capric trigliceride in mystryl myristate, ki mašita pore in povzročata mozolje.

Vsak si mora kar sam najti primerno kremo zase, ker pravil ni. So kože, ki čisto lepo pridejo skozi z navadno niveo in so kože, ki ne.

Tako da, treba je brati sestavine in danes se na internetu najde informacija o vsaki pomembni sestavini.

Tale stran bo mogoče uporabna zate: Truthinageing 


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 12:34:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
kaj pa veš kam jaz hodim na dvatisočake user posted image tolk mraz pa res ni v slo, ampak za take trepetalke niti ne potrebuješ -40. dovolj je tam okrog -15, al pa še kakšno več. teh je pa v slovenskih gorah tud kar nekaj v zimskem času user posted image ampak saj telo se nekako privadi. ti se nisi privadila na nizke temperature?


pri -40 ti niti kremca ne pomaga - vsa vlaga rata popasta..
ne vem če se kdo lahko "privadi" in kaj to pomeni? sej nisem severni jelen (ren) da bom spala zunaj pri tej temperaturi in se "navadila" user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.10.2012 12:35:58 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 12:43:41   
mateyka
čaki, mam eno smešno na račun švedske;

Veš da si na Švedskem, ko:
Skozumirate več kot 6 skodelic kave na dan, in je kava prešibka, če je manj kot 10 meric na kafetiero.
Prva stvar, ki jo naredite ob vstopu v banko/pošto/lekarno itd. je, da iščete napravo za listke v čakalni vrsti.
Sprejmete, da boste morali čakati v vrsti za napravo, da lahko dobite listke za čakalno vrsto.
Imate pogovore z ljudmi zunaj, ko je -10C.
Postanete zlovoljni, ko avtobus zamuja dve minuti.
Začnete razlikovati med raznimi vrstami snega.
Začnete poimenovati tedne po zaporednem številu v letu.
Nehate sumiti, da ste se nekdo dere za vami vsakič, ko slišite "Hej!"
Za svoj rojstni dan si moraš SAM narediti torto.
Zdaj veš, da je "fan" psovka in ne občudovalec ali sušilec za lase.
Vaš denarnica vsebuje več plastike kot jo ima superzvezdnik v Hollywoodu.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 12:55:00   
Tippi
Ma sem mislila, da se navadiš na mraz, tako nekako, kot se poleti na vročino. nekako se prilagodiš. telo se prilagodi, al kako bi rekla user posted image sploh če si konstantno v /na (tole me je zdejle mal zjebalo user posted image ) enem podnebju.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 12:58:55   
mateyka
ja ne vem, podnebje je nekaj drugega kot temperatura primerna za življenje user posted image

navadiš se oblačit in da je 8 mesecev sneg, na to da ni toplo, ne navadiš se pa mraza, da te ne zebe pr -40, ne? vsazga zebe ko je tok mraz user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.10.2012 13:00:55 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 13:00:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki, mam eno smešno na račun švedske;

Veš da si na Švedskem, ko:
Skozumirate več kot 6 skodelic kave na dan, in je kava prešibka, če je manj kot 10 meric na kafetiero.
Prva stvar, ki jo naredite ob vstopu v banko/pošto/lekarno itd. je, da iščete napravo za listke v čakalni vrsti.
Sprejmete, da boste morali čakati v vrsti za napravo, da lahko dobite listke za čakalno vrsto.
Imate pogovore z ljudmi zunaj, ko je -10C.
Postanete zlovoljni, ko avtobus zamuja dve minuti.
Začnete razlikovati med raznimi vrstami snega.
Začnete poimenovati tedne po zaporednem številu v letu.
Nehate sumiti, da ste se nekdo dere za vami vsakič, ko slišite "Hej!"
Za svoj rojstni dan si moraš SAM narediti torto.
Zdaj veš, da je "fan" psovka in ne občudovalec ali sušilec za lase.
Vaš denarnica vsebuje več plastike kot jo ima superzvezdnik v Hollywoodu.



Skrajni čas , da se vrneš, v deželco pod alpami user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 13:01:33   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki, mam eno smešno na račun švedske;

Veš da si na Švedskem, ko:
Skozumirate več kot 6 skodelic kave na dan, in je kava prešibka, če je manj kot 10 meric na kafetiero.
Prva stvar, ki jo naredite ob vstopu v banko/pošto/lekarno itd. je, da iščete napravo za listke v čakalni vrsti.
Sprejmete, da boste morali čakati v vrsti za napravo, da lahko dobite listke za čakalno vrsto.
Imate pogovore z ljudmi zunaj, ko je -10C.
Postanete zlovoljni, ko avtobus zamuja dve minuti.
Začnete razlikovati med raznimi vrstami snega.
Začnete poimenovati tedne po zaporednem številu v letu.
Nehate sumiti, da ste se nekdo dere za vami vsakič, ko slišite "Hej!"
Za svoj rojstni dan si moraš SAM narediti torto.
Zdaj veš, da je "fan" psovka in ne občudovalec ali sušilec za lase.
Vaš denarnica vsebuje več plastike kot jo ima superzvezdnik v Hollywoodu.


hahahah luštne! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 13:02:09   
mateyka
šuka, itak - ko se vrnemo (enkrat, bogvenajbolj), bo žurka in vse obiščemo, vse pogledamo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 13:03:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šuka, itak - ko se vrnemo (enkrat, bogvenajbolj), bo žurka in vse obiščemo, vse pogledamo user posted image



user posted image  ploskam. Sicer , čudna so pota gospodova, morda se srečamo, še predne si mislimo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 13:04:46   
uškinamama
ti šuka
jaz predne

Po mojem bi morale ustanoviti klub . user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
21.3.2016 9:09:20   
shally7
Za gube jaz uporabljam tole kremo proti gubam z arganovim oljem jo toplo priporočam

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
26.4.2023 0:18:21   
ninaninčka
Jaz imam celotno nego obraza od Soskin kozmetike in sem res zelo zadovoljna.
Sem pa najprej si kupila njihov opevan piling za telo z aha kislinami https://e-drogerija.com/izdelek/soskin-piling-za-telo-z-aha-kislinami/ in je bil tok vrhunski, da sem si potem, ko so mi zmanjkale kremice vse od soskin kupila user posted image


< Sporočilo je popravil ninaninčka -- 26.4.2023 0:19:45 >

(odgovor članu shally7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
28.9.2023 11:52:48   
monica12
Je kakšna že probala ghee maslo? Jaz sem ga enkrat za hec dala na kožo na obrazu in je naredilo takooo lepo, mehko in gladko kožo. Gor sem ga imela cca. 2 uri (ne bom lagala - ne diši najlepše, ampak se splača).
Probajte, mogoče bo še kateri ustrezalo. Se trudim, da dam na kožo le tisto, kar bi dejansko lahko tudi zaužila. Čim manj kemije tem boljše.

(odgovor članu ninaninčka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?