|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 15:23:19   
Špelička
Jaz sem uporabljala Novalac, imeli so ga v porodnišnici, zato sem nadaljevala s tem. Zdaj se na srečo polno dojimo in dodatka več ne potrebujemo. Sem pa tudi sama takrat razmišljala, da se bomo prešaltali na kaj cenejšega, ker Novalac je kar drag. Mislim, da se da dojenčka na vse navadit.

(odgovor članu Austeja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 16:01:24   
DeVilla

user posted image  NOVEMBRČKI PRIHAJAJO!!! user posted image
 
mamica, RD otroka, spol, teža, velikost, (PDP)
 
MC09, sept.2012, user posted image , (PDP 8.11.)
 
Pauline, 16.09.2012, Hana user posted image , 1400 g, 42 cm, (PDP 27.11.)
 
mumy11, 20.10.2012, user posted image , 2930 g, 49 cm, (PDP 2.11.)
 
gloria77, 22.10.2012, user posted image , 2750 g, 51 cm, (PDP 12.11.)
 
barvar, 25.10.2012, Bor user posted image , (PDP 12.11.)
 
Vivaldi, 25.10.2012, user posted image , 2960 g, 48 cm, (PDP 5.11.)
 
DanaBanana, 26.10.2012, user posted image , 3400 g, 54 cm, (PDP 8.11.)
 
namla, 27.10.2012, Adam user posted image , 2300 g, 48 cm (PDP 25.11.)
 
hapymummy, 2.11.2012, user posted image , (PDP 10.11.)
 
me83, 3.11.2012, user posted image , (PDP 28.11.)
 
aajda, 5.11.2012, Zarja user posted image , 3450 g, 51 cm, (PDP 23.11.)
 
barbara19.11, 5.11.2012, Nejc user posted image , 3950 g, 52 cm (PDP 19.11.)
 
majeli*, 5.11.2012, user posted image , 3870 g, 52 cm (PDP 8.11.)
 
gregorina35, 7.11.2012, Matic user posted image , 3310 g, 55 cm (PDP 2.11.)
 
Austeja, 10.11.2012, Laura user posted image , 3100 g, 49 cm (PDP 18.11.)
 
Yndyra, 10.11.2012, Marcel user posted image , (PDP 6.11.)
 
benji, 11.11.2012, user posted image , (PDP 3.11.)
 
tinka986, 12.11.2012, Emauser posted image , 2740 g, 48cm, (PDP 30.11.)
 
koprčanka, 13.11.2012, user posted image , 3240 g, 49 cm, (PDP 9.11.)
 
DeVilla, 13.11.2012, Martin Lovro user posted image , 3540 g, 50 cm, (PDP 23.11.)
 
Adrenalinka, 15.11.2012, Eva user posted image , 3830 g, 54 cm, (PDP 14.11.)
 
komarka, 15.11.2012, Tobija user posted image , 4260 g, 56 cm, (PDP 9.11.)
 
ZalaTM, 15.11.2012, user posted image , (20.11.)
 
44gatti, 17.11.2012, user posted image , 3520 g, 56 cm, (PDP 9.11.)
 
RozaRoza, 17.11.2012, Adamuser posted image , 3520 g, 52 cm, (PDP 30.11.)
 
mihaela.m, 17.11.2012, Gajauser posted image , 3690 g, 57 cm, (PDP9.11.)
 
Špelička, 19.11.2012, user posted image , 3120 g, 52 cm, (PDP 9.11.)
 
sončki3, 20.11.2012, user posted image , 3600 g, 55 cm, (PDP 28.11.)
 
multipraktik, 22.11.2012, user posted image , 3720 g, (PDP 29.11.)
 
Jakisonček, 23.11.2012. Linauser posted image , 4000 g, 52 cm, (PDP ?)
 
rakica82, 24.11.2012, Janinauser posted image , 3700 g, 54 cm, (PDP 29.11.)
 
ursikaa83, 25.11.2012, Kimuser posted image , (PDP 21.11.)
 
miškicapiškica, 26.11.2012, user posted image , 3740 g, 54 cm, (PDP 24.11.)
 
 
 
 
 user posted image  Čestitke novopečenim mamicam in njihovim štručkam! user posted image


_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 16:01:50   
DeVilla
A bo tole kaj prišlo prav tudi tukaj? user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 17:22:23   
3buši33
Na hitro in kratko 26.11. smo tud mi dobili malo miško user posted image . user posted image Je pa imela malo zlatence, zato smo ostali en dan dlje v P. Se pa pridno dojimo, le spanje nam je španska vas. user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 18:03:52   
rakica82
3busi33 čestitke user posted image user posted image

devilla super za seznamuser posted image , se nobena druga ni opogumila

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu 3buši33)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 18:42:18   
RozaRoza
Pozdravljeni!

Mi smo pa danes stari 16 dni. Imamo se lepo... Hranimo oz. izključno dojimo se na 3 ure. Mali je ponoči točen kot ura... Sicer ga malo mučijo krči, vendar sumim da zato, ker se prenajeda... Sploh mu ni dovolj, pol pa samo je in je... potem pa poliva... pa ga šraufa, pa to... user posted image
Saj to polivanje me niti ne skrbi, saj je patronažna rekla, da ni nič narobe, saj lepo pridobiva na teži... Samo mali se mi pa vseeno smili, ko ga tako črviči po trebuščku...
Ali ima katera podobne težave?
Smo šli danes kupiti v Avstrijo Lefaxin kapljice in namesto Plivit D3 Oleovit, upam, da bo kaj boljše...

Lepo se mejte...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrčki 2012
3.12.2012 20:22:18   
mistina
Se še jaz javim: 22.11. smo dočakali našega fanta, velikega 54 cm in težkega 3610g.

IZVIRNO SPOROČILO: 3buši33
Se pa pridno dojimo, le spanje nam je španska vas.


Pri nas je pa ravno nasprotno: Pridno spimo le hranjenje nam je španska vas. Mali na žalost napreduje zelo počasi. Jaz imam mleka dovolj, ampak mali bi kar spal. Prišli smo tako daleč, da ga moram tudi ponoči zbujati za dojenje, ker sicer spi tudi 5 ur skupaj. Ah, nikoli prav.

(odgovor članu RozaRoza)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrčki 2012
4.12.2012 15:35:24   
miškicapiškica
3busi33, čestitke! user posted image Sva rodili na isti dan. user posted image Mistina, čestitke tudi tebi! user posted image

Danes pa res na polno sneži. user posted image Bo treba očitno še malo počakat za prvi sprehod, ker je napoved tudi bolj kot ne sneg. user posted image

Mi smo se že super navadili eden na drugega. Miška lepo pančka in pridno je. Je pridobila že 400g od odhoda iz P. Ima že čez 4 kg. Vmes ima obdobja, ko je že kar dolgo pokonci in si veselo ogleduje okolico oz. opazuje, posluša. Ima malce krčkov zaradi zraka oz. še nenavajenega prebavnega sistema, ampak gre na bolje. Ogromno kaka. Sem jo že tudi po 3x previla zaradi kakanja po obroku (sicer nikoli ne previjem pred obrokom, ker sicer ima pleničko na ritki samo ene 20 minut). Danes smo žačeli z D vitaminom, upam, da bo dobro prenesla. Spimo pa od 3 do 5 ur, tudi ponoči. Je pa nikoli ne budim, je nisem niti ko je spala 7 ur. Količina mleka se itak tako lepo prilagodi potrebi otroka.

Plenice imamo trenutno mullerjeve, od naslednje velikosti naprej pa od DM. Naši ritki odgovarjajo. user posted image

(odgovor članu mistina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrčki 2012
7.12.2012 10:33:26   
rakica82
Jaz pa morem trkat, zaekrat nam gre super, jutri bomo stari 14 dni. Sicer je imela par večerov neke ideje da bi bla do polnoči pokonci, ampak bomo poalčsi urredili tudi to. Pri nas je pač tak oda prva princeska hodi spat ob 19h in vstaja zjutraj pred sedmo zato ne moremo met nočne ptice user posted image

mleka mam več kot dovolj, dojiva se nekje na 3 ure, malo gor ali dol. Previjamo se po obroku ,ker se itak vedno pokaka po dojenju in nima smisla dvakrat previajt v pol ure. plenice imamo zdej pampers, ker smo jih dobil iaz darilo, potem pa bomo imeli DM, že od prve preizkušene in smo z njimi ful zadovoljni.

kapljice že dajemo, zanekrat je ok.

Vreme bo pa smotano baje, meni tako manjka da bi šli malo ven na zrak. Ne vem kdaj se sploh spravit pozimi ven s tako majhnim, prva je poletna smo bli skoz zuni. Kdaj boste šle prvič ven?



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu miškicapiškica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrčki 2012
7.12.2012 14:53:18   
Austeja
mi smo sli ven ze isti dan, ko smo prisli iz porodnisnice, peti dan...sicer samo kupit nekaj najnujnejsih zadev...in od takrat hodimo na sprehode, tudi sedaj ,ko je okoli nule pri nas...imamo skoraj tri tedne.

sicer sem imela nekaj pomislekov na zacetku, potem smo se dobro oblekli in gre...jo imam obleceno v plisasto pizamo, cez to dam termovelur pajacek...potem jo dam v zimsko vreco in se v vreco od vozicka...na glavo pa kapico...pajacek in zimska vreca imata kapuco, tako da je lepo zadelana z vseh strani.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrčki 2012
7.12.2012 16:02:30   
Špelička
Mi nismo šli še nič ven (stari smo 17 dni), no edino enkrat za par minut. Patronažna nam ne priporoča sprehoda, če je pod nulo. Pa nič ne kaže, da bo kaj topleje naslednji teden user posted image .

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrčki 2012
7.12.2012 18:01:19   
tinka986
Nam je pa patronažna priporočala, da gremo malo ven, če sije sonce (zaradi tega, ker je imela naša bebica malo rumeno kožo - da smo preprečili zlatenico). Tako da smo bili trikrat zunaj, ampak res samo ko je sonce in ko ni tako mrzlo ali piha veter. Stari smo 19 dni. Moram reči, da je najbrž res samo to pomagalo, da se je mali poboljšalo. Nima več rumene kože, in to postopoma od takrat, ko smo bili prvič zunaj. Drugače pa še nismo šli dlje kot od 100m stran od hiše user posted image

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrčki 2012
10.12.2012 10:10:25   
me83
Hello!

Mi smo pa stari ze 5tednov in par dni in ze veselo vozickamo. Se pa kar precej mantramo s koliki - redno jemljemo biogaia, prej smo bili na antiflat, sedaj imamo copliprev pa se mi zdi da nam nic kaj ne pomaga user posted image

Kako imate nocno spanje? Nas je cez dan ful priden, ne moti ga noben zvok,... po dojenju in kupcku ga komot odlozim v zibko,... Ko pa je na vrsti nocno spanje pa prava znanst ena fantastika, tako da ce je sreca zaspi ob dojenju in ostane z nama v pojstelji, ce je ni pa vik in krik do naslednjega dojenja,... Res ne vem kaj je fora?

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrčki 2012
10.12.2012 11:51:51   
rakica82
Mi smo tudi včeraj šli prvič ven, smo pa stari danes 16 dni. je tak olep osonček posijal da je mal pogrelo in smo na hitro skočili ven.

Me83 pri nas je podobno ,čez dan jo dam v zibko in zaspi več ali manj sama, pa je skoz hrup okol nje. pp moje ti jo paše. zvečer nama pa para živce, jo umijeva, podojim mi zaspi na joški, jo dam v posletljo in čez par minut jok. Se poavadi spravljam ospat od ure dop dveh ur preden zaspui, včasih jo morem vmes dat še enkra na joškouser posted image .
Mogoče jo glih tišina moti, ker je čez dan pestro, ne vem.

Krčki pa pri nas na srečo še nimamo, pri priv smo meli neki malega ,ap je blo tko, niso noene kapljice kaj preveč pomagale. Je mogla prerast to fazo pa je blo.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrčki 2012
10.12.2012 15:37:23   
44gatti
Hojla. Naš je zdej celih 23 dni! Ha ha, a ni cudno stet v dnevih? user posted image
Drgac imamo podobno situacijo kot pri vama. Cez dan spi po pol urce ali po par ur skupi v dnevni v najvecjem kažinu, zvecer in ponoci pa ze nekaj dni kr tezko zaspi. Skos bi bil na joski, nikol ni sit, ali pa kontra zaspi na joski (ko ga odmaknem se itak zbudi). Mam sicer teorijo: cez dan me slisi, tudi pogleda kje sem, ponoci pa me iz posteljce ne vidi, nism zraven njega in me pogresa. Tako se tolazi na zizi. S spanjem sem orng v minusu, ampak kr mamdost energije za cel dan. Drgac vztrajam kokr se le da, ker se zavedam, da ce popustim enkrat, da bo spal pri nama, bo se tezje ga navadit, da spi sam.
Drgac pa smo bli ze velikokrat zunaj (v naravi, mestu, po nakupih). Super je! Fino spancka v kosari, ko pa je lacen mu dam moje precrpano mleko, malo zazibam v narocju in zaspi nazaj.
Danes je sicer zelo mrzu zrak, tako smo sli na deset minutni sprehodek.
Uzivajte! Jst zelo! user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrčki 2012
12.12.2012 9:26:11   
tinka986
Aha. Torej nimava samo midve problema z "zaspati nazaj" ponoči. Sicer je naša bebica zelo pridna. Skoraj cele dneve spi, čeprav bomo kmalu stari en mesec. Zato mi sicer ni čudno, da ponoči bedi kaki dve uri ali celo več, preden zaspi nazaj. Danes me je pa presenetila in je ponoči bedela le pol ure. Neverjetno. Sva se podojili in je takoj zaspala in to je bilo tudi edinkrat ponoči, kar se je zbudila. Tako da smo zelo pridni. Naj tako tudi ostane, pravi mamica user posted image

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrčki 2012
12.12.2012 10:10:23   
Špelička
Punce kako čišča? Se je kateri že nehala? Jaz mam že kak teden čisto malo in vsakič mislim, da sedaj bo pa konec, pa še nič. Lahko traja tudi do 6 tednov so nam rekli na materinski.

Kaj pa poporodna teža? Tole dojenje je super, kile sicer počasi a vztrajno padajo. Dokler smo bili na dodatku, je pa teža kar stagnirala. Večji podvig bo z trebuhom. Se mi zdi, da kokr ga je do zdaj zginlo, ga je, ostalo bo treba s športom narest. Moram pa nujno v šoping, za doma furam trenirke, ampak ko je treba pa iz hiše, pa nimam nič za oblečt (no sej sm ženska aneuser posted image )- nosečniške cujne ne morem več nosit, pri oprijetih majčkah se mi vidi trebuh, hlače niso še nobene prav. Me prav zanima, kdaj bodo šle kakšne prednosečniške kavbojke gor, če bodo sploh še kdaj šle user posted image .


(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrčki 2012
12.12.2012 20:21:08   
rakica82
jah to sapnje je itak znanstvena fantastika. pri vsakem otroku drgače. Jaz sem že pr iprvi pogruntala ,da recepta ni. Moreš pač potrpet in upat, da imaš otroka ki se bo kmalu prilagodil tvojim željam glede spanjauser posted image

je pa pri nas tako ,da spanja v najini postelji ne dovoliva,samo crkljanje zjutraj ,pa itak se noče cartat ampa ktakoj dol zleze, za toel bomo še vidli kako bo. Vztrajava da spi otrok v svoji postelji in prvi to streza ,ima rada mir ponoči in soi ko top.

tael zdej je pa tko, se mormeo še navadit postelje pa tišine, teme...logično da malo traja.

Čišča pri meni je še čisto malo, kakšen dan sploh nič, pa potem spet. Prvič sem mela tudi nekje 3 teden, je pa res da lahko traja do 6.

Kile pa imam še 1 viška, ampak centimetrov v stegnih pa malo večuser posted image , sme probala kavbojke pa niso šle gor čez. So mi pa prav tiste iz obdobja pred prvo nosečnostjo, ker sem v priv nosečnosti rpecej shujšala. Se šla danes h kiropraktiku pa mi je rekel ,da se mi nič ne vidi da sem pravkar rodilauser posted image .,Trebuha sploh nimam, je šel cel stran, edino stegna pa rit se more še povrnit v prvotno stanjeuser posted image

Špelička nič se ne sekiraj ,kile bodo šle verjemi. Dojenje pol pa letanje za otorkom in gre.







_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrčki 2012
19.12.2012 11:49:21   
komarka
HOj!

Js pa moram glede kil pojamrat, da pri prvih dveh ni šlo kr samo dol kljub 1,5 letnemu dojenju...sedaj bomo pa vidl...

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrčki 2012
20.12.2012 18:18:45   
gregorina35
Komarka, tudi pri meni so šle kile po porodih kar počasi dol, no prvi mesec kar dosti, tudi do 5 kg, pol se je pa kar počasi začelo ustavljat. V glavnem so mi kile vedno ostale na riti in stegnih user posted image , kamor tudi sicer najtežje shujšam. Pa moram rečt, da sem kar dosti aktivna sedaj s tremi otroci, res pa je, da zaradi dojenja še ne gledam na to, koliko pojem. Bom že potem hujšala.

Ravno danes sem bila na prvem pregledu po porodu in mi je dala ginekologinja zeleno luč za orbitrek, zdaj pa veselo na delo user posted image .

Aja, a ste že kaj razmišljale o zaščiti, jaz sem danes vzela Nuvaring obročke, v bistvu bo to prva kontracepcija, ki jo bom uporabljala po 12-ih letih, tabletke pa mi nekako ne dišijo preveč. Ima katera izkušnje z Nuvaringom?

Kje pa se drugače skrivate? Je kar mirno tu na forumu. No, pri nas na obali je zadnje dneve tako lepo vreme, da ga kar izkoristimo za sprehode in pohajanje na sončku. Imamo do 12 stopinj in kot kaže, temperature še nekaj časa ne bodo padle user posted image .

Pozdravček iz Obale!


(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrčki 2012
21.12.2012 12:10:13   
Jakisonček
Tudi moje kile ne gredo tako čudežno dol. V prvih treh tednih sem res šla 10 kg dol, zdaj pa mi teža nekako stoji. Še najbolj me moti, da mi je na trebuhu ostalo kar nekaj podkožne maščobe. Ki gre najtežje dol. A sem že prej imela trebušček in bo zdaj tudi ostal. Raven zagotovo ne bo več. user posted image
Moja mala miška bo v nedeljo stara 1 mesec in šele zdaj lahko rečem, da imamo nek ritem. Sicer je pridna, a vsak večer živahna pred spanjem. Takrat je najtežje, ker sem tudi najbolj utrujena. Veliko se dojiva, ven na sonček hodiva za kratek čas. Skratka tako počasi nam uspeva lovit rutino.
Za kontracepcijo se pa sama še moram odločit, prvič slišim za tale Nuovaring. Pregled imam šele čez 3 tedne in bom takrat vidla, kaj izbrati.

(odgovor članu gregorina35)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrčki 2012
21.12.2012 12:26:08   
rakica82
Gregorgina srečkoti, pri nas je bolj okrog nule sonček pa samo tu pa tamuser posted image

Kile pa jupi, jaz sem že na predporodni težiuser posted image . Pa sem srečkica priznam, mam dve punci ena stara 17 mesecev, druga bo jutri 4 tedne. Pa še nikli nisme imela tako malo kil kot po prvem porodu in zdej. Meni nosečnosti dobro denejouser posted image

Kontracepcija, jaz ima mpregled šele januarja, pa si želiva še nega otroka in tabletk ne bom jemala ,sem jih že pa mi niso dobro dele. Tega nuvaringa pa ne poznam

Moja miška se je včeraj prvič kopala, v ponedeljek bo imela 1 mesec in gremo prvič h pediatrinji. Je pa pridna, spi ful več kot prva, ko spanja čez dan sploh nismo poznali. Ponoči pa včasih se zbuja na 3 ure ali manj, je pa že sposobna zdržat tudi 5 ur, upam da to kmalu postane stalnica.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu namla)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrčki 2012
21.12.2012 17:25:27   
Špelička
rakica82 svaka čast za kile! Meni so ostali še 4 kg, počakam do ginekološkega predleda, potem pa začnem z telovadbo.

Drugače pa ponoči spimo, 1-2 se dojimo, čez dan pa kakor je, včasih prespimo skoraj cel dan in se prebudimo samo za jest, včasih ne spimo nič, nimam pojma kako in kdaj bomo vzpostavili kakšen ritem user posted image .


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrčki 2012
1.1.2013 10:02:56   
Jakisonček
Živjo mamice. Naš klepet je skoraj čisto zamrl. Želimo vam zdravo in srečno leto 2013, in da bodo naši dojenčki lepo rasli. Sej res, prve posvetovalnice ste že nekatere imele in nič poročale. Jaz jo imam v ponedeljek in že komaj čakam, da izvem, kako moja lumpika raste.
Upam, da še naprej tukaj poklepetamo.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrčki 2012
1.1.2013 16:51:15   
vila MaLiNa
Pozdravljene,

meni dostop do tega foruma kar nekaj nagaja user posted image

Moja mala dama je imela na prvem pregledu 5 cm in 1800 g vec kot ob rojstvu (53cm in 3900g) user posted image

Veliko vecina dneva se vedno prespi, ampak imamo pa nocno zurke, ki trajajo vse do tretje ure zjutraj user posted image Drugace pa se mi zdi, da raste in se spreminja kar dnevno user posted image

Drugace so pa pri meni sle kile tudi kar lepo dol, ampak kaj ko so stegna in rit ostale malo razsirjenje user posted image Amapk upam, da mi bo ratalo nazaj se sestavit.

Drage punce... v letosnjem letu vam zelim veliko zdravja in soncnih dni user posted image Uzivajte vsak trenutek s svojimi malimi cukri!

(odgovor članu Jakisonček)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?